Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 297529 пъти)

Scyther

  • Гост
Re: Хумор и Забава
« Отговор #15 -: 22 Май, 2010, 20:58:01 »
0
Цитат на: ....... 31
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!

Тръгне ли икономиката нагоре до края на годината, както показват всички индикации, ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
Дългото притискане на цените от кризата за продавачите беше една дълга почивка, която те сега поради импулсивност забележат ли позитивния тренд ще повдигат още повече цените, като ще пробват съживилия се пазар. От друга страна изнервеността на купувачите които бяха излъгани че ще има навлизане от шелфа в континенталния склон на цените, ще се усетят и панически ще закупят планираното. Това ще задейства извън пазарни психологически механизми които ще строшат много ценови бариери. В някои локации цените ще са възмутително неприлични. В други поскъпването ще е по-здравословно.
Но като цяло ще се търси най-много отново в най-престижните локации, дори в тези които вече са компрометирани откъм инфраструктура.

« Последна редакция: 22 Май, 2010, 21:04:04 от Scyther »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #16 -: 22 Май, 2010, 21:14:59 »
0
 :D :D :D

Ох, голям образ е...  :D

Пак цитат...

 
Цитат
Абе Игрек, пиши по-бързо, че аз съм в 5 форума едноврременно в момента и като ми отговаряш толкова бавно забравям за какво кореспондираме.


 

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #17 -: 22 Май, 2010, 21:17:35 »
0
Да бе, накара ме да надникна в другия форум, бисерите на родните Уорън Бъфетофци от Слатина и още двама се леят из ведро, какви вицове, то действителността е по-смешна:



 SAHIB 31  [ Отговор ]
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
22-05-2010 - 19:54:49    Регистриран: преди 23 дни
Мнения: 275    avatar

   
Игреци, по-добре си беше като си траеше и четеше. Сега си изказал мнение и аз съм принуден да те отрезвя! Помисли кой го интересуват броя на твоите заплати? Забравете комунизЪма ! Имотите не се раздават от ОФ, БКП, работещи в строителството приходящи софианци или интриганти и топачи по социалистическите предприятия! Имотите са голям залък за всички и на запад. Попитай емигрантската пасмина кой от "умните" глави- гастарбайтери дето бяха колонизирали форума си е закупил имот отвъд океана? Аз понеже знам отговора ще ти го споделя - НИКОЙ !. Те затова тези изменници на Родината чакат апокалипсиса на родна земя. Защото разбраха, че след като нищо не ставаше от тях тук, сега нищо от тях не става и там. Жалко аз съм християнин и винаги ще им изпратя дрехи, храна и обувки!

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett

 SAHIB 31  [ Отговор ]
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите!
22-05-2010 - 20:21:10    Регистриран: преди 23 дни
Мнения: 275    avatar
Най-точният ми изстрел струва ми се е, че накарах една безмълвна риба като теб да пише безконтролно! Ти понеже си ми наивен си мислиш че си единствения изваден от равновесие във форума. Виж отцепниците кой ги накара да бегат у лево - аз и малка група приятели дето знаят за какво иде реч. Ти си доста крехък и зелен май щом не помниш и комунизма. Помниш ли майка ти когато те завиваше?

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett

 SAHIB 31  [ Отговор ]
Re: Ще започне безконтролно поскъпване на имотите! ново
22-05-2010 - 21:02:47    Регистриран: преди 23 дни
Мнения: 275    avatar
Абе Игрек, пиши по-бързо, че аз съм в 5 форума едноврременно в момента и като ми отговаряш толкова бавно забравям за какво кореспондираме.
Все пак се сетих, че ти си един от най-големите мишоци които 5 месеца нищо не са написали, а сега засегнати от реалността която съм обрисувал не спря да бълва огън и жупел. Успокой се не ме интересува от кое село си нито каква марка цървули носиш. Ти не си от хората дето могат нещо смислено да кажат /особено за имотите/ затова ще извиняваш но няма какво да кажа на селска питка като теб повече. Разбирам желанието ти и ти да станеш известен извън село, но аз съм си добре и в града със седем имота и въобще не ме е еня за някакви потурняци дето тепърва ще се доказват. И да ми отговориш аз излизам от полемиката с теб, защото тя излиза извън темата.
Жалко че ти я замърси, но ще се опитам да те мина с хлорна вар и белина.

 SAHIB 31  [ Отговор ]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
21-05-2010 - 23:04:25    Регистриран: преди 23 дни
Мнения: 275    avatar
Приятели, понеже тук се засегна пак темата генерално какво правят хора във форума, които плюят инвестицията ИМОТ,нека да помислим защо ще го правят тези хора това поведение? Понеже се засегна темата и за алтернативния форум, не ви ли звучи абсурдно този форум също да бъде кръстен като форум за имоти? Като знаем какви катастрофици, сривлявци и недоволни от живота влогари отричащи инвестицията в имот като нецелесъобразна, са се събрали там, защо форума все пак им е за имоти?!!! Никой представител на посочената категория не ми е отговорил на тоз въпрос. Сигурен съм че и никой никога няма да ми отговори. Защото това е най-неудобния за тях въпрос. Ако позволите едно сравнение - все едно да си антилопа, пък да се преструваш на лъв. Колкото и да се преструваш и предрешаваш, ти си оставаш една тревопасна антилопа. И понеже знаеш, че винаги ще си останеш такава, започваш да обясняваш на широката аудитория в саваната как храненето с месо е много вредно, при положение че се наричаш лъв!:}

 broker112  [ Отговор ]
Re: Цените са достигнали дъното ... иде срив!
22-05-2010 - 11:51:49    Регистриран: преди 5 месеца
Мнения: 155    
явно ЕМИГРАНСКО - ЦЪРВУЛКОВСКИЯТ форум не върви, щом цървулковците пак почнаха да се пренасят тука, или пък си го четат само сривовете, ама сривльо на сривьо не може да опонира, демек, диалог няма.
Имотът не бил инвестиция, ами кое е инвестиция, мизерната ви заплатка или депозит на 4.5 % лихва при 30 % инфлация, преди кризата некви ЕМИГРАНТИ от рода на Асен и Куку тука ни обясняваха, че сме много прости, щото не инвестираме в акции, а инвестираме в имоти, ами много сме прости да щото акциите на Софарма бяха 7.80 лв, сега са 3.90, а бяха стигнали до 1.90 лв. Ние простите инвеститори тука инвестирали в тристаен примерно в Борово през 2007 - 2008 за около 800 - 1000 Е тогава сега дори в " кризата " в Борово са 1200 - 1300. Ама като сме толкова загубени какво правите тука, хортувайте си в ЕМИГРАНСКО - ЦЪРВУЛКОВСКИЯТ форум.
Поздравления и за imoti.net че най - накрая разкараха 60 годишното ЕМИГРАНТСКО ФРАНСЕ, поздравление и затова, че изкараха " работата му и разсъжденията " му във форума ката модератор, трие, трие, пак трие, пише, трие, оказа се че не било модератор, а било неуравновесен застаряващ, и инфантилен ТЪПАРОН.

 SAHIB 31  [ Отговор ]
Re: Преглед на печата - 2010
22-05-2010 - 16:20:06    Регистриран: преди 23 дни
Мнения: 275    avatar

    Quote
    barbaron

    Ето как ще изглежда от утре Champs Elysees – пасища с добитък, зеленчукови и овощни градини :)

====================
Не ми фали некво мало тъпо село в Жабария (б.р. става дума за Париж, ама май не е разбрал, не е чукнал в Гугъл името на улицата), ами кажи на висок глас останаа ли бели грагьани у Парижа? Щоту доколко се сечам май и твоя чорбаджи беше резната карабина.


Забавлявайте се...

« Последна редакция: 22 Май, 2010, 21:21:26 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

Scyther

  • Гост
Re: Хумор и Забава
« Отговор #18 -: 22 Май, 2010, 21:37:57 »
0
Аааа, вицове требе да има, без тех накъде?

Пеунишки гоуфаджия спира на червен световар до едно бентли. Заглежда го и чука по страничното стъкло. Шофьорът на бентлито го поглежда въпросително, след което гоуфаджията пита:
- Абе, това въуви ли?
- Върви, защо? - отговаря онзи с бентлито.
- Абе, не ги кауат мноу...




dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #19 -: 23 Май, 2010, 01:06:52 »
0
Това със "аз имам седем имота".. прилича ми на един образ, който по всички форуми започваше "Аз съм инвеститор в Ню Йорк и живея в мезонет и алабала"  :D

А ей така било по-точно:
"Аз съм преуспял финансист. Работя от много години на Wall Street. Имам мезонет в Манхатън." И след това си казва, каквото казва :D
« Последна редакция: 23 Май, 2010, 01:13:43 от dodo2 »

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #20 -: 23 Май, 2010, 10:34:51 »
0
Цитат на: LESSOR 31
Цитат на: tearesum
Цените са ясни, там грешка не може да има, но по-интересно е развитието на ЕМИГРАНТСКО - ЦЪРВУЛКОВСКИЯТ форум и неговите участници - пълна пародия :) и как само лекичко се опитват да дръпнат някой от тук, да се регне в сайтчето им и да пише по нещичко там :) - такава жалка картинка не съм виждал много отдавана ...
Емигрантско - цървулковския форум снощи пак ми спретна бан с активното мероприятие на един бивш вече модератор, но вече след като разбрах кой е най-големия му страх, ще направя достояние всичко за него и то в техния форум, където ме кани. Няма да влизам лично там защото ме е гнус, но ще изпратя матрЯл за него да се знае от всички и за дълго!

Весела новина: снощи баннаха най-после "SAHIB 31", прероди се в "LESSOR 31", и аз треперя от страх :)

Край Барба, очернен си и си компрометиран завинаги пред всички нас от един сериозен и солиден човек  :D :D :D

Сега видях, че най-накрая си разконспириран и истинската ти самоличност е разкрита от храбрия и достоен разузнавач/патриот/доноснки/бивш партиен секретар, понастоящем лоялен и безкомпромисен държавен служител "....31". Та ти си бил Лъчезар Филипов - синът на Гриша Филипов, а сегашната ти самоличност на анти-комунист и невъзвращенец в Париж е само за прикритие  :D :D :D:

" LESSOR 31  [ Отговор ]
Re: Преглед на печата - 2010
23-05-2010 - 09:07:52    Регистриран: Днес
Мнения: 9    avatar
Е, като е информативна, мисля че става въпрос за преглед на актуалния печат, а не за елисейските полета на един изку..л старец.
Защо неговия пост не погледнеш първо? За да не е чист спам ето ви актуален :

[dariknews.bg]
-----------------------------------------------------------------------------
Предполагам, че зад Филипов се крие барбарон !"
« Последна редакция: 23 Май, 2010, 11:00:54 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #21 -: 23 Май, 2010, 11:11:15 »
0

Подобен случай. 1998 беше. Мои познати, свити хорица, оплакват се, че под техния апартамент има баничарница и сутрин, много рано почвали да им тропат, миризми... Отделно, собственикът някакви други мизерии им правел. Аз казвам: ами говорете с него, вземете някакви мерки. А, те: ааа, как? Той се представи така: "Приятно ми е - аз съм милионер" При което, ме напуши един смях, не мога да се спра. Ми то и вие сте милионери, бе. Апартаментът ви се измерва с милион. Отговорете му: "Особено ми е приятно - Баш милионер!"  :D


BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #22 -: 23 Май, 2010, 11:17:25 »
0

Подобен случай. 1998 беше. Мои познати, свити хорица, оплакват се, че под техния апартамент има баничарница и сутрин, много рано почвали да им тропат, миризми... Отделно, собственикът някакви други мизерии им правел. Аз казвам: ами говорете с него, вземете някакви мерки. А, те: ааа, как? Той се представи така: "Приятно ми е - аз съм милионер" При което, ме напуши един смях, не мога да се спра. Ми то и вие сте милионери, бе. Апартаментът ви се измерва с милион. Отговорете му: "Особено ми е приятно - Баш милионер!"  :D

По интересен отговор би бил "особено ми е приятно - милиардер" :D
I say what I do and do what I say.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #23 -: 23 Май, 2010, 12:14:18 »
0

 
Цитат
Класната  [ Отговор  ]
Re: 900 метра от паметника Левски
23-05-2010 - 11:05:45    Регистриран: Днес
Мнения: 1    

Добър ден, мили деца. Казвам се Ефросина Капандурова и съм командирована във вашия клас, пардон,форум, за да следя за доброто поведение на трудните деца, расли в трудни семейства, без изградени критерии за вечното добро и вечното зло, миещи зъбите си веднъж на 15 дена, решили че така е правилно , защото, когато са били малки, татко им е изтрезнявал веднъж на 15 дена и ги е пращал с ритници в банята. Такива деца като пораснат и започнат да поумняват (всичко живо поумнява като порасне, даже свинете-иначе нямаше да се дърпат като ги колят) , започват да усещат разликите между тях и другите, които си мият зъбите всеки ден и започват епична борба за социален статус. При тях пътят е един-мозък така или иначе няма , поне пари да има и непрекъснато говорят за това без да ги питат и слушат. Едно такова дете продъни ушите на клетите съфорумци че бил наследник на слатински селянин и къщата му е на 1100 метра от паметника Левски, но дори и това най-вероятно не е истина, защото ако беше наследник на слатински селянин, отдавна щеше да е декларирал милионите , получени от реституция на ниви до Аерогарата, а такива декларации все още липсват, т.е предтечата най-вероятно е Вълчедръмски или Каспичански селянин, заяселил се на 200 кв. м. в село Слатина преди 80-100 години, подгонен от свиреп глад по родните ливади. 80% от кореняците слатинчани са с такова потекло и манталитет, което обясняваше специфичия смесен аромат на люляци и стари туршии напролет преди 20-30 години. Употребявам думата селянин в географски , а не социален смисъл, т.е в добрия смисъл. Когато говорим за Народното събрание и депутатите, ще употребяваме много пъти тази дума в социален смисъл, но това ще бъде в накой от следващите уроци. Та на думата: въпросното бивше трудно дете, притежаващо къща на 1100 м от паметника Левски е решило че целия свят е длъжен да знае за това- българи, турци, помаци, власи, емигранти, муджахидините,президента, сомалийските пирати, магистралките, Барак Обама и Осама Бин Ладен, което лично на мен ми звучи налудничаво и съм длъжна да ви ПОДостря вниманието да не се сближавате духовно и плъски (за девойките от вас) с такива бивши трудни деца , защото пораженията са необратими-от 20-30 години няма детска стая към МВР, която да ви върне в правия път и рискувате след 2-3-5 години, ако се замогнете достатъчно(наследство, обир на банка, добра кариера на Околовръстното) да купите къща на 1100 м от паметника Левски и да полудите света с обяснения какво значи в съвременния свят да живееш на 1100 метра от паметника Левски и на 2500 метра от Бусманци. Аз, като ваша класна само ще споделя, че къщата на баба и дядо беше горе-долу на толкова, но в друга посока(отдавна я няма ), но това е последното нещо, което ме е интересувало като бяхме малки, а сега си имам други източници на самочувствие.
С това приключваме за днес , мили деца. Домашното за утре ще бъде на тема:
“Трудното детство, нередовното миене на зъбите, Каспичанските корени на предците и връзката на всичко това с непрекъснатото повтаряне в публичното пространство:
“Аз имам къща на 1100 м от паметнилка Левски”

Довиждане
хехехе  :D :D :D  *drink11* *drink5*

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
Re: Хумор и Забава
« Отговор #24 -: 23 Май, 2010, 12:33:36 »
0
Истински обяснения писани след катастрофи :D

‘Тръгвайки на работа в 7 тази сутрин, изкарвайки колата от гаража на улицата, се сблъсках с автобус. Автобусът беше подранил с 5 минути.’

‘Инцидентът стана, защото с едното око наблюдавах камиона отпред, с второто – пешеходеца, и с другото – колата отзад.’

‘Започнах да намалявам скоростта, но колите отпред бяха по-неподвижни, отколкото мислех.’

‘Не знаех, че ограничението на скоростта е валидно след полунощ’

‘Колата пред мен блъсна пешеходеца, но той се изправи, затова го блъснах и аз.’

‘Другият автомобил се сблъска с моя, без да даде предупреждение за намерението си.’

‘Ударих се в неподвижен камион, който идваше отсреща.’

‘Пешеходецът ме блъсна и отиде под колата ми’

‘В опит да убия муха, се ударих в стълб.’

‘Невидим автомобил се появи от нищото, удари колата ми и изчезна.’

‘Бях изхвърлен от колата, когато тя се отклони от пътя. По-късно бях намерен в канавката от някакви крави.’

‘Мислех, че прозореца ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.’

‘Бях карал автомобил от 40 години, когато заспах на волана и катастрофирах.’

‘Когато наближих кръстовището, изведнъж се появи знак на място, където знак ‘стоп’ никога не се беше появявал преди.’

‘За да избегна удар в бронята на колата отпред, ударих пешеходец.’

‘Казах на полицаите, че не съм пострадал, но след като махнах шапката си, открих, че имам фрактура на черепа.’

‘Бях сигурен, че старецът няма да успее да стигне до другата страна на пътя, когато го блъснах.’

‘Пешеходецът нямаше представа накъде да бяга, докато го прегазвах.’

‘Непряката причина за инцидента беше нисък човек в малка кола с голяма уста.’

‘Стълбът се приближаваше. Опитах да го избегна, но ударих предната му страна.’

‘Опитвах да се науча да карам със серво. Завъртях волана колкото сметнах за необходимо и се оказах в друга посока, карайки срещу движението.’

‘Изкарвах колата от гаража на задна, както обикновено, когато бях ударен от другата кола на същото място, където бях удрян няколко пъти преди.’

‘Когато видях, че не мога да избегна сблъсъка, натиснах газта и катастрофирах в другата кола.’

‘Инцидентът стана, когато предната дясна врата на колата зави без да подаде сигнал.’

‘Никой не беше виновен за инцидента, но той никога нямаше да стане, ако другият шофьор беше внимавал.’

‘Пешеходецът побегна към тротоара, но аз го уцелих.’

‘Инцидентът стана, когато опитвах да си възвърна контрола над колата, насочвайки я към другото превозно средство.’
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!

Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #25 -: 23 Май, 2010, 12:44:34 »
0
Е, те тука слагам онова търкалящо се от смях човече, което много липсва, когато трябва да изразиш, че си се попикал от смях!

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #26 -: 23 Май, 2010, 18:32:54 »
0
Скорпи999, заповядай.


Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #27 -: 23 Май, 2010, 19:58:51 »
0
Тенкю, Мите *beer* *beer*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #28 -: 24 Май, 2010, 00:01:24 »
0

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #29 -: 24 Май, 2010, 00:13:10 »
0