Автор Тема: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА  (Прочетена 17024 пъти)

servel

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 161
  • Карма: +17/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #15 -: 10 Юни, 2010, 15:24:43 »
0

В началото реших, че  тук е възможно да се казва цялата истина такава, каквато е. Със създаване на форума се даде ясна заявка за толериране на такова поведение.  :) Харесах този социален експеримент!
С времето установих, че няма да го бъде ( по ред причини- къде благородни, къде не чак толкова), което ме връща отново в изходна позиция- пускай си музика, дори и само за лично удоволствие, без да се интересуваш къде се шамаросват.

Това с "ЦЯЛАТА ИСТИНА, КАКВАТО Е" е наистина много сладко  :D.

Аз пък си мислих, че само Създателя може да претендира да знае цялата истина, даже си мисля, че и Той няма само една истина, а истината е многопластова и много-измерна.

Мислех си, че истината от гледна точка примерно на Осама, Буш, и тия хилядите дето загинаха в кулите е абсолютно различна и е въпрос на гледна точка.....


Много смело е от твоя страна да претендираш да знаеш и пишеш : "ЦЯЛАТА ИСТИНА, КАКВАТО Е"  ;)


Поздравления за самочувствието  *drink5*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #16 -: 24 Юни, 2010, 20:08:27 »
0
Така и така са ми яли ... "ушите", в тази тема и в "НАСТРОЙКИ", та да не остана длъжна! Дори не  бях прочела художествения преразказ за генетиката, естетиката и пороците ми и единственото с което смятам да ги по-здрав Я е една басня и една песен. 

Нар, ябълка, маслина и върба
Радой Ралин

Нарът, ябълката, маслината влезли в нескончаем спор чии плодове са най-вкусни и най-полезни.

Без да бъде поканена или предизвикана, намесила се една върба:

— Стига така, мили колежки, излагате се най-после. Вашият спор вреди на единството, което ние, растенията, трябва да имаме.

— Ти си права — отвърнали й единодушно. — Но си прави единството с безплодните дървета, а нас ни остави сами да си решим проблемите.

А тяхното решение е в спора.

Deep Purple - You Keep On Moving ( Превод )


и още нещо ...
... "Не забравяй, че когато сочиш накого с пръст, останалите три  сочат теб, а палецът Бог."
« Последна редакция: 24 Юни, 2010, 20:15:16 от elissa »

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #17 -: 28 Юни, 2010, 22:49:56 »
+4
Собственик Fur Eliise в картики


Цитат
А ако знаеш мене колко ме боли какво харесва една изкукала и фрустрирана от изкривени представи за живота недодялана и недоказана блондинка направо няма да заспиш не до 5 сутринта а изобщо. Ама то алкохола+диазепама на никой не прощава!


Цитат
Ами като няма двойни стандарти във форума, кой ще озапти тази необуздана руса вещица , която не спира да лее простотии и да оспанва темата.


Цитат
Нещо тука пак са се появили зли силипровокиращи новото ми запушване на устата. Щом е така аз няма да се въздържа, пък Вие си пригответе кладата!
Не може провокаторите в лицето на една стара недоклатена чанта когато никога не знае какво всъщност иска, да ми дава оценка на литературните познания в тема за здравината на сградите.
Когато нямаш доводи просто си трай или отново заплаши някого че напускаш за да ревне за теб.
Когато аз съм чел такива като малкия принц, ти си учила за Питагор и до днес го бъркаш с Киркегор.


Цитат
Тази героиня затова обича поезията защото там действителността понякога е толкова изкривена, че я приближава до лудостта.

Не съм я видял да пише по нито една сериозна тема. Камо ли да се намесва в спорове относно икономика, финанси, НИ, География, Демография  или Стопанска история смея да допълня, ядрена физика, геология, кристалография, нанотехнология, електроника, програмиране, телекомуникации, агро култури и технологии, уфология, некромантия, фантомология и т.н.. Като си пълен нихилист по отношение на тези фундаментални науки тогава кой е кухата лейка? Въпроса ми е риторичен, но си заслужава защото някои вече си мислят, че са възвишени интелектуалци, а другите са им малко кухненски консуматори. Ако ще боравим с факти, предпочитам да се концентрирам върху щранга ми в кухнята отколкото върху най-префинената поезия на Дамян Дамянов
А тази злобарка, която дава вид на ранима душа, всъщност е способна да хвърля огън и жупел от които може да избяга и най-коравата лямя





« Последна редакция: 28 Юни, 2010, 23:19:29 от elissa »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #18 -: 28 Юни, 2010, 22:57:09 »
0

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :'( :'( :'( :'( :'(

Scyther

  • Гост
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #19 -: 28 Юни, 2010, 23:11:31 »
0
Ще помоля за в бъдеще да използвате бутона "Информирай моля другарката" за коментари, които считате за обидни. Неам нерви да чета всичко и да влизам в контекста на всяка дразга, щото между другото, ходя да прая БВП.
Почвам да трия обидни коментари и като бонус ще прибавям по 10% предупреждения. Ако не ви аресва, имате право да се оплачете на "Моля другаря".

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #20 -: 28 Юни, 2010, 23:23:28 »
0

Скитър,

Ама ти нервираш ли се? Аз не мога да спра да се смея. Разхълцуках се чак...  :D :D :D :D

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #21 -: 28 Юни, 2010, 23:24:02 »
+1
Ще помоля за в бъдеще да използвате бутона "Информирай моля другарката" за коментари, които считате за обидни. Неам нерви да чета всичко и да влизам в контекста на всяка дразга, щото между другото, ходя да прая БВП.
Почвам да трия обидни коментари и като бонус ще прибавям по 10% предупреждения. Ако не ви аресва, имате право да се оплачете на "Моля другаря".

Аз на обидена ли ти приличам, ако става дума за мен?!  :o   Надали нещо ме е развеселявало повече от подбраната колекция по мой адрес по-долу.  Дори вече не му се сърдя, отдавна не се бях смяла така!  *drink11* *drink9* *drink11* *drink9*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #22 -: 28 Юни, 2010, 23:28:46 »
0
В картинки "как Скутър прави БВП"
 :) :D :D :D *drink11*
Хайде, посмей се де! То не може само сериозни работи!  ;) ;) ;)

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #23 -: 28 Юни, 2010, 23:46:26 »
0

 Ох ох ох Ели,разрева ме от смях,ма чак се разхълцах  :D  :D  :D  :D  :D  :D :D  :D  :D  :D  :D  :D :D :D :D :D :D :D :D

 И давай да лапваме бутилките,че........като не си лягаме на време друго явно не правим  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

  *beer*  *drink1*  *drink3*  *drink4*  *drink5*  *drink2*  *drink6*  *drink7*  *drink8* *drink9*  *drink10*  *drink11*

  За теб,един голям букет  *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2*

   *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2* *flower2*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #24 -: 28 Юни, 2010, 23:49:47 »
+1
И ти ли си от пияндетата ?!?!  :) ;) :D :D Аз си мислех, че сама си лоча - кога бира, кога водка, кога човешка кръв!!!  :D :D :D
 *flower2* *flower1* *flower2* *flower1* *flower2*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #25 -: 28 Юни, 2010, 23:54:42 »
+1
Cezar se predozirao


Цезаре, ща съм ти говорио лекове и ероин не идат заедно!  ;D ;D ;D

Scyther

  • Гост
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #26 -: 28 Юни, 2010, 23:55:22 »
0
Грешни са ви картинките. Скутър прави брут(ал)ното търсене на бира.
Смеете се вие, ма пиенето на бира създава търсене, което е причина за нейното производство. Четох в DW, че германците нещо са свили потеблението, та реших да ударя едно рамо и да подпомогна германската икономика и ЕС като цяло. По-хараби е. До вчера подпомагах българската, ма не е конкурентноспособна и от днес минавам на по-европейски марки. Те сега те, ни се срина БВП-то...

Едно птиченце ми каза, че тия дни ще се кротнете в музикалните теми. *beer* :)
« Последна редакция: 28 Юни, 2010, 23:57:27 от Scyther »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #27 -: 28 Юни, 2010, 23:55:50 »
+1
 Ми... и аз си лягам в 2 - 3 часа нощеска та и аз явно къркам,ми че как иначе и защо ще стоя до толкоз амха.....

   :D :D :D :D :D :D и хлъц айй наздраве  *drink11* *drink11* *drink11* *drink11* *drink11* *drink11* *drink11*

 Ох поне се посмяхме  :D :D :D
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #28 -: 29 Юни, 2010, 00:03:39 »
+2
Едно птиченце ми каза, че тия дни ще се кротнете в музикалните теми. *beer* :)


Правилно ти е казало пиленцето, местиме се тук!   *beer* *beer* *beer* :P :) :D :D :D

Noćna mora - Silvija Cezar

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: НЕМОДЕРАЦИЯ НА ГЛУПОСТТА
« Отговор #29 -: 29 Юни, 2010, 00:07:20 »
+1

Туй птиченце, кво е пило?  :D :D :D :D :D