Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 300135 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #675 -: 21 Декември, 2011, 00:02:40 »
0
Когато не се движи лентата за ръцете :)

Confused Uzbekistan struggle with new walkway, Escalator

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #676 -: 21 Декември, 2011, 15:31:11 »
0
 *rofl*

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #677 -: 22 Декември, 2011, 09:38:43 »
0





Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #678 -: 22 Декември, 2011, 09:51:54 »
0
Жена сънува, че е в пустинята и я преследва гол надарен негър.Тича запъхтяна, затъва в пясъка до колене, пада, обръща се към него и го пита:
- Защо ме преследваш? Какво искаш от мен?
Той се усмихва закачливо и я пита:
- А ти защо ме сънуваш?  :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #679 -: 22 Декември, 2011, 11:54:43 »
0

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #680 -: 22 Декември, 2011, 12:30:49 »
0
Жена сънува, че е в пустинята и я преследва гол надарен негър.Тича запъхтяна, затъва в пясъка до колене, пада, обръща се към него и го пита:
- Защо ме преследваш? Какво искаш от мен?
Той се усмихва закачливо и я пита:
- А ти защо ме сънуваш?  :)
Жестоко! Тва има мноу дълбок смисъл, брато!
Ас съм българче.......

rozablue

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 262
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +19
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #681 -: 22 Декември, 2011, 18:45:57 »
0
Россияне ждут от Нового Года конца света и стабильности*rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #682 -: 22 Декември, 2011, 19:36:18 »
0
дизастър....  *rofl*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #683 -: 24 Декември, 2011, 01:35:32 »
0
Вътрешният министър и вицепремиер Цветан Цветанов е бил задържан в специализирана полицейска операция "Министър", която бе проведена под неговото лично ръководство.

Цветанов и разследващите са били изключително затруднени да установят в кой от шестте апартамента се намира обектът на разработката.

Специално сформирания по случая щаб, включващ освен господин Цветанов и главния прокурор, главния секретар на МВР, както и министър-председателя, предложил на Цветанов да издаде полицейска заповед за задържането си. Веднага след подписването й вътрешният министър сам постави белезници на ръцете си и, управлявайки полицейската патрулка, се отправи към най-близкото районно управление на СДВР.

На място министърът си извърши личен обиск, като предаде колана, връзките на обувките и копчетата от ръкавелите си. За останалите предмети написа саморъчно подробни обяснения.

Екип от специализирани прокурори и дознатели все още уточнява по кой текст от Наказателния кодекс ще бъде разследван Цветанов.

Източници от разследването разкриха, че Цветанов се е провалил на полиграфското изследване. Косми с неговото ДНК били открити по главата му, а отпечатъците в дома му съвпадали с неговите.

"Иззети са още кешови пари и бланкови документи, мобилни телефони и зарядните за тях. Доказателствата са безупречни. Вината е доказана по несъмнен начин." коментира самият Цветанов.

Източници близки до разследването споделиха, че ключова роля в разплитането на случая е изиграл близкия приятел на Цветан Цветанов - Веселин Маринов. Той най-вероятно ще стане защитен свидетел. Предполага се, че държавата ще смени самоличността му и ще го изпрати в чужбина.

Преди месец Цветанов сам е предложил телефонът му да бъде подслушван. Въпреки протестите на правозащитници той доброволно е дал на разследващите достъп до електронната си поща. Според източник пожелал анонимност, през последните седмици Цветанов се е разплащал само с белязани пари.

Цветан Цветанов е предложил полицаите участвали в операцията да бъдат наградени от вътрешния министър.

"С тази операция доказахме, че няма чадър над никого" - коментира Цветанов.

Искането за постоянното задържане на Цветанов ще се гледа от приятелката му и председател на Софийския градски съд Владимира Янева. Още преди седмица двамата са обсъдили делото и Цветанов е получил обещание, че ще бъде задържан от съда.

Вътрешният министър обаче изрази притеснения, защото мярката му за неотклонение щяла да стигне до апелативния съд. Той коментира евентуалното си освобождаване под гаранция така: "Пипалата на откопода са стигнали до висшите съдебни съдии, а когато парите шумят, се получават такива работи."

Вътрешният министър категорично отказа адвокатска защита: "Адвокатурата е част от организираната престъпност. Ползването на адвокат винаги е забавяло процеса, а аз съм против това."

Цветанов няма да подава оставка и увери, че ще може да изпълнява задълженията си и от ареста. Той се надява, че ще успее да създаде местна структура на ГЕРБ в ареста на бул. "Г.М.Димитров".

Текстът от хумористичната рубрика Рога и Копита. Весели празници!
http://bivol.bg/tzvtzvarest.html

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #684 -: 26 Декември, 2011, 12:23:50 »
0

Магарето отишло при лъва и му вика:
-Абе, що ти трябва да си цар на животните? Що па да не съм аз?
-Ми как що, я гледай ква хубава грива имам
-Ми, то и аз имам хубава грива. Значи и аз може да съм цар?
-Е, да ама аз имам и много голям чеп. Гледай къв е
-Ми и аз имам голям чеп - извадило го магарето
Премерили си чеповете  и се оказали точно до сантиметър еднакви. Тогава лъва казал:
-Е, да, ама аз тантра  много яко и дълго
-Ми и аз моа да тантра  яко и дълго
Накрая лъва предложил:
-Дай да се натантрим  един друг и който издържи по-дълго без да свърши, той ще е цар на животните.
Съгласило се магарето, теглили чоп и се паднало на лъва да тантри пръв. Почнал той да шкури магарето, джасал, джасал  и след 30 минути не издържал и свършил. Дошъл ред на магарето. Набил го до корен на лъва и почнал да го лющи. Минали 20 минути и лъва си казал: Абе тоя нещо много издържа, ще вземе да ме стигне. Я, да се сетя кво ми прави лъвицата като я тантра . А, да, хапе ме закачливо по врата. Обърнал се и почнал да хапе магарето по врата. То пощуряло и почнало да му го набива още по здраво. Обаче минали 25 мин. и не свършва. Лъва пак се замислил за триковете на лъвицата и се сетил как му драска с нокти топките. Почнал да го прави и на магарето, а то зацвилило от кеф и го залашкало още по-жестоко. Станали 28 мин и лъва вече се притеснил сериозно. Пак се замислил и се сетил, че за да му направи най-голям кеф, лъвицата почвала да си върти дупето  на осморки. Речено-сторено, започнал да се върти като луд на шиша, а магарето откачило и се изпразнило мощно на 29-тата минута, след което прошепнало в ухото на лъва: Ти не си цар...ти си БОГ !
__________________
« Последна редакция: 26 Декември, 2011, 13:18:59 от darkside »
Ас съм българче.......

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #685 -: 28 Декември, 2011, 15:20:20 »
0

Празнувайте тази Нова Година, като за последно!

С обич,
Маите.  :)


enravota_

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 377
  • Карма: +59/-6
  • Респект: +151
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #686 -: 28 Декември, 2011, 21:33:14 »
0
 :)
Петър се събужда с ужасен махмурлук след луд, фирмен, Коледен купон. Петър по принцип не пие, но питиетата изобщо нямаха вкус на алкохол. Той дори не си спомняше как се е прибрал в къщи. Освен, че се чувстваше ужасно зле, той се притесняваше и да не е направил някоя глупост.

Насили се да си отвори очите и първото нещо, което видя бяха два аспирина и чаша вода на нощното шкафче. А до тях една червена роза! Петър стана и пред него стояха неговите дрехи – чисти и изгладени. Огледа се и цялата стая беше безупречна, чиста и подредена, както и цялата къща. Изпи двата аспирина и с ужас погледна посиненото око, което го гледаше от огледалото в банята. След това забеляза една бележка да виси в ъгъла на огледалото – надписана с червен химикал, обрисувана със сърца и обсипана с целувки от червило “Скъпи, закуската е на печката, излязох рано, за да напазарувам и да сготвя любимата ти вечеря. Обичам те скъпи! С обич, Мария”

Петър отиде веднага в кухнята и там го очакваше топла закуска, горещо кафе и сутрешния вестник. Сина му също беше на масата и закусваше. “Сине… Какво стана снощи?”

“Ами ти се прибра към 3 часа, пиян до козирката. Падна върху холната маса и я счупи, после повърна в коридора и си посини окото докато се опитваше да минеш през вратата.”

Още по-объркан той попитал сина си “Тогава защо всичко е толкова чисто и подредено ? И на всичкото отгоре имам роза и топла закуска ??”

Сина му отговорил, “А това ли! Мама те завлече до спалнята и когато се опита да ти събуе панталоните, ти изкрещя “Остави ме на мира, аз съм женен!

Счупена холна маса: 163 лв. Топла закуска и вкусна вечеря: 38 лв. Два аспирина: 0,18 лв. Да кажеш точните думи на точното място. . . БЕЗЦЕННО!!!

 :D

пп. Съвпаденията с имена и събития е случайно и не отговаря на действителността...

 *drink1*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #687 -: 30 Декември, 2011, 14:47:10 »
0
 Неминуемо идва момент, в който само още 100 гр. инвестиция ви превръщат в недвижимост.
-------------------------------------------
Имате само още 24 часа да решите къде ша прекарате нощта на 31 декември срещу 3 януари.
-------------------------------------------
 Докторе, дъщеря ми е на 14. Да говоря ли с нея за секс?
- Да, може много да научите...
-------------------------------------------
http://playpork.com/uploads/pg/30decgaga.jpg
-------------------------------------------------

Мили Дядо Коледа,под "бело" имахме предвид друго! Кво да го прайм сега тоа  сняг?
Ас съм българче.......

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #688 -: 31 Декември, 2011, 00:30:20 »
0
Drunk woman falls underneath train at Barnsley station UK


Не прекалявайте с алкохола по празниците  ;) Иначе дамата си е жива и здрава *drink1*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #689 -: 31 Декември, 2011, 08:32:19 »
0
НОВА ГОДИНА - НОВА БУЛКА!!!

Kamen Donev - New Year Show


 *rofl* *rofl* *rofl*