Форум за имоти > ВЕИ - фотоволтаици, ветрогенератори и инвестиции в зелена енергия

Домашен екобензин - което не отива в колата, ще се изпие :)

<< < (2/2)

koganev:

--- Цитат на: nachev в 11 Юни, 2010, 14:34:38 ---
--- Цитат на: koganev в 11 Юни, 2010, 13:46:17 ---Начев!!! Как ще мешаш етилов спирт с бензин, бре!!! ЛУД ЛИ СИ!!!

Меша се с изворна вода, после се оставя да отлежи малко с дъбови стърготинки, после се режат два домата, две краставици, една пиперка, една глава лук, слагат се маслини и сирене, заливат се с оцет и зехтин до половината, сол на вкус и така... Ако обичаш пресен босилек - слагай. Може да примъкнеш и една саксия здравец, да ти мирише на свежо.
После пиеш.

Бензин има достатъчно, че да съсипваме ракията... Има места в България, където ще те бият, ако предложиш да горят ракия в москвичите...

--- Край на цитат ---
Чакай, чакай ! Това, дето го хоротуваш е съвсем друга бира. Там си имам едни хора от Ветрен, които всяка година ми заготвят отбрано от памидец и мерло. На специално място си го меля ръчно и собственоръчно и отделям (криво-ляво) чепките. След това под един затворен навес стои (в бидони - сам човек толкова може) и чака да дойде феята с магическтата пръчка  ;)
Пчелата полудява.
Джибрата я взема един местен авер за някакви негови си работи  :(. Все не успявам да разбера, какво точно прави с нея! :D
Не му и придирям, че човекът много съзнателно бърка мкстурата с един кол с набучени яки клинци и дебне да не изпусне феята.

Другото минава през една инсталация, но подробности няма да ти кажа, че не мога да съм сигурен че ваТанов не чете форума.

Резултатът отива да отлежи в 4 буренца - две дъбови и две черничеви. Ако някой се опита да ми каже, че нещо може да иде в москвето, дотам ще е с животеца му. Иначе хубавичко си ми е москвето. Днанайсетка  :D

В инсталацията на копан отиват разни други субстанции.  Аз там не играя.

--- Край на цитат ---


Много ме успокои! Че се бях нещо ошашардисАл.
Пази москвича, щото в сервиза на балканстар ми казаха, че всичките канали са пълни с мерцедеси нов модел, а москвич нито един не бил идвал при тях... Тва кво ти говори

А на последното играят всичките производители на магазинска ракия.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия