Автор Тема: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?  (Прочетена 367565 пъти)

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #585 -: 20 Февруари, 2013, 10:58:47 »
0
Ситуацията този път е доста особена.
Никой от старите муцуни няма никакво основание да заяви претенции към властта в този момент. Още по-глупашко би било да се прояви самодоволство от крушението и оставката на ББ.
Хората събраха кураж и (въпреки всичко) казаха: Ни ви щем! Всички вкупом! Махайте се!

Обаче. Старите не ги щем, но какво правим тогава.
Снощи при Ризова/Цонев имаше три момчета, които се представиха за нещо като организатори на протести. Дори казаха отделни смислени неща. Но само толкова.
Цялата обществена кройка, включително законодателната основа, предполага, че първо трябва да си партия и чак след това да подадеш заявка за водене на обществото.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #586 -: 20 Февруари, 2013, 11:52:32 »
0
барба, що не се върнеш в БГ и оттук да даваш съвети как една мутра е добре за БГ? От предградията на Пари е друго.

-

ПП Сега Роската може да стане силната фигура със съставяне на служебно правителство. Т.е. може и добре да развият нещата - мисленето му не е като на Гоце и Боце.


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #587 -: 20 Февруари, 2013, 12:06:09 »
0

Е, още не е факт, все още е предпоследно. До утре толкова неща още могат да се случат. Ей го на, Дянков си отегли оставката.

 *flower2*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #588 -: 20 Февруари, 2013, 12:38:21 »
0

 при толкова страхливи виртуални интернетски шушумиги.


Това за хората от този форум ли си го написал ?  :o
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #589 -: 20 Февруари, 2013, 12:49:13 »
0
при толкова страхливи виртуални интернетски шушумиги.
Това за хората от този форум ли си го написал ?  :o
Разбира се, че НЕ ! Иначе нямаше да чета и пиша почти само в този форум :)
Моето уважение и съчувствие към Вас :)

Пу-пу,добре,че го изясни,направо се притесних  :-*  *heart* /само Барбаронка да не го види /  *girl*
Лично ти благодаря за уважението и съчувствието  *drink1*
Ще ни трябва и късмет  :)
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #590 -: 20 Февруари, 2013, 13:00:09 »
0
Ей го на, Дянков си оттегли оставката.

 *flower2*


Да, ама не  ;) .

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #591 -: 20 Февруари, 2013, 13:10:56 »
0
Е, какво е това!?
Дянков се върнал!  По всичко изглежда, че не го щат, обаче.
ББ бил казал, че Дянков няма да е част от следващ кабинет. Това дали е вярно?
Всъщност, чий следващ кабинет?
Да не би за ББ да иде реч.  :o

И с кого ще го направи този следващ кабинет?!
Сутринта персонално нападна много злостно Костов, като направо си го обвини в комунистическа колаборация.
Пък Костов може да е всякакъв, включително и много крадлив, но не е глупав да се заиграва наляво.

Сутринта Трайчо (той е единственият министър, към когото аз имах някаква симпатия) имал някаква изява по телевизиите, но не разбрах къде и какво е говорил?

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #592 -: 20 Февруари, 2013, 13:18:04 »
0
Ха, докато бях цъкнал на Отговор и вършех и други неща, той Димитър пуснал отговора.
Е, Бойко, след като не щеш и Дянков - да знаеш, че нещата без хора не стават.

Дянков може да е античаровник, може да е прекалено консервативен, може да не е в състояние или просто да не иска умишлено да върши рискови операции и начинания, но той е един мнго здраво стъпил на земята и много здраво мислещ десен човек, грижовен стопанин.

Ама, не успя да се научи да носи право това пусто огледало, да го излъсква старателно, че той да си види хубостта и величието.
Що така бе, Дянков?!
Я виж останалите как добре се справяха.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #593 -: 20 Февруари, 2013, 13:40:28 »
0
барба, що не се върнеш в БГ и оттук да даваш съвети как една мутра е добре за БГ? От предградията на Пари е друго.
Papagalcho, точно тези, които го обявяват за "мутра", обвиняват и Костов за националната катастрофа, продължаваща от 1944 г. досега. Аз знам защо.
А и не позна, точно сега Барба е в столицата София. Но по понятни причини ще се върне пак в предградията ... :)

Хубаво е, че си дошъл на гости, ама аз ти говоря да живееш тук постоянно - поне няколко години. Бива те в обидите... и още повече после да си триеш мненията. За мутрата се обърни към Чобанов, нали ти беше приятел?

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #594 -: 20 Февруари, 2013, 13:43:00 »
0
Смятам да прекратя участието си в този форум. Беше ми приятно с повечето от вас, моля акаунтът ми да бъде заличен.

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #595 -: 20 Февруари, 2013, 14:46:35 »
0
Смятам да
Ха, това пък какво е!?
Разбирам те донякъде. Вчера и на мен ми беше криво и беше по-добре да не ми се мярка никой пред очите.
Ама гледай какво става днес.
Тука има, тука нема.
Дай го по-весело, приятелю.
Още чудеса и мистификации ще ни сервират.
Те просто не знаят какво вършат.
Вчера отнемаше лицензи. Без да му пука, че няма такива права и ще ни вкара в международен скандал.
Онзи ден направи каубойско представление за да унизи назначавана от него шефка на регулатор, който отгоре на всичко и "независим".
Днес събори борсата. Откак почнаха последните изпълнения знаете ли колко сте назад. Аз доста.
Изцепи се минути преди да започнат и бидовете за извънредната емисия ДЦК, която трябваше да запълни грозно зейналата дупка в резерва. Дупка направена силово от него. Поръчките за емисиите падат, а лихвата се качва. Февруарската отпреди няколко дни скочи рязко от 1,66% на 1,99%. Днес още не казват ясно какво е положението. Кой плаща?
Изгори мостовете към единствения си естествен съюзник.

Не се сърди, почини малко и после заповядай отново на тепиха.
Тук повечето играят феър и без грозни хватки.
Имаш 1500 мнения. Получавал съм от теб многократно ценна информация. Ако ти е интересно мнението ми: Не съм съгласен да се лиша от нея. 

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #596 -: 20 Февруари, 2013, 14:54:11 »
0
Има и положителна новина. Парите все пак вероятно ще бъдат набрани.
Лоши бяха хипотезите резервът да стои оголен при нарушаване на всички правила.

Току-що излезе.
http://www.capital.bg/biznes/finansi/2013/02/20/2006778_bankeri_izvunredniiat_aukcion_na_dck_e_prezapisan/

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #597 -: 20 Февруари, 2013, 14:57:15 »
0
За да има ефект цялото упражнение,трябва да се доведат нещата до насрочване на Велико народно събрание ,което да промени конституцията и да създаде реално разделение на властите,двукамерен парламент и ново административно делене на страната.Примерно горна камара- сенат от 30 сенатора,колкото са окръзите,мажоритарно избрани , вместо съмнителния в подкупност  и назначаван Конституционен съд.Долна камара на представителите на общините 100 калпака също мажоритарно избрани и толкова да останат общините вместо 265,повечето измислени и с по 5 села.
И да се почне спешно разчистване на авгиевите обори на монополистичното,антилиберално по отношение на стопанството законодателство  от последните 3 парламента.Всичко друго е въртене на ку@вите в бардака.

gogolcho,стой тука бе,който не те харесва  си е негов проблема!

itso

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 32
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +3
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #598 -: 20 Февруари, 2013, 15:01:36 »
0
Чудя се дали всичко не е за да оправдаят по-високата лихва за 800-те милиона. Сега остава утре парламента да отхвърли оставката на Б.Б. и цирка ще е пълен :D Макар че, може би на всички политици ще им е по-изгодно с предсрочни избори.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #599 -: 20 Февруари, 2013, 15:02:07 »
+2
Смятам да прекратя участието си в този форум. Беше ми приятно с повечето от вас, моля акаунтът ми да бъде заличен.

Хм, преди малко писах, но нещо не ми излезе поста, та пак - Гоголчо, изобщо не ми се иска да се лиша от възможността да чета постовете и мненията ти, сигурен съм, че това е мнението на 99% от останалите съфорумци...
I say what I do and do what I say.