Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Политика

Re: Криворазбраната ДЕМОКРАЦИЯ

<< < (3/6) > >>

BulCan:

--- Цитат на: dodo2 в 31 Май, 2010, 22:14:05 ---
--- Цитат на: BulCan в 31 Май, 2010, 22:08:30 ---да отиват в раздел "Trash" (може и да се кръсти нещо не толкова обидно, важното е да изпълнява функцията си), на който му е кеф да се дърли - да слага гумените ботуши, защитния костюм, противогаза и да се гмурка в лай**а

--- Край на цитат ---


Аз затова предложих "South Park" или "Beavis & Butt-Head" - и двете са ярък пример за хиперболизиране на псувнята и простащината, така че да има комедийна нотка даже и в тези дискусии :)

--- Край на цитат ---


"South Park" звучи някак си по-престижно, малко като "South Beach" в Маями - на мен ми харесва. A най-якото според мен е "Die Große Freiheit Strasse" - хем буквално означава "улица Голямата Свобода" - ще бъде хит. Ходил съм преди години. Тя си е доста престижна в международен мащаб даже. По-голяма свобода от това - здраве му кажи :)

http://de.wikipedia.org/wiki/Gro%C3%9Fe_Freiheit

dodo2:
 *drink11*

South Park - Uncle fucker

gogolcho:
додо, пусни една анкета да се направи ли траш (саут парк или улица свобода) *drink5*

koganev:


Свободен форум означава ОСВОБОДЕН от нещо.

От какво се освободи новият форум? От жалкия комплексар ли? Ами той е водеща фигура, конферансие... Направо плува в свои води. Какъв беше проблемът да го отсвирите още в зародиш? Проблеми с демокрацията ли имахте?

От какво се освободи форумът? От отегчението сутрин да видя 15 стр. бездарна клоунада ли? Ами аз на цирк съм се нагледал... Клоунът, когато е бездарен, е най-досадно същество. Клоун, който не е смешен, е противен.

От какво се освободи форумът? От какво? И видяхте ли докъде ви докара свободата на малоумника?

Форумът ще се освободи от хората, нежелаещи да гледат тази безконечна тирада на глупостта. Ще се освободи от хората, които са отегчени от досадните опити за плитко оригиналничене. Освобождава се от идеята, която беше в неговият зародиш - да се изразяваме на СПОКОЙСТВИЕ.

Асен си направи експеримента - да се надяваме, че резулаттите са го задоволили. Можеше просто да ме попита, щях да му кажа още преди седмица какво ще стане... Толкова не съм изненадан, че чак ми е скучно.

Докарвайте Пунди, време е...

valsodar:
Ясни правила и пълното им спазване от всички, в това е тайната на добрият форум.
Без, ама другарко, ама той, ама аз!
Предполага се, че повечето би трябвало да осъзнават последиците от действията си и да могат да си понесат отговорностите от тях.

И няма какво чак толкоз да се обясняваме помежду си и да се извиняваме един на друг, ако някой не е спазил правилата и не си е взел поука от наложените му наказания.

Свободен форум има при свободни хора.
А свободата е преди всичко в качеството на личноста да поема отговорност за действията си и да не търси други виновни за тях.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия