Автор Тема: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?  (Прочетена 365883 пъти)

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
0
Не бе, чака драхмите.
Що не си гледате бизнеса и живота, нито курса, нито банковите лихви зависят от нас, нито пък това може да бъдат основни доходи на човек.
Само лала-лала, хартийки, ама иначе много бързо се харчат напоследък, още не си ги изкарал и айдеее - вече ги няма. И винаги се намира за какво.
« Последна редакция: 11 Май, 2012, 08:52:48 от imotko »

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
0
Сеага чакаме корекцията до 1.305, възмождо даже до 1.31. Там трябва да се продава евро здраво и после чакаме на 1.275 да закрием защото около тия нива ще се дъвче много. За цялата история на евро/долар е имало само два случая когато еврото пада 8 дена подред, сега и през 2002. Ако не се обърне нагоре довечера ще стане в понеделник. Смятам че ще се дъвче оклоло нивата 2.27-1,28 дълго защото скоро ще заговорим за проблемите на Америка (избори) и европейските ще минат на заден план.  Поздрави на всички !

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
0
Следващите дни златцето ша "рипне" нагоре.................
Ас съм българче.......

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
0
А аз залагам - надолу. Пък предсказанията на antoninus_pinus, че по това време вече трябваше да бъде 5000 USD хич не се сбъднаха.
*drink6*

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
0
То ако всички прогнози на форумните мозъци се сбъдваха, цена нямаше да имате.

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
0
Мен ме не слушайте, аз пък залагам на това че агнетата (тия дето оцеляха) вече са тлъсти за печене във фурна, допуска се  на чеверме. А също така че Обама няма да бъде избран за втори мандат ( върхът на демокрацията беше демонстриран а сега трябва да се поработи, че икономиката е в лошо състояние) и че пауда ще го държат силен до края на олимиадата и после ще има надолу, щото и там се напечатаха много пари. И че еврото едва ще падне под 1,24 тази година.   

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
0
И че еврото едва ще падне под 1,24 тази година.
Изхождайки от досегашните ти становища, дали пък не си пропуснал едно "ли". ???

Тоест: еврото едва ли ще падне под 1,24 тази година!
Ама, може и да съм в грешка !

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
0
Не бе, чака драхмите.
Що не си гледате бизнеса и живота, нито курса, нито банковите лихви зависят от нас, нито пък това може да бъдат основни доходи на човек.
Само лала-лала, хартийки, ама иначе много бързо се харчат напоследък, още не си ги изкарал и айдеее - вече ги няма. И винаги се намира за какво.

Ами точно защото бързо се харчат трябва да се внимава. Ти пишеш сякаш някой (предполагам, че визираш мен, защото отговаряш вместо мен - лошо няма) си е оставил бизнеса и живота и по цял ден и цяла нощ се занимава с курсовете на валутите. Нито курсовете, нито лихвите зависят от нас, точно затова е добре да се съобразяваме ние с тях доколкото можем, това не вреди нито на работата, нито на живота, не е като да се побъркваш на форекс. Ти например държиш ли пари настрана или всичко ре-инвестираш веднага. В каква валута ги държиш? Ако въпроса ти се струва прекалено нагъл или личен, не е нужно да отговаряш.
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
0
Ти искаш обратно евро ли да купуваш?

Чудя се дали да не купя левове... Съвсем сериозно.
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
0
Мен ме не слушайте, аз пък залагам на това че агнетата (тия дето оцеляха) вече са тлъсти за печене във фурна, допуска се  на чеверме.

Я го "преведи" това, че нещо не го разбрах :)

Иначе аз не вярвам да отиде до 1.24 еврото (бих дал банкет в такъв случай). :) Поздрави  *drink6*
I say what I do and do what I say.

дами и господа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +10
    • Профил
0
Що да не вярваш BulCan, какво му е толко страшното  на 1.24 , ще го подмине като малка гара , и тогава пък ще чакаш 1.20.

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
0
Начев благодаря, действително съм изпуснал "ЛИ", тоест да се чете, че не ми се вярва тази година да видим еврото под 1.24 и даже си мисля, че ако нещата в Гърция тръгнат по най-лошия сценарии и действително ги изритат от еврозоната, нищо чудно и да има уптренд до 1,35, един вид откачили са вагона с блокиралите спирачки.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
0
Едва ли ще стане така, по тая логика днес долара трябваше да струва 10 евро цента, ама не е.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
0

Ивел,
Надявам се, че не приемаш като оспорване на твоята прогноза. :) *drink1*

http://www.investor.bg/analizi/9/a/ft-evroto-vyrzano-s-valuten-bord-kym-dolara,134380/

На мен ми наподобява, нещо почти, като световна валута, ако това стане факт. Какви са вашите коментари?

 *drink9*