Автор Тема: Политика  (Прочетена 278868 пъти)

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Мера(токра)ци!
« Отговор #195 -: 22 Юли, 2010, 19:10:07 »
0
Мера(токра)ци!
http://ivo.bg/2010/07/22/мератокраци/
22 юли 2010, Иво Инджев

“… недоволството на някои политически сили от това, че президентът Първанов е получил награда на името на Стефан Стамболов е неправилно адресирана към това как е възможно президент русофил да получава награда на името на най – известния русофоб. Проблемът е, че държавният глава, който възглавява онова, което се нарича система на меритокрацията – т. ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Министърът шего(у)биец
« Отговор #196 -: 22 Юли, 2010, 20:20:03 »
0
Министърът шего(у)биец
http://ivo.bg/2010/07/22/министърът-шегоубиец/
22 юли 2010, Иво Инджев

“Протестирам, че Наоми Кембъл не ми е секретарка, но какво да правиш“ , пошегува се министърът на културата Вежди Рашидов като отговор на протестите на театрали и музиканти за реформата в ръководената от него област. В смисъл, че едно е да искаш, друго е да можеш, намеква твърдо министърът шего(у)биец. Не на шега обаче същата ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
В нашия дребен Рим – хляб и МВР
« Отговор #197 -: 22 Юли, 2010, 20:40:01 »
0
В нашия дребен Рим – хляб и МВР
http://ivo.bg/2010/07/22/в-нашия-дребен-рим-хляб-и-мвр/
22 юли 2010, Иво Инджев

Веселин Маринов записал песен, посветена на серия хляб, озаглавена „Златна Добруджа” . Текстът е на Евтим Евтимов, музиката е на Тончо Русев, а аранжиментът е на Пламен Велинов – същият екип, който създаде и обявената за химн на МВР музикална творба „Нашата полиция“, съобщава Фрог нюз. Когато хлябът на полето зрее с една надежда и ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
И без халваджийски тефтер намирисва на „халваджията за бозаджията“
http://ivo.bg/2010/07/23/и-без-халваджийски-тефтер-намирисва-н/
23 юли 2010, Иво Инджев

Вярвам на вътрешния министър Цветанов, че няма „халваджийски тфтер“ с имена на подлежащи да полицейско преследване хора, но с коментарите си след оправдаването на сливенския кмет Лечков той остави впечатлението, че следва старото правило „халваджията за бозаджията“. Може да е сто пъти прав в суперлативите за кмета на града на стоте войводи, но е абсолютно ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
За кого мисли и от кого се страхува Бойко Борисов?
http://www.svobodata.com/page.php?pid=3664&rid=154
23 юли 2010, Свободата

Путин и Бойко Борисов пак си хортували по телефона. По късна доба и на интимни, сиреч енергийни теми. „Реализирането на крупни международни енергийни проекти са обсъдили късно снощи в телефонен разговор
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Ще има ли акция „конферансие“?
« Отговор #200 -: 24 Юли, 2010, 12:00:03 »
0
Ще има ли акция „конферансие“?
http://ivo.bg/2010/07/24/ще-има-ли-акция-конферансие/
24 юли 2010, Иво Инджев

Петър Стоянов- президента ни призова да затворим фабриката за илюзии, но тъкмо поради провала на това намерение не ми се вярва сега наистина да е затворена фабриката за убийства, управлявана от Петър Стоянов-вожда. Не си правя илюзията, че наистина е управлявана от него, колкото и да е ефектен арестът на такава колоритна фигура от надземния ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Комсомолската правда с(ъ)ветва руснаците за мрака в България
http://ivo.bg/2010/07/24/комсомолската-правда-съветва-руснац/
24 юли 2010, Иво Инджев

„Курортите по Черноморската Ривиера, включително и Слънчев бряг, останаха без електричество, угасна уличното осветление, затвориха дискотеките, в хотелите започна масов спиритуалистичен сеанс със запалени свещи“, надсмива се „Комсомолска правда”. Статията дава думата на главния редактор на в. „Съветски спорт” Игор Коц, който описва ситуацията в Обзор. „Мисля, че става дума за повреда в електроснабдяването. Но ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Държа(в)на тайна изтече
« Отговор #202 -: 25 Юли, 2010, 11:20:03 »
0
Държа(в)на тайна изтече
http://ivo.bg/2010/07/25/държавна-тайна-изтече/
25 юли 2010, Иво Инджев

Арестуваните при акцията „килърите“ замисляли убийството на министър-председателя, сензационно съобщава в. „24 часа“. С това статиите на жълтите вестници, които от месеци предупреждават за готвено покушение срещу премиера Борисов, станаха повече с още една. Но понеже твърдението този път е на близкия до поредното управление в. „24 часа“ , който цитира „свои източници“ за роля ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Котка в чувал
« Отговор #203 -: 25 Юли, 2010, 15:30:07 »
0
Котка в чувал
http://www.svobodata.com/page.php?pid=3672&rid=154
25 юли 2010, Свободата

„Временно да се спрат преговорите за нов договор с “Газпром“, за реализацията на АЕЦ “Белене“, както и за участието на България в големи международни енергийни проекти като
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Комунизмът ни отива, спете спокойно,лъжци!
« Отговор #204 -: 26 Юли, 2010, 10:30:02 »
0
Комунизмът ни отива, спете спокойно,лъжци!
http://ivo.bg/2010/07/26/комунизмът-ни-отива-спете-спокойнолъ/
26 юли 2010, Иво Инджев

Американският президент Бил Клинтън беше на крачка да плати с оставката си не заради това, че го хванаха в крачка с Моника, а защото излъга за случката. И в България имаме прецедент, който отиде дори по-далеч. Президентът Младенов беше принуден да си отиде заради лъжата, че не бил произнесъл фразата за танковете. Значи не само ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
„Глупостта има способността да постига каквото си поиска”
http://delnicite.blogspot.com/2010/07/blog-post_26.html
26 юли 2010, Из делниците на един луд

Вестниците цитират сайта health.bg, че зодията била решаваща за избора на лятна почивка. Звездите ни диктували туристическата дестинация. Ние, лъвовете, сме обичали високото качество и сме били склонни да плащаме повече, за да го получим. Привличала ни Италия с красивите си градове, Рио де Жанейро с карнавала, Испания с коридите, Лас Вегас с казината си… Париж бил като магнит за Лъва с разкоша си. Много били подходящи също Лос Анджелис, Сан Франциско, Барбадос и още десетина места. Но странно, Мичурин не е сред тях. Щото планирах до Мичурин да отскоча. Кака ни кани на селски туризъм. Обаче булката вика, че не ще трета година селски туризъм, море, вика, искам!
И сега напреки зодията, ще вървим на Мичурин…
Тоя бизнес със зодиите доста се разрасна. Появили са се и кулинарни астролози. Некоя си Елена Кашукеева разправяше пред „Стандарт”, че открила метод, с който по името и рождената дата разчита коя космическа енергия липсва в тялото на човека и препоръчва кои плодове, зеленчуци или месо трябва да яде. Вика: „Още с идването ни на този свят, някъде горе се записва и нашето астрално меню.”
Пенсиите, така погледнато, бобът и лещата са ви от Кармата, не от Харизмата. Щото Харизмата е от една година, а бобът от 20! Налага се да се примирите, че така ви е съставено астралното меню! Ей, да не забравя, астроложка съветва да не пренебрегвате и белия лук. „Лукът, вика, успокоява и извисява духа!”
Извисява се, извисява се! Като се отдели от тялото и се извисява…
В „Ирийски замък” Мирон Иванов казваше: „Мислите биват кисели и алкални според онова, което става вътре в нас – най-често в стомаха.”
И какво става в стомаха, когато там попадне голямо количество бял лук? Какви мисли поражда, ако изобщо поражда?!
Българинът, вика астроложката, изпитва неудовлетворение от живота. Причината не била в това, че сме бедни. Бразилците били по-бедни, но много по-щастливи. „Значи, вика, разковничето не е в парите. Причината е, че на трапезата ни липсват плодове."
И тук ще се съглася. Изобщо не е в парите, а в плодовете, които са без пари! Вчера на пазара”Ситняково” даваха пъпешите по два за лев и един бакшиш, и ако не вземеш – бой! Бой в кантара, разбира се, да не си помислите нещо друго…
Вежди Рашидов го питат що ще закрива театри, а той вика: "Негодуват тези, които се притесняват за качеството на продукцията си. И аз протестирам, че Наоми Кембъл не ми е секретарка, но какво да правим!"
Що не цитираш бе, маскара! Това е реплика на проф. Пантев: “И аз искам да си общувам с Наоми Кембъл, но какво да правя като срещу мен е Анастасия Мозер.”
Плагиат!
Чудя им се какво се хващат все за Наоми Кембъл. Тази е голяма палавница. (Нали сте забелязали, че вестниците викат на курвите палавници и им отделят по половин страница…) Вършее като комбайна - Бриаторе, Де Ниро, Сталоун, за Клинтън се говореше, олигарси… Всичко под ножа!
Не знам, може пък тоя път да тръгне реформата в културата. Камю казваше, че „глупостта има способността да постига каквото си поиска”. Така погледнато и над Веждито има голям потенциал. Не ли?
Още малко на културни теми. „Новинар” съобщава, че звездната троица - Веско Маринов, Евтим Евтимов и Тончо Русев направили нова песен - за добруджанския хляб. „Както са го подкарали, пишат колегите, скоро очакваме за разхлабителното дуфалак.”
Ей, ако пишат за дуфалак, имам готова рима: „Дуфалак, дуфалак, днеска аках, утре пак…”
Обаче, братя, внимавайте с дуфалака, щото предизвиква… как се казваше, не диария, а… разтройство, да, разтройство. Мразя думата диария от казармата още. Фатмакът, един влах от Медковец, все така ми викаше: “Знаеш ли к’ва си …” И „професор” ми викаше, но по-рядко…
Пустият му Веско. До къде я докара! Да се бият две партии за него и всяка вика вземете го вие…
Американският амбасадор Уорлик посетил ромската махала в Каварна. Подучен от кметъла Цонко, той поздравил индобългарите с думите „Сокерес ту ю?” А индобългарите отговорили дружно: „Уи ар шукар, тенкю.” Двамата видни гости отличили най-добрите бостанджии от махалата с почетен плакет - ром, седнал върху диня.”
Между другото, циганите наистина са големи земеделци. В прибирането на реколтата немат равни. И чуждата дори прибират. Те всъщност своя немат… С риск да бъда обвинен в некоректен език ще отбележа, че правилно на плакета циганинът е седнал. Аз съм забелязал, че единственото лично усилие, което циганинът е склонен да направи, е да се почеше.
Пред журналистите Уорлик заявил: "Каварна е пример как могат да се интегрират ромите - трябва политическа воля и смели хора да говорят открито за проблема".
Смели хора да говорят имаме много. Ако става с говорене, де…
Както писаха колегите от „Новинар”, всяка работа си иска… работа. Аз например, както съм ви казвал, работя по индобългаро-английски речник. Е, още съм в началото, превел съм само най-необходимите думи: метална жица (wire), жица с ток (live wire), нема жица - wireless. Кон (horse), талига (cart). Такива неща, дето ще им са нужни на първо време, ако рекат да се интегрират в английското общество. А също и магнит (magnet), щото те без това не могат да сортират черните и цветните метали...
Като стана дума за индобългари, та се сетих за ексдепутата Владимир Кузов. Щото той нали ходеше в подлеза на Подуене и «Чифте баня» в Кюстендил да му правят циганите doggy style position. Стари работи. Позабравиха се, та вчера Кузов пак се явил но обществената сцена. Вместо да се благодари, че не влезе в затвора, щото както му се бяха наточили, щяха да му обърнат г… на търлък, той се пъчи: „Категорично заявявам, че аз се явявам историческа личност. Четири години от историята на България са свързани с моето име.”
Точно така. Изразът „аналите на историята” именно от тук води началото си. Щото древните гърци до един са били кузовци…
„В бъдеще може да се кандидатирам и за президент.”
Може, що да не може?! Засега от трите първи стола в държавата, само на президентския не е седял педераст. Макар че, ако поискате да се закълна, ще ви откажа.
Между другото, сега се сещам, че когато избухна скандалът, “Стандарт” обясни поведението на Кузов със зодията му: “Той е зодия Близнаци. Роден е на 16.06.” Дали днес биха повторили това обяснение, предвид зодията на премиера?
Обаче пък в „Новинар” направо ме разбиха: „Сред електората, който вероятно ще подкрепи Кузов за президент, ще са тези мили българи, които вярват сляпо в идеята, че на ромите трябва периодично някой да им го начуква.”
Много вулгарно, бе! Трябва да се пише с малко повече финес и въображение. Както например сте направили в дописката си за пожара в Йерусалим: „Стотици души бяха евакуирани от домовете си в Ерусалим, след като в покрайнините на града днес избухна огромен пожар.” Не хора били евакуирани, а души! Фина перефраза на антисемитския виц как се евакуира евреин от концлагер – през комина и дим да го няма… Душата му, де, не целия еврей.
Вие ни познавате отдавна и знаете, че докторът не е от милите българи, които смятат, че на циганите трябва периодично да им се начуква. Просто трябва да се дисциплинират. Едно време като притъмнееше циганите преминаваха през центъра на Пазарджик в свински тръс. И да кажеш, че некой им го е начуквал, или ги е бил и им е нарушавал правата – не! Те си се държаха така естествено и доброволно, и под строгия взор на народната милиция…
Като стана дума за кандидат-президенти по-горе, та се сетих, че в неделя рожден ден имаше бай Неделчо Беронов, който беше кандидат за президент на Синята коалиция. Навърши 82 г., Господ здраве да му дава. Що му трябваше да дърто дупе врънкало?! Още щеше да си гледа кефа в Конституционния съд, ако Костов не му беше пуснал фитилите. Не го казвам заради възрастта му. Докторът не е и ейджист. Уважаваме всички възрасти, особено последната. Затова още тогава написахме: „Нас възрастта му не ни смущава. Ако е добре с простатата и няма инконтиненции и деменции, к’во като е възрастен. То някои къде по млади се насраха, та...”
Абсолютно сме убедени, че бай Неделчо нямаше да прави нито „голям шлем” с Русия, нито щеше да има „симитлийска гора”, узбекски архари, за Мариана Попова да не говорим.Трипера го смятам за долна клевета и затова не го споменавам. Но реално погледнато бай Неделчо не би могъл и трипер да хване…
След изборите бай Неделчо се вайкаше пред „Труд”: „Разочарован съм от десните сили.”
Ама не са десните сили виновни, бе, няма такива сили. Костов, този сатана…
И накрая нещо като уточнение, по повод бележката на Петър под последния ми текст - „Докторе, Докторе, вие комунягите освен да си опъвате червените прашки за друго не ставате.”
Петре, ти не си у ред, да знаеш! Доктора не е комуняга, бе! Доказателствата са в този блог, периода 2005-2009 г. От всички видове социализъм, докторът е бил изкушен само от шведския. Ето, сега четем, че шведите са на път да премахнат парите. Точно както Маркс го предвиждаше. Ако не беше оня тъпак Ленин, може би друга щеше да е съдбата на социализъма. Социализъма бедните и простите хора го преебаха. Всъщност, това за всяка власт се отнася…
А за Трактора, Петре, нещо си ме объркал с Явор Дачков. Добре, че поне с Патрашкова не си ме объркал, щото ние имаме известна външна прилика…
Всъщност, като казах, че само шведският социализъм ме е изкушавал, малко послъгах. И социализмът, който се е запазил непокътнат в БНТ, има известно очарование. Снощи се шляех из каналите и попадам на „Елит” и не вярвам на ушите си: „Честит празник на всички християни. Христос воскресе!”
Дали щото ГЕРБ е на власт, ама тая година за втори път възкриса.
Идиоти!
Това дори не е мързел! Това е тежка патология! Като сте решили да си повтаряте тъпите предавания, поне ги прегледайте бе, михлюзи с михлюзите!
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Давам показания първо на вас
« Отговор #206 -: 26 Юли, 2010, 22:00:03 »
0
Давам показания първо на вас
http://ivo.bg/2010/07/26/давам-показания-първо-на-вас/
26 юли 2010, Иво Инджев

Това е история, която може и да не е вярна по отношение на адресата. Но може и да е. Някой се обадил на възрастните ми родители и им казал, че ме търси като свидетел от името на МВР. Представил се, казал име, но загадъчно не споделил по какъв въпрос. Не се поинтересувах за името, защото ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
„Президент на РъБъ“ предизвика първата официална реакция
http://ivo.bg/2010/07/27/президент-на-ръбъ-предизвика-първата/
27 юли 2010, Иво Инджев

Главният прокурор Борис Велчев е разпоредил проверка във връзка със сигнал за готвено покушение срещу мен. Сигналът дошъл от една медия. Причината за готвеното покушение била книгата ми “ Президент на РъБъ”. Това научих днес от следовател в СДВР, който ме осведоми за случая и се поинтересува за мнението ми, както и дали знам нещо ...
Аз съм робот, не отговарям за действията си.

neo

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
  • Карма: +5/-2
  • Респект: 0
    • Профил
Re: Политика
« Отговор #208 -: 27 Юли, 2010, 22:21:09 »
0
ДОКОГА ЩЕ Я КАРАМЕ ДЕН ЗА ДЕН?http://forumat-bg.com/nachalo/733?task=view
ОТВОРЕНО ПИСМО ДО ПРЕЗИДЕНТА И МИНИСТЪР-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ
В пространното си интервю по една телевизия президентът Първанов отдели специално време за енергийната стратегия. Това не е лошо. Лошото е, че никой не е чувал за нея. Възможно е той и твърде многочисленият му екип да твърдят, че имат и водна стратегия. И стратегия за туризма. И за образованието, и за здравеопазването и за какво ли не. Възможно е и министър-председателят да има стратегии.
Възможно е.
Аз също имам стратегии. И искам да ги реализирам в програми. С издирване и подготовка на кадри, финансиране, организация, контрол, повишаване на квалификации и т.н.  За целта се нуждая от 30 хил. евро годишно в продължение на 3-4 години. Искам да направя съдебна и административна реформа. Да издиря чрез няколко сайта експертите, организаторите и политиците с капацитет и да ги развия. Да им дам възможност да се запознаят с всичко, съществуващо в Европа и по света и да ги провокирам да посветят интелекта си за построяването на Нова България като модерна, организирана, просперираща и толерантна държава. Проектът си съм го предложил на много места и навсякъде се приема с възторг, но не и с финансиране. 
Подозирам, че за изработването на енергийната стратегия са похарчени много пари. Но президентът не казва колко. Нито каква е ползата досега от тази стратегия. Уверявам ви, че с похарчените от президента пари досега щях да съм завършил програмите и да започна реализацията им. Но никой няма да ми даде тези пари.
Защо ли?
Защото за кметовете и общинските съветници е по-„интересно" да запълват една и съща дупка по няколко пъти в годината, а аз им искам само една малка уличка, която да оправя за същите пари, но да дам минимум петгодишна гаранция, че дупки там няма да има.. Това го предложих на Стефан Софиянски. И той какво ми отговори?
Той отвърна: „Ти да не искаш да ме застрелят зад първото кьоше?".
Предложих на кметовете да им изградя модерни заводи за отпадъците за парите, които са дадени за нови депа. Заводът за 7 години ще се изплати и ще започне да носи печалба. За последно това го предложих на плевенският кмет Найден Зеленогорски. Но той ми отвърна, че има едни пари за ново депа, но парите са вече „разпределени". Плевенчани можеха да се къпят с безплатна топла вода, но кметът ги отряза
Предложих да закупят швейцарска технология за дезинтеграция на автомобилни гуми със струя обикновена вода. Но тогава удрям интересите на циментовите заводи и на Ковачки.
И естествено няма никакво движение.
Още през 1990 г. предложих на СДС, бидейки по задължение член на НКС, да конструирам СДС така, че да създаде тези програми чрез администрацията си. Това го има в няколко протокола от НКС.
Но СДС отказа.
На почти всички правителства досега съм предлагал освен създаването на водна стратегия и да се построи един средно голям язовир на река Малък Искър. Някъде от порядъка на 160 млн кубика. Ще дава енергия, питейна вода за Враца и Монтана, вода за поливане, туризъм и работни места в един район, който няма никакъв бизнес..
Пълно мълчание
Вече ви стана ясно защо никой политик или администратор не иска в държавата да има ред и последователност. Защото те измерват всяко нововъведение единствено като кранче за пълнене на джобове. А аз някак си им спирам кранчетата.
Не съм фен на Първанов. Нещо повече, смятам го за един случайно преуспял дребен човечец и агент на ДС и ЦК на БКП. За други неща се догаждам.
И въпреки това се обръщам към него.
Господин Президент,
Когато вашите пресслужбаши прочетат това нека ви го дадат да го прочетете. В името на моите деца и бъдещето на България ще преглътна отношението си към вас и ако ме повикате ще дойда да ви обясня проекта си, а ако щете можете за го присвоите или да го дадете на някой ваш приятел да го реализира. За мен реализацията е по-важна от авторството.
Г-н Министър-председател,
С вас също не меля брашно изобщо защото капацитетът ви е мъничък, нивото ви на компетентност е надвишено отдавна но имам изготвен проект за събуждане и развитие на Средните Родопи. Същият може да се приложи и за останалата част от тази прекрасна планина. Исках среща с министъра на земеделието многократно. Чаках, чаках, но отговор не последва. След това поисках среща с министъра на европейските фондове. И оттам ме посреща пълна тишина. Опитах се да обясня, че стратегията за популяризиране на дейността на фондовете е ялова. Това е просто наливане на вода в Сахара. Там не само плодно дръвче няма да поникне. Там и кактус няма да издържи.
В името на бъдещето съм готов да се срещнем и да обсъдим този проект.
Знам, че първоначалните ви становища ще бъдат категорично не. Но ако имате малко трезв разум ще размислите и ще се обадите. Не е необходимо да правим пряка среща и да се псуваме и ритаме по кокалчетата. Може да се направи среща с експерти и да се обмислят незабавните решения, а след това да преминем към създаването на програми във всички области.
Иначе ще убедите избирателите, че не ви пука за страната и за българските граждани.
Изборът е ваш!
Николай Колев-Босия
Телефоните ми са известни на вашите сътрудници
 

Новинаров

  • Читател
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 38938
  • Карма: +31/-28
  • Респект: +8
    • Профил
Кусур ни е само подводница
« Отговор #209 -: 28 Юли, 2010, 07:10:05 »
0
Кусур ни е само подводница
http://www.svobodata.com/page.php?pid=3674&rid=154
28 юли 2010, Свободата

Обществото няма как да повярва на онези, които като подводници се потапят в морала и принципите, когато им е изгодно и като подводници изплуват над тях, пак когато им е изгодно  Пламен Асенов,
Аз съм робот, не отговарям за действията си.