Форум за имоти > Продавам / Купувам / Заменям

Продавам парцел с.Владо Тричков

(1/4) > >>

svetko:
Продавам парцел 1100 м2 в с. Владо Тричков,Парцелът се намира в началото на селото на 11 км от разклона за Нови Искър на околовръстното шосе и на 300 метра от главният път за Своге.
Спирка на градския транспорт и на маршрутките на 300 метра. В района има вили и целогодишно живеещи .Парцелът е с денивелация и не граничи с река Искър.В местото има започнати стари основи който може да се ползват . Виза за проектиране на триетажна къща. В регулация с 20 метра лице на път.Токът с трифазен и е на лицето на парцела. Вода на 100 метра или на сондаж.Има направено хидрогеолжко проучване за сондаж с дебит 1м3/ч на дълбочина 35 метра.Околните къщи са с септични ями. Канализация няма.
Аз съм собственик и имам всички изрядни документи.
Цена 45000 лева
Тел. 0887710307
http://svetoslavstoimenov.snimka.bg/properties/parcel.515075.19486801

svetko:
Нова цена 40000 лв

svetko:
 :)

Jim:
Бях пуснал една тема за цена около Ихтиман. Ако сравня онова село с твоето, то пътят до там е около 3 пъти по-далеч, но е магистрала, декарите са 4-5, има построена нормална къща и засега единствените купувачи са предложили 2-3 000 лв. Досега някой проявил ли е интерес за твоя парцел? Ако да каква цена е предложил?
Успех...

antoninus_pius:

--- Цитат на: svetko в 12 Юли, 2010, 17:19:37 ---Нова цена 40000 лв

--- Край на цитат ---

Преди време се дискутираше, че най-голям шанс има търг - може да пробваш с начална цена около 20 000 лв и колкото стигне (мнение на неспециалист), според мен трудно би взел повече от 23-24 000. Макс 25000. Хубаво е да говориш със Jores - по въпросите за търговете той от всички мисля е най-много в час. Успех!  :) *drink5* :D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия