Автор Тема: Здравината на сградите, в които живеем  (Прочетена 129372 пъти)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #105 -: 24 Юли, 2010, 01:44:53 »
0
Маранди, мани го Нафталина, напил се е и сега се драчи, плющи, пищи  и  чат-пат го вкарва анално из форума ...  :D :D :D

http://www.fimoti.com/index.php/topic,169.msg9805.html#msg9805

 :D :D :D :D

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #106 -: 24 Юли, 2010, 01:49:42 »
0
Ще пропусна последните обиди от хора на изкуството, защото съм широко скроен. Ако някой има сериозни доказателства за някой тип сграда дали се отличава с по-голяма здравина от панелите да ми ги лансира. Сигурен съм че ако се намери такъв , с.ще бъде достоен за нобелова награда.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #107 -: 24 Юли, 2010, 01:50:38 »
0
Маранди, мани го Нафталина, напил се е и сега се драчи, плющи, пищи  и  чат-пат го вкарва анално из форума ...  :D :D :D

http://www.fimoti.com/index.php/topic,169.msg9805.html#msg9805

 :D :D :D :D


Елисс,

не говори така, че съм влюбчив и ти както си "под ръка" .... - хихи

 *flower1* *flower2* *drink11* *flower1* *flower2* *drink11*

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #108 -: 24 Юли, 2010, 01:51:45 »
0
Току-що си писахме на ЛС. Доволен съм. Ако някой-нещо - да се обажда. :)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #109 -: 24 Юли, 2010, 01:53:44 »
0
Ще пропусна последните обиди от хора на изкуството, защото съм широко скроен. Ако някой има сериозни доказателства за някой тип сграда дали се отличава с по-голяма здравина от панелите да ми ги лансира. Сигурен съм че ако се намери такъв , с.ще бъде достоен за нобелова награда.

Ти, вЕрно си шушумингел, а?

НалЕ ти казах, че жилищния фонд на БГ до земетресението във Вранча е проектиран до 7 по Рихтер, след това се завишава до 8-ма степен. След Стражица 1986 г. вече придобива днешния си вид от 9-та по Рихтер.

Ся да ти обяснявам какво значи това при проектирането ли или ще се сетиш сам? После огледай жил. фонд на Софето до 1977 г.  и после колко е и ще се сетиш може би за какво хортувам ;)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #110 -: 24 Юли, 2010, 02:07:28 »
0
Стига с тия общи приказки бе човек! Първо ВранчА е 7.3 по Рихтер. Второ няма никакви доказателства, че тези норми не са ги създавали някакви псевдоинженери като теб. Аз докато днес си пих биричката с моя разрушител, знаеш ли какво ми каза той?  Че инженери и проектанти като твоя милост са го съветвали да кърти стари сгради с кръстосани единични тухли на стените, което той много добре знае че са били носещи на плочите стени. Когато някои от псевдо..... специалистите са му казали да мине с къртача по цялата мазилка за да види че има бетонни колони, той го е направил и след като не са намерили бетонни колони, архитектите и проектантите са щяли да ги линчуват, защото са взели в пъти повече пари от обикновения къртач, но той ги е разобличил като измислени специалисти.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #111 -: 24 Юли, 2010, 02:16:48 »
0
Т'ва са норми, бря ( демек факти ). НалЕ все те влекат фактите.

Ся, ще дойдеш ли на моята, че нямаме добър опит в масивното строителство на жилища?

П.П. Не ме обиждай с други инженери, моя милост е корабостроител и дипломката е световна, а не за местна употреба ;)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #112 -: 24 Юли, 2010, 02:19:32 »
0
Т'ва са норми, бря ( демек факти ). НалЕ все те влекат фактите.

Ся, ще дойдеш ли на моята, че нямаме добър опит в масивното строителство на жилища?

П.П. Не ме обиждай с други инженери, моя милост е корабостроител и дипломката е световна, а не за местна употреба ;)

Ураааа! Познавам корабостроител!   :) Е, такова чудо за първи път "виждам". Капитани познавам, ама корабостроител - категорично ТЦ  :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #113 -: 24 Юли, 2010, 02:22:01 »
+1
Ами що не бродиш по света с твоята широко скроена диплома, ами се заяждаш с един панелен собственик 31? Това не е ли под твоето ниво? Аз не искам да те обиждам, просто ти си го просиш като вкички в този форум. Особено кака. Тя ми е любимата. Влюбен съм. ;)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #114 -: 24 Юли, 2010, 02:23:34 »
0
Т'ва са норми, бря ( демек факти ). НалЕ все те влекат фактите.

Ся, ще дойдеш ли на моята, че нямаме добър опит в масивното строителство на жилища?

П.П. Не ме обиждай с други инженери, моя милост е корабостроител и дипломката е световна, а не за местна употреба ;)

Ураааа! Познавам корабостроител!   :) Е, такова чудо за първи път "виждам". Капитани познавам, ама корабостроител - категорично ТЦ  :)

Ако я закъсаш за яхтата, свиркай - за мИня ще е удоволствие да те хелп-на  :P

Шегувам се, ти си сладко бебе, за тИбя без пари  :-[

 *drink11* *drink11* *drink11*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #115 -: 24 Юли, 2010, 02:29:59 »
0
Ами що не бродиш по света с твоята широко скроена диплома, ами се заяждаш с един панелен собственик 31? Това не е ли под твоето ниво? Аз не искам да те обиждам, просто ти си го просиш като вкички в този форум. Особено кака. Тя ми е любимата. Влюбен съм. ;)

В Сингапур даваха от 3500$ нагоре, ама не ми се 'одеше там, в Пирея 1200$ + квартира, превоз и т.н. тоже слабо. В БГ-то ся Алианц купиха корабостроителницата, ще ми предложат около 1000-ка предполагам.

Докато се подиграват с този вид труд, мога да им кажа "фък ... какво ... ъфф" ;)

П.П. След това имам още 2 квалификации, финанси и компютри, като при компютрите спрях да се занимавам от преди 3-4 години, понеже контактите ми са добри, при финансите още пъпля ;)

П.П.П. При корабите не се базикам, каквото си поискаш ще го имаш, тоже контактите ми са без забележка, ама колко 'орица търсят кораби или яхти ;)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #116 -: 24 Юли, 2010, 02:34:12 »
0
Т'ва са норми, бря ( демек факти ). НалЕ все те влекат фактите.

Ся, ще дойдеш ли на моята, че нямаме добър опит в масивното строителство на жилища?

П.П. Не ме обиждай с други инженери, моя милост е корабостроител и дипломката е световна, а не за местна употреба ;)

Ураааа! Познавам корабостроител!   :) Е, такова чудо за първи път "виждам". Капитани познавам, ама корабостроител - категорично ТЦ  :)

Ако я закъсаш за яхтата, свиркай - за мИня ще е удоволствие да те хелп-на  :P

Шегувам се, ти си сладко бебе, за тИбя без пари  :-[

 *drink11* *drink11* *drink11*
Абе я си я хелпни, че може би ти ще бъдеш последния шанс за хелпър. После суша :D :D

Не се меси в чужди разговори - №1
и №2 на бас, че макар годините, които според мен са си точно колкото трябва изглеждам много по-добре от жена ти! Пък и правя по-хубава мусака! А и никой не ме е завирал в панелка  :D :D :D и да ми обяснява колко са ЯКИ! Сигурно я водиш в местната тенекия й обясняваш колко е тъпо и префърцунено в Копакабана ?! купуваш и Виктори и я убеждаваш, колко скапани цигари са Давидофф и т.н.
Я, бегай с тея селски номера бе, цървул! "Не нам" - пише на едно място на което са те водили на екскурзия от училище, като си гонил козите по турските селски сокаци! Ай с----р!
Нали си чувал за стандарт на живот ... Е ...  целия ти живот е един мой уикенд! 
« Последна редакция: 24 Юли, 2010, 02:38:48 от elissa »

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #117 -: 24 Юли, 2010, 02:36:42 »
0
Моля, избягвайте обидите!
Писна ми, вместо да се забавлявам, да получавам оплаквания, кой на кого взел самосвалчето и скъсал дрехата на кукличката! Предлагам да се раздаде по равно количество C4 на двете спорещи страни. Едната да го разположи в панелка, другата в ЕПК и ще оценяваме по картинките после... Хем ще е фън, хем ще реши спора, хем ще изплющи сайта на първо място в гугъл... :D

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #118 -: 24 Юли, 2010, 02:41:25 »
0
Бебе Скити,

ако някога аз се оплача от някого в този форум, ще те помоля да ми заличиш регистрацията. ОК? ;)

П.П. Подсъзнателно у всеки чиляк е заложено да се сравнява и някой кат' 31 избират с агресията, за да прикрият слабостта си.

През цялото време му говоря на принципна основа за панелките, а не на лична, капиш? ;)

 *drink11* *drink11* *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #119 -: 24 Юли, 2010, 02:55:28 »
0
Моля, избягвайте обидите!
Писна ми, вместо да се забавлявам, да получавам оплаквания, кой на кого взел самосвалчето и скъсал дрехата на кукличката! Предлагам да се раздаде по равно количество C4 на двете спорещи страни. Едната да го разположи в панелка, другата в ЕПК и ще оценяваме по картинките после... Хем ще е фън, хем ще реши спора, хем ще изплющи сайта на първо място в гугъл... :D

Е и ти се сети в 3.00 да въведеш ред! Тоя плюе и храчи тук от преди 4 часа?! Не случайно пуснах линка, който той с цел избягваше, за да стане ясно какви ги е плещил. И моля, моля! Аз не съм пуснала нито, ама нито 1 оплакване. Да си получил нещо подобно от мен до момента?! Та ЗАЩО ЩЕ СЕ РАЗДАВА по равно количество C4?! От 4 часа го търпя да ме нарича всякаква, колко още да търпя?! Айде, моля ти се! Нещо и вие сте едни модератори  ... четете си квот ви е кеф !  8)  А тоя да престане да обижда, че форума е тук, а навън е ... друго!
« Последна редакция: 24 Юли, 2010, 02:57:31 от elissa »