Автор Тема: Цените на имотите 2014 г.  (Прочетена 89358 пъти)

kepler3b

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-2
  • Респект: -26
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #75 -: 15 Февруари, 2014, 20:37:50 »
-1
...
Иначе нито съм нов псевдоним на стар увиснал хуй нито съм списвал преди в този форум. Попаднах на него по простата причина, че съм имал вземане-даване с твои колеги наскоро и мога да кажа с ръка на сърцето, че сте АБСОЛЮТНИ ДОЛНОПРОБНИ МИНГЯНИ ДО ЕДИН!
...
Айде и умната!

Да... Може да съм се объркал!
Нов или стар, все си прост задник сред коравите, стари, форумни членове!
Нямаш проблем! Ще намериш компания. Тук едно форумно, старо, много бяло, румено дупе, обичащо да пръцка плюс-минус вече ти е показало симпатиите си!


Ай! Умната!
 *drinks*
[/quote]

Извинявай но мисля, че на всичкото отгоре си и хомосексуалист. Много често използваш метафората в педерастски контекст... Все едни румени дупета, пишки, виснали хуища са ти в главата. Цокер!
« Последна редакция: 15 Февруари, 2014, 20:43:27 от kepler3b »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #76 -: 15 Февруари, 2014, 21:10:14 »
+1


Извинявай но мисля, че на всичкото отгоре си и хомосексуалист. Много често използваш метафората в педерастски контекст... Все едни румени дупета, пишки, виснали хуища са ти в главата. Цокер!
:)Поздравления колега kepler3b,много сте проницателен за нов участник тука! Жорката си мислеше,че се е маскирал на левия бряг,ама докато си отвори устата и веднага си проличава ,че е амбрияж.  *yahoo*
« Последна редакция: 15 Февруари, 2014, 21:30:47 от Фло »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #77 -: 15 Февруари, 2014, 22:20:30 »
+1
Извинявай но мисля, че на всичкото отгоре си и хомосексуалист. Много често използваш метафората в педерастски контекст... Все едни румени дупета, пишки, виснали хуища са ти в главата. Цокер!

Мдааа...
Надеждата умирала последна и затова още веднъж да опитам да обясня. Последно. Ако се окажеш и глупав въпреки надеждите ми, няма да се занимавам повече с персоната ти, защото е скучно човек да общува с глупаци.
Нормално е да се объркаш - нов участник - откъде да ме знаеш и откъде да знаеш нашите форумни разпри. На едно обяснение имаш право!

Аз обаче не се бъркам нито използвам метафори в случая!

1. Нарекох те "задник" не метафорично, а защото СИ  задник.
Само един задник може да види хуй където говорим за форумни членове.
Долното изречение ти си го писал - нали тъй, не се бъркам?
...Иначе нито съм нов псевдоним на стар увиснал хуй нито съм списвал преди в този форум...

2. Нарекох те "прост" защото СИ прост. Само един прост човек, ако си нов, може да се включи в разговора на една съществуваща отдавна компания, по начина по който се включи. Ако пък не си нов и само си сменил псевдонима - пак си "прост"...
"Имотните" ти съждения не искам да ги коментирам - не си виновен, толкова ти е багажа, бедно момче от някое село в което няма нищо лошо...

3. Споменах едно "румено бяло дупе" пак не като метафора, а защото го има и знам че ще те аплодира - както и стана - само се обади. Че е "дупе" е ясно, а че е "румено и бяло" сам го е твърдял - признавам, не съм го виждал.
 *yahoo*

4. Дали си хомосексуалист не знам и не ме интересува.
...пишки, виснали хуища...
Че ти се привиждали - погледи цитираното в червено - ти си го писал, не знам дали е доказателство за хомосексуализъм.
Но... в случая - 100% доказателство че си прост задник с беден речник!
Ясно?


Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #78 -: 15 Февруари, 2014, 22:40:59 »
0
Жоре, ма ти голем жентълмен се извъди, бре! Поздравления! Умно момче, ама нашенче - ганьовец. Сега по същата твоя логика, аз пък ще те нарека паразит, защото си паразит. И нема да ми се сърдиш, браточка! Ти сам се сложи в това число, а аз го доуточнявам. По твоята логика! Подчертавам. Щом така си позволява един галантен джентълмен да лепи етикети, мен трябва ли да ме спира нещо да ги лепна?

Помниш ли, дето ме обвиняваше, че съм клеветник? А, спомни си. Спомни ли си? Ха сега се върни в началото на комуникацията ти с потребител kepler3b, и ми кажи честно, ти не си ли клеветник? Човекът ти пишеше за икономика и безработица, а ти го нарече прост задник. А? Не е ли клевета? Хаха, мани, бегай, приятелю...

За моите стинки не се безпокой. Те са си в моята копанка. Ти си джиткай там трите или шестте процента "където няма пазар" и недей ми гледа в копанката.
Ай, за трите процента!  *drink2*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #79 -: 15 Февруари, 2014, 23:09:22 »
+1
Скитъре,
Пак си се объркал приятелю
Ама така е, когато повече викаш и по-малко четеш.
Човека не започна от "икономиката и безработицата", а раздавайки мнения и съвети.
И продължи с нас "АБСОЛЮТНИ ДОЛНОПРОБНИ МИНГЯНИ ДО ЕДИН"
Пък ти... разбирам... приятел си му и адвокат, споделяте общи идеи!

Между другото, споменавал ли си му Скитъре, че си купил с брокер - тъй беше казал тук във форума - едно хубаво момче. Или бъркам, отслабнала ми е паметта?...

Колкото до паразитизма, аз отдавна съм си признал приятелю - убиец съм чак!
Но... не ти гледам в копанката.
Каза че печелиш и се зарадвах!
Радвам се като печелят приятелите!
Пък ти се разсърди!
Ех...
Свят!


Ай!  За дюкяна!
 *drinks*

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #80 -: 15 Февруари, 2014, 23:32:25 »
0
Е, щом съм се объркал, извинявай, Жоре.
Ние с теб май няма какво повече да си кажем. Все се объркваме. Ти вместо да оправдаеш необходимостта на професията си се вкарваш в интриги и списъци с паразити, а аз се боря с вятърни мелници вече, колко стана, от 2007-ма или от 2008-ма? Няма значение. Нито вече ме вълнува имотния пазар, нито пък с теб ще се обогатим взаимно повече, отколкото сме го направили.
Има ли смисъл да се поддържа комата на форума с по един-два поздрава за приятели седмично? Според мен - не. Каквото имахме да си казваме - казахме си го. Можеше дискусията да е в плоскостта на спорове и опровержения, но изглежда лепенето на етикети е по-лесно. С което се изчерпахме.
Ще си запазя изводите, но ще си позволя и да ги постна и тук. Това, което ще ми остане като извод от всичко е, че няма идеално щастие. Животът винаги се стреми към нещо ново, дори да не е полезно за него. Ако е ограничена свободата - ще се бори за свобода. Ако пък му се даде пълна свобода - става анархия и ще се бори за ред и ограничаване на свободата. Така или иначе, важен е дразнителя. Има ли дразнител - има реакция, оживление, дискусия. Няма ли дразнител - настъпва пълно мълчание, съгласие и ... кома.
Здраве да има!  *drinks*

kepler3b

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-2
  • Респект: -26
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #81 -: 16 Февруари, 2014, 00:02:46 »
-2
Извинявай но мисля, че на всичкото отгоре си и хомосексуалист. Много често използваш метафората в педерастски контекст... Все едни румени дупета, пишки, виснали хуища са ти в главата. Цокер!


Мдааа...
Надеждата умирала последна и затова още веднъж да опитам да обясня. Последно. Ако се окажеш и глупав въпреки надеждите ми, няма да се занимавам повече с персоната ти, защото е скучно човек да общува с глупаци.
Нормално е да се объркаш - нов участник - откъде да ме знаеш и откъде да знаеш нашите форумни разпри. На едно обяснение имаш право!

Аз обаче не се бъркам нито използвам метафори в случая!

1. Нарекох те "задник" не метафорично, а защото СИ  задник.
Само един задник може да види хуй където говорим за форумни членове.
Долното изречение ти си го писал - нали тъй, не се бъркам?
...Иначе нито съм нов псевдоним на стар увиснал хуй нито съм списвал преди в този форум...


2. Нарекох те "прост" защото СИ прост. Само един прост човек, ако си нов, може да се включи в разговора на една съществуваща отдавна компания, по начина по който се включи. Ако пък не си нов и само си сменил псевдонима - пак си "прост"...
"Имотните" ти съждения не искам да ги коментирам - не си виновен, толкова ти е багажа, бедно момче от някое село в което няма нищо лошо...

3. Споменах едно "румено бяло дупе" пак не като метафора, а защото го има и знам че ще те аплодира - както и стана - само се обади. Че е "дупе" е ясно, а че е "румено и бяло" сам го е твърдял - признавам, не съм го виждал.
 *yahoo*

4. Дали си хомосексуалист не знам и не ме интересува.
...пишки, виснали хуища...

Че ти се привиждали - погледи цитираното в червено - ти си го писал, не знам дали е доказателство за хомосексуализъм.
Но... в случая - 100% доказателство че си прост задник с беден речник!
Ясно?


Ето да ти вдигна малко самочувствието, че стана за резил http://www.imoti.net/news/view_news/5500 

.. Опс извинявам се ....статията била от 2010та  *scare*

Виждаш ли как лети времето в мечти? Казвам ти съвсем добронамерено, ако сега започнеш с преквалификацията имаш шанс! Хващай се с нещо, което ти приляга и дерзай! Няма срамна работа! Има мързел и паразитизъм, които не водят до нищо хубаво повярвай ми. Един ден ще се събудиш, ще си на 50 и мечтаната сделка за продажба на дворец с 23 спални, 3 тенискорта, и 8 тоалета с комисион от 10% на 20 милиона евро ще е все още в розовите ти сънища изпълнени с членове ама този път увиснали :)

п.с.
Да от село съм копая с мотиката имам трактор, 300 декара под аренда, 4 деца, 2 коли, голяма къща, големият ми син следва в Сорбоната 3та година право и съм щастлив и прост човек! Нямам комплекси и се гордея с това, че съм честен и всичко съм постигнал с много труд и съвсем сам! И това е ФоруМ...тук не е седянка за компании или някаква затворена секта...

Хайде стига толкова, усещам че започвам да губя интерес, просто не си ми дразнител.



« Последна редакция: 16 Февруари, 2014, 00:13:23 от kepler3b »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #82 -: 16 Февруари, 2014, 00:08:54 »
+1
ЦРУ-то след дългогодишна подготовка изпратило най-добрия си агент на разузнаване в дълбоката руска провинция.Агентът имал перфектна езикова подготовка,усвоил всички типични навици и особености на руснаците,включително и издържал на няколко екса от по 200 грама водка.Попаднал на руска територия ,агента наместил ушанката и влязъл в първата кръчма на пътя му.Там пийнал, хапнал  и се разговорил най-приятелски с местните  и след малко дошли от КГБ и го арестували.
- Как ме разкрихте толкова скоростно,при толкова години подготовка? Попитал агента следователя.
-Огледай хората в кръчмата ! Да виждаш друг негър освен тебе? :)
Разкрит си Жоре! Нямаме тука друг от левия бряг.Само не ти познаха годинките,че 50 си ги минал отдавна.

kepler3b

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-2
  • Респект: -26
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #83 -: 16 Февруари, 2014, 00:32:44 »
-2
ЦРУ-то след дългогодишна подготовка изпратило най-добрия си агент на разузнаване в дълбоката руска провинция.Агентът имал перфектна ....

Тъкмо! Ще го върнат в БГ да продава на мангалите, ще му викат бате бате дай оглед и ще му се доверяват понеже е от "нашите" :)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #84 -: 16 Февруари, 2014, 09:08:01 »
+1
Жорката  нищо не продава,той е агент на гръцкото министерство на културата по програмата „Мегали идея”.Ролята му е да създава нихилизъм в българите,независимо дали става въпрос за имоти,история,търговия или каквото и да е занимание.Плащат му като го включват служебно в имотни сделки.Ако някой му е гледал постовете не само в този форум му става ясно ,че въпросния  агент няма никакъв хабер от търговия  с имоти ,както и въобще от търговия.
« Последна редакция: 16 Февруари, 2014, 09:52:24 от Фло »

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #85 -: 16 Февруари, 2014, 10:23:57 »
0

Иначе нито съм нов псевдоним на стар увиснал хуй нито съм списвал преди в този форум. Попаднах на него по простата причина, че съм имал вземане-даване с твои колеги наскоро и мога да кажа с ръка на сърцето, че сте АБСОЛЮТНИ ДОЛНОПРОБНИ МИНГЯНИ ДО ЕДИН! Мъждукащи все още в умрелия пазарен сегмент на услугите с имоти, стоящи на пътя на парите межу купувачи и продавачи, хора нереализирани и с нисък социален статус, чакащи отнякъде да капне някаква схемичка.. Един съвет бльокерю- хващай се да бачкаш и да произвеждаш блага! Прави деца! Защото само така ще оцелеем като нация първо, после да забогатеем и чак след това да тръгне нагоре далаверата с имотите!

Айде и умната!
Хм...мноу истина и болка има в думите ти!.....+1
Ас съм българче.......

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #86 -: 16 Февруари, 2014, 10:40:39 »
0
Е, щом съм се объркал, извинявай, Жоре.
Ние с теб май няма какво повече да си кажем. Все се объркваме. Ти вместо да оправдаеш необходимостта на професията си се вкарваш в интриги и списъци с паразити, а аз се боря с вятърни мелници вече, колко стана, от 2007-ма или от 2008-ма? Няма значение. Нито вече ме вълнува имотния пазар, нито пък с теб ще се обогатим взаимно повече, отколкото сме го направили.
Има ли смисъл да се поддържа комата на форума с по един-два поздрава за приятели седмично? Според мен - не. Каквото имахме да си казваме - казахме си го. Можеше дискусията да е в плоскостта на спорове и опровержения, но изглежда лепенето на етикети е по-лесно. С което се изчерпахме.
Ще си запазя изводите, но ще си позволя и да ги постна и тук. Това, което ще ми остане като извод от всичко е, че няма идеално щастие. Животът винаги се стреми към нещо ново, дори да не е полезно за него. Ако е ограничена свободата - ще се бори за свобода. Ако пък му се даде пълна свобода - става анархия и ще се бори за ред и ограничаване на свободата. Така или иначе, важен е дразнителя. Има ли дразнител - има реакция, оживление, дискусия. Няма ли дразнител - настъпва пълно мълчание, съгласие и ... кома.
Здраве да има!  *drinks*

Ми не точно.
Ти слагаш на прицел една категория цяла и почваш.
И аз смятам, че е неправилно - дори библейската притча ти разказах.
Подобно нещо не си позволява и Господ.

Аз смятам, че отговорността е преди всичко персонална.
Видя ли прост задник,  му го казвам, нали кила и сила дал ми е Господ, не се притеснявам от какавани... И понеже съм вече големичък, малко по млад от бялото румено дупе, имам понатрупан и опит - почти винаги съм в десетката!
На - пример:
Цитат
Да от село съм копая с мотиката имам трактор, 300 декара под аренда, 4 деца, 2 коли, голяма къща, големият ми син следва в Сорбоната 3та година право и съм щастлив и прост човек! Нямам комплекси
Доказва ме простия задник!
Хем имал, хем бил под аренда, хем се плодил!
Как да допусне ума под аренда, че има такива дето живеят от рента, дето могат да го купят и продадат с всичката му челяд, но не се хвалят! С гол прост задник дошъл на света, с гол прост задник ще си иде, ама на! - Тарзан - бие се в гърдите - сложил бил задника си на трактор!
И разликата ми с теб Скитъре.
От един прост задник на трактор, не правя извода, че всички трактористи са прости. И 99 на сто да са простите, пак не бих си позволил да го кажа!
Сега, да не прибързаш и да сравниш горното с отношението ми към немската политика! Примера не би бил аналогичен! Дори само заради това, че трактористите не доминират в определянето на политиката. Както брокерите не доминират в културата на пазара или определянето на цените. До последния извод впрочем, стигна и сам...




За форума
Ако се върнеш много в началото, при неговото създаване имахме един спор (не с теб персонално). Тогава твърдях, че трябва да има правила, че форума трябва да се институциализира. Дори се бях поотказал, смятайки че подобно начинание без институциализиране би било неуспешно, независимо колко ще продължи.
Все пак беше ми забавно и интересно. Колко може да продължи едно начинание само с ентусиазъм? Като човек недогматичен, въпреки познаването на теорията и опита натрупан в подобни начинания от обществото... Ще се съгласиш предполагам, че форума е една микрогравюра на обществото.
Ако той все още съществува се дължи на:
- безкористния труд на Додо (не си казал и не знам дали все още имаш участие затова споменавам него, ако не е тъй - поправи ме)
- в голяма степен на моите "провокации", но и истини, както ги виждам. Темите в които съм писал са най-живи и посещавани.

Но без правила...
Свободният ни форум заприлича на свободния ни пазар!


Една, забележителна в чувствеността си дама се беше изказвала, че в която тема се появя, хората се разбягвали. Възможно е. Но дали е така!
Млъкна ли - и форума млъква. Остава единствено Новинаров, тук там някое поздравче в раздела с песните, някой да пусне някоя епитафия или някой от "задниците" да го ароматизира с празнотата си.

Изключая "борбата ми със задниците" почти винаги съм се опитвал да насоча вниманието към определени проблеми и свои наблюдения за живота, с които съм смятал, че бих могъл да бъда полезен.
И тук вчера, и в поста от "гръцката тема", след дни на мълчание да поулегнат страстите, писах за неща извън форумните ни спорове.
Едно единствено изречение беше насочено към един новопоявил се задник, по начина на появяването си! И то без директни обиди. Ето го:
Цитат
Нов псевдоним на стар, увиснал форумен член пак толкова колкото преди имащ да каже!

Резултата:
- Вместо да си вземе бележка, реши задника да си покаже всичките си срамотии! Излишно е да го цитирам.
- Бялото румено дупе намери съюзник! :)
- И твоя милост, Скитъре, реши че трябва да ме опровергае. За какво? Аз не съм крил, че по твоите мерки съм даже убиец?
- сега докато пиша, гледам и тъмния измъчен ум и той решил да блесне, не че има нещо да каже, но как ще пропусне да изрази личното си отношение и мироглед на обикновен (цитирам) "МИНГЯНИ"н!


Не съм решил още какво да правя с "гръцката тема". Освен забавлението, въобразявах си изглежда, че информацията която давам може да е някому интересна, ако не полезна.
Има време.
Ще помисля.
Все пак, за разлика от бедните прости задници, които сутринта трябва да седнат на трактора или да вземат мотиката и да идат на нивата, към мен Господ е бил милостив:
Мога да се събудя и да се забавлявам или от "делвата" си да се наслаждавам на слънцето.
Според както съм станал и както реша...

Ай! За дюкяна - дърдорницата ни!
 *drinks*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #87 -: 16 Февруари, 2014, 11:00:12 »
0

Все пак, за разлика от бедните прости задници, които сутринта трябва да седнат на трактора или да вземат мотиката и да идат на нивата, към мен Господ е бил милостив:
Мога да се събудя и да се забавлявам или от "делвата" си да се наслаждавам на слънцето.
Според както съм станал и както реша...
Ей това е квинт -есенцията на философията на мазньото! Дебело ,мазно ,с мазна душа  свръх- его!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #88 -: 16 Февруари, 2014, 13:04:34 »
+1
И аз се готвя да се помотая  из имотния пазар.Мисля да продам вилен имот над Фичьоза на пушечен изстрел/манлихера/ от морето. Задържат ме сантименти,за сега.
Иначе,за ситуацията тука , заради мазньото-провокатор никога в този форум не може да стане нормален разговор.

kepler3b

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-2
  • Респект: -26
    • Профил
Re: Цените на имотите 2014 г.
« Отговор #89 -: 16 Февруари, 2014, 13:20:17 »
-2
Малко по темата сега..

Очаква се прилив на богати руснаци, които са изтеглили капиталите си от Кипър. СЪщо така на местна почва правителството подготвя увеличение на мин. раб заплата на 1000 евро а пенсиите ще се вдигнат до 2000, като пенсионата възраст за жените става 114 а за мъжете 119 години. Така около 2 милиона българи в пенсионна възраст до края на 2014 ще се окажат със солидни средства в банките и предвид манталитета им ще инвестират в селските райони. Богати сирийци също ще подпомогнат икономиката със свеж капитал инвестиран в имоти. Очаква се през 2014-та панелните куптори масово да бъдат санирани с европейски средства по програмата "Панелът моят палат" като прогнозите са да "чукнат" 1200 евро квадрата. Вълна от забогатели българи, избягали от страната (около 2 милиона) също се очаква да залее държавата! Предвид това, че повечето са семейни, нуждата от основно жилище, както и от 2-ро за осигуряване на децата в тази китна комунистическа държава ще се материализира в покупка на имот. /много е вероятно да е панелен, поради носталгията свързана с детството им в тези приказни постройки/ Очаква се циганите също да развържат кесиите и да инвестират в селски имоти, като същевремено започнат да развиват бурен селски туризъм с англичани студенти, предлагайки им и консумация на фамилията. Банките от своя страна ще се откажат о т чуждия капитал с който работят, като това ще им позволи да редуцират лихвите по кредитите си!

Да ни е честита новата 2014!

 *dris*
« Последна редакция: 16 Февруари, 2014, 13:29:40 от kepler3b »