Общи > Честито и добре дошли!

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА НОВО ИМЕ НА ФОРУМА

<< < (3/4) > >>

Собственик 31:
Няма да ти кажа мерси, е ще кажа че нерегистрираните четци на форума са ощетени да четат още една неудобна за Вас тема пусната от мен. С този акт на ЦЕНЗУРА ти като Велик цензур можеш да я заключиш или изтриеш - все едно.

Собственик 31:
Нали самите участници определят кое е важна тема бе Поли. Веднага личи какво е важното. Всичко друго но не и имотите. Или грешка - важни са имотите за без пари! :D

Собственик 31:
Такааа...Само не искам да остава някой с пвечатлението че аз нападам форума безпричинно!
Колкото и странно да звучи за някой, аз вече милея за този форум! Правя градивна критика защото виждам, че нещо форума зацикля. С всевъзможните Ви нови правила отказахте най-колоритния участник - пруфесура. Освен това смятам, че разделите "юридически казуси относно недвижимостите", Строителство и ремонти", цените на имотите и кредитите трябва дъ бъдат първостепенни като важност!
Първата спасителна операция която се наложи да извърша е да се регистрирам, защото нямаше такъв словоохотлив опонент който да издържа на целия този срив на цените психически и физически!  Това помогна донякъде, но форума пак зацикли и някои хора пак започнаха да се вглеждат в пъпа си. Разберете че това е погрешна стратегия! Иначе аз ще докажа че харесвам този форум по един или друг начин. Ще го докажа ::)

dodo2:
Poli, колкото и да твърдим, че всеки човек е уникален, в крайна сметка има рамки и повечето се вместваме в някакви такива. Все едно ако отиде болен от едра шарка на преглед, лекарят да се опитва да даде друга диагноза, само защото му се струва невероятно.
:D

Виж това:


Интернет трол
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82_%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB

В жаргонната терминология на Интернет, тролът е човек, който публикува противоречиви, провокиращи или не по темата съобщения в Интернет-общности като дискусионни форуми, "стените" във Facebook, стаи за разговори (chat rooms), блогове и др.п., с основна цел да провокира или тормози другите потребители, както и с цел да му отговорят по-емоционално или да попречи на нормалния тон на дискусията.

...

Борба с троловете
Известната мъдрост учи да се избягва даването храна на троловете и да се устоява на изкушението да им се отговаря. Отговарянето на троловете неизбежно води до отклоняване от темата на дискусията, изважда от равновесие наблюдателите и осигурява търсеното от троловете внимание. Тролът, който е игнориран, може доброволно да напусне Интернет-форума.


Наш Собственик 31 си има диагноза.

 *drink5*

Собственик 31:
Добре, аз съм Трола. Изгорете ме публично на кладата! :(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия