Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1215672 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки


А, пък ние с право ги поучаваме, леко назидателно  *prof*, че трябва да се правят икономии.  Щото, икономиите са му майката ... на мизерията.

Пак ще получат пари, които никога няма да върнат. И не само те. В замяна на какво, обаче?

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки

Бях казал на Жорката, че за Гърция сега започва "началото" на "края" - т.е. Олимпиадата в Атина 2004 год. беше т.нар. апогей.

Защо повече нищо не му казвам дет' ме базика за "препоръки" да се сеща сам. Някой ден кат' си пооправи речниковия запас и започне да употребява думите "Благодаря!" и "Прощавай!" - може и да се замисля, ако не съм пукнал дотогава  *valcho*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки


А, пък ние с право ги поучаваме, леко назидателно  *prof*, че трябва да се правят икономии.  Щото, икономиите са му майката ... на мизерията.

Пак ще получат пари, които никога няма да върнат. И не само те. В замяна на какво, обаче?

Мадам Музе-ва,

защо не отидете в Гърция кат' са толкоз цъфнали и вървежни? В черничкото справка с данъците  *girl*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Нещата са сериозни, оценете ги:
http://www.puls.bg/health/news/news_3397.html


Скитов,

аз си те харесвам. Учудвам се какво против имаш, дет' съм поел ангажимент до 10-15 години БГ-то да остане без държавен дълг, т.е. да плащате ниски данъци и да имате як растеж и в момента го правя ( въпреки шегичките на Додо ).

Та, и теб да те попитам с оглед твоето семейство, близки и познати, ако някой е поел такъв ангажимент и твоето отношение към това, демек баба ти, майка ти, децата ти и представи си и ти някой ден да ровите всички по кофите, каквато е статистическата тенденция в момента. Според теб: "Ти пълен кретен ли си? Или полу-кретен?"

Не ми отговаряй - мисля, че е видно отдалеч!  *drink9*

П.П. Ъъ .. някой ден прегледай за похода на Ботевата чета, където чилякът 200 км път пеша изминава и навсякъде са му са се хлопвали вратите пред лицето и пред хората му.

Та, местя си го от крачол в крачол щот' твоя типаж ми е ясен, но днес се наричаш свободен като дядо ти е тръшвал портата в лицето на Ботев.

Споки  *girl*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 01:39:04 от marandi »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки


А, пък ние с право ги поучаваме, леко назидателно  *prof*, че трябва да се правят икономии.  Щото, икономиите са му майката ... на мизерията.

Пак ще получат пари, които никога няма да върнат. И не само те. В замяна на какво, обаче?

Мадам Музе-ва,

защо не отидете в Гърция кат' са толкоз цъфнали и вървежни? В черничкото справка с данъците  *girl*

Казваш, че са по-зле от нас ли? Може, аз видях друго. Явно съм попаднала не там където трябва. :)


marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

Чести прояви на безпардонност и арогантност

Демек съм дошъл у вас и съм ти оставил децата жадни и гладни ли?

П.П. Нямам време да се обяснявам, браточка. Прости ми!

В блог-чето кат' виден некадърник, дет' ме изкарахте защо нито един, с когото съм работил и ме познава лично не видяхте да напише нещо лошо.

А, тия 'орица са доста! Кат' си отговориш някой ден на въпроса защо само пълни анономници ме атакуват - ще проумееш и ти какъв си  *girl*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки


А, пък ние с право ги поучаваме, леко назидателно  *prof*, че трябва да се правят икономии.  Щото, икономиите са му майката ... на мизерията.

Пак ще получат пари, които никога няма да върнат. И не само те. В замяна на какво, обаче?

Мадам Музе-ва,

защо не отидете в Гърция кат' са толкоз цъфнали и вървежни? В черничкото справка с данъците  *girl*

Казваш, че са по-зле от нас ли? Може, аз видях друго. Явно съм попаднала не там където трябва. :)

Като туристка или като поне 6 месечно пребиваща работеща/домакиня и т.н.?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Гърция призна провала си, пак иска отстъпки


А, пък ние с право ги поучаваме, леко назидателно  *prof*, че трябва да се правят икономии.  Щото, икономиите са му майката ... на мизерията.

Пак ще получат пари, които никога няма да върнат. И не само те. В замяна на какво, обаче?

Мадам Музе-ва,

защо не отидете в Гърция кат' са толкоз цъфнали и вървежни? В черничкото справка с данъците  *girl*

Казваш, че са по-зле от нас ли? Може, аз видях друго. Явно съм попаднала не там където трябва. :)

Като туристка или като поне 6 месечно пребиваща работеща/домакиня и т.н.?
Туристка. Знам какво ще кажеш, но все пак - общото впечатление, обикновено не ме лъже. Пък и поговорих с тоя, оня ...

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

Като туристка или като поне 6 месечно пребиваща работеща/домакиня и т.н.?
Туристка. Знам какво ще кажеш, но все пак - общото впечатление, обикновено не ме лъже. Пък и поговорих с тоя, оня ...
[/quote]

В "чужбина" се ходи само като турист и на пазар. Т'ва са думи на Мама ( лека й пръст ).

П.П. Коя е твоята "чужбина" не си малка и ще си решиш. Аз копче няма да кажа за избора ти.

 *drink10*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Пичага, в твоя блог коментарите са от типа на:
Цитат
1. анонимен - S.O.S.
26.05 15:09
Пак са инсталирали Интернет в лудницата !

И не се заяждай с анонимността. Интернет е роден с нея, ама ти трябва да ги знаеш тия работи, щото ти си го измислил и родил. Ти си по-велик от Айнщайн, не аз. Не ли? Как ти определяш действителността е въпрос на твоята интерпретация, пречупена през твоята призма. Искал си да се самоизтъкнеш, да изпъкнеш, създал си блог и си тръгнал да даваш акъл на света как да живее, не ли? Как ще те оценят, ако си анонимен?! Не ли? Жалко, цял Китай, Индия и 99% от човечеството са обречени да живеят в невежество и нищета, щото нямат достъп до богатството, което твориш. Ето как ще се роди Българската империя...

Да си мисли някой, че е "анонимен" в интернет е същото като да си мисли, че пощенският му адрес, стационарният телефон или мобилният му телефон са "анонимни", ако си плаща за интернет легално, а не го краде. Да крадеш интернет не е толкова лесно, но е възможно или ако не се маскирал през система от прокси-сървъри и има анти-трейсващ софтуер, който да го предупреди, когато трейсващия софтуер го наближи. Имал съм приятел, който предупредих да си затрива за 10 мин. хард-дискове и всичко, щот' се правеше на интересен да се рови из сайтовете на НАСА и да ги хаква от любопитство и ония му отидоха на адрес. Просто му дадох 30 мин. аванс и стана случайно да мога да го предупредя.

П.П. По принцип може да изискаш всеки през съдебен иск, пращат призовките он-лайн на "анонимника", дет' им викаш.

Някой ден попрочети за МАС-адрес на всяка мрежова карта, какво означава и защо бройката им беше ограничена до 12 млрд., а сега се коригират нещата, поради нарастналото потребление.

П.П.П. Но като ти гледам вярата - скоро ще ни убедиш, че в цял свят никой не си плаща интернет-а и затова били "анонимници", както се изрази.

« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 02:43:24 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Пичага, в твоя блог коментарите са от типа на:
Цитат
1. анонимен - S.O.S.
26.05 15:09
Пак са инсталирали Интернет в лудницата !



Щом казваш, че са такива - значи за теб са такива.

Аз нарочно не ги трия подобни "анонимници" понеже свобода на словото винаги трябва да има, но понякога модераторите на блог.бг не са толкова търпеливи като мен  *girl*

После поредните "специалисти" кат' теб по "анонимност" в интернет обвиняват мен, че аз съм им ги триел.

И следва поредното местене от крачол в крачол, демек да се обяснявам, че нямам сестра па сега  *drinks*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

Е, и? Що протестираш, че все "анонимници" те критикували тогава? А?



Протестирам, че анонимници си мислят, че са "анонимници". Някой ден ще осмислиш разликата  *girl*

П.П. Барби-ту, някой ден ще ти разкаже за нива на защита при баМковия софтуер, защо са направени така и колко често си чувал някой да охака баМка през интернет. Кофти на цялото стори е, че докато тоя дет' се мисли за "анонимен" и тръгне да се ебава с баМка, след 30 мин. му звънят на вратата. Ъъъ ... има и "маркировка" за пред съда, да не се направи на луд, че уж случайно и без да иска.

Та, толкоз за "анонимността", в която вярваш  *girl*

Нали сте приятелчета и аз няма му отнемам удоволствието.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 02:57:47 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Да крадеш интернет не е толкова лесно, но е възможно или ако не се маскирал през система от прокси-сървъри и има анти-трейсващ софтуер, който да го предупреди, когато трейсващия софтуер го наближи. Имал съм приятел, който предупредих да си затрива за 10 мин. хард-дискове и всичко, щот' се правеше на интересен да се рови из сайтовете на НАСА и да ги хаква от любопитство и ония му отидоха на адрес. Просто му дадох 30 мин. аванс и стана случайно да мога да го предупредя.

аааааааааахахахаха
marandi, абе моля ти се бе, не пиши за мрежи простотии, бе! Това само по филмите го има, където разведката трейсва и там разни графи се чертаят как има прогрес и върви и напредва към лошия от точка на точка аааааааааааааааааааааахахахаха не мога повече, взимам си отпуск!
А лошият има антитрейсващ софтуер, който пуска аларма на всяка точка ааааааааааааааааааааахахахаха изкърти керамиката и на градската тоалетна.
Това както като се търси съвпадение на образ и за да може зрителите да разберат какво става се въртят разни снимки много бързо и казва пиу-пиу-пиу.
*rofl*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Да крадеш интернет не е толкова лесно, но е възможно или ако не се маскирал през система от прокси-сървъри и има анти-трейсващ софтуер, който да го предупреди, когато трейсващия софтуер го наближи. Имал съм приятел, който предупредих да си затрива за 10 мин. хард-дискове и всичко, щот' се правеше на интересен да се рови из сайтовете на НАСА и да ги хаква от любопитство и ония му отидоха на адрес. Просто му дадох 30 мин. аванс и стана случайно да мога да го предупредя.

аааааааааахахахаха
marandi, абе моля ти се бе, не пиши за мрежи простотии, бе! Това само по филмите го има, където разведката трейсва и там разни графи се чертаят как има прогрес и върви и напредва към лошия от точка на точка аааааааааааааааааааааахахахаха не мога повече, взимам си отпуск!
А лошият има антитрейсващ софтуер, който пуска аларма на всяка точка ааааааааааааааааааааахахахаха изкърти керамиката и на градската тоалетна.
Това както като се търси съвпадение на образ и за да може зрителите да разберат какво става се въртят разни снимки много бързо и казва пиу-пиу-пиу.
*rofl*

Бе, не знам - питай си приятелчето Барби как висят нещата.

Иначе е видно, че ти платено прокси не си ползвал, демек плати 1 домейн и хост с безплатен форум за 20 стинки на година и се помисли за комп. спец.

Сега остава да ни убедиш, че форума е поръчков и си кихнал цели 300 стинки за него, щот' ако си кихал си бил будала? Има ги безплатни ... *girl*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 03:12:48 от marandi »