Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Юридически казуси относно недвижимостите

закупуване на гараж

<< < (3/9) > >>

imotko:
Ами за Кайенчето си трябват поне 30 квадрата, о, повелителю на гаражите.

ПП И аз търся, и джип че също търся.

regata:
Невидимко,сега съм на морето,но наистина търся гараж да вкарам джипа.Имам 2 гаража,но пущината не влиза в нито един.
До сега го държах в третия,ама пък него го дадах под наем с един апартамент и сега е пак бездомен,горкият джипон.
Не искам да купувам пореден имот,не знам дали джипа няма да ми писне и да се чудя защо купих гаража  *rofl*
Когато се върна ще продължа с търсенето на гараж под наем.Имам чувството,че ще опра до гаража на Надето Михайлова,но той не е точно гараж,а клетки/ става дума за бившият гараж на УБО,до парк Заимов/
Уф,това е то,всеки с дертовете си  *drinks*

regata:

--- Цитат на: imotko в 14 Септември, 2013, 23:28:02 ---Ами за Кайенчето си трябват поне 30 квадрата, о, повелителю на гаражите.

ПП И аз търся, и джип че също търся.

--- Край на цитат ---

Ох............ *rofl* *rofl* *rofl*

 *drinks*

imotko:
Нали *rofl* На мен гаражите са ми слабост и необходимост, държа със сигурност кварталния рекорд за платена цена за гараж и търся още. Пък нашия човек само какви ги дрънка....

Невидимко:

--- Цитат на: imotko в 15 Септември, 2013, 15:38:23 ---Нали *rofl* На мен гаражите са ми слабост и необходимост, държа със сигурност кварталния рекорд за платена цена за гараж и търся още. Пък нашия човек само какви ги дрънка....

--- Край на цитат ---

я кажи бе имотния колко плащаш за гараж (ама честно), че да си направя сметката

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия