Автор Тема: Агенция за недвижими имоти "Славина", гр. Шумен  (Прочетена 23970 пъти)

VaniaSlavina

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +1/-6
  • Респект: -2
    • Профил

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Обяви без снимки -- колко интригуващо!
Да не отваряме приказка колко са информативни:
"3+1, апартаментът се намира в квартал  "Тракия", цена -   60 000  лв., площ - 78 кв.м."
Нищо не се споменава за типа строителство, етаж, изложение и други "подробности".

VaniaSlavina

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +1/-6
  • Респект: -2
    • Профил
Сайтът е в процес на обновяване, извини ме за оскъдната информация :) За повече информация можеш да се обадиш по тел. :) или да изпратиш запитване по и-мейл.
И пак казвам - сайтът е в процес на обновяване, за което моля да ни извините :)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Е тогава що го рекламирате, като още не е готов. То и по принцип не знам дали тук й е мястото на рекламата :-\

VaniaSlavina

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +1/-6
  • Респект: -2
    • Профил
За да можете да видите разликите "преди" и "след" ;) :D
Криза е, глад ей :D Извинете, ако съм обидила някого, ако не й е мястото тук, къде е? Нова съм тук, ориентирайте ме моля :)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Еми това е форум, който се "отцепи" от имоти.нет, щото на там беше се възцарила простотията и на много хора им писна. Стана спонтанно преди месец и нещо, така че и ние сме новички. Ха, добре дошла.  *drink6*
 Форумът има доста възможности, много е гъвкав и благодарение на додо е във вида си сега. Модерирането се осъществява от потребителите, които могат да "гласуват" за всеки един пост. Разгледай раздел "Как да..." там са описани много неща.

VaniaSlavina

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +1/-6
  • Респект: -2
    • Профил
Благодаря за инфото. И пак извинявайте, ако съм досадила на някого :)
Добре заварила  *drink11*

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Сайтът е в процес на обновяване, извини ме за оскъдната информация :) За повече информация можеш да се обадиш по тел. :) или да изпратиш запитване по и-мейл.
И пак казвам - сайтът е в процес на обновяване, за което моля да ни извините :)

Ти си луда мари булка. Какво обновяване какъв рестарт. Ми сложи един багер да се види че работите по него, оти е по долнопробен от сканирани изрезки от весници. ужас!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Хаха аз сега погледнах сайта, кърти мивки и цели бани :)

А снимките... в Шумен наистина ли има апартамент, който изглежда така:


TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Тръгнала се явно на караманьол като тетка ти Камелия.

Ето ти още снимки да си сложиш и поне знаеш кои е автора. Ако нещо искаш повече информация ОБАДИ СЕ ПО ТЕЛЕФОНА МОЖЕ И ПОЩИЧКА ДА ПРАТИШ И ТЕЛЕГРАМКИ СЕ ПРИЕМАТ. И нема да чуеш брокерското оправдание "ама то колежката е няма дето отговаря за коптора"