Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Политика

Демокрация

<< < (4/5) > >>

nachev:

--- Цитат на: imotko в 24 Януари, 2012, 16:18:42 ---Между качествен човек и качествен президент разликата е огромна.

--- Край на цитат ---
Вярно, но аз на този етап ще чакам за доказване на човещината, както си утвърдил. Щото добре е все пак да се провери. Ти мен ме пързаляш на всяка крачка, пък пледираш аз да ти вярвам  безрезервно.

Ако по-нататък кажеш и за "добрия президент", ще гледаме вече отново, но на друго основание  ;)

nino:
Скитъре,
мисля си, че това решение може да е свързано с многобройната иноверска маса сред френскто население. Вероятно има и доста наследници на арменски семейства, спасили се от преследване във Франция. Та, вероятно по този начин френската демокрация се опитва да постави някакви рамки за обикновените хора, с цел да предотврати някои "революционни хрумвания".
 ::) Само дето сега взех да се тревожа за нашите момчета - тези от парламента, от правителството и т.н. дали не ги оставят по "бели гащи" европейските им партньори. Нали все в техните съвети и изисквания се кълнат, като дерат кожата на собствения си народ. Ами сега - нашите си мислят, че геноцид няма, пък франсетата - има. Що така? И ко ша парайм?
Ама те пак на ветровитото са застанали - днес Ердоган размахваше великотурския си показалец към Европа.
Та ще са още по-интересни времената.
Да бяхме станали своевременно будисти, индуси, конфуцианци,...
 Абе да бяхме се свързали с братския китайски народ, сега Водния Дракон щеше да ни пази и да успеем да се справим.
Ама - нямаме си късмет и това е - в избора на съюзници!

gogolcho:
Юлияна Плевнелиева взриви "Фейсбук" с туит срещу Борисов
http://www.segabg.com/article.php?id=586365

Жената си пада бунтарка нещо. Браво.

Заглавието е малко подвеждащо, щото въпросният туит е отпреди повече от година. Ама що чак сега е забелязано.

А от Плевнелиев не очаквам нищо на този етап. Няма как, колкото и да го питат какво мисли за ювелирните акции на ЦЦ. Няма да отговори.

koganev:
Вероятно франсетата искат да кажат, че официалното отричане ще е наказуемо, а не лаф-мохабета. Медии, официални лица, лекции и прочие. Пак е странно, но...
Община Пловдив също била признала геноцида... И кво? Турци и арменци си живеят в мир. Ние сме уникален град. Може би причината е, че сме на 8000 годни, а само 300 от тях сме под българско управление.

За жената на Роската - какво се чудите? Президент бил... сякаш това е нещо достойно в държава като нашата. За нея това е голям провал. Сега как ще възпитава децата си, когато баща им е пример за путьовщина? Човек за едната чест живее. Ако някой е чел "Братя Карамазови", в което кой знае защо се съмнявам, ще се сети за Илюша, който плаче и прегръща баща си с думите "татко, как ни унизи той"... Това е една от най-тъжните картини в световната литература. А сега Плевнелиев ще бъде подлаган доста често на унижения пред децата си, както вече му се случи няколко пъти. В какво да го подкрепя жена му, в подлагането ли? НЕ всички жени в България са готови да се хилят в камерите, обкръжени от идиоти и престъпници. ДА си политик в редиците наГЕРБ е позор и колкото по-нависоко си, толкова си по-опозорен. НА какво да се радва и защо да се показва? ТЯ пак добре, че не го е изритала още, но ако продължава да се унижава и това ще стане.

nino:
Коганев,
С удоволствие ти написах +че, но кой знае защо много ми е трудно да си представя толкова класически образ на безкомпромисна млада жена. Не, че не е възможно. Ох, колко ми се иска да е така!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия