Автор Тема: Половин милион наградата на Биг Брадър...да, да  (Прочетена 4282 пъти)

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Не гледам предаването, но няма как да не уловя рекламите, които вървят нонстоп от сума време насам. Стана ми интересно, защото спрягат 500к лв награда. Оказва се, че всъщност са 200к лв+апартамент в софия+някакъв ван пежо.
Някой знае ли за каква квадратура иде реч при апартамента, че ми стана интересно? :) Пежото да струва има-няма 40-50к лв, т.е. за апартамента остават към 250к лв. Интересно е по какви цени работят в това предаване - реални или офертни :) И въобще 500к лв ли е наградата :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Нико Тупарев купил апартамент в циганска махала за победителя в "Биг брадър фемили"?

Обещаният на победителя в "Биг брадър фемили" апартамент в центъра на София, съвсем няма да е на престижно място, макар да е на двайсетина минути път пеша до някогашния Партиен дом.
да мине по тънката лайсна продуцентът Нико Тупарев купил на силно занижена цена жилище в една от няколкото новопостроени сгради срещу циганската махала на бул. "Христо Ботев". Те от години стоят празни, тъй като никой не желае да се засели в съседство с копторите на иначе близкото до идеалния център място. Според слуховете възможно било шефът на "Олд скуул" да е взел апартамента без пари, задължавайки победителя от шоуто да живее в него, за да рекламира и да направи по-атрактивни жилищата наоколо.

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Ако е на непрестижно място, значи е цял или поне половин жилищен блок...все пак 250к лв са това  :D

Не съм ъпър, не съм и сривльо, но ми направи впечатление този банален маркетингов трик.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Не вкарвайте и тая простотия във форума, че после следва Галена и после няма да има форум.

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
'Простотията' е вкарана индиректно. Визирам не самото предаване, а 'имотната част' на наградата.

Fr0sT

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Снощи докато жената го зяпаше чух никито пънчев да казва че е във Витоша, дали наистина е така не знам. Това за циганската махала откровено си звучи като от жълт весник :)

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
А аз досега да се чудя защо е такава цигания това предаване, а то какъв бил отговора??!
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!