Автор Тема: acen1975  (Прочетена 250017 пъти)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #120 -: 15 Октомври, 2013, 00:19:25 »
0

само без модерация моля. асен яма да се сърди. нета не е за хора със слаби нерви или вземащи се насериозно франсета. Оставете нещата на принципа на анархията, т.е. да се саморегулират.

Да, ама с модератори е по-интересно - А са тръкнали ...  *scare* *rofl*

 *flower2*


Добре,че ги няма,хръм...........
както казваше наш съфорумец
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #121 -: 15 Октомври, 2013, 01:01:43 »
-4
Поздрави marandi, успя набързо да раздвижиш форума ;)
 *drinks*

Т'ва не е за поздрави, браточка ;)

В момента ви движа един проект, който е доста амбициозен и рисков. Рисков е поради върховната простотия на БГ-станците, дет' толкоз са ги прекарвали от стотици години, че вече и Исус да слезе на Земята пак ще си мислят, че ще ги прекара. Толкоз са озлобени 'орицата.

Та, аз се възхищавам на Асен как не набива майни наред - па на него колко са му набивани не е истина.

П.П. Смешното е, че БГ-станците забравиха кой ги предупреждава за ипотеките и да внимават - демек балонЯ дет' беше там. Колкото и да е смешно се оказва, че 5 години след това ме помнят и ми благодарят 'орицата.

Майната му - ся ще се опитам да ви вкарам в една релса от цял свят - набил съм към 1500 в проекта и имам помощ от 'орица от още 850 лв., което ме изненада - не очаквах някой да помага.

Очаквах поредните минуси ....

П.П. Кризата е доста дълбока - доста я проточиха некадърните политици и нормално 'орицата да полудеят.

Ще ви ги завърша нещата скоро ( просто квот' изкарам от форекс-о го наливам в проекто, а па с тия болести тая година си стопих акаунта от 5 цифри на 3 и сега наваксвам яко нагоре отново и ще стане.

Виртуално нещата ще се изчистят за 2-3 години макс ( понеже съм печен ), но реално в БГ ще й трябват 5-10 години. Най-трудно се променя манталитет.

А, повярвай ми съм доста добър без да се фукам кат' Барби - докат' се обединят 'орицата от цял свят.

Ще станат нещата - 4-5 месеца още по мои сметки - докат' изкарам финансирането от форексо да го налея  *drinks*
« Последна редакция: 15 Октомври, 2013, 01:07:18 от marandi »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #122 -: 15 Октомври, 2013, 01:15:31 »
+7
Марандич, не че нещо лично, ама тотално се НАСРА, браточка. Тотално се осра и лъсна голият ти осран задник на пълен простак и идиот. Ти си луд, браточка, да ти го кажа право куме в очи. Имаш много сериозен проблем с личността, идентичноста и ако щеш с персоналността. Съвсем сериозно ти го говоря това. Дреме ми на кура в какви културни граници ще се възприеме това. Ти еба майката на този форум. И ако не си го осъзнал, крайно време е някой да ти го навре това в нещастния ти гъз, че да го разбереш. Няма нормален човек, който да говори на Вие, браточка, във форум, а още по-малко на собствената си нация. Само пълен идиот и завършен луд може да си позволи да говори на собствените си съотечественици на Вие, раздавайки пророчества в нещастния си блог, при това изживявайки се като пророк и месия. Като месия, браточка! Точно така!
Ти си пълен нещастник и завършен психопат, браточка. Не ти го казвам, защото те мразя, а защото те съжалявам. Еба майката на този форум и въпреки многобройните намеци, твърдеци и подигравки накрая постигна своята тролска победа, на която се радваш сега. Нито Имотко, нито простака Собственик 31 не постигнаха това, което ти постигна. Поздравления! Те бяха хора. Може да са имали различни интереси и различни мнения, но бяха хора и човеци. А ти си психопат. Без извинение. Последните ти коментари доказват напълно тезата ми.
Що за хахо може да говори на цял един народ менторски като теб? Пълен, завършен кукумицин си, браточка. Десетки пъти и Додо и Барбата те правиха на смешен със твоите ай-ти идиотщини и ти продължаваше да се вземаш сериозно.
Няма такъв идиот като теб, браточка. Пълен нещастник. Луд за връзване му викат хората.
Тук не иде реч въобще за модерация, още по-малко за култура. Тръгнал да ми се прави на инелектуалец, а псува като каруцар и хамалин. Доказват му, че не е прав, а той става все по-агресивен. Плюят го, а той се прави, че дъжд вали.

Ти си за психиатрия, браточка. От патологичните случаи си. Не веднъж съм ти го казвал и намеквал. Твърде много негативна енергия и злоба си събрал и генерираш. Не си способен да привлечеш приятели, затова си самогенерираш такива от бройките на посещенията ти в блога. Затова толкова много страдаш от минусите и кармата си в този форум. Точно тази ти чувствителност те прави особено завистлив към този "проект", на който му еба майката. Много ти се иска да си интересен и оригинален, ама не ти издържат нервите, браточка. Слаб си и си прозрачен.
Погледни го от моята гледна точка. Ай-ти спец, пък застраховател. Ай сиктир! Нещо доста нереализиран ми изглеждаш. В крайна сметка нито си ай-ти, нито икономист, нито застраховател. Ти си го знаеш вътрешно. Нищо, че никога няма да го признаеш. Затова имаш крайна нужда от много сериозна психиатрична помощ.
Сбогом, Наполеоне!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #123 -: 15 Октомври, 2013, 01:35:27 »
-4
Набих ти 2 плюса - ( у десну и у ле'у ) да си имаш от мИня, понеже т'ва е последния ми постинг тук. За краткото си съществуване тук от 3 години - минус не съм сложил на никого - може да питаш Додко да ти извади статистиката ми  *girl*

Сигурен съм, че никога няма да разбереш как така някой някога не е слагал минус на никого, а само плюсове - та, имаш 2 от мен веднага.

---------------------------------

Статистика:

Потребителско Име:
    marandi
Публикации:
    857 (0.689 на ден)

Дата на регистрация:
    19 Май, 2010, 16:19:50
----------------------------------------------

С по-малко от пост на ден да съм затрил форума ми изглежда фантастично, но ти вярвам.

Копи/паста от статистиката пак: 795 Теми от 426 Потребители - па, Русото е писало само в 3 теми. Бафф ... ма'а ... и изруд съм бил наистина ...

Затова ви давам шанс да го "оправите" форумо като спра да пиша!

Успех! ( и сори - не знаех, че съм го затрил ).

П.П. Половината ми постове са в тема Дъра-бъра ( темата Поздрави за приятели ), но ти и това няма как да знаеш, където съм пускал линкове на песнички.

Бъди здрав и дано ти е олекнало, че си го каза. Явно доста време си го сдържал горе-написаното  *drinks*
« Последна редакция: 15 Октомври, 2013, 01:57:09 от marandi »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #124 -: 15 Октомври, 2013, 02:05:44 »
+6
Нема к'во да ми се прайш на ощипана мома. Боли ме кура за тибя и всичките ти обещания, че се махаш от този форум. Не е за сефте, че да ти повярвам.  Ти се махаш през ден и после пак идеш да се величаеш. Прайш ми се на Асен ли? Асен е оригинал, браточка. Асен е бисер, който не само знае, а и мисли. Асенката е софист, може понякога да лъже себе си и другите, но го прави красиво със стил и финес, а ти си плагиат. Ти не само не знаеш, ти си кърлеж и ти личи от 300 километра. Нищо, че съм от търновския край и знам мурафетите ни. Има хора, които мислят критично, които се съмняват, откриват и знаят. Има и такива, които само се възползват от първите, смучат, цоцат и се правят на велики. Познай ти от кои си за мене. Ти си плазмодий, кърлеж, бълха, глист и тения. Паразит и отрова. Ето защо този форум е в такова състояние. Това е мое мнение, разбира се. Другите ще се опитат да завоалират нещата и да кажат "ама чакайте сега, ма не бива такива работи". Обаче е така, браточка. Ти си от онези, които се правят на велики не защото са такива, а защото се възползват от гения на други. Затова изгони истински знаещите. За да няма кой да те разконспирира и да си велик сред неграмотните, цар сред бедните... Ти нищо не си сътворил през живота си и нищо няма да сътвориш, какъвто и велик застраховател да се опитваш да се правиш и колкото и менторски да си позволяваш да говориш на народа си. НЕ ТЕ Е СРАМ! Лайно такова!
Не искам нито да те срещам повече, нито да чувам за теб! Съвсем сериозно ти говоря!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #125 -: 15 Октомври, 2013, 02:14:56 »
-4
...........................
Не искам нито да те срещам повече, нито да чувам за теб! Съвсем сериозно ти говоря!

Над една година не бях писал в тоя форум, откакто Барби го направиха Модер - питай Додо пак да ти даде статистиката.

П.П. Не мисля, че сме се срещали някога? Демек - не подвеждай 'орицата - понеже имам доста клиенти и от форумите и репутацията ми е брилянтна.

П.П. Чухме ме те - олекна ти - готово - повече няма да пиша и имаш 2 плюса от мен. К'во повече искаш - освен бой, че нещо се престара, ама си е за тебе.

Не лъжи хората, че си ме срещал някога, щот' ще си изплюеш ченето на пътя веднага за подобна лъжа - даже и от тоя форум са ме виждали хора на живо - та, не се фръцкай с измислици, плийз  *girl*

Сбогом и бъди здрав!

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #126 -: 15 Октомври, 2013, 02:36:55 »
+6
Айде бегай от тук и не се вясвай, че да не ти изпука ченето пък ти ако ме видиш! Писна ми от такива лайна и паразити като тебе! Нямам нерви повече да търпя гадове, паразити и лъжци като тебе! Големият бизнесмен, прехранващ се от задължителни граждански отговорности! Ай сиктир, бе! Нещастник! Не ме карай да ти "сипвам", че много ми се насъбрало. Аман от паразити! И ще си позволяваш да говориш менторски на "вие" на цяла нация! Не те е срам! Скривай се в дупката си и се радвай там на посещенията си и на тъпата ти репутация в твоя си "проект" за милиони долари. Толкова си заблуден, че дори не ме е грижа. Гаврих те с това "Ай, за империята", а ти дори не разбра. Какъв идиот!
Ай, бегай и се грижи за себе си.

Със здраве и сБогом!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #127 -: 15 Октомври, 2013, 02:52:17 »
-5
Когато мизерията влезе през прозереца - добрите обноски излизат през вратата.

П.П. Доколкото знам си беше купил некво хапартаментче в Левски - мога да те издиря веднага дистанционно, но явно си я окъсал и си решил, че аз съм ти "виновен".

Просто ти казвам внимавай с изразите и епитетите, че доста се поотпусна сякаш.

От здравето по-хубаво нямало.

П.П.П. Дори и да си закъсал - не е това начина да потърсиш помощ. Повярвай ми. Със злобата напред.

Щом съм казал, че повече няма да пиша - значи няма да пиша. В момента ти обръщам внимание - понеже си доста отчаян и звучиш истерично и не е в стила ти.

Но това не е начина. Мен утре ще ме няма - после кого ще обсипеш със злоба? И като го направиш - ще ти помогне ли с нещо да си по-добре?

В момента идват трудни дни за БГ и те разбирам - пази си нервите за тогава. Мен тогава ще ме няма в тоя форум, понеже го пожела  *girl*

15 Октомври, 2013, 02:52:17 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
« Последна редакция: 15 Октомври, 2013, 03:01:17 от marandi »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #128 -: 15 Октомври, 2013, 03:07:26 »
+5
Ти заплашваш ли ме? Като си толкова ербап дай да си чукнем една среща, в Търново примерно, че родата ми е от там, пък и ти си наблизо. Искаш ли? Или интелигентността ти се сведе до тук да се разбираме с насилие? Виждаш ли, колко си жалък?! Заплашваш. Колко жалко...
Не ме "ебе". Казах, каквото мисля за теб и това мое мнение е изградено изцяло от твоето поведение в мрежата. Бях искрен, но не държа да ми благодариш за това, предвид обстоятелствата. За мен ти си крадец, плагиат и паразит и ти го казах. Мнозина няма да ти го кажат, но това не означава, че не го мислят. Просто при мен границата на търпение беше премината. При другите може да не е, или пък да са по-лицемерни от мен. Няма значение.

Ако ще си тръгваш си тръгни, ако пък искаш да се бием - кажи.
Успех!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #129 -: 15 Октомври, 2013, 03:21:51 »
-4
Сек. че ти бия плюсове навсякъде по постовете, че изсра още 200 поста да'е ...

П.П. С какво да те заплашвам? Че брат ми живее над Евсиноград ли в къща за 2 милки и мога да те "поръчам" по телефон, ако държиш?

Ай, не ме разсмивай - и без това блъскам с месеци по БГ-то как да се спре разрухата - та последна грижа ми е некво хапартамант-че в Левски. Повярвай ми ;)

Просто казах - по-внимателно с лъжите, че си ме виждал, чувал, срещал и т.н.

Бъркаш ми в бизнеса така и ще го отнесеш. За епитетите - говори си - не ми пречиш.

Виж, че един епитет не съм ти казал досега - просто съм възпитан  *drinks*


Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #130 -: 15 Октомври, 2013, 03:41:42 »
+5
О, много си възпитан! Сакън! Цялата ти кореспонденция блести от възпитание. Чак заслепява!
Ценностите ти се свеждат до материалното. Това ми говори последният ти пост, че братчето ти бил фактор в Евксиноград. Какъв прогрес на личността и духовността! Бах маа му! Подтиснах се. Това ме кара да се чувствам гнида да го еба. И те прави велик в моите очи.

Сакън, не ме поръчвай! Страх ме е, браточка. Поне го направи с писмо, телеграма или факс, че с единия СМС ме принизяваш. Заслужавам поне и-мейл, не ли? Какъв нещастник!

Знаеш ли, Марандич, аз съм опериран и доста обездвижен. От около месец не съм се движил както трябва. Но бях готов да се явя да ме пребиеш, щото си едно лайно. Материалистично лайно. Обаче ти си толкова жалък, че дори не си заслужава да се занимавам с теб. К'во ше напрайш? Ще ме пребиеш и с това ще станеш по-велик, по-прав и по знаещ? Не ме карай да се смея, щото ме боли операцията.

Ще ти кажа к'во стана току-що. Влязох ти в речника и нивото, предизвиках те и ти ЛЪСНА! Лъсна, браточка, като Венера привечер. Показа какъв си. Какво лайно си. Арогантно, агресивно, просташко лайно. И всички го видяха. Надлежно те видяха какво си. Няма по-добър начин да се изложиш от това. Ма прайш ми се на бизнесмен, на пророк, на инелектуалец, агресивно обиждаш другите - всичко отиде в кенефа, браточка. Всички ти видяха заплахите и акъла.

Дори най-големият ти враг не би могъл да те изтипоса така, както ти самият се разкри пред всички...

Айде лека и да знаеш, че всеки майстор си намира майстора...

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #131 -: 15 Октомври, 2013, 03:42:54 »
-1
Т'ва обаче у лево не ми дава да бия пак + да'е ... - трябвало да минат 24 часа - дет' няма как да стане, щот' утре ще ме нЕма.

Белким форумО потръгне след 3 години на "залез".

Ай, за форумО!  *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #132 -: 15 Октомври, 2013, 03:51:34 »
-1
....

Т'ва у десно ми дава да бия +, ама у лево не ми дава вече да'е ... ( требело да минат 24 часа ), че те помпя с плюсове ся да'е ...

П.П. Ъъ ... животозастраховател съм - ако тръгна да ти шпрехам колко е болна БГ населението ще се възгордееш, че си здрав на общия фон.

Пак казвам не мисля, че използването на епитети към някого е форма на "аргумент", па ти не се спря - вече мина над 100 епитета.

Затова и не си го позволявам, освен към Барби, дет' смени 3 ника и се трие сам кат' шугав после.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #133 -: 15 Октомври, 2013, 09:07:55 »
0
Скитър, ти му е@a майката. Крайно време беше.

Boby

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 113
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #134 -: 15 Октомври, 2013, 12:44:54 »
+1
О, много си възпитан! Сакън! Цялата ти кореспонденция блести от възпитание. Чак заслепява!
Ценностите ти се свеждат до материалното. Това ми говори последният ти пост, че братчето ти бил фактор в Евксиноград. Какъв прогрес на личността и духовността! Бах маа му! Подтиснах се. Това ме кара да се чувствам гнида да го еба. И те прави велик в моите очи.

Сакън, не ме поръчвай! Страх ме е, браточка. Поне го направи с писмо, телеграма или факс, че с единия СМС ме принизяваш. Заслужавам поне и-мейл, не ли? Какъв нещастник!

Знаеш ли, Марандич, аз съм опериран и доста обездвижен. От около месец не съм се движил както трябва. Но бях готов да се явя да ме пребиеш, щото си едно лайно. Материалистично лайно. Обаче ти си толкова жалък, че дори не си заслужава да се занимавам с теб. К'во ше напрайш? Ще ме пребиеш и с това ще станеш по-велик, по-прав и по знаещ? Не ме карай да се смея, щото ме боли операцията.

Ще ти кажа к'во стана току-що. Влязох ти в речника и нивото, предизвиках те и ти ЛЪСНА! Лъсна, браточка, като Венера привечер. Показа какъв си. Какво лайно си. Арогантно, агресивно, просташко лайно. И всички го видяха. Надлежно те видяха какво си. Няма по-добър начин да се изложиш от това. Ма прайш ми се на бизнесмен, на пророк, на инелектуалец, агресивно обиждаш другите - всичко отиде в кенефа, браточка. Всички ти видяха заплахите и акъла.

Дори най-големият ти враг не би могъл да те изтипоса така, както ти самият се разкри пред всички...

Айде лека и да знаеш, че всеки майстор си намира майстора...

Майстора... Тоя ми напомня на Бареков, същото говно, онзи даже го замеряха 1-2 пъти с лайна, това се полага и на нашия луд, както и на другия олигофрен Невидимко. Като ще е форум без модериране, значи ли че всеки идиот околовръст трябва да се чувства свободен да сере тука? Бан за такива и толкова, какво толкоз, светът да не е идеален?