Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Икономика, анализи, графики и перспективи

В какво да вложим парите си днес ?

(1/9) > >>

regata:
Днес се замислих,трябва ли да спреме да харчиме пари и да заспиме зимен сън ?!
Много бързо си отговорих - НЕ !
Добре,но в какво да вложиш парите си ?
Отварям тази тема за да споделиме за какво всеки от нас,би похарчил пари.
Отговори в кръчмата,по жени и подобни не са желателни,но ако няма други,няма да се сърдя  *rofl*
Ето едно предложение от мен :
Генко Генков,невероятен майстор и от опит държи цени  *girl*
Това го видях след обяд :

http://www.galleryloran.com/news/izbrani-tvorbi-na-genko-genkov-1923-2006-90-godini-ot-rojdenieto-na-hudojnika

Имам картини от него,дори преди нова година тествах цените и смело препоръчвам,не само запазваш парите си,но и печалбата е голяма.
Сега трябва да напиша:Не е препоръка за инвестиране  *rofl*,но за приятели и на ушенце много го бива  *rofl*

regata:
И аз,като Ивел в една негова тема ще си говоря в началото сама   *rofl*
Имотен сайт сме,да поговорим и за имоти.Последните пет години бяха лоши за имотите,но не и за морските,но само първата линия до морето,отново лични наблюдения.При желание да се закупи имот на морето,трябва да се гледа това.Сега погледнах 2 и 3 стайните в познат за мен район и ми направиха впечатление два имота,единия е това :

http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1b136552379843906&f1=details

Знам комплекса,знам и кой го управлява и двете са без забележки,не знам апартамента естественно,но след две седмици ще мога да дам инфо.
Мнението ми е,че цената му е много добра.Това е комплекс,който се пълни през 3-те месеца на лятото,харесва ми и това,че е на партерен етаж.Гледайки цената обаче си мисля,че не се вижда морето от него, това не е болка за умиране,ама и има значение.Ако се купи за да се отдава под наем е добре да се знае,цената там е 80-90 лв. на вечер в сезона,управляващата фирма взима 30 %,другото остава за собственика.Очакванията ми са,много добър мениджмънт.При тази цена се учудвам,че е в български имотен сайт,препоръчвам да се види.
Хайде де,някой да се включи,че ще трябва да си пиша сама,а ми остават само диамантите .... *rofl*

Фло:
Да стане приказка ще се включа и аз.Идеята ми е да инвестирам в това:

Представлява препарат,с който предпазвате гумите си от напукване и стареене при съхранение.Може да е за сезонния комплект или за гумите на колата,която не се кара или за гумените уплътнения из къщи :прозорци,врати,  градински беседки и каквото има от каучук.За първи път тази формула напуска професионалния кръг на приложение  и се предлага за широко потребление.На един близък етап ще търся допълнително инвестиране, за да се издържи първоначално на условията на големите търговски вериги. *drink1* *joint*

BulCan:
Да харчиме или да влагаме, защото има разлика? :)

За влагане за момента нямам идеи, колкото за харчене - аз си падам по пътешествията и запълване на "бели петна" (места, на които не съм ходил), краят на Юли - 3 топ сафарита в Африка едно след друго (частни концесии - настрана от масовката в държавните резервати). За целта ми се налага да "инвестирам" няколко хилки и в един нов телеобектив за фотоапарата (един "порок" води до друг). :):) Дребни неща, ама всеки с интересите и възможностите си...

regata:

--- Цитат на: BulCan в 31 Май, 2013, 23:03:58 ---Да харчиме или да влагаме, защото има разлика? :)

За влагане за момента нямам идеи, колкото за харчене - аз си падам по пътешествията и запълване на "бели петна" (места, на които не съм ходил), краят на Юли - 3 топ сафарита в Африка едно след друго (частни концесии - настрана от масовката в държавните резервати). За целта ми се налага да "инвестирам" няколко хилки и в един нов телеобектив за фотоапарата (един "порок" води до друг). :):) Дребни неща, ама всеки с интересите и възможностите си...

--- Край на цитат ---

Идеята ми дойде от един коментар на Божидар днес,та в темата е да вложим,ама няма лошо и да похарчим за себе си и близките си  :)
Булкан,ама и ти си "алчен" за пътешествия,три едно след друго,браво !!!
Напиши един пътепис със снимки да се порадваме и ние  *girl*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия