Автор Тема: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?  (Прочетена 365834 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1065 -: 26 Юни, 2014, 22:09:06 »
0
Хаха и моята си стои в София с холандски номера. В Холандия е спряна от движение и никой за нищо не ме търси, ни прегледи, ни глоби. Аз също можех да взема и швейцарско граждансто но навремето ми се стори доста разправия и се отказах.

Да бе и аз съм с двойно гражданство, имам и руско от 1994 г покрай жената. Правил съм ги и аз тия магарии, и какви ли не още, двойното гражданство си е още една степен на свобода, определено предоставя някои предимства. Имах даже шанс и за литовско покрай работата някъде през 2001, ама тогава не ми се струваше сериозно, и го пропуснах покрай ушите си, иначе само ако бях пожелал щяха да ми дадат. Това обаче не ми пречи да си карам колите с литовси номера и да не плащам данъци до днешен ден. В Литва няма данък за колите на физ лица, така е по мои сведения и в Латвия, Естония, Чехия и Словакия.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1066 -: 26 Юни, 2014, 23:53:46 »
0
Посмалете малко, че ставате смешни. Големи тарикати, няма що. До таралясниците опряхте....

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1067 -: 27 Юни, 2014, 00:57:53 »
0
бе стискай задните части щото май няма официално да има фалит за да не се изплащат суми от КТБ, но и пари няна да се раздават доколкото чувам, май ще ви компенсират с новата емисия ДЦК.

s
Посмалете малко, че ставате смешни. Големи тарикати, няма що. До таралясниците опряхте....

Slavi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 80
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +10
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1068 -: 27 Юни, 2014, 11:52:19 »
0
Медийния хаос продължава с пълна сила.......
Опашка пред офис на ПИБ
ДАНС и МВР разследват скандален опит за фалиране на Първа инвестиционна банка

Не е нормално да се създава такъв изкуствен проблем. Но да видим каква ще е реакцията и най-вече решението (резултата)!
« Последна редакция: 27 Юни, 2014, 12:10:59 от Slavi »

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1069 -: 27 Юни, 2014, 14:09:46 »
0
Разправях му оня ден на Невидимко да пали първия самолет и да тича със сакчето в банката. Няма ли кой да гръмне двете свини Цацаров и Пеевски, всичко усраха и тъпата ни държава дето позволи да се срине това което бе градено десетилетия.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1070 -: 27 Юни, 2014, 16:27:23 »
0
Пробвах да се отворя интернетбанкирането, но и него май са го спрели. Нямам намерение обаче да тегля пари и да си прееба сам лихвите до момента, след 4 месеца ще решавам какво да правя. Пък и като гледам само пенсионерите са по опашките което говори, че се дърпат само мижавите спестявания. От цялата обаче хубавото е, че на бял свят излезнаха мръсните гащи на политиците и пробойните във финансовата система което неминуемо ще доведе до последствия за тях.

http://fakti.bg/biznes/99130-pib-onlain-bankiraneto-raboti а уж работи



невидимко ако се добере до онлайн банкирането да сподели. Не мога да разбера спряха ли го или от претоварване сървърът им не показва сайта...
*drink1*
« Последна редакция: 27 Юни, 2014, 16:29:17 от Невидимко »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1071 -: 27 Юни, 2014, 16:52:29 »
0
Пък и като гледам само пенсионерите са по опашките което говори, че се дърпат само мижавите спестявания.
Оперативните счетоводители поначало  си приличат на пенсии в общия случай,тъй че не "леж  на таз кълка".Фирмите теглят,само за днес 800млн.!
« Последна редакция: 27 Юни, 2014, 19:02:59 от Фло »

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1072 -: 27 Юни, 2014, 17:36:05 »
0
Аз намерих кой клати борда. Я глей тия естонци-спекуланти как разкрачиха курсовете, веднага да им пратят ДАНС за разборка, какво дират пот вола теле:

http://www.tavex.bg/

« Последна редакция: 27 Юни, 2014, 21:01:06 от Ivel »

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1073 -: 27 Юни, 2014, 18:49:10 »
0
Значи не е само Пеевски - Василев работата, доста по-мащабно се играе. Чудя се доколко са сигурни и другите банки и какви са възможностите на БНБ и държавата да ги подкрепи при една верижна паническа реакция...
I say what I do and do what I say.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1074 -: 27 Юни, 2014, 19:04:56 »
0
Значи не е само Пеевски - Василев работата, доста по-мащабно се играе. Чудя се доколко са сигурни и другите банки и какви са възможностите на БНБ и държавата да ги подкрепи при една верижна паническа реакция...
Боко днеска каза спешно  да викаме МВФ да подкрепя банките.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1075 -: 27 Юни, 2014, 19:34:58 »
0
Ако го кара така Тиквата, народът ще го пребие с камъни, нещастник смачкан. Не се наядоха....

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1076 -: 27 Юни, 2014, 21:02:06 »
0
Първо за пребиване са сегашните тъпанари, които една година пропиляха, взеха заеми колкото за 5 години преди това, натовариха със задължения държавните фирми също колкото за 5 години преди това, нагъзиха се на Русия, но важното беше да не подадат оставка вместо да си отидат в Сибир. Накрая стигнаха дотам, че да се ядат едни други от лакомия. Ама както е тръгнало, май ще са поредните, които ще излезнат от парламента с павета по главите.

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1077 -: 27 Юни, 2014, 21:08:47 »
0
Сега ако е останало нещо от държава, трябва да се действа бързо. Ако от мен зависеше действията са такива
1 Наливане на пари в ПИБ с цената на всичко
2 Прокурора се отстранява моментално, няма значение защо
3 Свинчо в затвора за неплащане на данъци или каквото и да е там
4 Отваряне на КТБ след седмица максимум две, но задължително по-рано от 21.07 в пълноценеен режим.
5 Ще минат години докато се отмият тия лайна дето ги допуснаха.

Ако някой още се сеща да допълва
« Последна редакция: 28 Юни, 2014, 14:05:34 от Ivel »

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1078 -: 27 Юни, 2014, 21:22:35 »
0
Момчета и момичета, спокойно бе. Да му мислят тия дето имат от 100К нагоре в една сметка.
Спокойно, кораба потъва нормално.

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: Какво бихте направили, ако бяхте на мое място?
« Отговор #1079 -: 27 Юни, 2014, 22:12:35 »
0
Не в една сметка а на калпак ако ще и в 10 сметки в една банка. То да не се стига до там, че там е друга бирата. Сега ако бяхме приели еврото безпокойството щеше да е значително по-низко, не разбирам защо се отметна някога Дянката като в началото на мандата имаха мерак. Това според мен беше грешка, поне щяхме да сме в чакалнята а при проявено желание, вече да сме на евро и да не ни побеляват главите от такива курсови разлики, дето ви пращах днес на картинката по-нагоре. Да цените щяха да са по-високи и стандарта също леко нагоре, не виждам нищо лошо в това. Обратното това което е сега, също не е изцяло положително. Да евтинийка, изпилени цени, но това крие рискове от низко качество на продукти, услуги, и всичко останало.