Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Икономика, анализи, графики и перспективи

acen1975

(1/47) > >>

acen1975:
я да бодна тука една темичка с моя ник,че съм много себевлюбен.
   

acen1975:
хм,за кво ли да почна да си драскам,че да ми не е скучно?
   

marandi:

--- Цитат на: acen1975 в 12 Август, 2013, 20:59:51 ---хм,за кво ли да почна да си драскам,че да ми не е скучно?
 

--- Край на цитат ---

Асен, съжалявам!

Сега 2 седмици и аз няма да пиша там, че ме ядосаха яко заради тИбя. Просто се случи в късен час и шефът на модита-та им вече не е работа - иначе щях да ги взвривя задет те изтриха. Както и да е.
------------------------------------

Бях подготвил на лебедите дали БГ-стан ще падне борда първи или първо ще падне евро-зоната и чак тогава бордЯ у нас.

Както знаеш съм фен за твоето мнение - аз изтрих всичко, щот' и мен ме триха и 30 почти завършени статии литнаха в кофата с прес делийт.

 *drink5*

acen1975:

--- Цитат на: marandi в 12 Август, 2013, 22:11:40 ---
--- Цитат на: acen1975 в 12 Август, 2013, 20:59:51 ---хм,за кво ли да почна да си драскам,че да ми не е скучно?
 

--- Край на цитат ---

Асен, съжалявам!



--- Край на цитат ---


аз пък никога не съжалявам.
 *joint*единствения случай,когато съжалявам е , когато ме  съжаляват  *joint* ,демек съжалявам  да ме съжаляват. *joint*

ама да си дойдем на думата-нали знаеш,че мен ме интересува не отговора,а въпроса.
   та въпроса е българина достигнал ли е нивото да се самоуправлява и отрича авторитаризма,или не е.
  време оно мечо ме попита дали бгетовците са достатъчно интелигентни за да се самоуправляват и аз му отговорих,че тва което знам е,че са по интелигентни от курник ,пълен с кокошки носачки в радомирско село. а колко по интелигентни са от това,незнам.

е.поне в случая се доказа,че мечо е по тъп и от кокошка носачка,що се отнася до авторитаризъм,за другите тепърва ще видим.
   кво искам да кажа:
  сигурно знаеш,или може би си чувал,че в брака малките неща в отношенията са най важни.
  тва е много вярно,защото точно малките неща в отношенията показват скритото подсъзнание,което хората или подтискат или отричат.а то се появява точно там.
    същото е и с авторитаризма-дали имаш робско съзнание,или не се показва според стоицизма не спрямо това,което твърдиш,че си,а това което твоите дела показват,че си *girl*
   и тука има наш мечо,който пее наляво и надясно,че е анархист и незнам си кво си,обаче твърденията му са в рязка контрадикция с поведението му,което показва нищо повече от робско държание.
   аз никога не съм могъл да си обясня как някой модератор може да има правото да трие квото и да е,дори и псувня.
  привърженик са на някои хора и съм един от тях.споделям техните възгледи,а един от тях е ,че този,който поставя сигурността на свободата,заслужава НИТО ЕДНОТО ОТ ДВЕТЕ.
   форумите са точно определение на подсъзнателното поведение на един индивид,да цитираме ницше-дали този индивид е овца или вълк.
 малките неща издават  хората,защото хоратата не познават себе си и подсъзнанието контрулира съзнанието им,а те си мислят,че са съзнателни.
    тва е мечовия ефект да говори за свобода и пряка демокрация,а същевремено да позволява няква кьопава модераторка ,дето нито му е на нивото,нито на парите,нито на акъла,нито на квото и да е ,да му търка постингите-неговите и на останалите.
     че и на всичкото отгоре да го толерира.
 ми тва маранди не е мъж със свободно мислене,тва е индивид с робско подсъзнание.малките,незабележими и на пръв поглед незначими неща го издават.
        но въпроса не е индивида мечо,който най добре е описан от стостическата философия,твърдяща,че делата,а не твърденията на даден човек са рефлеция на истинския му АЗ.
     въпроса не са мечоците по форума на инвестора.въпроса е мечовците,спрямо антимечовците-тяхното отежнение,за да разбреме българското съзнание като цяло- като един цял организъм и неговото поведение.
дали наистина бгетовеца е готов да приеме нов вид самосъзнание,в което подсъзнанието и съзнанието са едно,или още не е готов и робското подсъзнание ще е критерий за съзнателно лицемерие , трансферирано в парадиране за свобода ,а всъщност нищо повече от робско поведение.
      тва,че мечо е неосъзнат лицемер,не означава,че и останалите са като него.още не знаеме,но ще видиме.
има хора,които не парадират и прокламират свободата,но подсъзнателно да доста по освободени и много много не си падат по безсмислен авторитаризъм.тез хора мож ги позна в държанието им.а един форум е такова място-дето не всеки ще е склонен да толерира абсурден авторитаризъм.появата на тая модераторка е перфектен домейн,където може да стресираме системата и видиме нивото на подсъзнателна свобода на бг оществото като едно цяло.
     ако се разбунтуват маранди,имаме узряване,ако не- роби са ,роби и ще си останат.
   

marandi:
Т'ва поколение в БГ-стан трябва да измре.

Насирал съм ги, че са роби и не ебават. Провокирам - пак не ебават.

Викам имате роден роб и умрял роб ( Левски ) - дет' ви е национален роб - пардон символ?

Коя държава ще си сложи роб за символ?

Чак тогава промълвяват с половин уста, че съм кретен.

П.П. Ми, аз нали това искам - някой високо да изреве, че се съм кретен.

Па, всичко се свило кат' мишки и чака?

Какво чакат?! Бай Иван, бай Джон, бай Имам ...? ( откачат ме ).
----------------------

Тук съм им правил анализи и не щот' ме кефят, а щот' са си такива: Голямото изчезване предстои:

Прогноза за България ( 2013 - 2020 г. )

http://marandi.blog.bg/biznes/2013/06/21/prognoza-za-bylgariia-2013-2020-g.1122528
------------------------

Бе, ти му пишеш на говедото в прав текст - до 5 години 1 милион ще измрат от глад и болести.

500-800к ще емигрират навсякъде другаде, но само не и в БГ.

Всичко виси и те гледа кат' екзотична палма?

Баси робите - често. Отчаял съм се  *drink5*
 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия