Автор Тема: Добър вечер!  (Прочетена 182592 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Добър вечер!
« Отговор #60 -: 13 Май, 2010, 22:53:35 »
0
Здравейте и от мен. Две години ви четох в imoti.net, тук може и да се престраша и да напиша нещо  ;)

Добре дошъл.
Наистина е трудно да се престраши човек, и си е малко странно в началото.
Като викане от висока скала.
Пък току някой се обади от близкия дол, и нещата се променят.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #61 -: 13 Май, 2010, 22:56:36 »
0
Здравейте.
Много успехи с новото начинание.  Повелавам ви форумът да бъде едно безпристрастно място, къдети всеки да може да изрази и защити позиция. :)

тити

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 8
  • Карма: +2/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #62 -: 13 Май, 2010, 23:07:58 »
0
Здравейтете и от мен.И аз съм от тези които отдавна само ви четат. И които нямаха желание да се регистрират в ''ония'' форум.  ;) Успех на  новото начинание.

Scyther

  • Гост
Re: Добър вечер!
« Отговор #63 -: 13 Май, 2010, 23:19:12 »
0
Оунъре, помниш ли като ти писах вчера, че първата нощ е кошмарна, но втората е по-добра. Имам идея как се чувстваш в момента.  ;)

Ха честит ни нов форум и добре дошли на всички знайни и незнайни нови приятели!

badgoiko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 2
  • Карма: +0/-2
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #64 -: 13 Май, 2010, 23:24:40 »
0
Добър вечер  ;)
+ за Барба, и само не разбрах кой ще събира волни пожертвувания. Да посъберем някой лев докато има  ;D

Дидо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 19
  • Карма: +11/-1
  • Респект: +2
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #65 -: 13 Май, 2010, 23:24:59 »
0
Здравейте и от мен - отново..

Аз съм от предимно четящите - с цел да се образовам, ще огранича СПАМ-а до минимум.

И тъи като тук се чувствам между стари приятели - ако имате нужда от съвет по отношение на автомобилите си - насреща съм.

Не работя в сервиз, занимавам се със силов тунинг.

Но съм готов да помогна с каквото мога.

Благодарение на много от хората тук - не се нагърбих с ипотечен кредит, а на много мои приятели помогнах да избегнат същото, за което са ми благодарни.

А аз съм благодарен на вас - наздраве и да сте много късметлии!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #66 -: 13 Май, 2010, 23:41:02 »
0
Я се познайте веднага.
Който не успее, пак да прочете.
Аз поне чета 11 пъти и не успях.

http://forum.imoti.net/read.php?6,286019,286019#msg-286019


Не се чувствайте задължени да отговаряте. Мисля, че никога няма да разберат, какво точно се случи... Обяснението винаги ще е базирано на пари. Първо те. Притесняват се нещо...

Само не мога да разбера, като сме тъпи и... прочее, за какво сме им? Би трябвало, даже да се радват, че се е прочистил форумът. Тъй като, начинанието ни изобщо няма да има успех, не би следвало да ни обръщат никакво внимание.

Сайтът ни стана толкова хубав, че не мога да му се нарадвам. Имам чувството, че отдавна съм тук. Дори, имам чувството, че началото също е много отдавна... :)

Дълго време само четях форума в имоти.нет. В един  момент се престраших. Така  и не се промени чувството ми за особено внимание при писането на постове в раздел "Цени" . Оглеждах си написаното, премислях, как ще се приеме, няма ли да възникне... Дори и шега. Много от тях, особено напоследък, изобщо не ги пусках. Единственото място, където бях спокойна и отпусната - беше в раздел "Общи". Там бяха приятели, част от които се радвам да видя и тук. Затова, и се чувствам спокойна във всички раздели.

Всички вие, които досега не сте писали, по една или друга причина, атмосферата тук е перфектна. Отпуснете се и вие и ще видите, че общуването може да бъде много приятно и ползотворно. Каквато е и целта на този нов форум!

 8)

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #67 -: 14 Май, 2010, 00:14:16 »
0
Здравейте пак!
Скъпата на всички ни Музинка, отново е написала чудесно това, което си мислех и аз, по повод кривото огледалце на старите ни познайници. Освен това беше успешна намесата ми в кармата й - от първия път закръглих 10-ката.
Много се радвам на новите участници тук - тези, които само са четяли (каквато съм и аз, с малки изключения). За мен това означава много: привлекателна среда, добронамерени хора и интересни мнения. И не на последно място възможност да получиш съвет или подкрепа, да си разведриш настроението или да намериш приятели.
Добре дошли на всички.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Добър вечер!
« Отговор #68 -: 14 Май, 2010, 00:19:43 »
0
Здравейте пак!
Скъпата на всички ни Музинка, отново е написала чудесно това, което си мислех и аз, по повод кривото огледалце на старите ни познайници. Освен това беше успешна намесата ми в кармата й - от първия път закръглих 10-ката.
Много се радвам на новите участници тук - тези, които само са четяли (каквато съм и аз, с малки изключения). За мен това означава много: привлекателна среда, добронамерени хора и интересни мнения. И не на последно място възможност да получиш съвет или подкрепа, да си разведриш настроението или да намериш приятели.
Добре дошли на всички.


Нино, ако не си видяла още да ти кажа.
Предложих да получиш модераторски права, по ред причини за които си си виновна лично.

http://www.fimoti.com/index.php/topic,19.0.html
 :) :) :)

Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #69 -: 14 Май, 2010, 00:30:34 »
0
По-добре ли са жълтите сега?
 :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P :-[ :-X :-\ :-* :'(

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
Re: Добър вечер!
« Отговор #70 -: 14 Май, 2010, 00:39:20 »
0
О, да - така е напълно приемливо като формат!
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!

kolino

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +0/-0
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #71 -: 14 Май, 2010, 01:03:34 »
0
Честито на всички и браво на създателите на новия форум! Писнало ми беше вече от зомбираните Пундьовци, Сахиби и тем подобни. Освен спам, нищо плодотворно не произвеждаха. Радвам се, че виждам доста никове, които скоро не бях виждал в другия форум.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #72 -: 14 Май, 2010, 01:20:28 »
0
Я се познайте веднага.
Който не успее, пак да прочете.
Аз поне чета 11 пъти и не успях.

http://forum.imoti.net/read.php?6,286019,286019#msg-286019


Оглеждах си написаното, премислях, как ще се приеме, няма ли да възникне... Дори и шега. Много от тях, особено напоследък, изобщо не ги пусках.
 8)


Милата Муза.... хората оФце стрижат, по 5 еднотипни теми пускат на ден, раздават акъл на стадото, други ги банват по няколко пъти, 95% от участниците не искат да ги четат, те до няколко минути се регистрират с нов ник и продължават, опипват, търсят си съюзници, лижат някой гъз, като им каже някой какво мисли за тях, започват да бълват с-у него/нея още повече, защото ги е яд, че са се подмазали първо, а не е хванало дикиш... Музичка милата се притеснявала да не обиди някого. Ами те такива хора нямат капка достойнство, те не могат и да се обидят даже, тяхното самомнение изобщо и не допуска подобно нещо... Какви разлики м-у хората, а?  :)
I say what I do and do what I say.

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #73 -: 14 Май, 2010, 04:33:18 »
0
 *beer* *beer* *beer*

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Добър вечер!
« Отговор #74 -: 14 Май, 2010, 04:45:24 »
0
Сори, ракия не предлагаме: *beer* *drink1* *drink3* *drink4* *drink5* *drink2* *drink6* *drink7* *drink8* *drink9* *drink10* *drink11*
« Последна редакция: 14 Май, 2010, 05:09:17 от admin »