Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1212669 пъти)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Ето нещо интересно,което отново ще разсърди мнозина и най-вече новогръцкия продължител на творчествато на Страбон, нашия познат съфорумец  λίπος πούστης.
 http://prarodinata.blog.bg/history/2012/06/05/dylgoochakvanite-plochi-izpisani-na-kirilica-ot-vremeto-na-t.964033[/url]

Гърците са открили всичко-топлата вода,студената вода ,колелото и секса.Гръцката сексуална практика по-късно е доразвита от римляните като са добавили и жената.
« Последна редакция: 13 Август, 2013, 21:59:23 от Фло »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Ето и Истината за измислената гръцка  история! Фалшификацията за древните  гърци:http://ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2825
Учените в Оксфорд са си измислили историята на "Древен Рим и Гърция" - в повечето случаи от средновековни италиански източници. Великата революция вече е станала и Британската империя отчаяно се е нуждаела от велики праотци като римляните. Френската интелигенция твърди, че е направила известната си република по "Римски" модел.



goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Оооо... Флочко!
Най накрая ми просветна от къде си придобил знанията си по химията на бетоните!
И ти си велик Любителю на ниВЕЯта и Велики Алхимико!
Дерзай, приятелю! Възхитен съм!
Да ги разкрием тези гръцки фалшификатори! Дали пък няма да са от гръцката махала на Варна?
 *drinks*

Ето и Истината за измислената гръцка  история! Фалшификацията за древните  гърци:http://ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2825
Учените в Оксфорд са си измислили историята на "Древен Рим и Гърция" - в повечето случаи от средновековни италиански източници. Великата революция вече е станала и Британската империя отчаяно се е нуждаела от велики праотци като римляните. Френската интелигенция твърди, че е направила известната си република по "Римски" модел.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
 О, о-о-о , Жорката-λίπος πούστης ,амбриажа и съвременния   Страбон - Στράβων,модерния   Есхил - Αισχύλος за  "древната гръцка  цивилизация". Любимият похват на мазньото-епик е  да  плюе по някой персонално въпреки насрещния вятър , подмятайки  дочути и недоразбани неща от нета за съфорумците особено усърдно.
Чисто времево  няма къде да се намърда "древната гръцка цивилизация" между  египетската цивилизация и римската цивилизация ,след като Рим е завладял Египет.Не,че ме  вълнува толкова дали гърците като откриватели на секса ,без да е включена жената все още  го практикуват по древния способ.

Ето и едно любопитно предсказание,как Гърция ще потъне до 2014 г.Мазньото ще доплува обратно. http://www.burgasnovinite.bg/Yordanka-Nikolova.html
« Последна редакция: 17 Август, 2013, 20:03:39 от Фло »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил

 О, о-о-о , Жорката-λίπος πούστης ,амбриажа и съвременния   Страбон - Στράβων,модерния   Есхил - Αισχύλος за  "древната гръцка  цивилизация". Любимият похват на мазньото-епик е  да  плюе по някой персонално въпреки насрещния вятър , подмятайки  дочути и недоразбани неща от нета за съфорумците особено усърдно.
Чисто времево  няма къде да се намърда "древната гръцка цивилизация" между  египетската цивилизация и римската цивилизация ,след като Рим е завладял Египет.

Ииии...
Пак си прав, Велики Любителю на ниВЕЯта!
На... виж какви открития цитирани от теб по горе не съм дочул и съм недоразбрал...
Къде да разбера аз величието!

Ама за теб - само хубаво!
Не може инаЦе да сЪ говори персонално за един велик патриотин и съфорумец!
Не може да не си прав!
Мръсните гърци:
Чисто времево  няма къде да се намърда "древната гръцка цивилизация" между  египетската цивилизация и римската цивилизация ,след като Рим е завладял Египет.
управляван от грозната Клеопатра, наследниЦка на Птоломеите - едни мръсни `ора, говорещи мръсния гръцки!
 :D
Велико умозаклюЦение!  :o
Къде да сЪ сетя аз!  :-[
Прав си!  *clap*
Хвала на усилията ти, да ни ограмотиш!
Давай!
Смело!
Обзалагам се, ще имаш подкрепата и на Великия Хун!

Оставам твой поЦитател! (прощавай... с Ч-то съм малко на Ви  :D)
СърдеЦни поздрави!
 *drinks*
« Последна редакция: 17 Август, 2013, 20:47:20 от goro »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Един виц ,поздрав за Жорката за постоянните му напъни:
Крокодила  много искал да обиди мечката,и като я видял на брега да лови риба,съставил план. Наумил си да и зададе въпрос дали и кълве рибата ,и  ако отговори ,че кълве, да и каже,че на проста мечка рибата кълве,ако каже пък ,че не кълве ,пак да я обиди ,че е проста с думите,че на проста мечка рибата не кълве.Задействал плана и изплувал срещу мечката:
- Кълве ли кълве ли бабо Мецо?
Мечката мълчала.
- Кълве ли кълве ли бабо Мецо?-пак питал в очакване.
Мечката го погледнала и му казала:
-Плуваш ли плуваш ли мазно лайно зелено?! *yahoo*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Ииии...
Ти пък!
Любителю на ниВЕЯта!  *yahoo* *rofl*  *yahoo*
Какъв виц!  *rofl* *rofl* *rofl*
Още ми се тресе тумбака от смях, като миналия път, когато го разказа.  *yahoo*
Знаех си аз, Це партията има Цувство за хумор!

Ма, предупреждавай, моля те!
За малко да направя белята!
Добре, Це у нас нямаме 8 кенефа да сЪ объркам и само ти беше зяпнал насреща ми!


Малък Цовек, изтървам се от време на време!
Ша ма прощаваш, нали?
И не си сЪ обидил на МеЦката?

 *drinks*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Ииии...
Ти пък!
Любителю на ниВЕЯта!  *yahoo* *rofl*  *yahoo*
Какъв виц!  *rofl* *rofl* *rofl*
Още ми се тресе тумбака от смях, като миналия път, когато го разказа.  *yahoo*
Знаех си аз, Це партията има Цувство за хумор!

Ма, предупреждавай, моля те!
За малко да направя белята!
Добре, Це у нас нямаме 8 кенефа да сЪ объркам и само ти беше зяпнал насреща ми!


Малък Цовек, изтървам се от време на време!
Ша ма прощаваш, нали?
И не си сЪ обидил на МеЦката?

 *drinks*
Плуваш ли плуваш ли мазно лайно зелено?!  :)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Не се сърди на Меца, Флочко,
ти нали си знаеш, че си крокодил?

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Не се сърди на Меца, Флочко,
ти нали си знаеш, че си крокодил?
Ей - и-и, мамка му, усвоил си  византийската лукава мазняшка практика петното все да да се мъчи да изплува ! Плувай,плувай .....ти си ! :)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Не се сърди на Меца, Флочко,
ти нали си знаеш, че си крокодил?
Ей - и-и, мамка му, усвоил си  византийската лукава мазняшка практика петното все да да се мъчи да изплува ! Плувай,плувай .....ти си ! :)
Поне си откровен, Любителю на ниВЕЯта! Каквото ти на душата, такова и в устата!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил


Фалшификацията на историята за гръцката цивилизация  рефлектира върху истината за африканската цивилизация /субсахарска  африканска цивилизация/.Отделянето на Египет от африканската история и пришиването му към "гръцката цивилизация" за да се даде на Европа "цивилизационно начало" ще излезе пришито с бели конци.Поглед от другата страна/географска/на проблема с фалшификацията:
http://emmanuelkariuki.hubpages.com/hub/Falsification-of-Africas-history
 Ало,Жоре Птоломеев :)бегай до гръцкото министерство на културата за още пари.

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Фалшификацията на историята за гръцката цивилизация  рефлектира върху истината за африканската цивилизация /субсахарска  африканска цивилизация/.Отделянето на Египет от африканската история и пришиването му към "гръцката цивилизация" за да се даде на Европа "цивилизационно начало" ще излезе пришито с бели конци.Поглед от другата страна/географска/на проблема с фалшификацията:
http://emmanuelkariuki.hubpages.com/hub/Falsification-of-Africas-history
 Ало,Жоре Птоломеев :)бегай до гръцкото министерство на културата за още пари.


О, Велики Любителю на ниВЕЯта, Велики алхимико на бетона, и познавач на афро-английската словесност!
Пък аз се чудех...
От къде?
божественото ти превъплъщение във крокодил!
Какъв неук съм бил!
Ти си бил в директна връзка с фараоните край тихите води на Нил!

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Кво ви става бре?..... *scare*
Слънцето ли нещо....или луната ви влияе?...Мноу сте са натопорчили, баси!
Ас съм българче.......

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
О,Жорка , сине Птоломеев, Клеопатрова издънко,тъй и тъй си хортуваме любезно да ти споделя ,кога ме загложди по-сериозно от друг път мисълта,че гръцката "древна цивилизация" е голяма фалшификация!На последното европейско състезание по футбол,като видях от близък план на какво приличат физиономиите  на националите им на гърците.Че там еволюцията е спряла  бе ,най-малко преди 2500 г. !Ако е верно,че тия примати са потомци на  древните мислители,то представям си на какво са мязали древните ебаси! Та така мазньо,бегай за още  пари,че африканските историци ще ви създадат голям проблем на измишльотината "древна гръцка цивилизация"!