Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1209536 пъти)

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
................................
Брех, Жорето подскочи кат' ощипана мома - хихи
...

Не аз мурджо, ти подскачаш. Аз само се хиля!  *rofl*
Първо ни обясняваш от какво се срамували гърците и понеже твърденията ти са толкова смешни и нелепи подскачаш на друга тема, която едва ли ти е по ясна.
Та преди да минем на нея...
Обясни сега, ще пренапишеш ли Паисий да пасне на писаниците ти, или ще минем направо на по великите ти съчинения?  ;)

п.п.
Сега... Знам, че ти други историци освен гайдов кавалов и разни шматароци не признаваш... съзнанието ти със златарковци, мутафкофци, бурмовци, генчевци и пр... не се е затормозявало...
Ама все пак... за отеца един компромис русата ти кордела  ;) може да направи. Ще си първия дето се опитва да го опровергае по този въпрос... *yahoo*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
................................
Брех, Жорето подскочи кат' ощипана мома - хихи
...


Първо ни обясняваш от какво се срамували гърците и понеже твърденията ти са толкова смешни и нелепи подскачаш на друга тема, която едва ли ти е по ясна.
Та преди да минем на нея...
Обясни сега, ще пренапишеш ли Паисий да пасне на писаниците ти, или ще минем направо на по великите ти съчинения?  ;)

п.п.
Сега... Знам, че ти други историци освен гайдов кавалов и разни шматароци не признаваш... съзнанието ти със златарковци, мутафкофци, бурмовци, генчевци и пр... не се е затормозявало...
Ама все пак... за отеца един компромис русата ти кордела  ;) може да направи. Ще си първия дето се опитва да го опровергае по този въпрос... *yahoo*

Думаш, че Паисий е имал повече инфо за времето/епохата си, отколкото информацията, с която ние разполагаме сега - така ли мило ми 120 кг-мово, Жоренце?  *rofl*

П.П. Ти вЕрно си за преглед и психиатър, мацко!
-------------------------------------------------------------
Питах те доста работи, ама нещо сецваш в кръста веднага, та да ти примомня:

1. Като някоя "паста" ти ги напише нещата е "паста". Когато ти я препишеш 1 към 1, вече ставаш марково копИле, пардон "гърче". Така ли? - хихи

2. Какви сте в крайна сметка? Елини, Ромеи или гърци? Или и трите по твоите "теории"? Също искам твоята версия откъде произлизат тия думички: грък, елин, ромей?  *girl*
-------------------------------------------------------------
Ай, кат' измислиш нещо, може и да ти попълня за сетен път пропуските по гръцка "история".
-------------------------------------------------------------
П.П.П. Ако си беше чел историята Фнимателската, щеше да забележиш, че когато Гърция изчезва от историческата карта през 146 г.пр.н.е., за да се появи едва през 1832 годинка. Та, щеше да забележиш, че във всяка епоха елин е било обидно през римско време, после ромеи през османско и т.н. Та, понеже се чудите още каква история да си припишете за "ваша", барабар с Александър Македонски и прочие хуморески и затова си ми 'ноу забавен, мамин сладък  *rofl*
-------------------------------------------------------------
Видя ли албанските диалекти и в частност този, който се ползва в Атина, "Гърчето" ми то? - хихи

К'во прайка тоя албански в столицата на Гърция съм сигурен, че още не можеш да си го обясниш, налЕ?  *girl*
« Последна редакция: 03 Април, 2012, 02:07:10 от marandi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Първо ни обясняваш от какво се срамували гърците и понеже твърденията ти са толкова смешни и нелепи подскачаш на друга тема, която едва ли ти е по ясна.
Та преди да минем на нея...
Обясни сега, ще пренапишеш ли Паисий да пасне на писаниците ти, или ще минем направо на по великите ти съчинения?  ;)

п.п.
Сега... Знам, че ти други историци освен гайдов кавалов и разни шматароци не признаваш... съзнанието ти със златарковци, мутафкофци, бурмовци, генчевци и пр... не се е затормозявало...
Ама все пак... за отеца един компромис русата ти кордела  ;) може да направи. Ще си първия дето се опитва да го опровергае по този въпрос... *yahoo*


Думаш, че Паисий е имал повече инфо за времето/епохата си, отколкото информацията, с която ние разполагаме сега
...
К'во прайка тоя албански в столицата на Гърция съм сигурен, че още не можеш да си го обясниш, налЕ?  *girl*


Ама няма начин ти да не си по образован от Паисий и русата ти кордела да няма повече информация от всички бугарски историчари взети заедно с изключение на кавалов и гайдов!
 *rofl*

Айде сега да се позабавляваме малко
ползвайки твоите историчарски извори!
;)
Ето ти едо линкче за Arvanites от тях!
С любовта ти към чуждите езици съм убеден, че не само ще го разбереш, но и ще разчетеш етническите карти от втората половина на 19 век в статията - германски и френки. Сигурен съм даже, че може да преброиш и арванитите в смесените зони по точиците на картите!
;)



За да продължим със забавлението :D
и да дадем материал за раз-мишле-ние на русата ти главица,

вместо да ходим толкова назад - при кутригурите и утигурите - известни ни единствено от хрониките на едни тъпи гърци-византийци-ромеи-човекоподобни -  да се ограничим само 300-500 години назад, когато на патриаршеския престол в Константинопол е етническият българин (по баща със сигурност, по майка не) Митрофан ІІІ (1565-1572, 1579-1580).
Не се и съмнявам, че за този период и  доколкото не е известно Митрофан ІІІ да е отричал етническия си произход, русата ти въздухозаборница ще направи правилния извод:
Превзели сме Цариград! Не само Солун! :D

Едно нещо обаче ме смущава. Малко преди Митрофан - едни арванити основали българското село Арбанаси до сами старопрестолнината Търново. И не само това, ами и надписите по иконите, се на гръцки ги зографисали!
http://galyajournal.wordpress.com/
Два века по късно - точно за времето за което твоята руса въздухозаборница твърди, че гърците ги било срам да се наричат гърци и се албанеели и българеели, открили в Арбанаси  едно от първите гръцки училища по българските земи...


Аз ти вярвам, че ти си по ин-Формиран от оня монах Паисий! Такова слънце на науката като тебе няма начин да не е по ин- Формирано...
;)

Но пък има едни българи... недоучени  ;)
- да вземем например тоя Венци Константинов.
Виж какво си позволяват да пишат и цитират за Арбанаси
Цитат
http://liternet.bg/publish3/vkonstantinov/arbanasi.htm
В съзерцание на всичката тази красота летописецът на селото, свещеник в манастирската църква "Св. Никола", ще се "провикне" в дневника си: "Да мълча не мога! Трябва да говоря, да възпея чудното Арбанаси, голямо село посред България, на една възвишена местност, жилище на ромеи. Блести то като огледало по цялата епархия. Тук въздухът е пречист, а вътрешностите му вятърът ги разхладява, пък водата на стария извор сърцето подмладява... Край селото очите на човека се развличат - природните промени много ги омайват. Непрекъснато благоухаят цветовете и миризмите на цветята. Усеща сърцето благодат, защото е всичко чудно и дивно. Очите се уморяват да гледат толкова неща, за които умът трябва да размишлява, а езикът да ги изказва..."
...





п.п.
Докато размишляваш - долното може да го прескочиш! Нали си по-инФормиран от Паисий - не ти трябва!
А и не е за руси кордели.


В цялата съвременна световна историография единствено от Fallmerayer и тук таме от някой негов клакьор от Македония, Албания или учена руса кордела от бг, могат да се прочетат словоблудстванията относно формирането на съвременния гръцки етнос.
И ако позицията на Fallmerayer е ясна в контекста на неговото политическо съвремие, нашенските пасти са толкова неграмотни, че са способни да отрекат собствената си история само и само да е на тяхното.

Fallmerayer пише по времето когато на мода в Бавария е елинизма, а във Виена, гръцката търговска колония е толкова могъща, че на опита на Метерних да спре, с оглед на ангажиментите на Австрия към Портата и идеологията на Свещения съюз, финансирането и изпращането на оръжие от Австрия към гръцките въстаници, гърците просто го предупреждават, че ще оттеглят капиталите си от Виенската борса... И Метерних кляка...
Fallmerayer е от крайните елинофоби. (Не е само българско явлението, а на европейско ниво става въпрос за сблъскването на два цивилизационни модела и слава Богу надделя елинистичният, а не немският.)
Биха ли могли да бъдат наложени германските идеали за Европа при тези "увлечения" към атинската демокрация?
И Fallmerayer открито и директно призовава за решителна и окончателна разправа с "наследниците на Византия".

Модата в българските земи по елинизма и гръцките училища на "несъществуващите" гърци е много преди Fallmerayer.
Паисий, все още недооценен от нашата историография, пише повече от половин век преди Fallmerayer. И разбира се, гледната му точка е съвсем различна.
Освен християнин и патриот, запознат с атонските ръкописи и миналото величие на полуострова, Паисий е почтен мъж и не се занимава да гради финтифлюшки и небивалици за "изчезналите" гърци!
Той живее в един "двор" с гърците, познава ги, знае историята им, знае тяхната реалност и ясно вижда опасностите за българското племе от това съжителство. (... не се е намерила някоя руса куха тиква да го инФормира правилно!)

Интересен би бил коментара на един Паисий относно писаниците на един Fallmerayer...  ;)

Щото относно писаниците на днешните ни пасти и руси къдрици, готови да подложат езици под всяко "западно" изходно отверстие, съм почти сигурен би започнал с

"О, неграмотни и юроде!..."

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Гърция си иска заем в размер на 95 млрд. от Германия още от Втората световна война!
Както казват мойте партньори, империята отвръща на удара!!!

Гърция смята за открит въпроса за германските компенсации от края на Втората световна война.

Това заяви говорителят на гръцкото външно министерство Григорис Делавекурас на журналистически въпрос по повод декларация на германското външно министерство, в която се казва, че такъв въпрос за Берлин не стои, съобщават гръцките медии.

Позицията на Гърция по този въпрос е твърда и е валидна с пълна сила, каза неотдавна гръцкият външен министър Ставрос Димас. Той поясни, че проблемът с германските компенсации и принудителният заем, даден от Гърция на нацистка Германия по време на Втората световна война, продължава да е неуреден и че гръцката страна си запазва правото да търси решение.

За да няма никакво съмнение, повтарям, че Гърция никога не се е отказвала от претенциите си и няма да го направи, допълни ръководителят на гръцката дипломация.

Смята се, че по този принудителен заем Германия дължи на Гърция между 70 и 95 млрд. евро. Заемът не попада в репарациите за щетите, причинени от Германия на страните, окупирани по време на Втората световна война. След като преди две години Гърция подписа споразумението с европейската тройка кредитори, Германия постави условие тя да няма право да претендира за други германски задължения към нея, пише БТА.

http://www.dnes.bg/balkani/2012/04/0...rmaniia.155574

Айдее пак се почна. След "френските акции" на сем. Маймунис, сега наред са немските репарации...

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

За да продължим със забавлението :D
...................................
Виж какво си позволяват да пишат и цитират за Арбанаси
Цитат
http://liternet.bg/publish3/vkonstantinov/arbanasi.htm
В съзерцание на всичката тази красота летописецът на селото, свещеник в манастирската църква "Св. Никола", ще се "провикне" в дневника си: "Да мълча не мога! Трябва да говоря, да възпея чудното Арбанаси, голямо село посред България, на една възвишена местност, жилище на ромеи. Блести то като огледало по цялата епархия. Тук въздухът е пречист, а вътрешностите му вятърът ги разхладява, пък водата на стария извор сърцето подмладява... Край селото очите на човека се развличат - природните промени много ги омайват. Непрекъснато благоухаят цветовете и миризмите на цветята. Усеща сърцето благодат, защото е всичко чудно и дивно. Очите се уморяват да гледат толкова неща, за които умът трябва да размишлява, а езикът да ги изказва..."
...





Зайко,

как не те мързи да пишеш толкоз, бря? - хихи

Ся не ти ли прави впечатление, че цитат-а, който даваш се говори за ромеи в Арбанаси? Ще ти дам още един жокер.

На Берлинския договор след Освобождение, България се разделя на княжество България и Източна Румелия ( демек в Тракия населението пак се обобщава като ромейско ).

П.П. Затова ти казах Зайко-Байко, че през различните периоди думичката ромеи е имала различно значение и ти се наби баш в османския период - хихи

Та с 2 думи, при османското присъствие целия Балкански полуостров се е наричал Румелия ( като географско покритие на някогашната Източна Римска империя ). Чаткаш ли или пак да ти го обясня, че гърците нямат нищо общо с ромеи през този период.

Щото по твоята логика нас официално великите сили ни кръщават Източна Румелия с договор, а не по разни песнички на гръцки, дет' ми беше постнал тук. Чак се просълзих от умиление, докато ти следя логическата мисъл  *rofl*

Вашите "историци" затова отсвириха доктрината ромеи(византийци), че се усетиха и сега ново 20-сет - били сте елини, ръ'иш ли ...?  *girl*
[/quote]

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
goro и marandi,

Разликата между българи и гърци идва още от произхода на homo erectus. Както е известно гърците произхождат от горилите, а "ВЕЛИКИТЕ" българи от шимпанзетата. Но най-великите разбира се са арменците те са наследници на маканяните.

Та като стана въпрос за произход ето:

Седят двама гърци- баща и син.
- Тате, от какви маймуни са произлезли руснаците?
- От едни много здрави и глупави маймуни - Гаврила се наричат...
- Тате, а от какви маймуни са произлезли евреите?
- От едни много нагли и вредни маймуни - Абрамгутанг се наричат....
- Тате, а от какви маймуни са произлезли арменците?
- От едни много малки и противни маймуни - Макакян се наричат...
- А ние, от какви маймуни сме произлезли?
- От едни високи, красиви, умни ....Шимпанидис се наричат...
- Тате, а българите от какви маймуни са произлезли...
- Ох, сине, колко пъти да ти повтарям - първо са се появили българите, а после маймуните....
« Последна редакция: 03 Април, 2012, 15:18:16 от Невидимко »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Ся не ти ли прави впечатление, че цитат-а, който даваш се говори за ромеи в Арбанаси? Ще ти дам още един жокер.
...

Ах мурджо, мамин, сладък!
А не видя ли, че точно тази думичка съм я подчертал уголемил и дал в червено
Ти как мислиш?
За да ми даваш жокери ли?  ;)

п.п.
И пак забрави да ми отговориш.
Кога точно гърците ги е било срам да се наричат ромеи?
И ще пренаписваш ли Паисий?
« Последна редакция: 03 Април, 2012, 16:01:21 от goro »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
...
Ся не ти ли прави впечатление, че цитат-а, който даваш се говори за ромеи в Арбанаси? Ще ти дам още един жокер.
...

Ах мурджо, мамин, сладък!
А не видя ли, че точно тази думичка съм я подчертал уголемил и дал в червено
Ти как мислиш?
За да ми даваш жокери ли?  ;)

п.п.
И пак забрави да ми отговориш.
Кога точно гърците ги е било срам да се наричат ромеи?
И ще пренаписваш ли Паисий?


Зайко Байко,

пред делото на Паисий мога да ударя едно голямо чело в земята и Поклон!
--------------------------------------
По принцип ти отговарям, че си ми доста сложен с "препратките" в различните епохи.

Ромеи в периода османско присъствие на Балканите е било символ на езичник, друговерец. Било е обобщаващо за целите Балкани като география, а не на база етнос и не само за гърците в това понятие.
--------------------------------------
Ромеи идва от романи, и преди съм ти казвал, че Източна-Римска империя се разделя на няколко периода и в началото им думичката елини не е била на почит в Империята. Елин е значело езичник в него време до около 9-10 век, както по-горе ти давам примера при османците.
--------------------------------------
Ще минат няколко века преди гърците да овладеят ситуацията и да изкилиферчат "историята" като един от васалните народи в Империята.
---------------------------------------
П.П. Ако беше ме питал за силните страни на гърците - щях да ти ги кажа, но ти ме изкара гърко-фоб.
--------------------------------------
Ако ти подкарам България, Германия, УСА, Русия и т.н. ще ме изкараш българо-фоб, германо-фоб, русо-фоб и т.н.

Сещаш ли се колко ми е смешно?  *girl*
--------------------------------------
Идеята ми е да не се кикериш срещу българите - те нищо лошо не са ти сторили през вековете като махнем Калоян.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

п.п.
И пак забрави да ми отговориш.
Кога точно гърците ги е било срам да се наричат ромеи?

Сорка,

че "бавно" ти отговарям, ама не си ми само ти на главата  ;)

П.П. На този ти въпрос си прочети какво прави гръцката Патриаршия при въстанието за Независимост на Гърция през 1830 г.

С 2 думи ти го казвам, тя се отрича от него и застава на страната на Османска империя. И когато въстанието ви се оказва успешно, преправя всичко текстово ( както е преправяла българските евангелия ) и после вашата "история" го чете, че църквата ви е "подкрепила". Демек т'ва ти е "патриаршията", с която ми дава примери по-преди. Защо отначало ви отсвирва вашето духовенство.....? Питай тях ( смигам ).
-----------------------------------------------------------
Поздрави, не знам дали винаги ще мога да ти чатя из темата.
-----------------------------------------------------------
Вкарай някой лаф за Сократ и дебелата Меркел - там поне си "силен"  *girl*
« Последна редакция: 04 Април, 2012, 04:03:59 от marandi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Ромеи в периода османско присъствие на Балканите е било символ на езичник, друговерец.
...
:D :D :D

Мурджо,
Като стигнах до това ми мина през ума да ти събирам бисерите!  ;)
И в следващия момент констатирах, че е невъзможно.
Та то при тебе, кажи-речи, всяко изречение е бисер!  :D
Кандидат-студентите ряпа да ядат.
Ако кандидатстваш история трябва да знаеш, че ще те публикуват цялостно! При бисерите.  :D

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Събирай, патенце - събирай  *girl*
---------------------------------------------------------
Може да скокнеш и до Берлин да им набиеш 2-3 шамара и да им кажеш, на тия които са подписвали Берлинския договор как така си измислят понятието Източна Румелия ( в превод Източна-Римска империя ):

Участници, подписали го:

    * Великобритания: Бенджамин Дизраели, Роберт Гаскойн-Сесил, Одо Ръсел ,
    * Австро-Унгария: Андраши, Алойс Граф Кароли, Хайнрих Карл фон Хаймерле ,
    * Германия: Ото фон Бисмарк, Бернхард Ернст фон Бюлов, Хлодвиг цу Хоенлое-Шилингсфюрст ,
    * Италия: Луиджи Корти, Едуардо до Лоней,
    * Русия: Александър Горчаков, Пьотър Шувалов, Барон д'Убри,
    * Франция: Уилиям Анри Уадингтон, Сен Валие, Пол Депри и
    * Османска империя: Александър-паша Каратеодори, Карл Детроа ( Мехмед Али паша ), Садуллах бей, Мъкртич Хримиян
    * Румъния: Михаил Когълничану, Йон Братиану,
    * Гърция: Теодорос Делигянис, Петрос Браилас-Арменис
    * Сърбия: Йован Ристич
    * Черна гора: неизвестен представител
----------------------------------------------------------------------------
Гледам и някакво гърче е имало там, може и на него да се посмееш малко къде е видял ромеи в Тракия, щот' по твоите теории ромеи винаги е равно на гърци, налЕ така? Интересно защо турците са наричали тамошното население хем гяури, хем ромеи?   *girl*

После можеш да скокнеш и до мамалигарите и те да си върнат името Румъния и те, щот' и там ще ги изкараш гърци.

Бе, велики теории имаш с твоите ромеи, дет' били гърци, а па другите не разбрали - хихи
 -------------------------------------------------------------------------------------
П.П. Даже и жокер ти метнах, че ваш'те "историци" отсвириха ромеи-те и сега ще ви прайкат елини и те чакам някой ден да се наканеш да ми кажеш теорията си откъде произлиза думичката елин и да те подкарам и там  *rofl*
« Последна редакция: 04 Април, 2012, 14:23:03 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Така да припомним на "гърчето" Жорко какво му шпрехаха "пастите":


По принцип сега ще им рекапитализират банковия сектор и ще го овладеят. Когато им овладеят баМковия сектор, ще пристигнат и застрахователите. През това време ще започне приватизацията и хиляди, а може би и 1 милка гърци ще литнат на пътя. Така се икономисва от фиск-а. Капиш?

През това време методично ще им закрият малките и средни фирми поради липса на евтин кредитен ресурс и ще станат неконкурентни. Оттам ще лашне още една вълна на безработица.

В следващите 5-10 години за народеца им ще настане ад и концентрацията на капитал ще повиши скоростите си. Ще им се влошат всички социални придобивки като образование, здравни услуги и т.н.


Днес четем Марио Драги ( "паста", според "гърчето" Жорко, ако прочетем визитката му. Демек Жорко като види визитка и обръща плочата на морал и етика  *rofl* ):

Draghi: Greek Banks' Capital Has Been Basically Wiped Out By PSI

We Are Assessing Which Greek Banks Are Viable

Only Viable Greek Banks Still Eligible For Monetary Policy Ops
---------------------------------------------------------------------------

Интересно как "пастите" говорят едно и също, а само Жорко не може да го вдене какво се случва?
---------------------------------------------------------------------------
Възниква логичния въпрос: Има ли по-голяма "паста" от наш Жорко! ( риторично )  *girl*


« Последна редакция: 04 Април, 2012, 16:48:13 от marandi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
...
Може да скокнеш и до Берлин да им набиеш 2-3 шамара и да им кажеш, на тия които са подписвали Берлинския договор как така си измислят понятието Източна Румелия ( в превод Източна-Римска империя ):
...


 :D :D :D

Брях, тоз умник!  :D :D :D

`Начи... ти сериозно думаш - едната България я кръстили Княжество България щото в нея живеели българи!

Запазена марка (з)начи!  :D

Другата България кръстили Източна Румелия. Щото и в нея имало българи!

Даже в Арбанаси (а що не и в Търново), българите живеели със самосъзнанието на ромеи! А?

Тц, тц, тц...
Толкоз да съм бил глупав и да не съм го знаел!

 :D :D :D :D

пп
Па и чужди езици гледам си научил!  ;)  Превел си го това Източна Румелия най-накрая на чист български!  :D :D :D
Браво! Браво!
Аз пък днес четох само на български.
Ей туй: Кризата и заемите нe сложиха край на великденските бонуси в Гърция
И един Бай Хасан, бивш ромеин и той вероятно написал на чист български отдолу:
Цитат
Да се чуди чиляк кой е у криза и кой-наистина да.
 А,братко тумбу?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
"Държавни служители, земеделци, пенсионери и безработни ще получат допълнителни възнаграждения за празника".

Коммунизм жил, коммунизм жив, коммунизм будет жить!

*drinks*

Да здравствуют тоже наши Гоцэ, товарищ Станишев, бессмертые идеалы Цолы Драгойчевой и все вознаграждённые безработные!
Каждому по потребностям!!!


regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/04/05/1802144_v_atina_izbuhnaha_sblusuci_mejdu_protestirashti_i/

Всеки един човешки живот е ценен,но в този случай имам особенно мнение.Мъчно ми е разбира се,но не мога да не се запитам този човек имал ли е семейство / прочетах,че е имал / защото няма нормален човек,който би направил това без ясното съзнание,че ще нарани семейството си.Може би е искал това !?
Или в желанието си да покажеме на целия свят колко много ни тормозят сме готови да жертваме дори и хората които ни обичат !?
Тъжно и жалко !
Безмисленно дори,само показно показа колко слаб може да бъде човек  :(

Темата е отворена !
« Последна редакция: 05 Април, 2012, 20:55:36 от regata »
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!