Автор Тема: Как и къде ще прекарате лятото ?  (Прочетена 36254 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #45 -: 13 Юли, 2012, 00:56:12 »
0
Казват, че Албена била по запазена. Да видим.
В Албена е леко "соц", зависи - в кой хотел ти е резрвацията? Между хотелите има 100км разлика в качеството.

Няма да съм в хотел. Има чудесни вили под наем. Мислех да дойда с караваната, но за 1 седмица не си струва хамалогията да я дърпам от Холандия. Вече се чудя дали да не си оставя и една каравана в БГ. Така е и с колата, че дори и колелото и ските да дублирани. Мразя да влача багаж по летищата. За съжаление всичко трябва да купувам х2.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #46 -: 13 Юли, 2012, 06:47:13 »
0
Собственик, благодаря ти! *drinks* Все пак е по- добре късно отколкото никога...  ;)
Тая година обаче съм на вълна "диво къмпиране". Търся си достъпно за автомобил място за палатка, на див плаж, далеч от хора, на юг от Варна. Нещо ми се върти около Шкорпиловци или Бяла... някой някакви идеи?
 *drink1*

Отиваш на Шкорпиловци и тръгваш по пътя покрай плажа посока Бяла. Отминаваш станцията на БНТ и голямата тръба с минерална вода. В дясно е дъбова гора а в ляво уникален плаж. Стигни максимално близко до нос Карабурун. Отатък е Карадере на Бяла но е малко пренаселено напоследък там. Може да се отиде покрай носа пеша. В гората се разполагай спокойно.Общинска е накрая на пътя. Има два извора в гората. Това е землището на едно изчезнало селци Самотино. Догодина ще насерат мястото защото го вкараха в регулация скоро и ще се строи яко. Имаш шанс за последна година.Мястото е вълшебно. Не си носи бански.  *drinks*

Оунъре, голЕмо благодарско.  *drinks*
Преди доста години ходех на Шкорпиловци, но не съм бил на къмпинг там. Мисля че се сещам за какво става дума. Виждал съм местата за които говориш от лодка откъм морето. Дано успея да стигна с колата до там без да се изгубя. Дано няма и много хора, че миналата година ходих до Крапец с идеята да е много спокойно и тихо, и какво да видя...   *scare* , оказа се че е било такова допреди 3- 4 години, та накрая стигнах до Шабла.
Както и да е, дано все още е така както го описваш! И дано носиш на пиене, че много ще трябва да те черпя!! 
 *drink1* *drink1* *drink1*

Стига се с кола. Само внимавайте с минералната вода. Не става за пиене. Мястото е невероятно. Внимавайте само с плажа. Неравномерни дълбочини се появяват и е малко открит защото е голям залив. Но е страхотно чист.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Дядо Мечо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 47
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #47 -: 03 Август, 2012, 14:16:19 »
0
Оунъре, ходих и до Карабурун и до Карадере. Не знам как е било преди години, но ситуацията в момента е направо брутална! Фрашкано е с хора, гората е станала на сметище с опънати палатки из него! Като се прибера може да кача снимки, но положението е отвратително.  *scare*
В момента съм опнал палатката в една борова горичка преди Камчия, на около 200 м. от плажа. Като изключим комарите и петте минути пеша до морето, е направо страхотно! Тук съм вече 3 седмици и не ми се мисли за тръгване. За съжаление средата на другата седмица ще трябва да стягам багажа и да се връщам в гадната София...  :'( плаче ми се като се сетя какво ме чака цяла година, ама няма как.
Довечера обаче ще опукаме бутилка джин за здравето на целия форум!
 *drink10* *drink10* *drink2* *drink7* *yahoo* *drink7*

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Как и къде ще прекарате лятото ?
« Отговор #48 -: 05 Август, 2012, 10:26:14 »
0
Оунъре, ходих и до Карабурун и до Карадере. Не знам как е било преди години, но ситуацията в момента е направо брутална! Фрашкано е с хора, гората е станала на сметище с опънати палатки из него! Като се прибера може да кача снимки, но положението е отвратително.  *scare*
В момента съм опнал палатката в една борова горичка преди Камчия, на около 200 м. от плажа. Като изключим комарите и петте минути пеша до морето, е направо страхотно! Тук съм вече 3 седмици и не ми се мисли за тръгване. За съжаление средата на другата седмица ще трябва да стягам багажа и да се връщам в гадната София...  :'( плаче ми се като се сетя какво ме чака цяла година, ама няма как.
Довечера обаче ще опукаме бутилка джин за здравето на целия форум!
 *drink10* *drink10* *drink2* *drink7* *yahoo* *drink7*

От към карадере винаги е така. Затова се ходи откъм шкорпиловци. Но щом си развял знамето вече, приятна почивка.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG