Общи > Дъра-бъра

Предложение за нов раздел Имоти във форума за Имоти

<< < (2/2)

trap:
Предполагам, че много рубрики сами ще отпаднат поради липса на достатъчен интерес.
Моето предложение е за:
1. Обединяване на "ВЕИ - фотоволтаици, ветрогенератори и инвестиции в зелена енергия" и "Земеделска земя" в обща категория ИМОТИ (категория в която да става дума по принцип за различни видове имоти)
2. Присъединяване на форума за Право и счетоводство във форума за Финанси с промяна на името
3. Присъединяване на форума за Политика към "За всичко останало"
4. Рубриките "Графиките" и Прегледа на печата да се обединят в нова рубрика с подходящо заглавие


zlostyr:
Моето впечатление е, че разделите са твърде много - 20, и на мен ми е малко трудно да се ориентирам.
Затова предлагам да бъдат намалени малко. 12-13 според мен е максимума. Все още има няколко раздела, в които има нула или една тема и съм сигурен, че и в бъдеще ще си останат такива. Тези раздели спокойно могат да бъдат махнати или обединени. например "ВЕИ - фотоволтаици, ветрогенератори и инвестиции в зелена енергия"- този раздел си е просто една тема. Или трите раздела от форума за право пак са си 3 теми на практика. Може просто да имаме раздел "Право" и в него всеки да пуска тема за всеки закон и за всеки данък, за който си иска.
Според мен не ни трябват два раздела "Преглед на печата" (един път за имоти, един път за финанси), в стария форум, където си имахме само една тема (а не 2 раздела от теми за печата) си беше екстра.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия