Автор Тема: acen1975  (Прочетена 249957 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #135 -: 15 Октомври, 2013, 15:15:29 »
-4
Майстора... Тоя ми напомня на Бареков, същото говно, онзи даже го замеряха 1-2 пъти с лайна, това се полага и на нашия луд, както и на другия олигофрен Невидимко. Като ще е форум без модериране, значи ли че всеки идиот околовръст трябва да се чувства свободен да сере тука? Бан за такива и толкова, какво толкоз, светът да не е идеален?

Що не си ебеш путката майна брокерска? Олигофрен е на майка ти изтърсака от дебелата и путка. Баси и лайнара.
Еи боби лайно миризливо, погледнах ти няколкото мнения в тоя форум, май нямаш нищо друго освен заяждане с навалицата, още една причина да влезеш на майка си в гъза и да не се обаждаш повече.
« Последна редакция: 15 Октомври, 2013, 17:39:10 от Невидимко »

mag-inv

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +1/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #136 -: 15 Октомври, 2013, 15:48:57 »
+1
Момчета, стига сте остороумничили по този грозен начин. Направо ми призлява вече от кофти приказки!  *scare*
Критицизма е здравословен, но само в определени граници. А вие отдавна ги прекрачихте!

Тук сте се събрали все умни момичета и момчета. Всеки е уникален. Не отричайте другите, само защото са различни и това не ви харесва. Позволете на другите да бъдат това, което искат :)

Айде - къш, къш. Като няма модерация, всеки сам да се измодерира. Изтрийте си моля последните мнения - до това на Асен! Така няма да се срамувате от себе си :)

corsa16v

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +2
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #137 -: 15 Октомври, 2013, 22:17:15 »
+1
И сега  какво?  Беше ми интересно и четях с удоволствие. Поредния осран форум! Жалко, за нас четящите и за тях пишещите. Дано не се откажат съвсем.

П.П. Ако някой се е почувствал обиден от моите наивни постове  -моля за извинение!

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #138 -: 15 Октомври, 2013, 23:20:18 »
+1
И сега  какво?  Беше ми интересно и четях с удоволствие. Поредния осран форум! Жалко, за нас четящите и за тях пишещите. Дано не се откажат съвсем.

П.П. Ако някой се е почувствал обиден от моите наивни постове  -моля за извинение!

Няма страшно, Корса. Всичко ще бъде по старо му. Не знам откога си тук, но преди време имаше сериозна дискусия относно модерирането и немодерирането на глупостта. В крайна сметка победи свободата. Трудна победа беше, да не кажа, че беше Пирова победа, но негласно свободата победи. От тогава изчезнаха две трети или три четвърти от хората. И то качествени люде, които си заслужаваха капризите, дето се вика. Сега не казвам, че са си отишли заради свободата - хич даже не ми е идвало на ум. Вероятно свободата им дотегна или пък семейна ревност някаква... Както и да е. Обаче в природата има едни такива животни, които живеят за сметка на другите. Стараят се да не ги хванат, правят се, че помагат, а всъщност цоцат кръв. Паразити им казват. А нашата народна поговорка гласи, че като се наплюска една въшка и като се угои, излизала на челото. Дано ме разбираш. Има и тумори в природата. Които ако организмът не разпознае го убиват. Тяхната цел е да не ги разпознаят. На компютърните вируси и всякакъв зловреден софтуер, основната цел е същата. Знаеш ли как хапят пиявиците? Медицинските пиявици имат 270 зъба, с които пробиват лесно всеки вид кожа, но имат и специална лигавица, която изпуска упойка, за да не ги хванат. Повечето паразити, комари, кърлежи и други имат подобни упойващи вещества. С тях заблуждават жертвата, че нищо особено не се случва, докато изсмукват кръвта и. Сега за "тибя" и за мнозина "сладки бебета" това може да е приятно в известна степен, но когато имунната система вземе да се усъмни, тогава започват атаките. Замисляш ли се защо атаките на марандича основно беха срещу модераторите и администратора? Ми елементарно е. Те са имунната система. Само те могат с два клика да го ликвидират. Обаче той хитро играе на струната на "свободата", човешките права и правото на избор. И така цоца няколко години, докато този форум не изпадна в кома. Сега щял бил да ме поръчва на батка си! И представи си, днес забравих да се страхувам и да се оглеждам по улиците. Какъв пропуск! Чак се чудя как съм жив още. :)
А за правото на избор ми беше думата. Как мислиш, съществува ли правото на избор? Или е само илюзорно? Ако си гладен и имаш два лева в джоба, мислиш ли, че имаш избор да си вземеш хот-дог или не? Аз не мисля. Мисля, че всеки от нас взема решения според необходимостите си или поне това, което счита за необходимост. А само си мисли, че има право на избор. Обаче не е баш така. Необходимостта е причината за нашите решения. Не случайността на избора. Поне, съдейки по себе си, всичко, което съм постигнал в живота си назад е продиктувано от някаква цел или необходимост и резултатът е това, което съм. Никога не съм бил пред избора да бъда богат и здрав или беден и болен. Мое мнение, разбира се...

И нека най-после, че многословен станах, се върнем на твоя въпрос: "И сега какво?"
Ми нищо. Паразитите няма да свършат. Докато има "леш", ще има и паразити. Нима измамените по телефона бабички свършиха? Въпросът е доколко обществото изгради имунитет, доколко ги разконспирира и открива бързо и ефективно. Инак следва кома и смърт. Сега, не казвам, че свободата трябва да се ограничава или пък правото на избор, доколкото тези понятия въобще ги има в действителността, но толерантността, колкото е демократична, толкова и опасна. Не ми ли вярваш? Ми лесно ще ме разбереш ако се опиташ да се представиш как си в аквариум с пиявици, защитавайки правата на животните. Не съм прочел, видял или чул за някоя организация, бореща се за защита на животните, която да е надала вой срещу антибиотиците или пък сребърната вода. Де да знам, пък мое и да има.
Та паразитите няма да свършат. Дали стария паразит, което е най-вероятно ще се върне или ще дойдат нови, природата празно не търпи. Въпросът е дали обществото или донорите са придобили имунитет. Алтернативата е смърт. Просто е.

Поздрави!

П.П. Застраховател! Помисли само каква е етимологията на думата. Бизнес със страха.
- Какво продаваш бе, брат?
- Осугуровка срещу страх.
- И как върви?
- Ми ако те е страх по-върви, някак....
 ;)
« Последна редакция: 15 Октомври, 2013, 23:33:44 от Скитър »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #139 -: 16 Октомври, 2013, 11:06:33 »
+1

Странна работа е нтернет. Уж не си виждаме очите, а фалшът се усеща веднага.
На Скити, още вчера му наслагах +та, какво от това, че е @@@-л. Защото беше неподправено искрен и си изля душата.

Скити,
Нали знаеш моето отношение към модерирането изобщо. На мен, никога не ми е пречело, но ме е дразнело (в другия форум). Тогава Невидимко беше нарочен за виновен, а според мен - модераторите и по-точно, политиката на сайта, в частност на форума. Винаги съм смятала, че можем да се справим и без модератори. Форумците са по-добрия вариант от триещия и налагащ бан модератор. От както е тази свобода, май само Коганев и Nearvana си закриха акаунта.
Въпреки това, след последния ти пост, взех сериозно да се съмнявам дали е правилно. "Изманипулира" ме с аргументи. :) *drink1*
Иска ми си да направят нов акаунт, иска ми се Начев и всички, които спряха да пишат, да се върнат ...

Да репликирам мисълта на Слави за егоизма. Не винаги е лошо нещо, даже обратното - може да е полезен за другите. Освен това, мисля си, че егоизмът се пази с "чест", "достойнство" и когато ги няма, е нещо друго.

И Скити! Да те предупредя! И аз имам телефон! Внимавай да не чезнеш пак, щото шъ тъ поръчам.  *rofl* *drinks*

Хубав ден на всички! :)

 *flower2*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #140 -: 16 Октомври, 2013, 19:08:10 »
0
Много добра идея, Мадам  *drink9* *drink9*

Ще помоля модераторите Булкан/Новинаров да ми изтрият ник-а и всичките мнения, за не преча на прогреса на форумо.

Благодаря предварително, понеже нямам такива права и трябва да се трия пост по пост, а нямам такова време!

Сега ще притесня и единият модератор директно по телефон, за да стане по-бързо и да не ви дразня.

П.П. Писах директно до Додо2 да бъде така добър да ми изтрие ник-а и всички мнения, понеже модераторите му нямат тия права.

Бъдете здрави и желая успех!
« Последна редакция: 16 Октомври, 2013, 19:53:03 от marandi »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #141 -: 16 Октомври, 2013, 20:58:17 »
0
Кво ти става, бе човек!..
Кво ви става, бе хора!...
Само омраза и негативизъм напоследък!
Ас съм българче.......

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: acen1975
« Отговор #142 -: 17 Октомври, 2013, 02:20:33 »
0
Скитър,

( понеже ти ми стоиш като админ на тоя сайт ) и не исках да те занимавам, но вчера след 30 мин. разговор по телл. за моя сметка и писмо до Додо2 ( само хубави неща съм чувал за момчето ) - вероятно не е на линия в момента.

Пиша ти го публично - ще съм ти благодарен да ми изтриеш ник-а и всички постове, за да не ви скапвам форума ( имам ти служебния контакт, но го правя публично ), понеже след всички епитети по мен няма как да стане - да те "моля" на лични да бъдя изтрит - нали се сещаш.

Благодаря предварително!!! 

П.П. Мисля, че не е нормално да се моля да ме изтриете след цялата кондика, на която бях подложен.

Търсете си други балъци и си упражнявайте речника върху тях колко е "богат".

Ник/постове <-- делийт <-- благодаря!

Ако утре не сте ме изтрили ще ви го повторя! После ще ви метна със съдебни дела - затова предлагам компромис. Желая да бъда изтрит!

Това искат всички, нали така? Благодаря, Приятелю за съдействието  *drinks*

 
« Последна редакция: 17 Октомври, 2013, 02:23:42 от marandi »

annvlad

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
  • Карма: +17/-4
  • Проста цифрова душа
  • Респект: +21
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #143 -: 17 Октомври, 2013, 06:33:03 »
+1
Хей Скитъре,
отпреди ден-два мярнах ти постовете и да си призная - къде що можах  изразих одобрението си с плюсове само, но сега с твоя отговор на заплахата за 'поръчка' ще изразя своята гордост писмено че имам такъв сънародник ! (Хей - оздравявай бързо и бъди здрав за сто години напред  ! *drink1*
Аз пък бях от тези дето бяха за модерация до някаква степен (не диктатура някаква но минимална колкото да е бариера за медико-клиничните случаи. На мен 'Собственика31' ми се вижда като един уравновесен и разумен тип сравнен с явлението Маранди  *dance*). Е - положителното е че лесно се детектират, лошото е че въпреки всичко имат РС и клавиатура.... *neg* и ще цъфват от време на време - без съмнение под вънкашност чужда !


Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #144 -: 17 Октомври, 2013, 08:41:29 »
+1
Никой нищо да не трие! А е изтрил някой нещо, а ви поръчвам по телефона на баба. (всички до крак) Ще ви лъснат веднага гъзовете с личните данни барабар със снимките от "оная тема" (знаете че го мога, ако не вярвате Собственика31 да ви каже)
Вчера след 34 минутен и 25 секунден разговор по скайп /за моя сметка/ и 3 имейла /пак за моя сметка/ решихме с баба да не допъскаме ненаказано триене във форума.

Ако до утре в 3.25 сутринта сте изтрили нещо, то тогава ще се обадя на адвоката си и ще почнат едни "мокри" поръчки придружени със сухи мезета.
« Последна редакция: 17 Октомври, 2013, 09:23:11 от Невидимко »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #145 -: 17 Октомври, 2013, 09:20:34 »
0
Скитър,

Ако утре не сте ме изтрили ще ви го повторя! После ще ви метна със съдебни дела - затова предлагам компромис. Желая да бъда изтрит!

Пледирам, че нямам необходимите права, за да удовлетворя желанието ти. Обърни се към Додо2. Той е материално отговорното лице в случая и той евентуално ще го отнесе в съда по-късно.

Успех, Приятелю!
 

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #146 -: 17 Октомври, 2013, 09:35:35 »
+1
Още преди година в джентълменски тон му казах на младежа, че е с отклонения и тогава си спомням няколко хора ме подкрепиха, но като че ли повечето само гледаха отстрани, заплахи имаше и тогава, което само подтвърди диагнозата. От тогава просто го игнорирах, не го чета, времето ми е ценно. Защо да го триете след като има такава чудесна функция като игнорирането, може пък да се оправи човека, да чете какви ги е написал, това действа оздравително понякога. Респект към Скитъра за мощното изригване, аз бях по-сдържан преди година, въпреки това имаше временен ефект, разкара се за около няколко месеца, но себелюбието и нарцисисма явно не му дават покой. Не го трийте, това е моят съвет, той е много чувствителен към рейтинги, плюсчета, минусчета и подобни, интернет търсачките ще го доразмажат.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #147 -: 17 Октомври, 2013, 11:46:07 »
0
Никой нищо да не трие! А е изтрил някой нещо, а ви поръчвам по телефона на баба. (всички до крак) Ще ви лъснат веднага гъзовете с личните данни барабар със снимките от "оная тема" (знаете че го мога, ако не вярвате Собственика31 да ви каже)
Вчера след 34 минутен и 25 секунден разговор по скайп /за моя сметка/ и 3 имейла /пак за моя сметка/ решихме с баба да не допъскаме ненаказано триене във форума.

Ако до утре в 3.25 сутринта сте изтрили нещо, то тогава ще се обадя на адвоката си и ще почнат едни "мокри" поръчки придружени със сухи мезета.

 *rofl* *rofl* *rofl*

Сакъннн, само мен не показвай, щото съм суетна.  *blush* :D

 *flower2*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #148 -: 17 Октомври, 2013, 12:24:39 »
0
Добър ден, дами и господа. Моля, относно триенето прочетете какво написах току що ей тук, ако някой не е наясно.

За всички останали душевни и ментални проблеми, следва да се обръщате към личния психоаналитик, а при по-сериозни случаи - съберете чанта с бельо и посетете спешно специализирана болница за активно лечение по неврология и психиатрия по местоживеене.

Отбележете, че ненавременното лечение на малки проблеми в тази област води до сериозни последици и остри случаи на психични разстройства в бъдеще. И още нещо - тук никога не е късно, може да стане и по-зле.

*drink6*

Халле хоп!

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: acen1975
« Отговор #149 -: 17 Октомври, 2013, 13:06:05 »
0
Додич, радвам се "да те видя", добре е от време на време "да се преброяваме" :)  *drink2*
I say what I do and do what I say.