Автор Тема: acen1975  (Прочетена 250026 пъти)

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #30 -: 15 Август, 2013, 05:25:58 »
0
маг,тва че се съмняваш в увереността е много умно и ползотворно нещо.
   знаеш ли що? щото парадирането със самочувствие в почти всички случаи е нищо повече от подсъзнателно неудовотворение.
  особено в света в който ти живееш.
 та тва,че се съмняваш в мен,немъ да критикувам,напротив.
  по същия начин бих подходил и аз.

нека ти кажа една остропредуманица ,нейните следствия и ПОследствия от науката,наречена асеномика:

на секвоята не й е нужно да парадира,че е висока.
за кво й е? тя го знае и всички я виждат.за кво й е да се самодоказва?

виж,с магарешкия бодил ситуацията е друга.
понеже в гората има конкуренция за слънце,много магарешки бодили си мечтаят,че утре ще станат секвои,а още повече магарешки бодили ТВЪРЯТ,че са секвои!
     истината е,че колкото и да твърди даден магарешки бодил,че е секвоя,се си остава магарешки бодил.   

че дори и в повечето случаи кога чуеш някой да ти заразправя колко висока секвоя е и колко е убаво да ти свести слънцето по цел ден,да знаеш,че е почти на 100% е нищо повече от магарешки бодил.


ама тва маг е в твоя свят.там негде в равнината.този свят е една бивша градина,отдавна занемарена и обрасла с будени,които ви смучат сока и не ви дават да порастнете над тях-вие дърветата.



са нека ти кажа,че има рзлични светове.тва са различни системи,където не само правилата,но и участниците са други.

демек един закон за даден домейн е изключително неприлижим в друг домейн.


а в света,в който аз се моткам,законите са други.... там почти нямаш магарешки бодили-те постоянно идват и още по бързо си отиват.за нула време изсъхват и стават само за тор,да наторяват секвоите.
    в този свят браточка не само,че има секвои,които твърдят,че са секвои.
има и друг тип,дето в твоя свят ги немъ,немъ и да ги има.
  тва са секвои,които твърдят,че са магарешки тръни.
и кат се опиташ да ги прикоткаш под сянката си,че да ги засенчиш , да изсъхнат и да си ги използваш за тор,те вземат,че били по сенчести от теб и ти почнеш да съхнеш *girl*

    така че използвай си закона за магарешкия трън,твърдящ,че е секвоя,ама само дорде си в твоя свят.
 много внимавай,ако речеш да смениш домейна един ден.че при секвоите тор и слънце колко щеш,ама всичко е за сметка на постоянно прииждащи магарешки тръни,мислещи се за секвои *girl*



що се отнася до правенето на форум,явно не си ме разбрал правилно,защото аз съм се изказал достатъчно неправилно.

 под форум без модератори аз имам предвид нещо друго.имам предвид,че искам да кумуникирам с хора,които няма да се оставят да се гаврят с тях.не да им подарявам свободата,че да са свободни,щото няма да са.
   искам хора които не толерират ПО НИСШИ СЪЩЕСТВА ОТ ТЯХ да ги контролират!
  искам да виждам осъзнато свободни хора,НЕ искам да виждам хора,които не са осъзнали как да мислят и да се борят за свободата си.
искам форум в мойто модераторите да са роби на форумците,не форумците да са роби на модераторите,нито пък да давам фалшво чувство за свобода,защото няма модератори.
   тва е нищо повече от мечешка услуга.тва е мъдрост назаем.
   не искам да раздавам риба на тоя и на ония,защото по този начин те никога няма да се се научат да ловят риба.
 искам заедно да сме рибари,не да съм рибаря,раздаващ "ужким" безплатно риба.
      форума е не релевантен.аз пишех в инвестора щот никой никога не ме е трил,колкото и неудобен или вулгарен  да е бил постинга ми.
   само веднъж ме изтриха преди 2 години,но хавата бе друга- писах за опшъни когато вече бях решил да не пиша за опшъни. и вместо говоря открито,използвах градинарска терминология-домати краставици ,колчета,тор и т.н.
    беше с цел малкото хора които знаят за кво говоря,да разберат кво имам предвид,а останалите да си мислят,че нещо съм препушил с марихуана.
ама се насъбраха много хейтърчета да ми се подиграват колко съм тъп и модератора ги позатри,та и мен.
   но тва маг е неосъзната грешка.не требе да се наказат такива грешки.човека ми направи мечешка услуга,без да знае.......ми че ти и работата му не изисква да има такива познания.ни съм правил проблем ни нищо.

 ама тоя модератор ел.б или нещо такова беше,тоя трие наред и не само мен.той просто си трие.ей така,щото може.
   предупредих го,ама не. бил съм го бил заплашвал.....
маг,всяка жаба да си знае гьола.в гьол дето жабите ядат щъркели,аз не обичам да се плискам.
   а щъркели,които се оставят жабите да ги кълват... те не са щъркели батка, такива са само на външен вид,иначе са със съзнание на  мухи.

 ни ми требе да плувам в такъв гьол,ни ми требе да контактувам със щъркели,които имат подсъзнание на мухи.
но има много щъркели,на които с десетилетия им е набивано в главите,че са мухи.ама толкова много,че са станали подсъзнателни мухи,че да моа жабите да ги управляват и контролират *bat*
   ей на тия щъркели требе да им се каже да се държат като такива ,и ако знаеме как да им го обясниме правилно до такава точка,че да го осъзнаят,ще преборят муховия си мантлитет и да видиш тогава как всички ша си намерят мястото.тогава и жабите ще знаят,че са жаби и ще се боят от щъркелите.тва требе да направиме маг,тва требе.
   а ако не стане,проблема не е в това да ли ще стане нещо или не. проблемите идват тогава,когато не си опитал!


не ме познаваш кой съм,защото си нов.ами добре,дай да те запозная с мен:

аз съм критик.от мене моа да видиш повече лошо,отколкото хубаво.
 аз не съм хвалебственик на правдивост,аз съм антидогматик- кво кажеш правилно ,ще го подмина,къде сгрешиш,няма да го подмина.
    а сега слушай внимателно,че тва е много важно:

ако ми се нагъзиш,ще те ритна.но имаш предвид,че с всеки ритник отзад ,ти ще се мръднеш напред!и кокото по те боли гъза,толкова по силно съм те ритнал,толкова по напред ша мръднеш *joint*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #31 -: 15 Август, 2013, 05:46:24 »
0
...
       знаеш ли,че ницше е антиакадемик?
...
знаеш ли,че от никва държава и тотална рецесия,хитлер превръща германия в най мощната икономика в света,преди да почне да се разширява.
    знаеш ли как става това.една от причините е интелектуалния напредък.
още доказателства искаш ли?
...
науката жори и нейното развитие стават по съвсен друг начин,ама тва е дълга история.
    последния който засяга тези проблеми е насим талеб.
...

      кво ша кажеш?
    от мен се иска нещо огромно и невъзможно,от теб се иска само е- да станеш антиакадемик!

Какво да кажа, приятелю?
Казах, че не искам да влизам във философски спорове и не мисля да го правя.
Все пак, малко бих подредил фактите, без каквито и да е коментари.
1.
И Ницше и Талеб са възпитаници на класическото академично образование! На Бил Гейтс и на Форд не им е било необходимо да го завършат, за да са което са станали, но пък Ницше дори е бил преподавател.
2.
Интелектуалният напредък на Германия не се дължи на ницшевите идеи, (известна реакционност - може би), а на почти 1 век преди това прокараната в Прусия образователна реформа от Wilhelm von Humboldt.  Не случайно Прусия е хегемон на немското обединяване. Процесите в образованиета са инертни и ефекта им е виден едва след време.

Това, че за някои неща съм сериозно несъгласен с теб, не ми пречи да те чета с удоволствие и да разбирам логиката ти!

Да ти е жив и здрав сина и да ти донесе повече радост от разочарования!


____________________________
п.п.
Аз може би малко "злоупотребих" в предния пост, уж беше преди всичко да те поздравя.
Но не можах да се въздържа на подтика да изкажа и възхищението си пред Великия Хун, с "немско авсрийска" подготовка, готов да се жертва за 5 бона, който предстои да ни научи какво е
синергия - от старохунски - συνέργεια — съ(взаимно) действие, дело, σύν - с, заедно и ἔργον - дело, труд, работа. Сумираният ефект на повече от един фактори.

И... отново "злоупотребих", но...
да се събудиш сутринта,
да надникнеш във форума
и да се окажеш обкръжен от
гении на немско-австрийската школа от долно нанагорнище развеселява и създава настроение за цял ден!
 :D




mag-inv - Добре дошла!  *flower2*
Очарователно е, че към малкото ни и все очарователни дами от форума се присъединява още една!  :)

Не спира да тупти *heart* ми!
 :)


Бате Пешо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +1/-0
  • Респект: +2
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #32 -: 15 Август, 2013, 07:37:47 »
0
Marandi омръзна ми да обяснявам че на нас българите самопровъзгласили лидери не ни трябват.Писнало ми от хора с психологични проблеми и галфони с претенции.Това което си написал за България просто няма да се случи.Ние сме жилаво племе от 1300 г сме по тези земи а Бог знае преди това колко години сме били по други земи.Не ми е приятно да разговарям с теб по начина по който го правиш ти.Казах ти вече че ти си българин и не може да промениш този факт.Иначе в главата си може да си марсианец.Чета предположенията ти за България и не мога да се съглася с повечето от тях.Няма нищо вечно държави изчезват или променят границите си създават се нови света е в неспирно движение.И запомни от мен че Бог ръководи нещата нищо не става без намесата МУ.Благата са разпределени за всички щото Господ е предвидил че освен дух сме и материя и имаме нужда от дрехи храна подслон.Когато един взема повече отколкото му е необходимо за друг не стига.Всичко в природата е баланс.Запомни го.И запомни че света се управлява от закони такива за материалния свят и такива за духовния.Ти аз и Асенчо какви ги дрънкаме няма никакво значение.Освен това тези закони са неизменни и когато ги нарушим те ни удрят по главите със страшната си сила.Те не се променят щото не ти харесват или не ги познаваш.При теб самочувствието е в повече.И претенциите да оправяш България са признак на лудост според мен.Замисли се критиката ми е добронамерена.Имаш правото да кажеш каквото мислиш без цензура но имай малко кротост и смирение.Ще бъдеш по силен

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #33 -: 15 Август, 2013, 08:37:14 »
0

И все пак, не мога да се въздържа ...

Асене,
Съвсем искрено се радвам за теб! Сега, вече, си истински богат. :) Ще дойде момент, когато синът ти ще те задмине, а ти ще почнеш да се учиш от него. Но, ще ти трябва попълнение, защото ще имаш нужда и от малка, нежна, любвеобвилна подкрепа - момиченце.  *girl* :)

Маг,
Добре дошла! Надявам се да ти хареса и да останеш. :) *flower1*

Да ви са живи и здрави дечицата! :)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #34 -: 15 Август, 2013, 10:57:11 »
0
И аз,не мога да се въздържа  :)
Много интересно станало тук отново не,че не е било винаги де.
Позачезнах за малко и сега гледам Асен се появил,хоп и в разгара на лятото ме кара да се замислям.Не само това,ами и интересна дама се е появила,привет Маг  *flower2*
Какво пък толкова да мисля,като знам,че съм си магарешки трън,секвойте са едни такива високи,стройни,а аз,съм дребосък изостанал,само за тор ставам.
Асене,винаги,ми е било интересно да те чета,последното е радостта ми,че отново мога  *drinks*
Здравейте и групата  :)
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

mag-inv

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +1/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #35 -: 16 Август, 2013, 17:04:34 »
0
а в света,в който аз се моткам,законите са други.... там почти нямаш магарешки бодили-те постоянно идват и още по бързо си отиват.за нула време изсъхват и стават само за тор,да наторяват секвоите.
    в този свят браточка не само,че има секвои,които твърдят,че са секвои.
има и друг тип,дето в твоя свят ги немъ,немъ и да ги има.
  тва са секвои,които твърдят,че са магарешки тръни.
и кат се опиташ да ги прикоткаш под сянката си,че да ги засенчиш , да изсъхнат и да си ги използваш за тор,те вземат,че били по сенчести от теб и ти почнеш да съхнеш *girl*

Всъщност, не можах да разбера отношението ти към тези секвои, които твърдят че са магарешки тръни? Възхищаваш ли им се, или ги намираш за глупави? Защото да си секвоя, твърдяща че е магарешки трън, си е висша форма на лицемерие - което ти мразиш. От друга страна, убеждението ти, че в моя свят няма и да има такива секвои (въпреки еволюцията), ме кара да мисля, че тези секвои са много висши в твоите очи. 

Напротив Асене! В моя свят има такива секвои. Лицемерието не е толкова лошо, колкото изглежда на пръв поглед. То понякога е самосъхранващо...

В моята градинка има такива секвои, дето се представят за магарешки бодили. Те израстват постепенно. Проблема е че голяма част от тях отиват в други, по-уредени градинки, и това забавя процеса по обновяване на градинката... Забелязвам обаче, че с течение на времето, младите секвои все по-бързо израстват, което ми вдъхва вяра в утрешния ден :)

Преди няколко години, една стара секвоя изгони моето другарче от градинката. То не правеше нищо лошо, само отказа да дава сокове. След три години моето другарче се върна победоносно в нашата градинка. И сега си растем заедно с него, по-силни. Някой ден старите секвои ще изчезнат, и градинката ни ще стане по-цветна...

    така че използвай си закона за магарешкия трън,твърдящ,че е секвоя,ама само дорде си в твоя свят.
ОКи :) Пък ти, докато си в моя свят, поставяй интервал след точките и след запетайките!

много внимавай,ако речеш да смениш домейна един ден.че при секвоите тор и слънце колко щеш,ама всичко е за сметка на постоянно прииждащи магарешки тръни,мислещи се за секвои *girl*
Всеки домейн си има свои правила и закони. Ако реша да си сменя домейна, ще си избера най-подходящия за мен, в който няма да ми е трудно да вирея ;) 

под форум без модератори аз имам предвид нещо друго.имам предвид,че искам да кумуникирам с хора,които няма да се оставят да се гаврят с тях.не да им подарявам свободата,че да са свободни,щото няма да са.
   искам хора които не толерират ПО НИСШИ СЪЩЕСТВА ОТ ТЯХ да ги контролират!
И аз как да разбера кой е по-висш и кой е по-низш от мен?
Има различни видове интелигентност - академична, финансова, емоционална и т. н. Ако един човек не познава философите, или не може да си намери работа, това не значи че е по-низш от мен... Всички сме висши божествени създания, но някои не го знаят :)     

ако ми се нагъзиш,ще те ритна.но имаш предвид,че с всеки ритник отзад ,ти ще се мръднеш напред!и кокото по те боли гъза,толкова по силно съм те ритнал,толкова по напред ша мръднеш *joint*
С нетърпение очаквам да ме ритнеш :) Пък може и аз да те ритна, и ти да пораснеш ;)

mag-inv

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +1/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #36 -: 16 Август, 2013, 17:31:17 »
0
Не отблъсквай хора като Маг ...
... освен Маг едва ли друг ще даде пари и ще стане просия, което ще опорочи всичко като идея.

Маранди, мен никой не може да ме отблъсне отникъде. Може аз сама да се отблъсна. Може например да се направя на обидена, ама е малко вероятно да си направя труда...

Относно проекта ти. Не знам за какво точно става въпрос, какъв е проекта ти - бизнес или политически? Аз подкрепям теб, а не проекта ти. С това инфо, дето си го дал за проекта ти, никой няма и 5 лв да ти даде. Аз ще подкрепя твоя опит, да направиш нещо, което според теб е хубаво. Защото от теб съм научила много неща. Осъзнала съм неща, които са много очевидни, но никой не ги е казвал на глас. И съм ти благодарна, въпреки че не те познавам...

Ако търсиш пари за проекта ти, трябва да ги заслужиш. Да се пребориш с други проекти, или да разчиташ на нещо, напр. името ти. Например аз няма да ти дам 10 к, въпреки че въртя няколко пъти повече лични пари на БФБ. Сега ще ти обясня защо. 10 к не се печелят честно толкова лесно и бързо, че да ги подаря. Ако искам да спечеля пари, предпочитам аз да си ги управлявам и да рискувам, плащайки си мимоходим за научените уроци. Ако все пак реша да рискувам с някой проект като твоя, ще прегледам няколко проекти, ще искам най-малко да знам екипа и дали има опит в други проекти?

Да търсиш пари по начина, по който ти предлагам, за теб изглежда като просия. За мен е предприемачество. Какво ще стане, няма как да разберем. Освен ако не опиташ. Но ти не искаш да опиташ, въпреки че няма да ти коства много усилия. Да пишеш 5-6 реда резюме за какво става въпрос (без да разкриваш подробности), и който иска да те подкрепи - да ти пише на лични. Не е задължително подкрепата да е финансова. Парите са само един алтернативен начин за постигане на някаква цел. Има и други пътища...

Защо не искаш да опиташ, Маранди? Страх те е от неуспех / отхвърляне ли? Предпочиташ сам да си ги спечелиш парите и да ги рискуваш, отколкото да ги поискаш (събереш по друг начин)? При това накрая не искаш даже 'браво' да ти кажат, и ще изчезнеш, просто ей така... 
« Последна редакция: 16 Август, 2013, 18:04:58 от mag-inv »

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #37 -: 17 Август, 2013, 07:44:53 »
0

Всъщност, не можах да разбера отношението ти към тези секвои, които твърдят че са магарешки тръни?


С нетърпение очаквам да ме ритнеш :) Пък може и аз да те ритна, и ти да пораснеш ;)

ами не съм и очаквал да ме разбереш. обаче,понеже си мъжко момиче,а в ония форум ми бе писнало да гледам женствени мъже,ще ти подаря един подарък от моя свят,който се случва в твоя и си запозната с него,или поне си мислиш,че си.па да се надяваме,че ще ти дам макар и бегла представа:

 спомяш ли си скандала с Б.Б. за бюлетините,които беха понапечатили в повече?
лош номер му изиграха кумунягите-право с сърцето и в най правилното време-ден преди изборите.
   браво на тях.
знаеш и отзивите по медиите,знаеш и твойта истина по въпроса.
   я бойко искал да излъже,ма го хванали,я бойко бил добрия,защото бюлетините са брак,а кумунягите му сроили мръсен и нечестен номер и го потопили,пропускайки да споменат навреме,че бюлетините са брак и не стават за нищо.

убу,добре.намерихме двете истини,малко повече факти и хоп,избираме едната страна ..
   ама тва е в твоя свят.в моя свят има една истина и тя не е нито една от двете по горе *girl*.

има намеса от ония вид секвои,дет са най опасни-тези дето се правят на магарешки тръни и дет в твоя свят ги няма.

ето ти една алтернативна истина,дето никъде няма да я прочетеш:
  дай дадеме ПРАВИЛНИЯ ВЪПРОС,че с другите грешни въпроси,въпреки верните отговори,истината все грешна маг.все грешна


ами ако бойко борисов НАРОЧНО е напечатил тези бракувани бюлетини?

немъ смисъл тоя въпрос много много.за кво да печати брак?ако ше лъже в изборите,ше напечати истински.

хм?
   тук идва само един логичен изход,който е доста труден да се види с неловко око:

извода е,че бб е напечатил бюлетините,защото нарочно е искал да го хванат.

ама и тва звучи абсурдно.защо ше иска да го хванат и да му ударят такъв шамар?

  пак удряме на камък.ама понякога под камъка има таен вход.

я да стресираме този домейн,като му зададеме различни параметри,дори ше ти дам и най важния параметър:

ами ако бб не иска да спечели изборите? дай да видиме кво се получава в тоя случай:

губи избиратели-тва е неизбежно,ама дали ги губи за следващите избори?
    щот като се разбере,че бюлетините са били брак,комунистите ще са крайния потърпевиш-не на тези избори,но на следващите!
 бб с един куршум много зайци изтрепва  -перфектната манипулация,за която никой не моа да се чатне дори и саите комунисти си мислят,че са победили,а са победените*girl*
     ей тва маг е ход на секвоя,която се прави на магарешки бодил,използвайки самочувствието на магарешките бодили,мислещи се за секвои.
   а наш бб  ни лук ял,ни мирисал.горкия той.

сега,слеедващия ход е да стресираме новопроизведения домейн,демек абсурдния отговор в следствие на абсурдния въпрос.той е:

бб нарочно е напечатал бюлетините,и после е бил така "небрежен" да спомене,че има 300 000 бюлетини "резерва"   на място,където има вражески уши,или е "позабравил" ,че му подслушват телефона и се изпуснал,ей така без да иска *girl*


1.има/нема два дни кекави протести и бат бойко сдава властта.тоя човек направо бие всички исторически рекорди по сдаване на власт относно времева рамка протест/оставка . требе да му дадеме нобелова награда за хуманно политическо държание,не мислиш ли?     

2.е да ама иде време за служебно правителство..... лоша работа,па требе да поеме "кормилото" до изборите...
   по случайност в ден,когато трябваше да се яви да каже ше поеме ли или не.
бб вдигна високо кръвно.ама толко високо му стана кръвното,че в болница трябваше да влезе по СПЕШНОСТ .....
   тук па награда трябва да му дадеме-този път за първия политик в света,който вдигнал високо кръвно и влезнал в болница точно в деня,в който требе да даде решение-ша управлявали,немъ ли да управлява.
     бая награди му се струпаха.
  ама чакай,и още има:

3.въпреки всичко бат бойко спечели изборите.тук също трябва да му дадеме награда,за първия политик в света,които спечелва избори,но оставя конкуренцията си да направи коалиционно правителство.
   тая награда за кво ше бъде маг?нека да му боднем един златен медал и за политическа благотворителност ,викам аз,ти съгласна ли си,или прекалено много медали  му забодохме вече?

4.горките матрьошки,представяш ли си колко сигурни са били,че ше го хванат натясно,за да рискуват такава акция в деня преди изборите? споко,те не само тогава не са знаели че праят грешен ход,но и до ден днешен тва не го знаят *girl*

разбра ли са кви игри са характерни за секвои,които се правят на магарешки бодили?
    и да не вземеш да получиш чувство за малоценност,че бб прави таива игри,а ти не си ги видяла,не са притеснявай.бат бойко не е по акълия от теб.той е от вашия свят.
той няма креативността да екзекутира такъв ред от случайни случайности,нито пък има знанието да структурира денгъкли,които да го извадят от ситуацията в случай на развитие,където бъдещето излиза от параметрите,в който архитекта се опитва да го вкара първоначално.
   този архитект на бъдещето не е бб.
той  маг идва от моя свят.бат бойко ,комунистите,и вие всичките се просто фигури в шахматна дъска.вие можете да мислите от гледна точка на конче,на пешка и т.н. а бат ти бойко моа да се върти в тежката артилерия на топ или царица.
   ама тук имате работа не с фигура,тоя път имате работа със шахматист *girl*
      и аз за първи път виждам такава намеса в бг .... че дори не е само тва,ама толко ти е достатъчно за сега :P

и специялно за тази секвоя,дет седи зад бат ти бойко,не са притеснявай.
тя не е заплаха за теб,напротив.
    ама на някои други дупе да им е яко.дорде се усетят и ще бъдат размазани,вервай ми.битката интелект ще бъде толкова неравнослина,че дори и битка няма да има *girl*


аре от мене лека нощ,а на вас добро утро *girl*
   
« Последна редакция: 17 Август, 2013, 08:29:23 от acen1975 »

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #38 -: 17 Август, 2013, 08:19:52 »
0

И все пак, не мога да се въздържа ...

Асене,
Съвсем искрено се радвам за теб! Сега, вече, си истински богат. :) Ще дойде момент, когато синът ти ще те задмине, а ти ще почнеш да се учиш от него. Но, ще ти трябва попълнение, защото ще имаш нужда и от малка, нежна, любвеобвилна подкрепа - момиченце.  *girl* :)

Маг,
Добре дошла! Надявам се да ти хареса и да останеш. :) *flower1*

Да ви са живи и здрави дечицата! :)

и виде ли са кво стана?требе да ти отговарям за неща,на които не требе да ти отговарям.
    мерси,малкия е железен.ама толкова е железен,че поняколко ми се иска да е дървен.голям красавец е на всичкото отгоре,ама не го брой тва за много голема истина,щото трудно ша намериш родител,дет твърди,че детето му е голям НЕкрасавец  *joint*


п.п.
   *joint* на всичкото отгоре прилича на мен повече,отколкото на съседа *joint*


acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #39 -: 17 Август, 2013, 08:25:03 »
0
И аз,не мога да се въздържа  :)
Много интересно станало тук отново не,че не е било винаги де.
Позачезнах за малко и сега гледам Асен се появил,хоп и в разгара на лятото ме кара да се замислям.Не само това,ами и интересна дама се е появила,привет Маг  *flower2*
Какво пък толкова да мисля,като знам,че съм си магарешки трън,секвойте са едни такива високи,стройни,а аз,съм дребосък изостанал,само за тор ставам.
Асене,винаги,ми е било интересно да те чета,последното е радостта ми,че отново мога  *drinks*
Здравейте и групата  :)

регатке,откривам общи черти в нас:

и двамата обичаме да четеме мене.  *rofl*

са да се не фръцнеш,шигувам се

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #40 -: 17 Август, 2013, 10:55:40 »
0
Такаааа, мисля си, че общо взето магарешките тръни усещаме, че нещата някой ги реди и има нещо нередно, но ни убягва цялата картинка. Правим догадки, потвърждаваме или отхвърляме дадена версия. Някои по-критично, други по синдрома на лековерния ум, трети си се лутат между версиите и във всяка от тях намират частица истина. Но пъзела.........все така ненареден. Нарежда се евентуално чак когато всички позитиви за едни и негативи за други, са вече изсмукани. Късно е либе, за китка......
За изпълненията на Бойко съм чувал и чел различни версии, всичко беше прекалено "случайно", за да не е постановка. Но с каква цел? Това знаят секвоите, а ние си гадаем.
Още февруари месец си мислех, че изпълненията на ББ много приличат на изпълненията на Доган. С разпределението на порциите точно преди предните избори, така и с "атентата" януари месец. После протести и оставки февруари......
Доган - секвоя правеща се на магарешки трън или магарешки трън, мислещ се за секвоя?

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #41 -: 17 Август, 2013, 13:04:21 »
0
Интересна ми е ботаническата алегория,обаче Фидоска не ми се връзва чисто биологически в растителния свят.Освен ,ако има месоядни боабаби.

mag-inv

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +1/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #42 -: 17 Август, 2013, 16:14:04 »
0
ще ти подаря един подарък от моя свят...

Благодаря за подаръка :) Много обичам такива подаръци!

Аз подозирах че има външен стратег, и видях някои от ползите от оставката на ББ в онзи момент. И после ... се притеснявах за ББ (да не го убият), пък той се появяваше от време на време спокоен, и приятно усмихнат, какъвто не би трябвало да бъде...

Е, лошото не може да продължи вечно. Все някога ще достигнем дъното, ще позаорем малко, и ще почнем да се издигаме. Кризите са хубаво нещо. Действат пречистващо. Една гладна зима ще ни се отрази добре, пък и народа ще я помни поне десетина години, и ще си опича акъла... 

mag-inv

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +1/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #43 -: 17 Август, 2013, 16:34:13 »
0
доста болен съм и някой ден може да ме няма като ник, дет' сте свикнали да четете. Моята е лесна - нагласено е всичко - доживотен парцел, място и т.н.

Маранди, к'ва е тая болест, дето те е поразила? Не можеш да се пребориш с нея, или не искаш, защото не виждаш смисъл? Не се чувствай длъжен да ми отговориш, ако решиш, може да ми пишеш на лични.

То аз веднъж се бях уплашила от една болест, и смъкнах 7 кг за една седмица :D
Пък после разбрах, че да умреш не е страшно. То страшното е за другите, дето остават...

Чиърс  *drinks*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #44 -: 17 Август, 2013, 17:59:51 »
+2
доста болен съм и някой ден може да ме няма като ник, дет' сте свикнали да четете. Моята е лесна - нагласено е всичко - доживотен парцел, място и т.н.

Маранди, к'ва е тая болест, дето те е поразила?...

Величие!
 :D :D :D :D