Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Настройки 2

<< < (2/5) > >>

dodo2:
Нищо не е подменяно. Функционалност за "бан" е имало от самото начало, сега просто има и по-мек вариант. Преди: 0 или 1 (да - не). Сега е от 0 до 1 - целия интервал.

По принцип е гласувано е да се модерира, така че всички други екстри след това, които въведохме (=/-, това последното с предупрежденията и запушването на устата), освен че 1) улесняват реализирането на решението са и 2) реверанс към тези, които са гласували против. Т.е. постига се задоволяване на капризите, а не обратното. Ако си гласувала "за" - си ОК, а ако си гласувала против или никак, трябва да се радваш. Мисля, че неоснователно се мъчиш да намериш нещо нередно или си се заблудила нещо.

*drink6*

Scyther:
Поли, зададох конкретни, ясни и прости въпроси и помолих за конкретни, ясни и прости отговори, които не получих. Не разбирам, има ли нещо, което да те кара да мислиш, че ти се противопоставям?
Какъв е проблемът, питам за пореден път?

BulCan:
Додо, абе защо понякога като пиша пост и като превключа на латиница става (правя го само за някои думи и то рядко), а понякога продължава да ми пише на кирилица?

vfrz:
Не съм Додо и съм светлинни години назад от неговите знания в IT областта, но ще си позволя да споделя, че причините обикновено са временни бъгчета в кирилизатора - бил той уйндоуския или 3-рд парти аппс. ;)

dodo2:

--- Цитат на: BulCan в 10 Юни, 2010, 08:48:51 ---Додо, абе защо понякога като пиша пост и като превключа на латиница става (правя го само за някои думи и то рядко), а понякога продължава да ми пише на кирилица?

--- Край на цитат ---

Нали сложих това, да може да се пише на кирилица и без да имаш кирилизиран windows за да може да пише и acen. Значи това което се намира отдясно на "Заглавие" се сменя като се натисне два пъти последователно SHIFT. И ако ти е станало на BP (т.е. българска фонетична) си пишеш на кирилица независимо в Windowsa на каква подредба избираш :) Т.е. за да можеш да пишеш на латиница, ако по грешка онова се е сменило след два SHIFTA, го натисни с мишката да стане на EN. Може да го прегледам и да махна това което сменя подредбата с два шифта, че и мен понякога ми се случва и ме дразни. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия