Форум за имоти > Имоти

Мнение за сайт-обява

(1/5) > >>

nikolay.ivanov:
Здравейте, бихте ли споделили критики и идеи, за сайт, който направих специално за имота си? Сайтът е: http://nikolayivanov.wix.com/imot-gurmazovo . Не е професионално направен, има известни проблеми с естетика и качество на кода, така че, интересуваме най-вече, като обява, сама по себе си, дали казва важните неща и дали ги казва ясно. Благодаря предварително.

goro:
Браво!
Цял сайт за цял имот!
Сега ще пускаш обяви за сайт!

Да ти кажа, звучи съблазнително и се чудя дали не бъркам, но вече почти съм готов да капарирам ей този...., защото цената приближи далаверата...
Характеристики
- 10 декара и малко
- нива е, ама може да застрои от 400 до 4000 кв.м. (няма нужда от регулация)
- има-няма (по скоро няма) 1 км до магистрален възел в строеж...
- лице на асфалт
- ток и вода
- наоколо има къщи - по точно 2 нови палатчета с басейни от другата страна на пътя
- от по хубавата страна на пътя е - от високото. гледка неограничена
- няма 20 км. до центъра на Солун - в минути 25-35, до селото, пак толкова ама пеш

Вярно... тука е криза, ама кризата все някой ден ще мине, а съседния, пак 10 декара го продадох за 150 000...
Сега на тоя му искат 40 хилки (казано по модернУ му), та затова... много го мислЪ!
Цикъла е 7-8  години - 7 вече минаха. (цикъла при имотите, не кондратиевия - на оня му е по дълъг, пък женския по къс...)
Дали да не си го сложа настрана?
Няма банка дето да ми даде тази лихва, ако ще и за 10 години...

И солунската митница не е далече... и много сЪ чудА!...
Ако не бях се заВолил и ако не беше нива, нямаше да се чудя, ама поради двете ме е страх, че на жената ще вземат да и минават разни неща през ума!!!
 *scare*

________________
Да не се разсърдиш...
Тъкмо се върнах от кръчма, а не ми се спи и исках да помогна...
Колкото повече поста - толкова повече хора ще видят...
сайта!

imotko:
Могъл-направил. Може да има ефект. Иначе мястото ми изглежда като картофена нива.

Невидимко:

--- Цитат на: nikolay.ivanov в 12 Юни, 2013, 01:13:19 ---Здравейте, бихте ли споделили критики и идеи, за сайт, който направих специално за имота си? Сайтът е: http://nikolayivanov.wix.com/imot-gurmazovo . Не е професионално направен, има известни проблеми с естетика и качество на кода, така че, интересуваме най-вече, като обява, сама по себе си, дали казва важните неща и дали ги казва ясно. Благодаря предварително.

--- Край на цитат ---


Браво! Аз лично нямам забележки. Ще е добре ако бъде създадена платформа/формуляр за подобни обяви така че всеки продавач на имот да може сам да си направи подобна страница без да има познания по уебдизайн.
Все пак мисля че е добре да напишеш исканата цена.

imotko:
Написал я е - 38413 евро.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия