Общи > Честито и добре дошли!

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НОВО ИМЕ НА ФОРУМА

(1/4) > >>

Собственик 31:
Предложението ми е форума да се прекръсти и да не е за имотите и тяхните проблеми поради следните съображения:

Много от хората пишещи тук са такива които нямат реални интереси в НИ или проблеми за разрешаване свързани с тях, а са просто едни мечтатели-утописти за ниски цени на НИ с надеждата някога в неясното бъдеще да се включат в този пазар.
Най-важното съображение е обаче факта, че в разделите ЧЕСТИТО ДОБРЕ ДОШЛИ има 2 теми определени като важни, в темата ДЪРА БЪРА забележете - 1 важна тема, а в дискусията ЗА ЦЕНИТЕ НА ИМОТИТЕ или ЮРИДИЧЕСКИ КАЗУСИ ПРИ НЕДВИЖИМОСТИТЕ - НИТО ЕДНА ВАЖНА ТЕМА!!! Мисля че това е достатъчно показателно за интересите на участниците във форума и затова трябва да му се намери по-адекватно име, защото външният наблюдател остава с впечатлението "БЪЛГАРСКА РАБОТА".

servel:
не се приема, без обяснения  *rashko*

Собственик 31:

--- Цитат на: servel в 06 Юни, 2010, 14:04:33 ---не се приема, без обяснения  *rashko*
----------------------------------------------------------
Не знаех, че ти взимаш еднолично решенията в този форум. Браво! По нищо не личи. Добре си се замаскирал. ;)

--- Край на цитат ---

Dimitar.:
Заглавието на темата е "ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НОВО ИМЕ НА ФОРУМА", ама аз предложение не видях?!

Собственик 31:
Ами дайте го вие предложението! Ако го дам аз ще създам повод за допълнително оплюване, а това е зона свободна от простотии нали така?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия