Автор Тема: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА  (Прочетена 17019 пъти)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« -: 08 Юни, 2010, 17:41:38 »
0
ТЕКУЩИ НАСТРОЙКИ:

3. Мненията не могат да бъдат променяни от създателя им след 48 часа

Барба, човече, защо си си изтрил почти всички мнения :-\ ?

Търсех нещо, което беше пуснал като инфо и не можах да го открия... Нали нямаше да се променят мнения 48 часа след постването им...

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #1 -: 08 Юни, 2010, 19:57:21 »
0
Барба, човече, защо си си изтрил почти всички мнения?
Търсех нещо, което беше пуснал като инфо и не можах да го открия...
Защото видях, че много хора се дразнят от мненията ми - чак пистолет вадят :)
Пък и те моите са едни безполезни мнения - по-добре без тях. За каква инфо. ставаше дума?
Как очакваш хората да те вземат на сериозно, след като постоянно триеш мненията си. Да изтриеш написаното във форум е като да се отметнеш от думата си в реалния живот.

Всъщност с цялото това триене на свои и чужди мнения, както и на цели теми, просто доказа едно - да си модератор не е за теб. Просто има хора и хора. Ако някога се отървеш от комплексите, които те притесняват до толкова, че да се вълнуваш от мнението на непознати, може и да ти се получи.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #2 -: 08 Юни, 2010, 20:07:44 »
-7
КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D
08 Юни, 2010, 20:07:44 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
« Последна редакция: 08 Юни, 2010, 21:04:51 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #3 -: 08 Юни, 2010, 23:02:06 »
0
КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D


Какви комплекси бе, ИДИОТ !
Заради такива като теб България затъва все повече и повече. Прав е Хан Крум.
В реалния живот никога не съм срещал такива ИДИОТИ, като подобните на Сахиб Собственика и разни Серсеми във форумите. Разбирам ги, не е тяхна вината - живяли са 20 години в лудницата, наречена "Република България". Мислех, че подлежат на развитие, опитах се да сляза на тяхното ниво - невъзможно е. Сега наистина изтривам всичко, и ви забравям моментално. Има толкова по-интересни хора и дейности, които ме чакат :)

Абе барба, как може да се засягаш от някой, който не ти е на нивото?! Направо ти се чудя... ::) Аз мога да се обидя само на някого, когото уважавам и ценя. Хайде стига сръдни

Scyther

  • Гост
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #4 -: 08 Юни, 2010, 23:15:06 »
0
КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D


Какви комплекси бе, ИДИОТ !
Заради такива като теб България затъва все повече и повече. Прав е Хан Крум.
В реалния живот никога не съм срещал такива ИДИОТИ, като подобните на Сахиб Собственика и разни Серсеми във форумите. Разбирам ги, не е тяхна вината - живяли са 20 години в лудницата, наречена "Република България". Мислех, че подлежат на развитие, опитах се да сляза на тяхното ниво - невъзможно е. Сега наистина изтривам всичко, и ви забравям моментално. Има толкова по-интересни хора и дейности, които ме чакат :)

Барбароне, защо се сърдиш и наказваш всички ни, удовлетворявайки целта на един?

Собственик 31, цитираното твое мнение изразява обида към член на форума. Следващите подобни ще се модерират.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #5 -: 08 Юни, 2010, 23:20:39 »
+1
Собственик, мисля, че ще изядеш бана ;)

Барба, имаш ЛС

Хайде лека от мен.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #6 -: 08 Юни, 2010, 23:27:31 »
+3
Тролът Собственик 31 може да бъде неутрализиран единствено с мълчание. Всяко друго действие ще е равнозначно на постигане на целите му (пряко или косвено).

Така че нито бан, нито триене, просто има една лесна връзка "[Игнорирай този потребител]" :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #7 -: 09 Юни, 2010, 02:07:47 »
-5
КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп :D *drink10*
Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух :D


Какви комплекси бе, ИДИОТ !
Заради такива като теб България затъва все повече и повече. Прав е Хан Крум.
В реалния живот никога не съм срещал такива ИДИОТИ, като подобните на Сахиб Собственика и разни Серсеми във форумите. Разбирам ги, не е тяхна вината - живяли са 20 години в лудницата, наречена "Република България". Мислех, че подлежат на развитие, опитах се да сляза на тяхното ниво - невъзможно е. Сега наистина изтривам всичко, и ви забравям моментално. Има толкова по-интересни хора и дейности, които ме чакат :)
..................................................................
Как какви комплекси бе дърт френски дори небългарски  пе..д..л? Ти къде си живял, къде си акал и къде продължаваш да говориш и пишеш срещу тази република дето те сътвори?
Нещастно дърто к....ле скоро ще се наиграеш завинаги! В имоти.нет те издухаха, но това ти е малко. За тебе трябва съд! Ама истински , не виртуален. С твоите изказвания скоро ще си го получиш. Не забравяй, че има и европейска заповед за арест! MERDE!
09 Юни, 2010, 02:07:47 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
« Последна редакция: 09 Юни, 2010, 02:19:58 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #8 -: 09 Юни, 2010, 02:53:11 »
0
Как какви комплекси бе дърт френски дори небългарски  пе..д..л? Ти къде си живял, къде си акал и къде продължаваш да говориш и пишеш срещу тази република дето те сътвори?
Нещастно дърто к....ле скоро ще се наиграеш завинаги! В имоти.нет те издухаха, но това ти е малко. За тебе трябва съд! Ама истински , не виртуален. С твоите изказвания скоро ще си го получиш. Не забравяй, че има и европейска заповед за арест! MERDE!

 :o

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #9 -: 09 Юни, 2010, 17:58:04 »
0
Барба, не се впрягай. Собственника/Сахиб не го чети просто. Моето мнение е, че форумът в момента си тече нормално, игнора решава много проблеми и "конфликти". Форумните тролове се "хранят" единственно от отговорите на другите до тях.
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #10 -: 09 Юни, 2010, 18:12:49 »
0
А аз мисля, че можем да си се върнем към старото лафче и барба да си седи тук, темата не е актуална :)

Вчера пуснах нова функционалност и тя вече действа. Собственикът няма да пише два дни, защото изпростя твърде много. Системата с +/- явно помага при изключения, тук става въпрос за клиничен случай. За да не се започва полемика пак и въпросителни - Scyther му запуши устата този път. Ако след два дни пак се осере - още 30 точки и ще може да пише след 30/5=6 дни.

Айде няма нужда всички да играем по свирката на една откачалка. Тук не става въпрос за различно мнение, а за обикновен простак-провокатор. С различни възгледи са и тези, които правят секс с животни, ама не сме длъжни да ги гледаме как го правят - да ходят в гората да търсят таралежи.

*drink5*

И още нещо за системата с +/- - форумът определено отразява нашенската действителност. Тук не става въпрос да натопиш другарчето (вина, явно влачена от соц-времето), а за изразяване на ясна позиция, без да те е страх какво ще каже съседът. (Имам предвид, че не се ползва активно и простакът и престъпникът получават свободно поле за изява.)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #11 -: 09 Юни, 2010, 20:46:18 »
0
.. се осере ...

 :) Хубав български глагол, ще ти донесе минус от мен.


 ;) няма проблем, аз често преувеличавам с "лайна" "дрисък" и т.н. защото съм забелязал, че само тогава хората се впечатляват. За Собственик 31 мога да кажа спокойно, че се осра до ушите, че и за отгоре му остана :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #12 -: 09 Юни, 2010, 21:11:27 »
+1
Е, на пръв поглед досега това право не е нарушавано освен на Собственик 31, съвсем основателно.

Престъпление => наказание. Иначе всички ще станат престъпници, заразно е :)

Scyther

  • Гост
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #13 -: 10 Юни, 2010, 02:07:40 »
+2
Търсите под вола теле, уважаеми. Бъркате демокрацията с боя. Нека да не забравяме, че в най-демократичните общества съществуват правила, ред и законност. Всеки може да изрази мнението си свободно, но това не означава свобода да гръмнеш или напсуваш всеки на улицата. Там е смисълът, който е време да бъде разбран.
Потребителят 31 беше предварително предупреден, че подобно поведение ще се модерира за в бъдеще. Въпреки това, той продължи с един "блестящ" коментар. Последствията са такива, каквито са.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #14 -: 10 Юни, 2010, 10:30:42 »
0
Барбарон, наистина ли си си изтрил мненията? Не знам за какво точно става дума, но реакцията ти не е била правилна. Ами ако и другите нормални хора във форума постъпят така какво ще стане. Може ли така, интелигентен човек да се връзваш на нечии глупости. Ами не ги чети изобщо.
А пък ако пак се ядосаш за нещо, не предприемай нищо до следващата сутрин, когато емоциите ще са поутихнали.