Автор Тема: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА  (Прочетена 7305 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Нещо интересно от http://www.svobodata.com/page.php?pid=3476&rid=29

АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
22 Юни 2010
       
Ангел Ангелов


    Дали нещо такова можеше да си помисли и после да го напише тук човек като мен, запитах се аз днес, ако трябваше да се остави на либералната диктатура да оформя мнението му?

    Ето го, от розовия екран ми се лези Азис и клозетно ми се дупи и блещи, като се мъчи с чалгарски номера да ме накара да повярвам, че тая шутовщина е най-нормалното нещо на света. Ама като знаеш, че преди него е имало изискания артистизъм на Георги Парцалев и кадифения чар на Емил Димитров... Пък прекрачим ли граничната бразда, можем да стигнем до такива икони на модерния стайлинг като Версаче, Долче и Габана и сигурно още една дузина такива като тях. А кой ли не е чувал за пойните птички с ляв сексуален уклон Фреди Меркюри, Елтън Джон, Джордж
 Майкъл, обитаващи някъде из висините над нас? Докато първият трагично почина от СПИН, завещавайки на събратята си да продължат шоуто му, другите двама вече се сдобиха с узаконени хомо-дружинки, които с гордост представят пред цял свят като свои семейства. И нищо чудно, понеже някои църкви не само благославят гей-браковете, но и директно вкарват расовите си свещеници в леглата на миряните си. А върнем ли се доста по-назад в историята, ще си спомним за величия като Александър Македонски, Сафо, митичния Ахил... че даже и за Капо ди тути капи от
 античния връх “Олимп” Зевс, който също не се е лишавал от еднополови контакти, за радост на обичащите оргиите свои верни поклонници (наричат ги още “езичници”, за да стане по-ясно).
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #1 -: 23 Юни, 2010, 22:52:14 »
0
Гейовете не ме разбират

10:39 23-06-2010
КАЛИН РУМЕНОВ

Заприлича на досадна среща на класа. Едни и същи живи хора се събират всеки път, задават си едни и същи любезни въпроси и нямат какво ново да си отговорят. С една дума – agaYn. С повече думи – добре дошли на хомоскучен парад, където въпреки претенциите за различност няма нищо по-различно от последния път. Има само взаимни лоши чувства и лошо замислена комуникация, на която скоро не й предстои ремонт. Нейният процес е двупосочен и ако може да послужи като хетерооправдание – гейовете са виновни, защото започнаха първи.

Масата гейове не ме разбира в качеството ми на единица от хетеросексуална аудитория, която трябва да бъде спечелена. Затова на моите разбирания за нормалност се предлага поведение на тийнейджъри, току-що открили секса и крещящи „Вижте ни, ние сме педали, но въобще не ни пука”. Много хубаво, но нали не съм длъжен да ви ръкопляскам. Както и вие не сте длъжни да ми се възхищавате, когато сменям задни амортисьори на Honda-та. Трябва да признаете, че авторекламата ви е сериозно инфантилна и социално антивъзбуждаща. Пред огледалото може да се опиянявате от гледката на 10-сантиметрови токчета под мъжки глезен. Но за да напиете публиката и тя да ви пусне разбиране – нуждаете се от силен коктейл от послания. Нуждаете се от маркетингова стратегия на хомосексуализма, както и от концепции за социално щастие и за обществен престиж. Не говоря за професионална реализация, защото тя е възможна и без външно одобрение.

Къде е трудовата борса за гейове, на които сексуалната ориентация им пречи да си намерят работодател. Къде е специализираната болница за пострадали от силно изявена хомосексуалност. Къде е гробището, където хомофобията погребва жертвите си. Ако нито едно такси не може да ви закара дотам – кажете на шофьора, че е „педераст”, защото не познава измисления свят на нетолерантност към различните. В него всъщност никой на никого не пречи да бъде щастлив от секса. Но ако искате нещо повече от това – трябва да го формулирате. Трябва да имате кауза, на която хетеросексуалните пречат, за да бъдете още по-щастливи. Иначе те ще продължат обществено да ви подценяват, защото имат най-мощното оръжие на житейската пропаганда – децата. Както и най-великия слоган – „заради децата го правим”. Заради децата не искаме батальон гейове да марширува по улиците. Както ние не разбираме техния секс, така и те не ни разбират като родители. Те и не искат да бъдат такива – искат само да се задоволяват, което и без това могат да правят по всяко време.

Хетеросексуалните изпитват родителски хомострах и това е страхът – децата им да не замръкнат в едно легло с Евгени Минчев. По-добре да попаднат в една и съща селска дискотека с Юрий Галев и калашника му, отколкото да ги стреля светската пушка на светски гей. Гейовете не проумяват родителския страх, защото нямат деца и не са изявявали желание да имат. А точно това е кауза, заслужаваща паради - да могат да се сключват бракове, за да осиновяват цели сиропиталища. Понеже там е много по-вероятно и по-доказано да станеш малък гей, отколкото в семейство с двама бащи или с две майки.

Гей активисти искат повече права - нищо не разбирам от това скучно заглавие за парад. Не асоциирам активното гей битие с нещо по-различно от географията на половите белези. Нямам спомени и за хоможертви, на които гъзът им да е затрил главата или поне кариерата. Предпочитам цял живот да лекувам хемороиди, вместо да изтърпя и кратко интервю с мрънкащи гей активисти. Звучат ми като бременен педераст, който не може да обясни какво се е случило. И едновременно позиционира задника си като територия на антиоргазма, причиняващ антиудовлетвореност.

По-спокойно я карайте, различни момичета и момчета, и ние, хетеросексуалните, ще отговорим със същото. Няма да пречим на секскупона, а вие няма да изисквате от нас той да ни причинява обществена еуфория. Когато станете по-зрели и можете да поискате нещо конкретно – заповядайте пак да преговаряме. Но нека бъде наистина конкретно. Иначе ще продължим да не се разбираме и даже да не се опитваме да го направим.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #2 -: 23 Юни, 2010, 23:54:07 »
0
Аз пък нямам нищо против :)

Светът и без това е тръгнал към разпад, един гей парад е най-малкият проблем. Хората го правят за веселба. А се веселят по този начин от скука, заради индустриализацията. Я да беше преди 100 години, нямаше да имаме време да се занимаваме с глупости, ако трябваше да ставаме в 5 сутринта да се копа нивата.

А днес - чака рака  *drink5*

Иначе досадната част с претенциите е наистина тъпа. Никой никого не дискриминира, само се търси под вола теле. Набили един гей - било на расистка основа. Може да се твърдят такива неща, ако отношението между набитите гейове и набитите хетеросексуални е по-голямо от отношението на гейовете към хетеросексуалните по принцип. А аз даже мисля че е по-малко.

И друг път съм давал пример, САЩ уж е полицейска страна, ама има свобода на A, B, C ... Z

В Остин (на Тексас столицата) имаше един, който спеше в кашонена къща на централната улица която води към парламента, който освен всичко беше полугол със сутиен и прашки (ама не "нежен", а с брада с визия на рокер). Отвереме навреме четеше разни изявления. Та този на кметските избори се кандидатира и беше на второ място :o

Важното е майтап да става.

Ей го на:





Тогава освен него имаше още един кандидат:



Да, не само прилича, ами и този е същата откачалка.

То се е видяло, че основната ценност на днешното общество е забавлението. След още някое десетилетие си представям какъв Содом и Гомор ще е по света :)

Scyther

  • Гост
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #3 -: 24 Юни, 2010, 13:36:16 »
+1
Епизод: Песен За Азис

« Последна редакция: 24 Юни, 2010, 13:40:38 от Scyther »

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #4 -: 24 Юни, 2010, 19:16:48 »
0

Скорпи999

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 141
  • Карма: +40/-8
  • Респект: +71
    • Профил
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #5 -: 24 Юни, 2010, 23:28:02 »
+1
И аз не съм и никога няма да бъда  :P 8) :-\ 

 *drink9* *flower2* *drink11*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #6 -: 28 Юни, 2010, 20:50:44 »
0
Ти откакто се върна май само с личностните ти проблеми ни занимаваш, така че май този път аз ще ти сложа 60% shut-up. Приеми го като забележка.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #7 -: 03 Юли, 2010, 13:13:19 »
0
Деян Неделчев - Съчки събирам


съчки събира :D

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: АЗ НЕ СЪМ ПЕДЕРАСТ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДА
« Отговор #8 -: 10 Юли, 2010, 14:22:45 »
0

Като триете, съобразявайте се, че има пост след това. В случая, излиза, че Додо предупреждава Скорпи... Една редакция на изтрития пост, чудесна работа би била свършила.

Аз и затова винаги съм била против триенето. Това е една от причините.

Освен това, като се е въвел принципът, никой да не може сам да се трие или коригира, преди повече от 2 дни, нека се спазва докрай.

А, не да се трият постове, защото някой е поискал това. Така, темите лека полека ще заприличат  на темите в предния форум - несвързани постове.
Считам, че всеки трябва да пише така, щото да не се притеснява и да не изпитва неудобство след време.

 *drink11*