Общи > Дъра-бъра

Кой ще спечели Световното?

(1/19) > >>

gogolcho:


Моят фаворит е Аржентина. Голмайстор Игуин.

В момента Германия-Англия играят, 2-1 на полувремето, а на англичаните не им признаха чист гол... *beer* *beer* *beer*

1.9:
И на мен ми харесват, но Бразилия не е за изключване. Германия (въпреки, че е вече 4:1 с/у Англия) едва ли ...
Но знае ли човек ...

gogolcho:
Англичаните са ми по-симпатични, ама нямат традиции на големи форуми. Немците пък често изглеждат недодялани и въпреки това още по-често са на финал.

Бразилците винаги са фаворит. Уругвай също добре играят на това първенство.

Jim:
Мексиканците започнаха страхотно срещу Аржентина, ама този гол от засада, а и втория малко ги отчая. Дано второто полувреме видим още голове. Ще ми се европейски отбор да стане шампион. Англия отпадна, дано Испания или Холандия спечелят титлата.

Собственик 31:
През лятото на 94-тае бях пийнал в една дискотека в сградата на централна баня и крещях АРХЕНТИНА КАМПЕОН ! Оказах се далеч неправ. Финала беше между Бразилия и Италия.
На бразилците не симпатизирам, защото отбора им е от шоколадови, въпреки, че в Бразилия 67% от населението е бяло. Аржентите обаче са ми много любими. Лошото е че на четвърт финала ще се изправят срещу Маншафт! И винаги си спомням думите на Линекер, че футбола е една игра в която накрая винаги побеждава Германия.
Моля коментирайте и Вие кой ще стане световен шампион?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия