Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 298264 пъти)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #915 -: 29 Януари, 2013, 11:17:08 »
0
Вожд. Харизма. Път. Прогрес.
Банско. Писти. Интерес.
Дюни. Бонуси. Кумец.
Референдум. Ток. АЕЦ.

Колорадо. Аспен. Гаф.
Изявление. Масраф.
Ролекс. Линкълн. Кръст. Синод.
Литургия. Храм. Възход.

Дянков. Доходи. Числа.
Приходи. Бюджет. Тесла.
Босфор. TB. Листопад.
Рейтинг. Медии. Диктат.

Мечки. Рожен. Стадион.
Мач. Победа. Шампион.
Тигри. Футбол. Еърбъс.
Перник. Мъка. Земетръс.

Криза. Майчински. Позор.
Цаца. Избор. Прокурор.
Гаф. Принуда. Прецедент.
Клетва. Хумор. Президент.

Инфраструктура. Тръба.
Газ. Печалба. Веселба.
Път. Обама. Интервю.
Слава. Блясък. Дежа вю.

Урни. Битка. Мат’риал.
Яне. Марешки. Парцал.
Лято. Избори. Сефте.
Бюлетина. Ром. Кюфте.

 :) *drink1*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #916 -: 01 Февруари, 2013, 16:59:45 »
0

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #917 -: 11 Февруари, 2013, 18:53:40 »
0
Дете казва на майка си:
- Мамо, написах на оградата една дума с три букви!
Майката плясва на детето един шамар зад врата.
Детето:
- Защо ме удари!? Думичката е „дом”!
Тогава бащата плеснал на майката шамар зад врата.
- За дома трябва повече да мислиш, за дома!
 :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #918 -: 12 Февруари, 2013, 23:41:47 »
0


 *rofl*

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #919 -: 13 Февруари, 2013, 16:50:18 »
+1

  Няколко въпроса, и техните отговори от деца

Как човек решава за кой да се ожени?

Ами трябва да си намери някой, който обича същите неща.
Например ако обичаш футбол, трябва и тя да обича футбол, и да ти носи чипса и бирата. - Алън 10 год.
(Имаш право!)

Човек не решава сам, а Бог е решил отдавна, обаче това го научаваш като ти висне на врата. - Кристина 10 год.
(Тук май има нещо вярно)

Коя е най добрата възраст за женене?

23 години, защото го познаваш вече от 10 години. - Камила 10 год.
(Ахааа ???)

Няма най добра възраст за женене. Човек само трябва да е достатъчно глупав, за да иска да се жени. - Фреди 6 год.
(Сигурно има вече лош опит)

Какво е общото при твоите родители?

Не искат да имат повече деца. - Аура 8 год.

Какво правят хората на първата среща?

Първата среща е за удовоствие, и хората трябва да я изпозват, за да се опознаят по добре.
Дори момчетата може да кажат нещо интересно, ако издържиш да ги слушаш достатъчно дълго. - Линет 8 год.
(Хм, от кой ли го е чула това, дали от Мама?)

При първата среща си говорят интересни лъжи, заради които си правят втора среща. - Мартин 10 год.
(Без коментар)

Какво ще направиш, ако се изложиш на първата среща?

Ще се прибера в къщи, и ще се направя на умрял. После ще се обадя на вестниците да ми отпечатат некролог. - Крег 9 год.
(Хм, и аз бих го направил.)

Кога могат хората да се целуват?

Когато мъжете са достатъчно богати. - Памела 7 год.
(Блондинка)

Когато целунеш една жена, трябва да се ожениш за нея, и да имате деца. Така си е! - Хенри 8 год.
(Да Хенри, за съжаление.)

Сам или женен е по добре?

За момичетата е по добре да са сами, обаче на момчетата им трябва някой да им чисти. - Анита 9 год.
(Върховно изказване)

Каква е рецептата за щастлив семеен живот?

Мъжът трябва да казва на жена си, че е много красива, дори тя да изглежда като камион. - Ричард 10 год.
(Абсолютния номер 1)

   Ай  *drink3* за Памела, Анита и Ричард!   :)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #920 -: 17 Февруари, 2013, 08:58:48 »
0
Спорят бананът и цигарата на кого смъртта е по-страшна. Бананът казва:
- Моята смърт е ужасна, първо ми свалят кожата, а после ме изяждат.
- Това нищо не е, на мен първо ми палят главата и после ме смучат през задника, за да не ми изгасва главата...
 :)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #921 -: 17 Февруари, 2013, 17:29:36 »
0
Фалшива декларация на ЕРП-тата:

”Граждани на Република България,

Ние, от ЧЕЗ, ЕVN и Енерго-про,   заявяваме, че не носим никаква вина, затова че не можете да си платите   сметките. Ние сме частни компании, чиято цел е да печелят пари. Държим   да подчертаем – и дано да успеете да го разберете, – ние не сме   благотворителни дружества, ние работим за печалба. Вие твърдите, че   живеете в демократична страна и желаете да развивате пазарна икономика.   Ако това е така, то молим ви приемете факта, че всеки бизнес търси   печалба. Крайно време е българите да разберат, че не живеят в комунизма,   а в капитализма и ако преди държавата се е грижила да осигурява   жизнения минимум на всеки един, днес това е невъзможно. Българите трябва   да разберат, че коренът на проблема се крие в тяхната   посткомунистическа психика и да престанат да чакат някой да се погрижи   да са нахранени, облечени и на топло.

От това, което ще ви кажем,   ще ви заболи, но сме длъжни да ви го кажем, а вие изберете как да   реагирате. Вие сте страхливци, вие все още не сте се научили да се   държите като човешки същества и да не позволявате да ви унизяват. Вие   безропотно приемате да работите за заплати далеч от минимума, необходим   за воденето на един нормален живот, но нямате дори един протест срещу   това явление. Вие не можете да си представите, че е възможно да се   изправите срещу своят работодател и да му заявите открито, че смятате че   заслужавате по-голямо възнаграждение, защото ви е страх, че ще бъдете   уволнени. Вие робувате на вашите работодатели от страх и се надявате, че   и ние ще се огънем пред държавните органи от страх да не изгубим   бизнеса си. Но това няма как да се случи. Пак ще ви повторим, ние   работим за печалба и ако не можем или ни бъде попречено да печелим, ние   чисто и просто ще се оттеглим от вашата държава,  защото, за разлика от   вас, ние не сме съгласни да продаваме труда си на безценица.

Погледнете   се, всички вие, които крещите пред нашите офиси, палите сметки и   автомобили, чупите прозорци и сипете закани, пред собствените си   работодатели мълчите като насрани и се усмихвате угоднически. Вие сте се   съгласили да работите на загуба  доброволно и нямате нито сърце, нито   дух да се опълчите на този произвол, да напуснете и да оставите   работодателя си сам със сградата, където развива бизнеса си. Вие си   завиждате един на друг ако някой от вас получава дори и пет лева повече,   вие сте пълни боклуци, насрани лигави олигофрени. Вие търпите да ви   унижават и смятате, че ако ни изгоните, ще подобрите живота си – не, вие   ще си останете същите дребни, страхливи, тъпкани човечета. Разберете,   че всяко ваше съгласие да работите за заплащане, което не покрива   разходите, необходими за физическото ви оцеляване, означава, че работите   на загуба, а всеки, който работи на загуба, е обречен на фалит – във   вашия случай смърт. Това е простата логична истина.

Нашият съвет е   вместо да се мъчите и да чакате някакво спасение от страна на   корумпираните ви политици, да престанете да поддържате тази прогнила   система. Всички вие, които работите за мизерни пари, спрете да работите.   Спрете. В противен случай нямате право да роптаете. Ние знаем, че това е   трудно, но не е невъзможно. Човешкият вид е оцелявал без ток, парно и   водоснабдяване хиляди години, десетки хиляди, така че и вие можете да   оцелеете без тези придобивки на цивилизования свят. Щом не можете да си   ги позволите, явно не сте цивилизовани и приемането ви в ЕС е някаква   гавра. Вървете си на село, обработвайте земята и се хранете така, както   са се хранили вашите предци, и едва когато някой ви предложи да работите   за заплащане, което ще ви донесе печалба, тогава станете наемни   работници. Научете се да цените труда си и да не го продавате на   безценица.

Погледнете крупните бизнесмени в България и вместо да   им се прекланяте с възхищение и завист, се запитайте откъде те получиха   пари за да купят бившите държавни предприятия, откъде получиха пари за   да развиват бизнес, откъде получиха пари за да строят хотели, откъде   получиха пари за да живеят в палати и да карат лъскави автомобили. Как   се става милионер в България? Забравихте ли кой раздаваше куфарчетата с   пари, кой фалира банките, кой водеше наши момчета по банковите офиси за   да им се отпускат кредити, кой, кой , кой? Ние лесно ще си отидем, но   вие ще останете в собствената си помийна яма, която незнайно защо   наричате държава, и ще продължават да тъпчат празните ви стомаси с   помия. Гнус ни е от вас.”
« Последна редакция: 17 Февруари, 2013, 17:31:21 от Dimitar. »

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #922 -: 24 Февруари, 2013, 10:49:24 »
0
Баща: Кажи "тати"!
Дете: Мама!
Баща: Кажи "тати", бе!
Дете: Мама!
Баща: Ах, мамка ти... кажи "тати" веднага!
Дете: Мамка ти!
Баща: Какво каза?
Дете: Мамка ти!
Майка: Скъпи, прибрах се! Ела при мама, бебчо!
Дете: Мамка ти!
Майка: КАКВО?!?! Кой те научи на това?
Дете: Тати...
 :)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #923 -: 26 Февруари, 2013, 07:58:07 »
+1
Правиш комплимент - отрича; Не правиш - цупи се.
Съгласяваш се - безхарактерен си; Не се съгласяваш - не я рабираш.
Търсиш я - омръзваш; Не я търсиш - не ти пука за нея.
Ревнуваш я - лош характер; Не я ревнуваш - не я обичаш.
... Закъснееш с минутка - Армагедон; Няма я час - какво лошо има?
Виждаш се с приятели - пренебрегваш я; Тя се види с нейните - нямаш място с нас.
Загледаш друга - дере ти очите; Нея я гледат - това е комплимент. За теб.
Когато говори - да я слушаш; Когато слушаш - защо не ми говориш.
Обръщаш й внимание - досаждаш; Не й обръщаш - как смееш!
Нежен си - иска силен мъж; Силен си - иска нежност.
Успокояваш когато плаче - остави ме; Оставяш я - безсърдечна свиня си.
Грижиш се за нея - господстваш; Не се грижиш - не я обичаш.
Помагаш в кухнята - пречиш; Не помагаш - мързеливец си.
Отричаш че роклята я прави дебела - лъжеш; Не лъжеш - нараняваш нарочно.
Хвалиш майка й - подлизурко; Не я хвалиш - типична мъжка свиня.
Разсмиваш я - несериозен клоун си; Не я разсмиваш - скучен си.
Говориш си с други - игнорираш я; Говориш с нея - обсебваш я.
Романтика - айде че съм на работа утре; Даваш направо - шовинистко прасе.
Питаш я кой ресторант - какъв мъж си; Не я питаш -не зачиташ желанията й.
Разказваш й денят си - уфф досаден си; Не разказваш - за нищо не си говорим вече.
Питаш за нейният ден - подозрителен си; Не питаш - нищо не те интересува за мен
Нека тя реши обяда - имай мнение поне веднъж; Пожелаваш си - това не ти е кръчма.
Изядеш си всичко - прасе си; Оставиш малко - О, да, нали не готвя като майка ти...
Помагаш в чистенето - пречиш; Не помагаш - да, нека се мъчи робинята...
Гушкаш я - дишаш ми в ухото; Не я гушкаш - безчувствено говедо.
Много работиш - нищо не правиш вкъщи; По-малко работиш - нищо не внасяш вкъщи.
Грижиш се за колата - обичаш я повече от мен; Не се грижиш - и мен така занемари.

Четейки това:
Възмущаваш се - жена си; Кимаш ухилено - мъж си.

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #924 -: 05 Март, 2013, 08:52:04 »
0
В  едно районно управление на МВР очакват посещение на американски журналисти, които искат да разговарят с обикновен старшина, затова шефът на управлението инструктира един от полицаите:
- Ти ще отговаряш на въпросите им, но много внимавай! Каквото и да те питат, в отговорите си им давай по-високи показатели. Ако нещо сбъркаш, аз ще се изкашлям и ти веднага ще завишиш показателите. Ясно ли е?
- Ясно - отговаря старшината.
Идват американските журналисти и питат старшината:
- Каква заплата получавате?
- Пет хиляди лева - отговаря старшината, но шефът му започва да кашля, затова бързо добавя: - На седмица.
- Ооо! - казват американските журналисти. - Добра заплата! А в какъв апартамент живеете?
- Четиридесет квадратни метра - отговаря старшината, но шефът му започва да кашля, затова бързо добавя: - На глава от семейството.
- Прилично жилище - казват американските журналисти. - А какво е самочувствието ви като орган?
- Двадесет сантиметра - отговаря старшината, но след бурното кашляне на шефа си бързо добавя: - В отпуснато състояние!  :)

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #925 -: 05 Март, 2013, 10:36:44 »
0
"Седмичен не!хороскоп: 04.03-10.03

Овен – Силата на любовта ще надделее над вас, хипотетичен вариант е това да се случи с пиян рецидивист на най-задната седалка в последния автобус за деня към крайните квартали.

Телец – Не ви отива да се подигравате с по-простите от вас, защото някои прости все пак могат да готвят и нещо повече от препечени филии със сирене.

Близнаци – Не е изключено да изпаднете в деликатна ситуация, включваща тясно пространство, колегите ви и неудържимото желание на вчерашната ви индийска вечеря да излезе на бял свят

Рак – Открива ви се възможност за професионално развитие - в центъра за изследване на прогресиращо затъпяване се нуждаят от тестови обекти

Лъв – Не може да се напивате със Съмърсби и хората ви приемат на сериозно. Пуснете брада и пропушете

Дева – Очаква ви спокойна и ненапрегната седмица, каквато не сте прекарвали от деца, когато ви връзваха за канализационните тръби в мазето

Везни – Тази седмица ще бъдете пълен монополист в невъзпитаното държание, почистването на нос и оригването на маса

Скорпион – Според звездите, когато не сте се наспали, изглеждате като кремирани

Стрелец - Ще ви липсва решителност, което е нелогично, понеже няма никакво значение дали ще изберете розова пола със зелен пуловер или рокля с гол гръб, след като сте мъж на 28, живеещ с родителите си.

Козирог - Колегите ви са ужасни лицемери. Иначе щяха да ви кажат, че не е удачно да ходите до тоалетна под бюрото ви

Водолей - Хубаво е да сте пацифисти и да пропагандирате пестенето на вода, но в крайна сметка, ако се къпете поне 2-3 пъти в месеца, няма да навреди на никого

Риби – Не обръщайте внимание на чуждото мнение, желираните бонбони са чудесна празнична вечеря

Родените през тази седмица ще завършат живота си като клошари, ако до края на седмицата на се сдобият с милиони."

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #926 -: 08 Март, 2013, 22:09:38 »
0

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #927 -: 09 Март, 2013, 07:28:50 »
0
Понеже Гугъл направиха таз добрина да наснимат милата ни татковина, та неизбежно станах свидетел на някой красоти, които иначе не бих видял, заклевамсе!!! И докато си правех виртуалната разходка из любимият на всички софиянци квартал Факултета, се натъкнах на своеобразно чудо на архитектурата, което, признавам си, ме остави в първия момент без дъх и ми предизвика лека форма на Емболия, горе, дясно.
Ето и вие да се насладите на този архитектурен шедьовър - Пантеона, Батеее:
https://maps.google.bg/?ll=42.691804,23.267069&spn=0.012807,0.052314&t=m&layer=c&cbll=42.691807,23.267086&panoid=lC_NbEcFvOTKhhjMPwI6nA&cbp=12,55.77,,0,0.15&z=15

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #928 -: 13 Март, 2013, 18:47:16 »
0
-Колко си красива и чаровна!
-Ооо, я стига!  Ясно ми е, че просто искаш секс!!!
-...И интелигентна!....... *rofl* *rofl* *rofl*
Ас съм българче.......

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #929 -: 18 Март, 2013, 09:15:13 »
0
Прибирам се вкъщи, отварям хладилника и гледам: какво ли няма - хляб няма, сирене няма, салам няма, месо няма, мляко няма, риба няма, плодове и зеленчуци няма, абсолютно нищо няма! Сядам на диванчето в хола, вземам атласа, разгръщам го: къде ли не съм ходил - из Европа не съм ходил, в Америките не съм ходил, в Азия, Африка и Австралия не съм ходил, даже в Македония и Антарктида не съм ходил! И какво да правя - отивам в кръчмата, пия едно-две, три-четири... заспивам там, събуждам се на сутринта и гледам - нищо ми няма: портфейла ми го няма, обувките ми ги няма, костюма и го няма, ризата ми я няма,АБЕ НИЩО МИ НЯМА!...”
 :)