Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1212773 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
По никакъв начин не съм отписал google, единствено осмивах дилетантството ти относно него. Същото важи и за мрежите. И то нямаше нищо да кажа, ако просто си затраеш, ама ти продължаваш да ръсиш глупости - влязъл си в тотален цикъл.
Ето сега - "сканинг за опън портс, "дупки" да го наречем" - ново яко, кеф. Дай още! Какво се пъха в дупките?

Ето ти един хакерски номер за кръчмето.

win key + R
и там пишеш: telnet towel.blinkenlights.nl
но го пусни през файъроул, рутер, мини през прокси и випиеМ, защото от НАСА може да те посетят, ако си пропуснал да пуснеш алармиращия софтуер!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
marandi, можеш ли да пътуваш във времето? Само това не си се похвалил още?

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
По никакъв начин не съм отписал google, единствено осмивах дилетантството ти относно него. Същото важи и за мрежите. И то нямаше нищо да кажа, ако просто си затраеш, ама ти продължаваш да ръсиш глупости - влязъл си в тотален цикъл.
Ето сега - "сканинг за опън портс, "дупки" да го наречем" - ново яко, кеф. Дай още! Какво се пъха в дупките?

Ето ти един хакерски номер за кръчмето.

win key + R
и там пишеш: telnet towel.blinkenlights.nl
но го пусни през файъроул, рутер, мини през прокси и випиеМ, защото от НАСА може да те посетят, ако си пропуснал да пуснеш алармиращия софтуер!

Пак си се объркал нещо!

Трябваше да си пазя залите ти казах, дет' всяко приложение може да ги издъни. Дори и една пиклива Мирк-а, дет' й викаха. Можеше директен формат на хард-а, ако не си защитен.

П.П. Мнем, даже и провайдърите запушвах, но съм имал случки дет' са ме пробивали.

Както викаше 1 приятел, ако излъчваш Барса-Реал по НВО ще те изкъртят за норматив, ако си фимоти.цом няма грам интерес и спиш спокойно.

Та, говори си и поне стана забава  *drinks*

П.П.П. Визирал съм, че на 100 компа и-нет зали, където не можеш да стоиш нон-стоп, имаш и периферия ( скенери, принтери портове ) ще те издънят как си искат, щот' ти се изреждат стотици клиенти.

И не всички са добронамерени кат' сядат.

Аз какво разбирам съм го доказал с резултати във времето, ти к'во доказа и защо не си дошъл да ми хакнеш и събориш 1 зала кат' толкоз отворен, а само ръсиш простотии? ( от типа ти т'ва-ти онова ).

Залите ми бяха на по-високо ниво от Матрицата в Софето и от Поко-Локо и Дуум във Варна <- т'ва са думи на клиенти не от моя град, а външна оценка, понеже постоянно циркулирах да ги следя и само гледах кое как са направили без да питам и го правех после още по-добре. Включая и карти с бар-код четци и т.н.

 
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 04:48:28 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
marandi, защо не си пускал по един випиеМ през рутер с пинг насрещни проверки против пробив и отворени портове на айсиемпи джиесем система корен квадратен? Как ще те пробиват и то през mirc!

 *drink6*

@Scyther - първо мислех, че се бъзика, но с тези опити за обиди, май се издава, че е сериозен. Това някой да се взима толкова насериозно, май води до описания клиничен случай.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
marandi, защо не си пускал по един випиеМ през рутер с пинг насрещни проверки против пробив и отворени портове на айсиемпи джиесем система корен квадратен? Как ще те пробиват и то през mirc!

 *drink6*

@Scyther - първо мислех, че се бъзика, но с тези опити за обиди, май се издава, че е сериозен. Това някой да се взима толкова насериозно, май води до описания клиничен случай.

1. Додо, колко интернет зали си въртял, дет' да ти се изрежда целия град?
2. Формат през мирк-а, ако не си дописал скрипта ръчно от тая, която сваляш от и-нет, ти го правя за 1 мин. и си без системен диск ( тогава беше уин98се - платено за всяко пц )  - демек минавам ти и през шиълд-а, какъвто и да е.
3. Покажи ми ти какво си направил, освен фимоти.цом? Проект за 20 стинки ти казах ( да видиш как е лесно "отстрани" да се храца, но е факт, че струва 20$ до 30$/годишно ).

Или те е срам?! Демек, няма да ти казвам, че според мен се държите като психопати, когато някой ви казва за реални неща, които е изграждал, а просто питам покажи ми ти какво си направил.

Не на заплатка кат' Барби-ту, а в реалния сектор ( т.е. там дет' няма заплата, а има фалит, ако стъпиш накриво и денсиш със собствени средства ).

Слушам ви! ( теб и Скити-ту ) и чак тогава ще преценя вдявате ли от т'ва дет' правите или само приказвате. Колко мангизи извадихте от джоба си и за колко години какво изкарахте?

( Без заплата ) <- авторско да е  *girl*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 05:04:24 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Не съм направил нищо, много съм мързелив. Мога само да се заяждам с по-умните от мен, защото много ме е яд, че знаят да трейсват айпита чрез трейсващ софтуер като по филмите.

Така доволен ли си :)

Много ще съм благодарен все пак, ако обясниш механизма на трейсване с приближаване, да знам и аз нещо. И ако може айпито на НАСА, за да си слагам аларми на алармиращия софтуер, ако искат да ме проследят някога.

 *drink6*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Ами браточка, понеже се привързах към вашия стил на комуникация, който налагате.

Отговор: Сваляш си първия срещнат филм, гледаш час и половина и после си готов, докато се зареди онова зелено-то.

 *drink11*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 05:20:12 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Дано не е заразно и в обратна посока, че не ми се пият хапчета ежедневно :)

 *drink6*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Дано не е заразно и в обратна посока, че не ми се пият хапчета ежедневно :)

 *drink6*

Е, ти к'во ся? До вчера ме навиваше да не се "сърдя" пак. а па днес ти реши да се "фръцнеш"? Бра'о!  *girl*

П.П. Не пия грам химия - драйфам даже от 1 аналгин да кажем, ако изпия и съм на ВЦ-то за вомотиране ( да се изразя "по-естетично" ), както ще кажат докторите.

Поне успях да се опазя да не стана химик навремето, че на самбо/джудо 5 години и т.н. много ни натискаха за хапчета. Моя милост никога не взе.

 *drink11*

Ай, беше ми приятно и до нови срещи да се похилим пак. Аз винаги пожелавам на всеки повече срещи и по-малко раздели.

П.П. Ъъ ... ще се пробвам да си извадя жълта книжка, щот' бебе Скити ме насочи натам, а аз съм послушно  *girl*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 06:00:35 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Пак не си ме разбрал :)

 *drink6*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Добро утро и от мен!  *flower2* Как спахте?  *rofl*

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
@Scyther - първо мислех, че се бъзика, но с тези опити за обиди, май се издава, че е сериозен. Това някой да се взима толкова насериозно, май води до описания клиничен случай.
Тук пак е имало Валпургиева нощ! Що още спите бе! Два часа ви стигат!
Scyther е на прав път с диагнозата, но това беше на началния етап. Сега е много по-страшно.
Трябва да помогнем за лечението на момчето -
"Лицата с личностови разстройства не допускат наличието на психичен проблем и не търсят помощ. По-често техни близки ги свързват с психиатър. Дори и сами да поемат инициативата за консултация, те търсят причината в другите, в обстоятелствата в ежедневието, но не и в самите себе си."
Създаването на тема "Безплатна психиатрия" с прехвърляне на последните страници там е неотложна.

П.П. Додо, що си затворил входа за Собственика? И той има нужда от психиатрична помощ!
Може би и аз - Маранди и Собственика ще ми поставят диагнозата ;)
Всеки над средно интелигентен човек отдавна е "аднал" Маранди в игнор списъка.Ама много отдавна. Направете го и вие и спрете да го дразните. Няма смисъл, а и е пошло да се ебавате така - като да риташ паднал...

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Собственик 31 вчера беше писал нещо, на линия е.
Аз спах два часа, но досега въртях манивелата!
*drink6*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Докато Вие си споделяте опита като душевноболни модератори, единият паднал и разпилян дух от бутилката, другият тепърва избиващ комплекси, новините за нашата икономика се подобряват.
България ще избегне рецесията, лихвите ще падат, а както е казал Гари Елдрид /колоса в недвижимостите/ всяко падане на лихвата с 1% дори, води до повишаване на търсенето с двуцифрен процент. Лост 1/10 до 1/25.
От друга страна влогарите ще бъдат ударени по джоба жестоко, от една страна от непрекъснато препускащите цени на бързооборотните стоки и енергийните суровини, мултиплицирането на цените на последните водят до 40%-ен скок на първите и така ще се случи двуцифрената инфлация за което споменавше още преди месец Хампарцумян. Всичко това гарнирано с договарщятото се в момента зад гърба на вложителите понижение на лихвените проценти в банките ще отпуши интереса към кредити и изтеглянето на влогове за самоучастие и инвестиции в бизнес начинания.
Ако все още останат шепата неудачници в този форум разчитащи единствено на "инвестицията - влог, ще се самомодерират /тоест няма да могат да пишат във форума щото не са си платили или интернета или най-закъсалите и тока/ *rofl*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 13:38:52 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Докато Вие си споделяте опита като душевноболни модератори, единият паднал и разпилян дух от бутилката, другият тепърва избиващ комплекси, новините за нашата икономика се подобряват.
........


Мани, ама вярно вчера се хванах за главата, че момчетата не са чували за кибер престъпления и кибер тероризъм. То отдавна има една камара международни конвенции, които ги дефинират и едно от тях е прихващането на криптирани данни, а всичко се праска от топ-комп. спецове и нагоре. Баф ма'а ко нещо взело да ни бълва образУвателната система вече.

Включени са в почти всички Наказателни кодекси от Щатите до България и т.н по целия свят. За България ти им кажи по кой член, ал. и какво се води кибер престъпление, че аз ако им го кажа пак ще почнат разни субекти да се хилят и да съм си пиел хапчета.

П.П. Доди-ча си го харесвам ( Скитов вече не, че вярно нещо го е трЕснала жегата и кат' се охлади на климатика мо'е се пооправи ), ама паднах от коня кат' са ми се захилили цяла нощ, че съм гледал филми.

За него били "филми", за Русата ми кратуна отдавна реалност  *drinks*
« Последна редакция: 07 Юли, 2012, 14:58:44 от marandi »