Форум за имоти > Имоти

Как да купя най-ефтино?

(1/3) > >>

единак:
Как да купя къща, която се води на името на мой близък, с най-малко такси. Няма акт 15, дори не съм сигурен дали акт 14 е издаден вече или е още в процес?

OwnerBG:

--- Цитат на: единак в 10 Юни, 2010, 21:48:59 ---Как да купя къща, която се води на името на мой близък, с най-малко такси. Няма акт 15, дори не съм сигурен дали акт 14 е издаден вече или е още в процес?

--- Край на цитат ---

Купуваш парцела на данъчна оценка и вписваш проекта в нотариалния акт.После прехвърляш договорите с монополистите и си довършваш къщата ако това е целта.

единак:
А ако вече има излязъл акт 14 и къщата е нанесена на скицата? И още, нещо ми се върти, че направиха оценката и таксите да са по пазарни цени...?

OwnerBG:

--- Цитат на: единак в 10 Юни, 2010, 22:49:10 ---А ако вече има излязъл акт 14 и къщата е нанесена на скицата? И още, нещо ми се върти, че направиха оценката и таксите да са по пазарни цени...?

--- Край на цитат ---

Сподели целта за да има адекватен коментар

единак:
Целта е написана във въпроса.
Къщата я построих аз, парцела също го купих аз. По ред причини всичко беше извършено на името на мой близък. Идва време да си ги взимам обратно, пари фактически няма да се дават, само на хартия. Поради тази причина не искам да давам някакви големи такси за нещо е само на документ. Ако се чудиш защо не съм сигурен дали имам акт 14, ми... не съм, още не съм отишъл до общината да проверя.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия