Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1228927 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Като ставаш за смях, започваш с обидите.

Кажи още нещо за следене, рутъри, проксита - много е забавно. Само една градска легенда ли имаш в репертоара или има и други :)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Като ставаш за смях, започваш с обидите.

Кажи още нещо за следене, рутъри, проксита - много е забавно. Само една градска легенда ли имаш в репертоара или има и други :)

Чек, малко!

Първо какво съм обидил? Лафех си със Скити-ту, дет' от половин година иска да ме праща за жълта книжка, в което няма лошо и ти влетя кат' Гонзо Виелицата в разговора ни за т.нар. "анонимност".

Второ, ти какво каза насреща като аргумент, освен за нЕкви филми?

Трето: Може ли цитат за обидата, която съм нанесъл?! ( да не стане кат' Барби, дет' трепал майка ми, да не стане кат' пейдж ранг-а на крушояда )?

П.П. Май така ще стане - усещам по 6-тото си чувство  *drinks*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 03:19:45 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
А, нищо не съм казал.

Обясни моля, малко по-подробно принципа на работа на "проследяващия софтуер" :)

За обидата нямах предвид нещо към друг, а това изречение ни в клин ни в ръкав:
"Иначе е видно, че ти платено прокси не си ползвал, демек плати 1 домейн и хост с безплатен форум за 20 стинки на година и се помисли за комп. спец."

Т.е. даваш го като в детската градина - някой като ти каже че си тъп, и дежурният отговор е - "ти си тъп".

Ако държиш, мога да ти цитирам подобни реакции към абсолютно всички тук, които са ти казали по един или друг начин, че говориш глупости.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 03:21:29 от dodo2 »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
А, нищо не съм казал.

Обясни моля, малко по-подробно принципа на работа на "проследяващия софтуер" :)

А, защо ти не ни обясниш и докажеш, че такъв няма?!

Нали скиваш, че не обичам да се обяснявам  *drink9*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
А, нищо не съм казал.

Обясни моля, малко по-подробно принципа на работа на "проследяващия софтуер" :)

А, защо ти не ни обясниш и докажеш, че такъв няма?!  *drink9*

Това в час по измъкванка ли го учихте?

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
А, нищо не съм казал.

Обясни моля, малко по-подробно принципа на работа на "проследяващия софтуер" :)

А, защо ти не ни обясниш и докажеш, че такъв няма?!  *drink9*

Това в час по измъкванка ли го учихте?

Мне, ама не обичам да се обяснявам и да доказвам, че водата е мокра, а небето е синьо.

Докажи ти обратното, иначе за какво ме обвиняваш, че съм обиждал, че не мога да се сетя? Щот' не вярваш на филми? ( Баси "сериозния" аргумент ) *sheep*

П.П. Овцата съм аз да не вземе сега па пак да изтълкуваш грешно. Просто най-много се хиля със себе си и затова си набих сам една овца.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 03:26:06 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
А, нищо не съм казал.

Обясни моля, малко по-подробно принципа на работа на "проследяващия софтуер" :)

А, защо ти не ни обясниш и докажеш, че такъв няма?!  *drink9*

Това в час по измъкванка ли го учихте?

Мне, ама не обичам да се обяснявам и да доказвам, че водата е мокра, а небето е синьо.

Докажи ти обратното, иначе за какво ме обвиняваш, че съм обиждал, че не мога да се сетя?  *sheep*

Понеже постоянно си променяш публикациите се наложи и аз да си допълня моята, виж по-горе.

Ама сега пак го прочетох това и пак се смях с глас :)

"когато трейсващия софтуер го наближи"

Моля тса разкажи по-подробно, как точно "наближава".  *rofl*

Вече си те представям, как седите там в селската кръчма на пиене, Пешо разправя как видял оня ден извънземни, Гошо - че е хванал в язовира сом 150 кила, а ти казваш това за трейсването и всички ахват дружно.

 *drink5*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
А, нищо не съм казал.

Обясни моля, малко по-подробно принципа на работа на "проследяващия софтуер" :)

А, защо ти не ни обясниш и докажеш, че такъв няма?!  *drink9*

Това в час по измъкванка ли го учихте?

Мне, ама не обичам да се обяснявам и да доказвам, че водата е мокра, а небето е синьо.

Докажи ти обратното, иначе за какво ме обвиняваш, че съм обиждал, че не мога да се сетя?  *sheep*

Понеже постоянно си променяш публикациите се наложи и аз да си допълня моята, виж по-горе.

Ама сега пак го прочетох това и пак се смях с глас :)

"когато трейсващия софтуер го наближи"

Моля тса разкажи по-подробно, как точно "наближава".  *rofl*

Вече си те представям, как седите там в селската кръчма на пиене, Пешо разправя как видял оня ден извънземни, Гошо - че е хванал в язовира сом 150 кила, а ти казваш това за трейсването и всички ахват дружно.

 *drink5*

Прочети си какво променям в публикациите си ( справка предния ми пост ).

Благодаря, че ме обиди на село. Предполагам аз кат' 900 години столица на България ще се сетиш какъв би могъл да си  *girl*

П.П. Видно е, че даже не вдяваш за какво е измислен ВиПиЕм-а, дет' Барби ме избъзика и защо баМките бачкат с него.

За режим ъф-лайн и он-лайн тоже не си чувал и че там върви едно архивиране на пакетите, които после се разархивирват. И че вървят в поне 64 мгб криптиран код и нагоре.

Нали ти казах, че 150 хил. област не съм я покривал аз, ами ти и нещо съм се объркал. Моя милост правеше "великият" проект фимоти с 300 юзера и безплатен форум  *girl*

Опс, да не съм обидил пак - ама нали ми каза, че приятелите са затова и съм спокоен, че няма се разсърдиш  *drink11*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 03:40:03 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Първо, не е VPM, а VPN, второ  - да, точно това исках! За криптиране, архивиране и разархивиране, "64 мгб криптиран код и нагоре" да говориш - много кефи, искам още :)

Но най ми е интересно това за пълзящия софтуер, който наближава :)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Първо, не е VPM, а VPN, второ  - да, точно това исках! За криптиране, архивиране и разархивиране, "64 мгб криптиран код и нагоре" да говориш - много кефи, искам още :)

Но най ми е интересно това за пълзящия софтуер, който наближава :)

Бе, знаеш ли колко ми пука, че съм объркал 1 буква от бързане.

Второ - не съм на изпит.

Три - питай Барби как е хавата ти казах ( ако трябва, още веднъж ще го направя - няма проблем ).

П.П. На последния ти въпрос, що има ВПН тогава? За красота или ....? Де да знам - ти си в час по всичко и ще ни обясниш пак нещо с филмите предполагам.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 03:44:42 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Т.е. ти измисли трейсващия софтуер който наближава, а сега трябва него да го питам, да обясни това явление?

Ми добре, щом е необходимо: barba обясни ми моля те, каква е технологията на трейсващия софтуер и като как "наближава" целта", със скоростта на светлината, по-висока от нея, или със скоростта като по филмите и чертаят ли се зиг-заг черти по глобуса? Въпрос две - за алармите, че и там не ми е много ясно.

VPN е измислен, за да може хакерите да хакват банки и да не ги хващат хахахахахахахах

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Т.е. ти измисли трейсващия софтуер който наближава, а сега трябва него да го питам, да обясни това явление?

Ми добре, щом е необходимо: barba обясни ми моля те, каква е технологията на трейсващия софтуер и като как "наближава" целта", със скоростта на светлината, по-висока от нея, или със скоростта като по филмите и чертаят ли се зиг-заг черти по глобуса? Въпрос две - за алармите, че и там не ми е много ясно.

VPN е измислен, за да може хакерите да хакват банки и да не ги хващат хахахахахахахах

Не знам, бря - вие сте "светилата" по т.нар. АйТи-та па все мен дъвчете. Де'а знам - за красота са го измислили предполагам VPN. Готино звучи кат' словосъчетание  *girl* *girl*

П.П. Виж попрочети малко за военните програми на УСА и Израел, дет' контролирали мрежата и чак кога ги засичат анти-вирусни програми, демек колко години са се смяли такива кат' тИбя, че сте "анонимни", както вика бебе Скити.

Иначе се радвам, че съм ти забавен - то кат' се замисля на кого ли не съм забавен. Хуморесник съм си и гледам 'ноу филми и зат'ва.

Ъъ .. УСА и Израел си признават официално ( смигам ).

П.П.П. Има понякога се появяват едни съобщения, че неизвестни хакери проникнали в системата на НАСА, огледали се ослушали се и навреме успели да излязат. Т.е. останали неизвестни, но се предполагало, че са руснаци.

Как едните са разбрали, че някой неоторизиран достъп е влязъл, а па са тръгнали да го засичат, а па са го "изтървали" и станал неизвестен - ти шъ ка'иш.

Питай Барби ти казах, ама не го знам къв договор за конфиденциалност е подписвал и дали шти' каже как е по баМките, дет' си ръгат за красота едни трасета.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 04:05:28 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Да, понеже ти си ги писал, та си много наясно какво точно е това, което си го прочел в някой новинарски сайт. И какво общо има това с "трейсващия софтуер, който наближава" - не е ясно. Ама е нещо там за мрежи, сигурност - значи става да го кажем така по темата. Само че се оказа, че тук не сме кръчмата и аз не съм рибаря и няма как да не ми става смешно от тези мрежови вицове, които разправяш. Искам още!
 *drink6*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Да, понеже ти си ги писал, та си много наясно какво точно е това, което си го прочел в някой новинарски сайт. И какво общо има това с "трейсващия софтуер, който наближава" - не е ясно. Ама е нещо там за мрежи, сигурност - значи става да го кажем така по темата. Само че се оказа, че тук не сме кръчмата и аз не съм рибаря и няма как да не ми става смешно от тези мрежови вицове, които разправяш. Искам още!
 *drink6*

Ем, аз ти думам докажи ти, че няма - ти си ме взел за студент ли - де'а знам? ОбъркАл си се нещо.

Досега нищо насреща не чух? Пусни една статия ( на език по избор ), че трейсващ софтуер няма! Демек за сканинг за опън портс, "дупки" да го наречем.

Подпис,
Додо!

« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 04:13:20 от marandi »

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg

Някой да прекръсти темата на "Фън без граници и един мармот завива шоколад в станиол".
Благодаря за забавлението! Не се бях веселил така отдавна.

Мхм,

и аз бая се хиля, което е хубаво, че удоволствието е взаимно  *girl*

П.П. Додич-а след кат' отписа СЕО-то и отсвири гугъл к'ви педали са, ся е на път да отсвири и антивирусните програми файър уоли и т.н. и те са за красота измислени кат' ВПН-ите.

Ама, действа със замах момчето - не мога да му го отрека  *rofl*

Нали ти казах, че откакто всеки втори студент в БГ взе да излиза със специалност АйТи ( к'вото и да значи това ) и аз немедлено отписах бизнеса. Отделно, че се е разболях малко. Малко, малко колко да е малко 1 година и половина по болници, ама няма значка.
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 04:31:55 от marandi »