Автор Тема: Здравината на сградите, в които живеем  (Прочетена 129350 пъти)

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #120 -: 24 Юли, 2010, 03:01:40 »
0
Пак съм виновен. Лошо няма. Все пак има още двама модератори и един админ. Аз си вземам отпуск.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #121 -: 24 Юли, 2010, 03:06:07 »
0
Пак съм виновен. Лошо няма. Все пак има още двама модератори и един админ. Аз си вземам отпуск.

Лоша, ърмм? ;)

48 кила, не е руса, смятай ... ( да не ти влиза У къщЪтЪ ) - хихи

 *drink11* *drink11* *drink11*

П.П. Иначе е права, оня хапрърник я обижда 200 пъти досега, освен нея, семейството й, професията й и т.н., а тя си е мацка.

Зат'ва му загатнах на оня, че щом има щерка да си мисли какво го чака? Същото, ама той панеляк - нормално е да не вдява от деликатни намеци ;)

« Последна редакция: 24 Юли, 2010, 03:08:18 от marandi »

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #122 -: 24 Юли, 2010, 03:09:00 »
0
Пак съм виновен. Лошо няма. Все пак има още двама модератори и един админ. Аз си вземам отпуск.

Ами няма как да не си виновен. Или взимаш мерки навреме, или нЕ, а не да изчакаш търпеливо да обърна  и аз "другия край" след 300 щуротии изръсени по мой адрес и тогава "благородно" да се намесиш.

Да взема и аз да ти пиша на лични ... може пък да е ... по-така?! Да става по-ясно?!
Поли ти писа да махнеш постовете - махна! Нафталина се жалва - помагаш! Да взема и аз да потъркам лампата на Аладин и да си пожелая нещо ...
« Последна редакция: 24 Юли, 2010, 03:13:56 от elissa »

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #123 -: 24 Юли, 2010, 03:15:10 »
0
Няма какво по-ясно да става. Има още двама модератори и един админ. Третия сключи сделка с дявола  :)
Дяволе, мога ли да цитирам условията на сделката?

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #124 -: 24 Юли, 2010, 03:19:29 »
0
Няма какво по-ясно да става. Има още двама модератори и един админ. Третия сключи сделка с дявола  :)
Дяволе, мога ли да цитирам условията на сделката?

Предната нощ пък ни заключи темата ... при все, че макар злобните коментари на Нафталина, тя беше продължена в определено комичен стил и нямаше и доза обида или агресия.
 Абе вече имам чувството, че са те назначили за мой личен вардител!
Варди! Ако си нямаш друга работа!

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #125 -: 24 Юли, 2010, 03:22:39 »
0
Няма какво по-ясно да става. Има още двама модератори и един админ. Третия сключи сделка с дявола  :)
Дяволе, мога ли да цитирам условията на сделката?

Бре,

гукайте си спокойно ( не ни интересанти ) ;)

Ама, представи си някой мангал от кирпичено гето да вземе да ги ръси подобни по адрес на вся и всьо, което мърда? Не е приятно, капиш?

Т'ва кат' темата в инвестора за животозастраховането, аз съм в шампиона на БГ-то от 10 години подред в тази сфера, а там 2 ник-а с пазарен дял на компанията им от няма и 2% на БГ-пазара се изживяват кат' онбашии. Та, същата ра'ута и с панелките ;)

Просто дразни това ;)

Чиърс  *drink11* *drink11* *drink11*
« Последна редакция: 24 Юли, 2010, 03:29:31 от marandi »

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #126 -: 24 Юли, 2010, 03:31:55 »
0
Пука ми на ... клавиатурата! Да правят каквото искат, но да го правят компетентно! Няма да търпя всеки  да се упражнява, докато се научи.  Като им се модераторства ... да се прави точно и справедливо, а не да се мълчи 5 часа и когато някой те изнерви тотално и изръмжиш и ти (дето от сума време ти дърпат опашката), Скитер да се проявява във функциите си и ... "дай да ги накажем по равно" и да ми пуска разни анкети кой крив, кой прав ?! Айде, че ми писна ... на клавиатурата!

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #127 -: 24 Юли, 2010, 03:34:33 »
0
Пак съм виновен. Лошо няма. Все пак има още двама модератори и един админ. Аз си вземам отпуск.

Ами няма как да не си виновен. Или взимаш мерки навреме, или нЕ, а не да изчакаш търпеливо да обърна  и аз "другия край" след 300 щуротии изръсени по мой адрес и тогава "благородно" да се намесиш.

Да взема и аз да ти пиша на лични ... може пък да е ... по-така?! Да става по-ясно?!
Поли ти писа да махнеш постовете - махна! Нафталина се жалва - помагаш! Да взема и аз да потъркам лампата на Аладин и да си пожелая нещо ...
Нека да се разберем. Форумът е място, където се обменят мнения, било то синхронни или асинхронни. Моята задача като модератор е да не допускам обиди и да санкционирам такива. Различните мнения ги толерирам, споровете също.
До тук санкционирах обиждащи потребители, изтрих няколко обидни коментара и се опитах да не заемам страна в споровете. Всъщност свърших доста повече работа, отколото някои колеги. За сметка на това, бях обвинен в двоен стандарт, бях наречен смешен полицай, няколко потребители казаха "Айде, нема нужда" и т.н.
Ясно е, че модераторът е винаги лош, че все ще се намери някой, на който съм му крив. Затова излизам в отпуск. След това ще го мисля дали да съм мъдератор или да си пия питието. Има на разположение още двама модератори и един админ. Язе ще си гледам кефа. ОК?

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #128 -: 24 Юли, 2010, 03:36:33 »
0
Пука ми на ... клавиатурата! Да правят каквото искат, но да го правят компетентно! Няма да търпя всеки  да се упражнява, докато се научи.  Като им се модераторства ... да се прави точно и справедливо, а не да се мълчи 5 часа и когато някой те изнерви тотално и изръмжиш и ти (дето от сума време ти дърпат опашката), Скитер да се проявява във функциите си и ... "дай да ги накажем по равно" и да ми пуска разни анкети кой крив, кой прав ?! Айде, че ми писна ... на клавиатурата!

Е, не си права!!

Бебе Скити е добронамерен отвсякъде, после се шегува, отделно вие кат' се паднете с тоя, трЕбе ви следят стадо модератори, щото оня е кат' генератор на случайни числа.

П.П. Явно те е харесал, но не умее как да го покаже ;)

 *drink9* *drink9* *drink9*

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #129 -: 24 Юли, 2010, 03:44:10 »
0
Пука ми на ... клавиатурата! Да правят каквото искат, но да го правят компетентно! Няма да търпя всеки  да се упражнява, докато се научи.  Като им се модераторства ... да се прави точно и справедливо, а не да се мълчи 5 часа и когато някой те изнерви тотално и изръмжиш и ти (дето от сума време ти дърпат опашката), Скитер да се проявява във функциите си и ... "дай да ги накажем по равно" и да ми пуска разни анкети кой крив, кой прав ?! Айде, че ми писна ... на клавиатурата!
Това ще си го запазя за спомен.
Елисса, осъзнавам, че си недоволна. Вероятно имаш право, макар и да не виждам с какво съм те засегнал. Мълчал съм 5 часа... А колко часа останалите модератори мълчат? Защо аз да съм виновен? Колко пъти аз поемах инициативата да модерирам някого, да пусна анкета, да предупредя, да направя забележка? Когато Онъра ме нарече смешен полицай ти къде беше, че сега недоволстваш? Не ти пука на клавиатурата. Разбирам...
Хайде лека!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #130 -: 24 Юли, 2010, 03:55:29 »
0
Пука ми на ... клавиатурата! Да правят каквото искат, но да го правят компетентно! Няма да търпя всеки  да се упражнява, докато се научи.  Като им се модераторства ... да се прави точно и справедливо, а не да се мълчи 5 часа и когато някой те изнерви тотално и изръмжиш и ти (дето от сума време ти дърпат опашката), Скитер да се проявява във функциите си и ... "дай да ги накажем по равно" и да ми пуска разни анкети кой крив, кой прав ?! Айде, че ми писна ... на клавиатурата!
Това ще си го запазя за спомен.
Елисса, осъзнавам, че си недоволна. Вероятно имаш право, макар и да не виждам с какво съм те засегнал. Мълчал съм 5 часа... А колко часа останалите модератори мълчат? Защо аз да съм виновен? Колко пъти аз поемах инициативата да модерирам някого, да пусна анкета, да предупредя, да направя забележка? Когато Онъра ме нарече смешен полицай ти къде беше, че сега недоволстваш? Не ти пука на клавиатурата. Разбирам...
Хайде лека!

Не съм просто недоволна, а съм ти бясна! Лично с нищо не си ме засегнал ... Какво правят останалите модератори  аз не знам, не мога да знам и не искам да знам. Въпросът е, че аз не натискам копче "докладвай", а ти си тук цяла нощ с нас и предполагам четеш какво става. И на финала ... за капак: "дай да ги накажем по равно и по братски, че се обиждат". Е, то бива, бива ... ама нещо не ти е право правосъдието. Явно Поли не е успяла да те научи как се раздава подобно нещо, защото не е съдия, а адвокат. Следващия път, като се появи съдия във форума, разпитай как се правосъдства, може да ти е от полза. Адвокатите у нас определено не се занимават не с правораздаване, а със защита и обвинение. Ако искаш да приличаш на тях - продължавай в този дух, ако искаш да раздаваш правосъдие и да правиш референдуми (анкети) това няма да ти е достатъчно. Интересното е, че Тартюффф (Нафталин) си изля мъката на лични и ... напусна. Защо му е друго, като си има теб?!

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #131 -: 24 Юли, 2010, 04:11:38 »
0
Хубаво си ми бясна, разбирам. Само ще те помоля да ми обясниш с "дай да ги накажем по равно и по братски, че се обиждат" на кое се дължи? На C4-то или на анкетата, която пуснах? Щото ако е на второто, усещам, че си осъзнала, чия е моралната победа в случая. Тогава я пуснах, за да те защитя. Дори Собственик 31 не вярваше, че така ще се получи. Той очакваше разгром. Но форумът отсъди. Не ми се сърди на мен. Нямаш право в случая, независимо от многото си плюсчета.
Моята работа тук е да съм безпристрастен. Доколко успявам, не знам. Но се опитвам. Виждам, че сте недоволни. Затова си дадох отпуск. Не знам дали ще се върна в ролята на модератор. Дали изобщо има нужда от такъв е друга тема. Язе Ви се извинявам дълбокопоклонно, ще си пия питието и ще си човъркам междузъбието с чадърчето от коктейла...
 *drink11* *drink11* *drink11*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #132 -: 24 Юли, 2010, 04:12:06 »
0

Не съм просто недоволна, а съм ти бясна! ...

Шш .. шти млясна една по ... - стига!!

'орицата не са тъпомери, че да замерват 'орските дълбини на простотии. Отделно са фрии, сиреч не са на заплата, че да им държим сметка.

Селски пръчки винаги ще има ;)

И на мен ми иде да те удуша с тоя микс от джаз и чалга, ама нищо не ти казвам, налЕ?  :P :P :P

П.П. Сипи си ся нещо и остави 'орицата на мира! Не са длъжни на никого за нищо, капиш? ;)

 *drink9* *drink9* *drink9* *drink9* *drink9*


elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #133 -: 24 Юли, 2010, 04:24:32 »
0
Хубаво си ми бясна, разбирам. Само ще те помоля да ми обясниш с "дай да ги накажем по равно и по братски, че се обиждат" на кое се дължи? На C4-то или на анкетата, която пуснах? Щото ако е на второто, усещам, че си осъзнала, чия е моралната победа в случая. Тогава я пуснах, за да те защитя. Дори Собственик 31 не вярваше, че така ще се получи. Той очакваше разгром. Но форумът отсъди. Не ми се сърди на мен. Нямаш право в случая, независимо от многото си плюсчета.
Моята работа тук е да съм безпристрастен. Доколко успявам, не знам. Но се опитвам. Виждам, че сте недоволни. Затова си дадох отпуск. Не знам дали ще се върна в ролята на модератор. Дали изобщо има нужда от такъв е друга тема. Язе Ви се извинявам дълбокопоклонно, ще си пия питието и ще си човъркам междузъбието с чадърчето от коктейла...
 *drink11* *drink11* *drink11*

Хайде сега си пусни една анкета за себе си, аз добър модератор ли съм?
Отговори:  да, не, средна работа, абе опитва се човека ...  *drink11* ще гласувам за последното ...
Според мен много ти въздействат на лични!  ;) Ама това си е съвсем лично мнение ...

Scyther

  • Гост
Re: Здравината на сградите, в които живеем
« Отговор #134 -: 24 Юли, 2010, 04:48:14 »
0
Мислиш ли, че ми дреме на чадърчето какъв модератор съм? Мислиш ли, че ако анкетата предопредели, че съм кофти човек и не ставам за модератор, ще се появи кандидат, който ще съди по-правилно, по-справедливо и по-безпристрастно? Въобще ще съди ли или ще се скатава?
Нека да е по твоята. Пускам анкетата, с условията, както ти я дефинираш. Какъв срок да дам? 3 дни достатъчни ли са?

P.S. И аз гласувах с последното
« Последна редакция: 24 Юли, 2010, 05:26:40 от Scyther »