Автор Тема: Как и къде ще прекарате лятото ?  (Прочетена 36198 пъти)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #15 -: 02 Юли, 2010, 16:10:41 »
0
Когато видях, че собственикът е писал нещо, първото, което си помислих беше, че следващият пост ще е на Елиса  :D :D :D

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #16 -: 02 Юли, 2010, 22:26:58 »
0
Когато видях, че собственикът е писал нещо, първото, което си помислих беше, че следващият пост ще е на Елиса  :D :D :D

Така е, Джими!  Да си траеш не е най-доброто решение.
Има хора, които ... оказа се не разбират от подтекст, поради това се наложи да пристъпя към един стар македонски обичай "право куме в очи!".
В качеството си на Собственик същия притежава пълните права на владение на 1 дял  плиткоумие, 2/3  наглост с принадлежащите му части - лош вкус, изопачени истини и празнословие, при съседи ... от изток: .... от запад: ... и т.н., съседите да се досещат кои са!  :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #17 -: 06 Юли, 2010, 00:14:22 »
0
Когато видях, че собственикът е писал нещо, първото, което си помислих беше, че следващият пост ще е на Елиса  :D :D :D
.......................................................................................
Джими, лошо момче и ти ли си разбрал, че тя ме харесва ;) *drink11*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #18 -: 06 Юли, 2010, 01:53:39 »
0
She Only Likes Me When She's Drunk  *drink7*

She Only Likes Me When She's Drunk-Stereos +LYRICS!!



elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #19 -: 06 Юли, 2010, 02:28:51 »
0
Собственик от 31-во вътрешно, може да почива хей тук ...  :) ;) :D

North Korea Tourism Video - [Hillarious]

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #20 -: 06 Юли, 2010, 02:34:03 »
0
Аа я виж какви каки!


Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #21 -: 06 Юли, 2010, 18:58:31 »
0
Че защо да не си прекарам  по-добре на площад "Тянанмън" или в забранения град "Гугун" отколокото да се излежавам като гущер на някой тесен елински плаж и да гледам надменни мазни и нагли елини и дебелоханшови византийки? дали е по-добре да ям шанхайски морски дарове полени  с китайска оризова ракия или пекинска патка полята с китайско розе вместо да слушам как се чупят чинии и да се мръщя на възкиселата рецина. Айде нема нужда, охи ефаристо!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #22 -: 07 Юли, 2010, 03:28:37 »
0
Че защо да не си прекарам  по-добре на площад "Тянанмън" или в забранения град "Гугун" отколокото да се излежавам като гущер на някой тесен елински плаж и да гледам надменни мазни и нагли елини и дебелоханшови византийки? дали е по-добре да ям шанхайски морски дарове полени  с китайска оризова ракия или пекинска патка полята с китайско розе вместо да слушам как се чупят чинии и да се мръщя на възкиселата рецина. Айде нема нужда, охи ефаристо!

 :D :D :D  Цар си на прилагателните! "надменни мазни и нагли (елини), дебелоханшови (византийки)" и т.н.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #23 -: 16 Юли, 2010, 21:08:46 »
0
Водопад "Скакавица"(с.Полска скакавица)


 ;)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #24 -: 18 Юли, 2010, 21:39:41 »
0
Много красив водопад. Това, според мен е основната цел на темата, да споделим тези красиви места и някой ако има път в този район ще знае, че може да отиде и там. Не видях обаче много други туристи (по-скоро николко), може би пътят е дълъг и лош, а преходът пеш е труден?
Има и друг вариант, да попиташ за някое място преди да си отишъл. Наскоро чух за едно място до Асеновград - Белинташ. Някой ходил ли е там, някакви впечетления?

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #25 -: 26 Юли, 2010, 00:24:21 »
+1
Като в приказките ...

Colmar е красиво малко градче с население от 65 хил. души, разположено в североизточна Франция. Той е родният град на художника и гравьор Martin Schongauer и скулптора Frederic Bartholdi. ....http://otpusnise.com/?p=1637



Дядо Мечо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 47
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #26 -: 29 Юли, 2010, 10:46:53 »
0
Банда, на голям зор съм!
Може ли да ми препоръчате къде да заведа детето на море в България?
Трябва ми малък, удобен, не много скъп хотел, в някое тихо селище с хубав плаж, далеч от модните чалгарско- мутробарошки изгъзици.
 *drink1*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #27 -: 29 Юли, 2010, 12:42:07 »
0
Дядо Мечо,

Дай повече подробности, за да мога да прегледам, с което разполагам и дали има места. Северно или южно черноморие. За кои дати, колко нощувки. Детето на колко навършени години е.

На прима виста.

http://www.princessresidence.com/accomodation/

Имат промоция - 92лв за стая със закуска, която не е отразена в сайта им. Приятел ми се обади в събота и искаше още в неделя да се настани. Вечерта се обадих на рецепция, като се представих. Но, разбираемо, не можаха да потвърдят цената. Освен това, молбата ми беше, клиентът да заплати нетната цена към тях. Т.е. да не губим време да ми изпращат ваучер... Остана за неделя сутринта в 8.00. По-късно, той ми се обади, че се е настанил. Приятно изненадана останах, че без да ми се обадят, са изпълнили молбата ми. Платил е 86лв. Това, за двама възрастни с дете - 10год., със закуска. Сега му звъннах, за да го попитам, дали е доволен, но не си чува телефона...  :D

Другият вариант е квартира в Поморие, където ние сме отсядали. Хазайката ми е приятелка. Това е етаж от къща, има отделна спалня, всекидневна с 2 легла, нещо като междинна стая, кухненски бокс с всичко необходимо, самостоятелна баня, тоалетна, tv, няма климатик. На тихо място е и близко до плажа и до центъра. Можеш да погледнеш - ул. Дунав. Това е в старата част.

Свободно е от 07.08. Цената за нощувка е 50лв.
Ако те устройва, можеш да и звъннеш на този телефон.
0888425714

Ще  проверя за още варианти, но ми трябват повече подробности.  :)

 *drink11*


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #28 -: 29 Юли, 2010, 14:12:01 »
0

Дядо Мечо,

Сега се свързах отново с хотела. Ситуацията, към днешна дата, е следната. Цена към клиенти - 85 лв за стая с допълнително легло за детето. Ако няма навършени 14години, за него нищо не се плаща.

Тази цена, ще падне още, но това вече на лични. Стига да те устройва, разбира се.  :) *drink11*

Дядо Мечо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 47
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #29 -: 29 Юли, 2010, 19:02:23 »
0
Muza, благодаря ти много.
Ще съм само с детенце- 15г. така че ми трябва двоина стая.
Предпочитам малки и не много застроени места, възможно най- на Юг.
За Китен- благодаря, но не благодаря- преди 5-6 г. минах оттам и се отчаях- страхотна шумотевица, чалга и навалица, строежи и т. н. Нищо общо със спомените отпреди 15-тина години. Направо се отвратих. Преди 2 месеца се наложи да пообиколя краибрежието между Варна и Бургас- нищо не познах, за последните няколко години са застроили навсякъде и направо са му е*али мамата.
Така че търся нещо тихо на  Юг от Царево. За 10-тина дни. В краен случаи нещо на север от Балчик или даже от Каварна. Важното е плажа да е свестен и не много далеч от хотела/квартирата, да е тихо и спокоино и да има минималните удобства.
 *drink1*