Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1217333 пъти)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Сахибта,ще стане яко бе!Пълна гаранция ! Министър Цветанов няма да му е вкусно сутрешното кафе ,ако не е погледнал толкова забавната тема .Избрано от полицейския психодиспансер !Пък ако се включат и други колеги в коментарчетата под Откровенията сахибски ще стане бестселър ей! Ще обявим и седмична награда за най-сполучлив коментар на твой пост за привличане на  таланти.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Сахибта,ще стане яко бе!Пълна гаранция ! Министър Цветанов няма да му е вкусно сутрешното кафе ,ако не е погледнал толкова забавната тема .Избрано от полицейския психодиспансер !Пък ако се включат и други колеги в коментарчетата под Откровенията сахибски ще стане бестселър ей! Ще обявим и седмична награда за най-сполучлив коментар на твой пост за привличане на  таланти.

Ти като производител на т.п. не е лошо да сезираш министъра !!!!!!!!! *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
 Инвеститор кой клас си завършил? Клоун кой разряд си също е от значение. *yahoo*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
goro, пиши си братко.
Ич да не ти пука от мненията. Па даже и криви. Научих страхотни неща от теб. Надявам се да продължиш.  *clap*


Бебе Оунър,

един бърз анализ, който бях правил за последно ( преди 2 години в 2010 г. ) и там фигурира и Гърция ( смигам ):
-----------------------------------------------------------------------------------

Цитат: "Поне за момента вече се чуват и разумни доводи, че официалните статистики не отчитат бъдещите колосални разходи за пенсии и здравеопазване, които ако се добавят към досегашните критерии, нещата биха изглеждали по следния начин като “извънбалансови” пасиви на правителствата на развитите в Света:
 
- дългът на Гърция би достигнал 875% от нейния БВП, а не 120%, каквато е официалната прогноза;

- За Европейския съюз като цяло подобни изчисления биха показали около 434% от БВП общи задължения ( дълг + здравеопазване + пенсии при демографски срив );

- добавяме и петте най-развити от ЕС - за Испания общ пасив 244% от БВП, за Германия – 418%, за Великобритания – 442%, и за Франция – 549%;

- за САЩ – 890% ................."
----------------------------------------------------------------------
http://marandi.blog.bg/biznes/2010/04/07/bylgariia-i-velikoto-preselenie-na-narodite.524223
----------------------------------------------------------------------
Поздрави!  *drink9* *drink9* *drink9*
----------------------------------------------------------------------


Бебчо Маранди, напоследък се въздържам от мнениесподеляне. Нещо ми е трудно за комуникиране.
Официалните представи за нещата са далеч от истината.
Докато пиша, прибутвам една яка пачка сръбски динари. Амя яка пачка. Нема и двеста евро.
У нашенско са си приемливи пари.
У техенско са си паре за семки.
Май ще трябва да се понаучим кокво е това национално самочуствие.
Гърците го имат, сърбите го имат, македонците го имат.
Ние къде сме.
Наникъде.
Оцелявяме.
По най просташкия начин.
Даже не знам какъв е.
Много е лесно да се попрегледа кой какво е написал по световните медии и да се прокоментира.
Е, и.
Нищо вярно.
На места положението е супер НАСРАНО.
На други има бял хляб.
Личен избор е кой къде да е.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

Бебчо Маранди, напоследък се въздържам от мнениесподеляне. Нещо ми е трудно за комуникиране.
Официалните представи за нещата са далеч от истината.
Докато пиша, прибутвам една яка пачка сръбски динари. Амя яка пачка. Нема и двеста евро.
У нашенско са си приемливи пари.
У техенско са си паре за семки.
Май ще трябва да се понаучим кокво е това национално самочуствие.
Гърците го имат, сърбите го имат, македонците го имат.
Ние къде сме.
Наникъде.
Оцелявяме.
По най просташкия начин.
Даже не знам какъв е.
Много е лесно да се попрегледа кой какво е написал по световните медии и да се прокоментира.
Е, и.
Нищо вярно.
На места положението е супер НАСРАНО.
На други има бял хляб.
Личен избор е кой къде да е.


Хихи ... бебе сладко!

Вкара яки въпроси, ще коментирам само последният.

Дали "отборното" послание ( гръцко и т.н. "спасяване" ) или по единичному ( БГ-станското като люде ) "спасяване" ще вземе превес, моята Руса особа не може да коментира пред новите предизвикателства.

П.П. Ако бях толкоз умен, отдавна щях да съм на небето и да люпя семки, докато гледам "мача"  *girl*

Чиърс и по-веселко!  *drink9* *drink10* *drink11* *drink10* *drink9*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил

Тоя ненормалник се бях ядосал преди време на него и го проучих за норматив.

Проучил си на баба си футарината! Това с даренията свърши оттавна мисля, според това което чета по медиите, а безработните комплексари като теб се стремят към креативност това е ясно!
Що не си казваш, че си педераст поне за да си намериш по-лесно работа, ами се криеш така подло за да те гадаят яйчарите!

Лягам си с жена ми въпреки, че контакувам с педали. Не чакайте реакции от мен. Още повече реплики към отявлени педали! *pinnochio*
« Последна редакция: 14 Март, 2012, 23:40:14 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Малко клиширано ще прозвучи, ама да припомня все пак ( на сладко бебе Оунър ) от гледна точка стинки как седят нещата:

1. Ако успявате да заделите 1 доларес ( УСА ) чисто на ден.
2. Ако къркте чиста вода и лочите чист въздух.
3. Ако не си лягате гладни или жадни и живеете в собствен дом без тежести.

То 5/6 от населението в Света няма тази привилегия. Демек, попадате в графата 1 от 6.

Дали е "много" или "малко" моята Руса особа не може да каже. Само знам, че ако горното е изпълнено попадате в графата "хамериканска" мечта от филмите и едва ли сте "бедни".
--------------------------------------------------------------------
П.П. Забравих да допълня - без хумор да не си лягате - затова и се драча с ЖоУе-то и Вувузела31, че иначе е скука  *girl*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
http://forum.imoti.net/read.php?6,333546,333556

прегледайте темата и ще видите защо милиционер Радев е така напрегнат

По-малко пари в бюджета, по-малко ченгета.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
http://forum.imoti.net/read.php?6,333546,333556

прегледайте темата и ще видите защо милиционер Радев е така напрегнат

По-малко пари в бюджета, по-малко ченгета.


Дали е Милиционер-ът Ален Делон, дали е Гърк-ът по романа на Пиер Рей или е на баба си Фърчилото ( или твой бабушкий книжной змей ) <-- как зоват по рускаму <-- аз лично не мога да ги схвана?!?!

Всичко се приема като лична "война", демек ти живееш в панелка/или в Гърция и прочие .... ( и щом не квичиш от възторг за даден ЧУЖД избор ), значи си от "лошите". Все едно аз карам някого да прави МОЯ "избор" и ако не го прави после да му се цупя?!?
--------------------------------------------------------
Комплексарска работа ми се чини подобен подход. Но КРИТИКА винаги трябва да има  *girl*
--------------------------------------------------------
П.П. Прегледах набързо какви простотии съм писал преди време. Колкото и да е странно - пак бих ги написАл същите глупости  *girl*

Най-големия смях е, че се водя медиатор топ-класа ( със сертификати и т.н. ), но с тия 2 диванета ми е трудно да се оправя  *heart* *heart* *heart*

Нека пишат, нека хортуват ...
« Последна редакция: 15 Март, 2012, 03:29:53 от marandi »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
http://forum.imoti.net/read.php?6,333546,333556

прегледайте темата и ще видите защо милиционер Радев е така напрегнат

По-малко пари в бюджета, по-малко ченгета.


Това,разбира се ще влезе в уводната част на темата Избрано от полицейския психодиспансер.Така да се кажа запознаване на обществеността с героя:полицай Радев от Н-ското районно управление на МВР.Да се знае народния храненик  какви ги върши из нета,обикновенно в работно време  и за сметка на данъкоплатците,какво му е съзнанието и психическата кондиция  .Като се посъбере на едно място критична маса умопомрачителни текстове от всички форуми на полицая Радев от Н-ското районно управление на МВР ,може да се взриви социалната мрежа,както е модерно да се казва напоследък и току виж започнат структурна оптимизационна реформа в административния сектор и намаляване на данъчната тежест на бедния български народ.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Дарки, мноу би било хубаво, като нямаш какво да кажеш, просто да си мълчиш, освен ако не ти плащат да плещиш глупости по форумите, баси. Щото иначе аз на твое място щях повече да работя и по-малко да графоманствам.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
И ирландците станаха гърци: http://www.investor.bg/evropa/334/a/irlandiia-povede-bitka-s-es-za-predogovariane-na-kredita-za-bankovata-sistema,131629/   *yahoo*  *clap*

Айде и португалците, испанците и италианците след това, че да се разпадне тоя съюз най-накрая.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Дянков: Гърция ще ни дърпа назад
 
Гърция представлява опасност за българската икономика - тя за години напред ще остане един от най-слабо развиващите се региони в Европа и това ще ни влияе отрицателно.
Това посочи вицепремиерът и министър на финансите Симеон Дянков по време на представяне на доклад на Световната банка за европейския икономически модел.
Ако икономиката започне да се развива по-бързо, можем да преодолеем отрицателния демографски прираст чрез привличане на работна ръка отвън, смята вицепремиерът.
Той даде пример със САЩ, където 30-40% от икономическия растеж се дължи на работна ръка отвън.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Дянков: Гърция ще ни дърпа назад
 
Гърция представлява опасност за българската икономика - тя за години напред ще остане един от най-слабо развиващите се региони в Европа и това ще ни влияе отрицателно.
Това посочи вицепремиерът и министър на финансите Симеон Дянков по време на представяне на доклад на Световната банка за европейския икономически модел.
Ако икономиката започне да се развива по-бързо, можем да преодолеем отрицателния демографски прираст чрез привличане на работна ръка отвън, смята вицепремиерът.
Той даде пример със САЩ, където 30-40% от икономическия растеж се дължи на работна ръка отвън.

Ако Дянката наистина ги е плещил такива, то не е чудно отношението към БГ "бизнесмените" в Катар. Работната ръка отвън ще дойде когато в БГ заплатите станат поне като на страните от 2-рия свят, а в близките 20 години такава "опасност" няма.  *clap*

koganev

  • Гост
Как Гърция ще ни дърпа назад, когато тя се движи с по-голяма скорост от нас?

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Пичове,Дянкича говори за икономика,а вие за литература,моля да ме извините. В икономиката няма етични и естетически категории.Там са числа.