Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1213258 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Не са 70%, доста по-малко са. Но ако започнат да нарастват, ще се развъртя с брадвата, пък ако щат goro и acen1975 да си направят харакири, защото е потъпкана свободата на словото (пардон, псувнята) :)  *drink6*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил

Моите права свършват там, където почвам да преча на другите. Нямам абсолютно никакви права да обиждам.

Aко всеки от нас го прилага това, няма да има нужда от модериране.

:) *drink11*
................
Муза, значи твоите права свършват там където започват моите. :D И ти си ми една модераторка! Я се поучи от Брус Уилис :)

.............
П.П. Апелирам отново към администратора да ми обясни как да си слагам сам минуси по-повечко защото ми малеят! Пък аз обичам задачите с изваждане ;)
« Последна редакция: 31 Май, 2010, 21:31:18 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
П.П. Апелирам отново към администратора да ми обясни как да си слагам сам минуси по-повечко защото ми малеят! Пък аз обичам задачите с изваждане ;)


Продават се: 1 минус - 10 лева. Пакет от 10 минуса - 25% отстъпка, 100 минуса - 50% отстъпка.
Плюсовете са на същата цена.

Банковата сметка е:
Мехмед Бедриев Ибрахимов
BG59CBUN91955000304429
или
Кристияна Красимирова Димитрова
BG21TTBB94005525187908

http://www.save-darina.org

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Моите права свършват там, където почвам да преча на другите. Нямам абсолютно никакви права да обиждам.

Aко всеки от нас го прилага това, няма да има нужда от модериране.

:) *drink11*

................
Муза, значи твоите права свършват там където започват моите. :D И ти си ми една модераторка! Я се поучи от Брус Уилис :)



:)

Разбира се, че е така. Както и нямам абсолютно никакви права да те обиждам. :)

Погледни ми пак профила. Не съм вече модератор. :)

Бях те поздравила...

http://www.fimoti.com/index.php/topic,4.msg3858.html#msg3858

:)  *drink7* *drink4*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
П.П. Апелирам отново към администратора да ми обясни как да си слагам сам минуси по-повечко защото ми малеят! Пък аз обичам задачите с изваждане ;)


Продават се: 1 минус - 10 лева. Пакет от 10 минуса - 25% отстъпка, 100 минуса - 50% отстъпка.
Плюсовете са на същата цена.

Банковата сметка е:
Мехмед Бедриев Ибрахимов
BG59CBUN91955000304429
или
Кристияна Красимирова Димитрова
BG21TTBB94005525187908

http://www.save-darina.org


:) *drink11*

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Не са 70%, доста по-малко са. Но ако започнат да нарастват, ще се развъртя с брадвата, пък ако щат goro и acen1975 да си направят харакири, защото е потъпкана свободата на словото (пардон, псувнята) :)  *drink6*

додо,додо..... вчера обеща,че няма да се месиш и се извини дори,днес веднага обърна плочата,само след една плитка манупилация от страна на оунъра(бившия ти съратник и настоящ враг)......
    няма да е зле да поработиш над 2 черти на характера си,които са ти пороци,макар и да не знаеш:
1. бъди мъж и дръж на думата си,тва дето го правиш са курвенски номера.такива неща в реалния живот не НЕдолюбват-хората,които държат на думата си са уважавани,но никой не обича кървенските номера,защото уронва доверието в теб.

2.изкючително лесно се подаваш на манипулации,явно за теб уонъра е хитър петър и веднага кълвеш,след като той се появи(изневиделица) че да спомене,че хората са недоволни и ТОЙ щял да се справи по добре.....споко,рано е да осираш гащите....
нека те светна:
  целта на оунъра е да ти "ЖЕГНЕ" самочувстието -с други думи -ти лукова глава ли си,че някви си ти казват кво да правиш,или си собственик на сайт......гледам първата му цел е успяла-право в 10сятката,щом веднага се уплащи и реши да  раздаваш правосъдие отново.....
   нека ти кажа ква е следващата цел на оунъра,че да не останеш "изненадан":
  той се надява да почнеш да търкаш,защото знае,че аз и не само аз ще останеме недоволни...и особено АЗ,защото освен лицемерничие,наистина не уважавам хората,които не си държат на думата......определението курва по принцип е за жена....и както не всички жени са курви,така и не всички мъже НЕ са,независимо ,че думичката е в женски род.
      съответно,оунъра знае,че пернеш ли ме и аз ще те перна(ако ме настъпят,ритам)....и после оунъра ще се кефи,каот разбира се,ще предложи сайта си,където всичко ще е честно и за всички.
     
та няма да е зле освен да си ПОмъжкарееш малко характера,също и да не се поддаваш на бай ганьовски номера.
      толкоз ли пък не моА да ти светне ламБата,че от как съществува тоя форум оунъра изчезна като фискалния резерв на дянков,и изведнъж се появява с градивна критика,че е "притеснен" за ТВОЯ форум???????

булкане,никога не съм твърдял,че постингите ми или на който и да е от сайта на оунъра трябва са се трият-тва въобще не ме интересува,нито пък че гугъла ще прехвърля там.....дори исках да се отвори новия сайт по бързо,НЕЗАВИСИМО от това,дали ще ги има старите постинги,или не.......
  тва са неща,които наистина нямат знаечние,не знам за кво с хапете?

Асене, аз съм там където ми харесва.
И само да спомена.
С риск да донастроя срещу себе си апостолите от църквата на "Икономистите от последния ден" не си добре дошъл в стария форум, в който останах донякъде сам, донякъде заедно със размислите и надеждите си.
А надеждите са затова да се позбъдват.
Форума не е софтуер и кликове.
Поне за мен.
А като си такъв миниджор, защо не натриеш носовете на неразбиращите, и да сътвориш чудото на века.
Трибуната на Асен1975, в Църквата на икономистите от последния ден
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

trade.energy

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +9/-8
  • Респект: +2
    • Профил
Абре ора вие освен да празнословите(спамите) друга работа нямате ли си?!?!?
Последните няколко страници нямат нищо общо с темата!!!!
Явно некой му либсва основното образование и най-вече часовете по литература раздел писане по тема!!!!
Стегнете се  8)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Е сега вече 2 форума ли има ?!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Щатец, според мен Додо е "прав". " Ти нямаш място под слънцето" :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Не са 70%, доста по-малко са. Но ако започнат да нарастват, ще се развъртя с брадвата, пък ако щат goro и acen1975 да си направят харакири, защото е потъпкана свободата на словото (пардон, псувнята) :)  *drink6*

додо,додо..... вчера обеща,че няма да се месиш и се извини дори,днес веднага обърна плочата,само след една плитка манупилация от страна на оунъра(бившия ти съратник и настоящ враг)......
    няма да е зле да поработиш над 2 черти на характера си,които са ти пороци,макар и да не знаеш:
1. бъди мъж и дръж на думата си,тва дето го правиш са курвенски номера.такива неща в реалния живот не НЕдолюбват-хората,които държат на думата си са уважавани,но никой не обича кървенските номера,защото уронва доверието в теб.

2.изкючително лесно се подаваш на манипулации,явно за теб уонъра е хитър петър и веднага кълвеш,след като той се появи(изневиделица) че да спомене,че хората са недоволни и ТОЙ щял да се справи по добре.....споко,рано е да осираш гащите....
нека те светна:
  целта на оунъра е да ти "ЖЕГНЕ" самочувстието -с други думи -ти лукова глава ли си,че някви си ти казват кво да правиш,или си собственик на сайт......гледам първата му цел е успяла-право в 10сятката,щом веднага се уплащи и реши да  раздаваш правосъдие отново.....
   нека ти кажа ква е следващата цел на оунъра,че да не останеш "изненадан":
  той се надява да почнеш да търкаш,защото знае,че аз и не само аз ще останеме недоволни...и особено АЗ,защото освен лицемерничие,наистина не уважавам хората,които не си държат на думата......определението курва по принцип е за жена....и както не всички жени са курви,така и не всички мъже НЕ са,независимо ,че думичката е в женски род.
      съответно,оунъра знае,че пернеш ли ме и аз ще те перна(ако ме настъпят,ритам)....и после оунъра ще се кефи,каот разбира се,ще предложи сайта си,където всичко ще е честно и за всички.
     
та няма да е зле освен да си ПОмъжкарееш малко характера,също и да не се поддаваш на бай ганьовски номера.
      толкоз ли пък не моА да ти светне ламБата,че от как съществува тоя форум оунъра изчезна като фискалния резерв на дянков,и изведнъж се появява с градивна критика,че е "притеснен" за ТВОЯ форум???????

булкане,никога не съм твърдял,че постингите ми или на който и да е от сайта на оунъра трябва са се трият-тва въобще не ме интересува,нито пък че гугъла ще прехвърля там.....дори исках да се отвори новия сайт по бързо,НЕЗАВИСИМО от това,дали ще ги има старите постинги,или не.......
  тва са неща,които наистина нямат знаечние,не знам за кво с хапете?

Асене, аз съм там където ми харесва.
И само да спомена.
С риск да донастроя срещу себе си апостолите от църквата на "Икономистите от последния ден" не си добре дошъл в стария форум, в който останах донякъде сам, донякъде заедно със размислите и надеждите си.
А надеждите са затова да се позбъдват.
Форума не е софтуер и кликове.
Поне за мен.
А като си такъв миниджор, защо не натриеш носовете на неразбиращите, и да сътвориш чудото на века.
Трибуната на Асен1975, в Църквата на икономистите от последния ден

разбира се,че имаш правото да си там където ти харесва,дори и неуспорвам това.просто ти казах,че хабенето ще ти е напразно....но щом си решил,ДЕРЗАЙ!
    излючително ме засегна,че ме нещеш в твоя сайт.ама кво да се прави-някои казват,че хората са на замята,за да страдат,та и аз ще пострадам малко,па че ми мине.......
     нямаш ли още някоя хитринка да извадиш от джоба?
ако искаш,давай,и аз съм хитър петър-давай да се замеряме с хитринки,да видим кой кого ще уцели....
     кой е на ход-ти ,или аз?
Хората са на земята да страдат и да се учат.
Ама ти си отскоро и страданието ще ти е в повече.
То така се става и адепт.
Избрал си църквата на "Икономистите от последните дни"
Пълниш я със съдържание гледам.
Внимавай да не прелее, че осанна и разпни го, са с малка разлика във времето.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Абре ора вие освен да празнословите(спамите) друга работа нямате ли си?!?!?
Последните няколко страници нямат нищо общо с темата!!!!
Явно некой му либсва основното образование и най-вече часовете по литература раздел писане по тема!!!!
Стегнете се  8)


По въпроса се говори тук:
http://www.fimoti.com/index.php/topic,196.0.html

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Едно спамче...  :-[
Моля, не ми се сърдете много, само малко...  :-\ :)


Поздрав за Жоро!
С най-добри пожелания, каквото и да реши...  :) *drink11*

The Most Beautiful Creation in the World - Pantazis - Subs - Bg,Eng - My Info


:)

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Присъединявам се към спамчето на Муза!  :) ;) :D
« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 22:32:25 от elissa »

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Ех Muza, то от последния ден май само само постовете на Новинаров и вашите клипове имат смисъл, така,че пейте си и не се притеснявайте. ;) :) *flower1* *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Ех Muza, то от последния ден май само само постовете на Новинаров и вашите клипове имат смисъл, така,че пейте си и не се притеснявайте. ;) :) *flower1* *drink11*


 *drink1* *drink3* *drink4* *drink5* *drink11* *drink10* *drink9* *drink6* *drink2*

Prin xathei to oneiro mas ... Преди да изчезне мечтата ни


 За теб, Владо - едно мое старо клипче с опит за превод и НАЗДРАВЕ  ;) :D :)
« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 23:38:08 от elissa »