Автор Тема: Хумор и Забава  (Прочетена 299984 пъти)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #120 -: 17 Юли, 2010, 20:30:08 »
+1
Помните ли този виц от шоуто на Слави...
"Действието на тази история се развива в село Дядово, Старозагорско. В тамошното училище директор бил Кирил Просвещенски, наричан с обич от учениците си бачо Киро. Директорът Просвещенски бил съвестен и трудолюбив човек, работел от сутрин до вечер и неслучайно съдбата го възнаградила - той получил стипендия за тримесечна специализация във Висшия педагогически институт в Благоевград. Просвещенски стегнал куфарите си, погледнал с любов жена си - учителката по физическо Харалампия Хубавенска, тире Просвещенска и нежно й казал: - Хари, знам, че ще ти липсвам, все пак -няма да ме има цели три месеца. За да не се натрупа в теб неизразходвано сексуално напрежение, аз направих един сексробот. Ето го, това е сексробота Ванко! Той ще ме замества, докато ме няма. Когато усетиш, че някакви желания напират в теб, само кажи "Ванко!" и той ще те почне! След тези думи жената се просълзила от благодарност, прегърнала ламаринения човек Ванко, който приличал на хибрид между Трипио от "Междузвездни войни" и рапъра Ванко Едно. Директорът Просвещенски се качил на автобуса и заминал за Благоевград. Харалампия изгаряла от нетърпение да изпробва новата си придобивка и още щом мъжът й затворил вратата, тя извикала "Ванко!" и в този миг сластното й тяло потънало в железните прегръдки на робота. Сексът с робота бил див, страстен и изтощителен, но след около два часа на Хубавенска, тире Просвещенска й писнало и тя с ужас установила, че не знае как да спре Ванко. - Ванко спри! - извикала тя, но Ванко не спирал. - Спри бе, тенеке нещастно! - изкрещяла тя още по-уплашено, но Ванко работел безотказно като бутало на "Москвич". Жената изпаднала в паника и добре, че в този момент на вратата позвънила съседката Деликирова. - Деликирова, спасявай ме! - извикала отчаяно учителката в прегръдките на металния жиголо. - Ау, Хубавенска, какви са тия работи бе, какво е това? - светнали очите на съседката. - Ами това е Ванко! - Ванко ли? - попитала Деликирова, а роботът щом чул името си, веднага оставил учителката и награбил комшийката. По същото време директорът-специализант Просвещенски тъкмо бил пристигнал в Благоевград и тъкмо слизал от автобуса, когато се плеснал по челото и си казал: - Да се таковам у главата педагогическа! Забравих да кажа на жената как се изключва роботът! В този миг в главата му се появила страшна картина и той се хвърлил върху първото изпречило му се такси, отворил вратата и изкрещял: - Бързо! Карай към Дядово! А шофьорът го изгледал уплашено и казал: - Аааа, аз в Дядово не отивам! Там е Ванко!..."

Scyther

  • Гост
Инструкции и съвети за млади булки
« Отговор #121 -: 17 Юли, 2010, 21:10:21 »
0
Инструкции и съвети за млади булки

Относно поведението в интимните съпружески отношения за въздигане на духовната святост на благословеното тайнство на брака и заради славата Божия, написано от Рут Смитърс, възлюблена съпруга на преподобния Л. Д. Смитърс, пастор в Аркадската Методистка Църква на Източната Регионална Конференция, в лето Господне 1894-то.

За чувствителната девойка, имала щастието да получи правилно възпитание, денят на сватбата, по ирония на съдбата, е едновременно най-щастливият и най-ужасният ден в живота. Хубавата страна е самата сватба, в която булката е център на внимание в прекрасна и вдъхновяваща церемония, символизираща триумфа й да осигури мъж, който да гарантира обезпечаването на всички нейни нужди до края на живота й.

Лошата страна – това е първата брачна нощ, в която булката, така да се каже, плаща масрафа, като за пръв път трябва да изпита целия ужас на половия живот. В тази връзка, драги читателки, позволете ми да ви разкрия една шокираща истина. Има момичета, които срещат изпитанието на първата брачна нощ с любопитство и удоволствие. Пазете се от такова отношение! Егоистичният и похотлив съпруг лесно би могъл да извлече изгода от такава жена. Никога не забравяйте главното правило в съпружеския живот: ДА СЕ ДАВА МАЛКО, ДА СЕ ДАВА РЯДКО И, НАЙ-ВАЖНОТО, ДА СЕ ДАВА НЕОХОТНО. Иначе това, което би могло да е истински брак, ще се превърне в една оргия на половия нагон.

От друга страна, терорът, осъществяван от младата съпруга, не бива да е съвсем краен. Доколкото половият живот е в най-добрия случай нещо отвратително, а в лошия – много болезнено, жената е принудена да го търпи от началото на сътворението, което намира отплата посредством моногамния дом и децата, появяващи се чрез нея на света.

В повечето случаи е безполезно булката да вземе надмощие над младоженеца, който да се въздържи от секс. Въпреки че идеален би бил този съпруг, който се сношава със съпругата си само по нейно искане и единствено с цел зачеването на потомство, подобно благородство и безкористност не бива да се очаква от един обикновен мъж. Повечето мъже, ако не им се отказваше, биха искали полов живот почти всеки ден! Но мъдрата жена би трябвало да разрешава само две кратки сношения седмично през първия месец от съпружеския живот. С течение на времето тя трябва да прилага всякакви усилия за да намалява тази честота. Най-добре в това начинание могат да й послужат имитациите на неразположение, преструвките че й се спи и главоболието. Споровете, постоянното мърморене и пререканията също може да се окажат много полезни, ако се прибегне към тях късно вечер, горе-долу час преди обичайното време, когато съпругът започва със своите настоявания. Мъдрата жена трябва да е готова постоянно да търси нови начини да отказва на своя съпруг и да го обезкуражава в любовните му претенции. Добрата жена трябва да се стреми към това да се сношава с мъжа си не по-често от веднъж в седмица към края на първата година от брака и до веднъж в месеца към края на петата година.

Към десетата година много жени успяват да завършат с раждането на децата и да постигнат крайната цел – пълно прекратяване на половите контакти със съпруга. По това време тя вече може да разчита на любовта му към децата и социален натиск, които да задържат съпруга у дома.

Точно както ще е винаги нащрек да сведе количеството секс до възможно най-ниското, мъдрата жена ще обръща еднакво внимание на вида и степента на сексуалните контакти. Повечето мъже са много извратени по природа и ако им се предостави дори малка възможност, те я използват по най-различни отвратителни начини. Такива, прочие, са случаите, в които нормалният акт се извършва в ненормални пози, а също когато мъжът целува женското тяло или пък я заставя да целува неговото мерзко тяло. Голотата, разговорите за половия живот, четенето на разкази за него или разглеждането на фотографии и рисунки, изобразяващи и показващи половия живот са занимания, които погубват душата и освен това лесно стават навици у мъжа, ако това му се позволява. Мъдрата жена трябва да има за правило никога да не позволява на мъжа си да вижда нейното голо тяло и никога да не му позволява да и показва своето. Половият акт, ако е непредотвратим, трябва да се извършва само в пълна тъмнина. Много жени намират за полезно да разполагат с плътни памучни нощници за себе си и пижами за мъжете си. Преобличането в тях следва да се прави в различни стаи. Не трябва да се снемат по време на акта. По такъв начин само минимална част от тялото се оказва оголена.

Когато жената облече своята нощница и изгаси осветлението, тя трябва да легне съвсем неподвижно на леглото и да чака мъжа си. Щом той пипнешком влезе в стаята, тя не трябва да издава никакъв звук, който би могъл да го ориентира в каква посока трябва да се движи, за да не го възприеме той като знак на одобрение. Тя трябва да му предостави възможността сам да напипва пътя си в тъмнината. При това винаги има надежда той да се спъне в нещо и да получи някоя малка травма, която да послужи като добър предлог да му бъде отказано сношение. Когато намери жена си, тя трябва лежи максимално неподвижно, защото всяко движение на тялото й може да бъде изтълкувано от оптимистичния мъж като полова възбуда. Ако направи опит да я целуне по устните, тя трябва да извърне глава и тогава целувката безопасно ще попадне на бузата. Ако иска да целуне ръката й, тя трябва да я свие в юмрук. Ако ли пък й вдигне нощницата и се опита да я целува където и да е, тя трябва веднага да дръпне нощницата надолу, бързо да скочи от леглото и да заяви, че естествена нужда я принуждава веднага да посети тоалетната. Това обикновено убива желанието да я целува на забранени места.

Ако мъжът и се опитва да я съблазни със сладострастни разговори, мъдрата жена трябва веднага да си спомни някакъв обикновен не сексуален въпрос, който незабавно да му зададе. Постепенно мъжът ще разбере, че ако иска някакъв полов контакт, трябва да прави това без никакви еротични встъпления. След това мъдрата жена ще позволи на съпруга да повдигне нощницата й не по високо от кръста и леко да поотвори цепката на пижамата си, за да може през нея да извърши сношението. Тя ще бъде съвършенно безмълвна или пък ще дърдори нещо за домакинската си работа, докато той пъхти и се сили над нея. Освен това ще лежи без да помръдва и в никакъв случай няма да издава някакви стонове или въздишки по време на акта. Когато мъжът завърши акта, мъдрата жена ще почне да му натяква за някакви дребни пропуски или пък за разни неща, които иска той да свърши на другия ден и които предварително си е намислила. Голяма част от половото си удовлетворение много мъже получават в блаженото отпускане след акта. Затова жената не трябва да му дава възможност за това, иначе той придобива стимул да го повтори. С течение на времето мъжът се убеждава, че не го очаква спокойно отпускане и е невъзможно да му се наслади.

Още един обнадеждаващ фактор в полза на жената, за който тя трябва да е благодарна – това е, ако семейството на мъжа й, училището, църквата и социалната среда в течение на живота му съдействат за изграждане на чувство на дълбока вина по отношение на неговия полов инстинкт, така че той да пристъпва към брачното ложе с чувство на вина и срам, вече наполовина сломен и подчинен. Мъдрата жена се хваща за възможността да се възползва от тази ситуация и неуморно следва своята цел – отначало да ограничи, а след това напълно да унищожи стремежа на мъжа си към каквито и да било прояви на полов живот.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #122 -: 17 Юли, 2010, 22:00:28 »
+1
Лелееее, Скейтър! Това много зловещо звучи!  :o :o :o  :D :D :D Добре, че сме лето 2010-то!  ;)

Scyther

  • Гост
Re: Хумор и Забава
« Отговор #123 -: 17 Юли, 2010, 23:28:54 »
+1
Лелееее, Скейтър! Това много зловещо звучи!  :o :o :o  :D :D :D Добре, че сме лето 2010-то!  ;)


Еволюция, какво да я правиш?! Да му мислят онези с вечните ипотеки...
Evolution of Dance - By Judson Laipply

Scyther

  • Гост
Плажният дневник на една кифла - part I
« Отговор #124 -: 17 Юли, 2010, 23:50:44 »
+1
Плажният дневник на една кифла - part I
http://www.webcafe.bg/id_73037972_Plajniyat_dnevnik_na_edna_kifla
Ина Герджикова

10 часа

Мило дневниче! Днес е първият ми ден на морето! Много се вълнувам, точно пристигам на плажа. Сигурна съм, че днес ще срещна мъжа на живота си! Да видим дали не съм забравила нещо: кърпа за плаж, кърпа за коса, плажно масло 20, 25, 35 фактор, списания, шал за плажа, шал за капана, бански с динен десен, бански с леопардов десен, несесерче за оправяне на нокти, „11 минути" на Паулу Коелю, мтелския ми телефон, вивателския ми телефон, кръстословици, четка за коса, червило, спирала, карти за белот, джапанки за капана, джапанки за плажа, надуваема топка, надуваем дюшек... какво, какво още? Е, щом съм го забравила, значи не ми трябва...

10:45 часа

Мило дневниче, сега се настаних! Понеже предишният път като дойдох нямаше много хора, затова изчаках да дойдат повече и да пристигна отново подобаващо на плажа. Прекалено добре изглеждам, за да пристигна първа. Програмата е  следната - печене и оглеждане за мъжа на живота ми! Целувки! ПС: Леле, колко трудно се ходи с токчета по пясъка!

11:00 часа

Някакъв тъпунгер ми каза, че трябва да платя 30 лева за шезлонга. Предложих му да ме черпи една мастика, както съм гледала по телевизията, че става, но не щя. Казах му, че съм прекалено известна, за да плащам шезлонг и той ме накара да се преместя... нищо, и от трета линия виждам идеално пътя на пичовете по вълните - все пак имаме мисия!

11:15 часа

Мило дневниче, защо има толкова много пясък на плажа? Ноктопластиката ми е съсипана!

11:30 часа

Скучно ми е... няма готини мъже засега, само някакви загорели гларуси, които и по едно мохито не искат да черпят... Преоблякох си банския, сега съм с новичкия с леопардовата щампа... баси мацката съм!

12:00 часа

Гладна съм, а в капана има само просташка цаца...

12:05 часа

Добре де, ще ям цаца...

12:43 часа

Мило дневниче! Време е да се захвана за работа! Изправих се и започнах да се мажа с плажно мляко бавно, оглеждайки се за Него да ми намаже гърба. На шезлонга до мен обаче са някакво шумно семейство с ревящи деца, а от другата страна - някакви тийнейджъри, които ми зяпат циците... Още няма следа от Единствения...

13:00 часа

Изкъпах се - има щипалки. Реших да играя по-сериозно и да си сваля горнището. Един сладур ме покани да играем волейол, ама не мога да скачам заради силикона, да не говорим, че не мога да седя прекалено дълго на слънце заради фотоепилацията... Казах му да ме адне във Фейсбук, ама май ще го игнорна...

14:45 часа

Къде си, къде си, Ромео... Скучно ми е! Говорих с Цуци, Муци, Чочи, Шоши, Бубето и Мими... Много ми липсват, мило дневниче! Жалко, че нямам повече безплатни минути...

15:00 часа

Сканирах целия плаж, мило дневниче... Няма мъже за мен... Спасителят дойде да се запознаем и ме вика в бунгалото си, простак такъв... Жорето от Нова Загора пък ми вика да ходим на водно колело... ще видим.

15:30 часа

Мисля, че го срещнах! Мина покрай мен и продължи в посока черното Бентли на паркинга! Ох, влюбена съм! Ще отида да се запозная с него!

15:45 часа

Оу, Цецо се казва! Питах го дали не иска да отидем на „Какао" тази вечер и той каза - може и че ще мине след малко край шезлонга ми да се разберем! Йей! Мисля, че съм го виждала в „Син Сити". А може и в списание. Сигурна съм, че ми е познат.

16:30 часа

Задрямала съм... дано не съм Го изпуснала. И добре, че не изгорях - месеците солариум си струваха...

17:00 часа

Още Го няма. Знам, че ще дойде. Представям си как сме на „Какао" и той поръчва шампанско и аз съм с онази рокля с голямото деколте и после се целуваме и се снимаме... И после ще се пренеса у тях, като се приберем в София, де... и ще карам Бентлито му... И ще пишат за нас в жълтите вестници... И ще се снимам за Плейбой... Може да започна да пея, и без това имам силкон вече от тати за бала... И ще ходим по кафета...И в мола... И... И... Ох, нямам търпение!

18:00 часа

Мило дневниче... Цецо го няма никакъв! Дано не му се е случило нещо... Спасителят пак ме пита за бунгалото, смотаняк...

18:30 часа

Цецо си тръгна с някаква Николета Лозанова без "Здрасти", без „Чао" - не мога да повярвам! Глупак! Как можа да остави нашето бъдеще просто така, общия ни живот, планове. Ами ако имахме дете? А ако живеехме заедно?! Добре, че се отървах от него навреме... Но съм съсипана. Защо не съм аз?! Нях!

19:00 часа

Тръгвам си. Отиваме с Ники към бунгалото му... много съм нещастна и се напих с мастика.Трябва да си повдигна самочувствието... И утре е ден - един прекрасен ден да срещна мъжа на живота си!
« Последна редакция: 18 Юли, 2010, 00:05:42 от Scyther »

Scyther

  • Гост
Плажният дневник на една кифла - part II
« Отговор #125 -: 17 Юли, 2010, 23:56:42 »
+1
Плажният дневник на една кифла - part II
http://www.webcafe.bg/id_316772222_Plajniyat_dnevnik_na_edna_kifla_-_2
Ина Герджикова


Ден 2

8:30 ч.

Мило дневниче! Много се вълнувам, днес ще дойде Лилито ми, най-добрата ми приятелка на целия свят! И без това ми писна да съм сама на море... оказа се, че е много трудно да срещнеш мъжа на живота си, когато е пълно със загорели простаци и натокани кифли. Не знам за какви се мислят с тези гигантски, евтини силикони... Нищо! Прекалено съм красива, за да се сравнявам с тях! Не могат да ми стъпят ни на ноктопластиката, ни на акъла!

9:30 ч.

Посрещнах Лилито и ще ходим на плаж. Тя е много умна, мило дневниче, сети се да се наточим много за плажа и затова намерихме един фризьорски салон наблизо и ще си направим косите сега. Дано имат специалната маша, че да ми направят „вафлички", а Лилито вика, че букли иска.

11:00 ч.

Целувки от плажа, мило дневниче! Съжалявам, че пиша толкова рядко, но докато дойдем и се настаним... А и се забавляваме страхотно!!! Направиха ни косите - много се харесвам, само че много скъпо, бе... 60 лева за „вафлички". Взехме си шезлонг за 30 лева, защото така или иначе скоро ще срещнем Нашите мъже и ще се оставим на тяхната грижа, така казва Лилето.

13:30 ч.

Много е трудно, мило дневниче, за две момичета да са сами на море L Бяхме в пицарията, оглеждахме се първо дали някой няма да ни покани на своята маса... тц... трябва да има отделен плаж за такива мацки като нас и за Нашите мъже, не разбирам защо трябва да се месим с простолюдието... Седнахме след 10 минути, после 1 час чакахме две шопски салати... направо ме сви корема от глад... после сметката, отново много пари искат. Лили им каза, че сме певици на Пайнер, дали няма намаление, но злобната сервитьорка нищо не каза - завижда.

16:00 ч.

Имахме прекрасен следобед, дневниче! Купонът вече започна! Изпих 3 мохитота, че Лили каза, че е просташко да пием мастика. Разхождахме се по плажа, всички ни заглеждат, а ние се правим на недостъпни - така де, да не сме някакви лесни, все пак искаме да се влюбим наистина... Може да е защото се сетихме да си сложим еднакви бански - страшни сме тупалки! Добрата новина е, че Лилито каза, че видяла Тони Стораро на един шезлонг - трябва да се запознаем с него! Ами да, навсякъде има плакати, че ще пее! Ако се сприятелим с Тони, може да ни покани на участието си довечера, ще танцуваме много и ще се запознаем с пичове, ще ни черпят, а кой знае - може и да се снимаме в някой негов клип? Йей! Много се вълнувам!

20:10 ч.

Пих вода от чешмата, Лилито каза, че какво може да й има на една вода от чешмата... ама малко ме боли корема сега... дано не ми идва точно на морето, че не знам! Ще хапнем дюнери, че не ни се дават пак толкова пари в онази пицария...

21:00 ч.

Мило дневниче, пиша от дискотеката!!! Много се натокахме, направо не се издържа. Сервитьорката ни искаше 120 лева за маса с бутилка уиски или водка, Лилито й каза, че чакаме Нашите мъже и по-добре на бара да изчакаме - хихи! Но тази кифла ни даде едно столче само, другите били резервирани... не стига, че платихме вход, а и едно столче ни даде - завижда.

22:30 ч.

Тони пее, ние танцуваме тук на бара. Скоро ще си изпълни хита за сладураните, които сме ние тотално и Лилито вика да се целуваме. Пием някакви сладки шотове, не знам какво има в тях, но са вкусни! Всички мъже ни заглеждат, а ние си сканираме от бара - все пак не искаме някакви навлеци да ни се лепнат и готините мъже да не дойдат заради тях...

23:00 ч.

С Лилето се целувахме! Аууу какви смее!!! Ей сега и Тони ще ни поздрави сигурно по микрофона!

23:05 ч.

Някакви други кифли видяха от нас и те се целуваха... Много тъпо. Пием още шотове, защото не искаме да ни бъркат с тези... мърли...

23:30 ч.

ВИДЯХГО! ВидяхговидяхговидяхГО! Мило дневничеее!!! Ето го моя мъж! Облечен е целия в бяло... един мускулест такъв. Пуши пура в близкото сепаре! А не като онзи пършив Цецо от вчера!!! Знаех си, че ще срещна любовта на живота си наистина! Чакай да кажа на Лилито!

23:40 ч.

Дневниче... Лили... тя... отиде при моя човек...

23:45 ч.

Сама съм на бара. Лиляна е при Моя мъж и се смеят.

23:50 ч.

Ей сега ще се разправя с тази кифла!!!

00:00 ч.

Охраната ни изхвърли... Не може да стане по-лошо! Отидох при „най-добрата ми приятелка" и й вдигнах скандал. Тя ми показа среден пръст и каза, че съм пияна и после ще се разправяме. Тогава и отпрах екстенжъните на тази предателка мръсна, че да я види пичът що за стока е!!! После тя ми скъса любимото потниче! Аз пък успях да я одера, тя разля всичко по масата... и така охраната ни изхвърли! Отивам пак в бунгалото на спасителя, че не искам да спя с тази кучка на едно място...

00:15 ч.

Браво бе, заключено е! Чувам пъшкане отвътре... вече няма как да е по-зле... а? Къде ми е портмонето!?
« Последна редакция: 18 Юли, 2010, 00:05:54 от Scyther »

Scyther

  • Гост
Плажният дневник на една кифла - part III
« Отговор #126 -: 18 Юли, 2010, 00:03:56 »
+1
Плажният дневник на една кифла - part III
http://www.webcafe.bg/id_379308408_Plajniyat_dnevnik_na_edna_kifla_-_3
Ина Герджикова


9:00 ч.

Мило дневниче! Не се притеснявай за мен, аз съм добре! Днес е третият ми ден на морето. Добрата новина е, че портмонето ми се намери (и слава Богу! Толкова много снимки имаше в него!)... лошата - нямаше ги парите. Сега чакам бате да ми прати запис, че не може без пари на море, колкото и тузари, които искат да черпят да има.

9:30 ч.

Мисля, че днес някой има да се извини. Отиваме на кафе с Лилето да поговорим...

10:30 ч.

Оправихме се с Лилето, мило дневниче! Много се радвам да си имам най-добрата приятелка отново! Онзи от дискотеката се оказал пълен задник - казал й на сутринта да си вземе колкото пари иска от портфейла му и да се пръждосва... представяш ли си!!! Че тя да не е някаква уличница!... Не трябва така да говоря, ама съм благодарна на Лили, че ме спаси от него. Сега отиваме на плаж отново. P.S: Благодаря ти, че те има, мило дневниче!

10:45

Мило дневниче, Лилито е най-страхотната приятелка на света!!! Аз й казах, че са ми откраднали парите и нямам за плаж. Тогава тя пък ми призна, че все пак взела от портфейла на оня задник няколко стотака и да не се притеснявам. Ей това е истинска приятелка! Цунках я толкова дълго и сладко, че някакъв сервитьор в бистрото, пред което бяхме, се спъна и обърна една маса заедно с клиентите на тротоара. Простак!...

11:00 ч.

Мило дневниче! Целувки от плажа! Сега се печем - трябва да имаме идеален тен все пак, за да се срещнем с Нашите мъже. Нищо особено - къпахме се, някакви студентчета ни викаха да играем белот, но ние отказахме - Лилето каза, че е просташко. Леко ни е скучно... но то пък не може само купон, трябва и малко почивка! Сега си мисля, че сме точно като Парис Хилтън и Никол Ричи - мнооого сме яки!

12:30 ч.

Уааааау! Какви новини имам само! Никога няма да ми повярваш, дневниче!!! Запознах се с Митко в капана. Много е готин! Каза, че е продуцент по принцип, но тъй като съм много интересна и красива, предложи да ми стане личен PR! Каза, че познава и Евгени Минчев и хора в Пайнер и... точните му думи „Мога да позная звезда, когато видя такава!" Леле! Най-накрая! Толкова труд, усилия, нерви... но не спрях да вярвам и ето - съвсем скоро ще стана известна! А когато стана известна, знам че ще срещна Мъжа на живота си! Знам го! Оххх, колко съм щастлива! Нямам търпение да кажа на Лилето... А... Още по-добри новини! Лилето пък в това време се запознала с някакъв футболист! Прекрасно - днес, мило дневниче, ни е щастливият ден!

13:00 ч.

Преместих си кърпата при Митко, за да планираме кариерата ми, както той каза - няма повече някакви Златки-патки да излизат по кориците вместо мен - това време било свършило. Митко много си разбира от работата, мило дневниче! Запозна ме с неговите приятели - и те са PR-и, много млади и готини момчета - може някой от тях да стане PR и на Лилето, трябва да питам. Ето - от 1 час имам PR и вече усещам как кариерата ми върви нагоре, как не съм се сетила по-рано??

13:30 ч.

С Митко решихме, че ще направим фотосесия на плажа днес, за да може още тази вечер да пусне снимките във Facebook и неговите влиятелни приятели да ме видят и да започнат да се борят за мен и да предлагат да се снимам я в реклами, я в клипове, пък може и да пропея - Митко каза, че и тези от Пайнер не можели в началото, ама ги научили. Голяма съм късметлийка, мило дневниче, че от целия плаж успях да го срещна и той да избере мен!

13:35 ч.

Ще ми правят фотосесия, лалалала! Ще позирам и ще съм секси, тиририри! Ще стана известна!!! Истинска фотосесия с фотографи, гримьори, фризьори, асистенти... Дано Лилето не се обиди, все пак цялото внимание ще дойде към мен. Дано нейният футболист не се влюби в мен, че пак да си имаме неприятности. Пък ако ли да - можеш ли да му се сърдиш, все пак и аз съм звезда!

13:45 ч.

Сетих се - ще питам Митко дали не може да се снимам в някой филм, той ще може да го уреди това 100% - каза, че много известни хора, нямало да споменава имена, му дължали услуги... така че сигурно ще стане!

14:00 ч.

Мило дневниче! Много е уморително да се работи по цял ден, когато си на море :( Сега ще поспя малко, после още работа... баси на почивка ли съм или на работа! Кариерата изисква жертви! P.S: Казах на Митко за филма и той каза, че няма проблем - сега щял да провери дали има главна актриса за „Мисия Лондон 2". Йеее!!!

15:30 ч.

Отивам на фотосесия сега, мило дневниче! Бързам, така че набързо - толкова се вълнувам, че сънувах мен и Лилето като се върнем - как аз съм известна певица и/или актриса и/или модел, а тя е футболна съпруга, мъжа й рита в „Манчестър". И всичко е като в доброто старо време - пием си кафенца, пазаруваме си заедно, караме много яки коли и сме много щастливи! Мило дневниче, мечтите ни се сбъдват... разбира се, след много, много труд!

16:00 ч.

Мило дневниче, Митко каза, че не трябва да губим време да чакаме всички гримьори, фризьори, фотографи, асистенти - сигурно щяло да отнеме часове да дойдат и ще изпуснем добрата светлина. Затова ще ме снима с неговия фотоапарат и ще се престорим, че снимките са папарашки. Идеята е как уж той ме е хванал на плажа да влизам във водата с бански и после да излизам - без. Много е умен този Митко,бе ей! Страшен PR и е толкова млад, представяш ли си като стане на 30-35 сигурно ще се бият, за да им е PR, ама нъц! Каза и да се правя, че не го виждам. Добре започваме!

18:00 ч.

Много съм уморена! Влязох и излязох от морето 100 пъти докато направим добри кадри. Митко каза, че съм много фотогенична и като нищо да ме извикат в „Биг Брадър" веднага щом видят снимките. Каза, че ще говори с тях за мое собствено риалити! Днес беше прекрасен ден, мило дневниче, толкова много работа и такъв обрат в кариерата ми! Сега Митко щял да покаже на колегите си PR-и снимките за мнение и после веднага да ги прати в „Блясък"! Трябва да видя Лилето, че като започне да пътува по чужбина с мъжа си, много ще ми липсва, мило дневниче!

18:30 ч.

Дневниче! Лилито плаче на бара... Много ми е мъчно! Напила се е много. Футболистът я бил излъгал. Не бил футболист, а смятал да се пробва, иначе ритал зад блока. И не карал Мерцедес, а смотан Голф. Завел я в бунгалото си, изчукал я и чак после й признал истината. Измамил я е, за да се възползва от доброто й сърце, дневниче! Такива са мъжете... Не й върви на Лилито, много тъжно... Дано Митко може да й стане PR и на нея, че да се разведри.

19:00 ч.

Исках да питам Митко дали може да стане PR и на Лилето, но не мога да го намеря никъде... Чакай да му звънна.

19:01 ч.

Вдига някаква жена... каза, че Митко на този телефон няма. Много странно - сигурна съм, че това е номера, защото го записах и в дневничето си за всеки случай... Нищо, ще пробвам на този в офиса му - стават грешки...

19:02 ч.

Пак грешка! Ама голяма съм патка - какво съм записала... Дай да видя във Facebook, той е толкова известен, че сигурно ще го има...

19:03 ч.

Митко, Митко, Митко... Мисли, момиче... бе как му беше фамилията!?!? Да! Иванов.

20:00 ч.

Мило дневниче... прегледах всички 1100 човека на име Димитър Иванов във Facebook и го няма... Как така, ами сега?!

20:02ч.

Дневниче... Лили е много пияна, вече говори глупости! Каза, че Митко ме бил излъгал само за да ме снима гола! Каква простотия само! Каза, че приятелите му не били никакви PR-и, а цял следобед седяли до нея в капана и се смяли каква съм патка... Трябва да й спрем пиенето на Лили, мило дневниче... Ама може ли да я обвинява човек - тя зарязана, аз - известна. Завижда... Както и да е - ще видим къде ще ходим утре на плаж, че утре вече ще съм прекалено известна... PS: Ооо, да не забравя да кажа на Митко да ми наеме охрана.
« Последна редакция: 18 Юли, 2010, 00:06:07 от Scyther »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #127 -: 18 Юли, 2010, 00:12:09 »
+1

  :D  :D  :D

 
Смях - Писмо от майка блондинка, до дъщеря блондинка


   :D  *drink11*  :D  *drink11*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Scyther

  • Гост
Re: Хумор и Забава
« Отговор #128 -: 18 Юли, 2010, 00:39:27 »
+2
Цитати от Розовите Романи
http://re-venge.com/?p=332

«Ах, тази негова загоряла кожа! Ах, това тяло с бицепси, трицепси и други мъжки мускули!»

«Само глупачка можеше да повярва на това, че той я целуваше благодарение на устните й!»

«Какво искаше тя? Просто секс или нещо по-дълбоко?»

«Без да се обръща, той се огледа.»

«Бен я искаше. По всички известни му начини. А още няколко могат да си измислят и сами. »

Когато близнаците се върнаха от училище, обгърнаха Еми с вниманието си. Те я завлякоха със себе си в басейна, където Еми порази всички: плуваше като риба. Явно осемнайсетте месеца живот в пустинята й бяха създали някои навици за оцеляване.»

«В неговият блестящ мозък винаги нещо кипеше»

«В неговите целувки нямаше никаква неувереност. Той знаеше точно как да намери устните й».

«Вътре в нея се събуди жената, която дотогава спеше в нея, и отвори очи.»

«Грейс почувства, че зърната и набъбнаха. Това беше нова стъпка в техните отношения».

«Джейк застана на колене, смъквайки джинсите й и откри пред нея гледка към залива».

«За мен няма по-голяма наслада от тази да бъда първият във вас, – прошепна той в ухото й и мравките затанцуваха по цялото тяло на Еми. ».

«Неговият език, нахлул в устата й, неистово правеше това, към което се стремеше друга част от тялото му».

«Плътта й се разтвори в неговото тяло. Той упорито се плъзгаше със своя език по устните й като повтаряше формата им».

«Искаше й се да умре, но вместо това заспа.»

«Желанието го стресе чак до петите»

«И нейната усмивка показа, че тя е напуснала този свят и се е отправила на небесата от щастие.»

«Тяхното удоволствие беше доста взаимно.».

«Коул с цялото си тяло се опъна върху нея като я покри цялата, даже повече.»

«Мъжките пръсти гладеха голата й кожа. Като го хвана за кръста, Еми откъсна ръцете му.»

«Нервни мравки полазиха нагоре по гръбнака. Тя се превърна в една огромна мравка и каза: «Да!»

«Той мачкаше гърдите й с длан, изпитвайки пълно мъжко наслаждение. ».

«Той започна да се качва по стълбата, притиснал устни към нея. »

«Тя въздъхна и потри меката си буза по острите косми на неговия пубис. »

«Тя тихо извика, когато техните тела стигнаха толкова близко едно до друго, та чак се докоснаха. »

«От мъжкия му мирис на Линда й се изправиха пръстите на краката. »

«Приложил главата й към своите гърди, Коул я прегърна. От него миришеше на мъж. Той започна да я целува. А имаше много за целуване – тя цялата!»

«Сексуална усмивка опъна страните му чак до ушите. ».

«Селина стенеше, без да си напряга мозъка. ».

«Сълзите струяха по страните й, а очите й горяха от гняв. Лаура решително ги изтръска от лицето си. »

«Сега тя вече нямаше да бъде най-добрия му приятел. Той щеше да бъде мъж на Лиза, за чието съществуване самата тя почти не знаеше. »

«Би трябвало да си уморен от пътя, Травис. Защо не се порaзаходиш?»

«Усмивката на устата й ставаше все по-широка с всяка секунда на приближаване на оргазма. »

«Хали леко задиша на косматата му къдрава гръд. ».

«Чейз я хвана за ръцете. Нещо топло заструи между тях. »

«Еми можеше да се закълне, че той виждаше през тънката тъкан на банския й втвърдяващите се крайчета на гърдите й и освен това той чувстваше спазмите дълбоко вътре в нея, в горещите и тъмни места. »

«Еми премина към изследване на пулсиращата топка мускули между краката му. »

«Аз вече не съм глупачка, бързо се уча… – промълви тя като зае седяща поза. ».

«Аз те обичам – прошепна Хали. Бен издаде нисък, протяжен стон и бавно влезе в нея. И замря от изблика на нахлулите чувства. Наслаждение. Топлина. Хали. Най-накрая си е вкъщи!»

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #129 -: 18 Юли, 2010, 10:01:12 »
0
 :D :D :D

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #130 -: 18 Юли, 2010, 10:21:20 »
0

Двама приятели си говорят за жените си:

- Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням!

Другият помислил и казал:

- Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран?

- Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете...

- А мислиш ли, че шарана помни?
 ;)
        По-рано постоянно ми носеше подаръци, но откакто се оженихме, престана.
- Скъпа моя, нима си видяла някой рибар да дава червейче на рибата, която вече е хванал?     ;)    :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #131 -: 18 Юли, 2010, 18:02:36 »
0

    По-рано постоянно ми носеше подаръци, но откакто се оженихме, престана.



Оженили ??? Без мен ??? Не ме ли обичате вече?  :( :( :( :'(
Да не би кумът да е казал - тая цървулана-дебелана, стара чанта, нИ я ща. Ши мъ излага...  :-\ :D

Ели ти е подаръкът. Ехеее, какъв подарък, само!  :)
Много работите и много се изморявате. Не се и храните от умора. От вратата и ...  :D :D :D

Ето едно от нейните подаръчета ... Текстът е много хубав, ама той си е само за песента...  :) *drink7*

To my unseen friends...Muza & Fill


Ще го кажа тоя виц тук, най-накрая. И без това е темата за вицове. С фиут. :D :D :D

Едно семейство... Мъжът бил много активен в спалнята. Всяка вечер... На жената и дошло много и решила да си подсигури един ден почивка. За целта, отишла при шефа на мъжа си, обяснила си проблема и го помолила, да го натовари с извънредна работа, да се измори много и... да заспи веднага.
Върнала се в къщи, сготвила му любимото ястие - мусака :D , и го зачакала. Връща се мъжът и. И тя, посреща го на вратата и му казва:
-Скъпи, сготвила съм ти мусака...
А, той:
-Жена, мнооого съм изморен днес. Напрааааво съм скапан. Нищо няма да ям. Само фиут и заспивам.  :o :D

enravota_

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 377
  • Карма: +59/-6
  • Респект: +151
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #132 -: 18 Юли, 2010, 19:23:10 »
+1
 :)
Тя:
-"Скъпи, какъв подарък искаш за рожденния ден?"
Той:
-"Ами .... оръдие..."
Тя:
-"Как оръдие, бе, ти чуваш ли се какво искаш?"
Той:
-"Ами.... искаше ми се ...оръдие."
Тя:
-"Никакво оръдие, ще ти дам аз на теб едно оръдие...
Кой командва тук, м ?..."
Той:
-"Ти, ..обаче ако имах оръдие....." :D :D :D
 
:)

Още един по въпроса за командването вкъщи...
Прибира се съпругът порядъчно пийнал и жена му още от вратата го почва с ..... точилката.
-"Ти пак си се напил като прасе, как не те е срам".....и т.н.
Гони го и го бие.....Налага го сериозно.... Човечецът.. от няма накъде се заврял под масата в кухнята....
-"Излизай бе..." - крещяла жена му.
-"Няма да изляза!" - отвръщал той...
-"Излизай бе изподдолу!" - пак викала жена му и го ръчкала с точилката...... /бел.а. това изподдолу и аз не зная как ми хрумна/  :D
Мъжът й отвърнал:
-"Няма да изляза, за да разбереш кой командва вкъщи !!!"  :P
 :D :D :D


Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #133 -: 18 Юли, 2010, 23:33:23 »
+1
За оръдието много ми хареса   :D :D :D   *beer*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Хумор и Забава
« Отговор #134 -: 19 Юли, 2010, 00:17:21 »
0

 :D :D :D

Днес ми го разправяха...  :D

Събрали се група проверяващи с кочаните под мишка - данъчен, пожарникар, от инспекцията по труда, от потребителите, ХЕИ, митничар. Влезли в един ресторант. Да проверяват. Яли, пили и накрая поискали сметката. Сервитьорчето им я носи - 950лв.
Данъчния:
-Как 950 лв, бе! Я викни собственика!
Пристига собственикът...
-Я, си донеси касовата книга, да ти видя оборотите 6 месеца назад. Дай да ти видя междинния отчет за тази вечер и да ти засека касата...
-Момчето е сбъркало, сметката е 850
От инспекцията по труда:
-Я, да му видя договора на това момче. Имаш ли книга за начален инструктаж. Ами за периодичен... Трудова медицина...
-Ох, ама още една грешка му открих - 750
Хеи
-Я да ти видя колко мивки имаш - работят ли?. Ами инструкция за миене на ръцете? Здравни книжки...
-Ех, този персонал - голЕм проблем с него. Много бърка - 650
Потребителите
-Я онази порция, дето я носи момичето, да и проверим грамажа. Да проверим и каймата ти. Да не би да имаш от онази опасната. Ами тези вилици? Те са с остри ръбове - опасни са за децата, могат да се порежат...
-Еййй, то бива, бива, ама чак толкова грешки от това момче - 550
Пожарникарят
-Къде ти е пожарогасителя? Имаш ли обозначение над него, че е там? Ами надпис за изход? Свети ли? А, тетрадката, дето записваш всяка вечер, като си тръгваш, в колко часа си изключил осветлението...
Тук се намесил митничарят и казва на собственика:
-Добре, бе! Аре, давай ги тези 550, че да си 'одим. От' ми писнА.