Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1215554 пъти)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Новини от медицината:
В Атина разследват огромен скандал с източване на здравната каса. Оказало се, че в рамките на един месец 9.5 млн. от всички 10.8 млн. гърци са посетили личния си лекар, прегледани са и са им били изписани рецепти с медикаменти за лечение. Здравният им министър Адонис Георгиадис се хванал за главата. Само за първите шест месеца на годината разходите за лекарства на касата били превишени със 125 млн. евро.

Хубаво е да посочваш източници ( официални ) при подобни новини/инфо ( приятелски )  *girl*

П.П. Иначе за протокола - преди 2-3 години бях добронамерен към "гърчето" и му казах каква схема ги очаква - декапитализация на бамковия сектор, орязани пари за здраве + повишени данъци и намалени социалки.

За благодарност "гърчето" от 2-3 години не спира да плюе и вади некъв измисляк Барутлиев ко бил казал 1-2 години по-късно.
----------------------

Затова ще дам шанс на "гърчето" Жорко сам да разбере какво следва. Дотогава беше фрии - но не съм свикнал някой да ми плюе отгоре на ръката, която го храни.

Той е "спец" по макро и микро и ще ни залее със серия от спешъл подбрани постове " какви жертви" са гърците.

Щот' му написах в прав текст - че "златният" период за Гърция приключи с Олимпиадата 2004 год. който в близките 40-50 години няма да видят и той ме намрази - после какво следва ......... той ще ви обади - нали е "спец" по гърците *girl*

Ха, наздраве!  *drink5* *drink5*

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Моите благодарности, Флочко Велики!
Ако не беше ти и Великия Хун, кой щеше да ни информира за гръцката мерзост?
Жив и здрав!

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Моите благодарности, Флочко Велики!
Ако не беше ти и Великия Хун, кой щеше да ни информира за гръцката мерзост?
Жив и здрав!
Моля,моля винаги на гребена на информацията!

Новини от  науката:
Група гръцки учени новопитагорейци е открила формулата доказваща защо площта на маслиновите горички ,според която се получават евросубсидиите ,е по -голяма от площта на цялата територия на Гърция.Проблемът е с публикуването  и,за да се докаже на недоверчивите германски данъкоплатци правилността на количеството пари усвоени от субсидии.Както питагорейците,така и новопитагорейците се били заклели да не записват на носител нищо от творчеството си. :)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Моите благодарности, Флочко Велики!
Ако не беше ти и Великия Хун, кой щеше да ни информира за гръцката мерзост?
Жив и здрав!

По принцип е жалко Гърция да изпадне в позиция - просия!!

Ако България беше малко по-мощна в момента никога нямаше да го позволи да се случи, но сега сме слаби.
------------

Хубаво е, когато почнете да просите - да започвате от нас - поради исторически особености да го наречем.
-------------------

Колкото пъти се изплюете по БГ  - толкоз по смешно става за вас и се връща.
-------------------------

П.П. Смешно е някой да следи със страх за изборите в Германия - толкова ниско ли паднахте гърците? ( да зависите от изборите в Германия )?

(риторично)

Някой ден ме поканете - ще ви направя топ 3 Юръп за норматив, но се научете на уважение първо - понеже топ 1 ще е БГ естествено  *girl*

Ся избирай - последна фитка на кавала в Юръп или някой ден икономиката ви да се отластне.

П.П.П. Питай си Янко Барутлията - нали той е фруфесур и му разбира кат' се заблудих да изгледам 2 негови клипа.

Тоя ще ви "оправи" някога, колкото аз ще танцувам степ ;)

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Т'ва момче Янко Барутлията - не прави елеметарна разлика между матрици/детерминанти.

Бях ужасен за времто, което отделих ( едни от най-пропилените ми 2 часа в живота ми да го погледна по твоя препоръка ).

П.П.  Бягай надалеч, момче от подобни "откриватели" на математиката-та" кат' тоя  ( смигам )

Или както шпрехат по хамериканските филми: "Рън, бийч - ръъъъънннннннннннн ......!"

« Последна редакция: 28 Август, 2013, 04:29:58 от marandi »

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Т'ва момче Янко Барутлията - не прави елеметарна разлика между матрици/детерминанти.

Бях ужасен за времто, което отделих ( едни от най-пропилените ми 2 часа в живота ми да го погледна по твоя препоръка ).

П.П.  Бягай надалеч, момче от подобни "откриватели" на математиката-та" кат' тоя  ( смигам )

Или както шпрехат по хамериканските филми: "Рън, бийч - ръъъъънннннннннннн ......!"

Ти пък, Велики Хуне!
Ама може ли Янко Барутлията да се мери с един гениален възпитаник на немско-австрийската школа?

Само, ще прощаваш - знам и благородно ще признаеш - Великият Откривател на Флосила е малко по информиран за Гърция. Все пак, той има толкова референции, говори си със светилата в тази област!
 :D Не се съмнявам - ще продължи редовно да ни информира.

И... да не забравя... тук... в гръцко, очакват с нетърпение твоите прогнози, завистливо втренчили поглед към облагодетелстваните от тях българи и молят за хляб със водорасли.


Ще ви оставя засега.
Онази слънчева дама е права.
Грехота е!
Някакво решение ще се намери.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Новини от археологията:Археологическа находка в Гърция роди спекулации за гроба на Александър Велики.Така от раз да се реши "македонския въпрос" е тънката сметка.
http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/08/24/2128323_arheologicheska_nahodka_v_gurciia_rodi_spekulacii_za/

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
На Жорката явно му спират средствата от Мин. на културата в Гърция, поради кризата.

П.П. Като махнем досадния финансов стимул - лично аз го харесвам. Класа е над родните посланници.

Дано в БГ се понаучат как се избират кадри и да са кат' Жорката. Много подкован по светоусещане - ерудиран и пич.

Ако не внимаваш ще те купи и продаде в движение. Ние ги наричаме "мощни" продавачи такива като него, а моя милост ги подготвя такива - стига да поискат. Ма'а й немско-австрийска школа да'е ...  *drink9* *drink9*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Новини от археологията:Археологическа находка в Гърция роди спекулации за гроба на Александър Велики.Така от раз да се реши "македонския въпрос" е тънката сметка.
http://www.dnevnik.bg/sviat/2013/08/24/2128323_arheologicheska_nahodka_v_gurciia_rodi_spekulacii_za/


Миналата седмица ходих в една гробница и заподозрях, че е на Сашко. Много ми заприлича на него. Тъй, царствен, на един кон ...

Ся, шо ке прайм? Цвеке де ке слагаме?   :D

 *flower2*


Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил

Еј де го на Сашко, ако си мязат нешто тој ќе е! Грчките се Македонци, а искапам Македонец е чист Бугарин! :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Еј де го на Сашко, ако си мязат нешто тој ќе е! Грчките се Македонци, а искапам Македонец е чист Бугарин! :)


На него мяза - съ-щи-ят! :D  Той е!  *yahoo*

Това не е всичко, ами има там и едни енергии, само българите сме можели да ги усетим, щото влизаме в резонанс. Ама вЕрно, нъл съм българка, заредих се - бърках, бодах очите на една вещица и сега ходя с разперени ръце. А съм ги събрала, А е станала волтова дъга.   *rofl*

http://bufonet.org/?p=362

 *flower2*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил

Еј де го на Сашко, ако си мязат нешто тој ќе е! Грчките се Македонци, а искапам Македонец е чист Бугарин! :)


На него мяза - съ-щи-ят! :D  Той е!  *yahoo*

Това не е всичко, ами има там и едни енергии, само българите сме можели да ги усетим, щото влизаме в резонанс. Ама вЕрно, нъл съм българка, заредих се - бърках, бодах очите на една вещица и сега ходя с разперени ръце. А съм ги събрала, А е станала волтова дъга.   *rofl*

http://bufonet.org/?p=362

 *flower2*
*rofl* *drink1*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #3627 -: 07 Септември, 2013, 08:07:42 »
+1
Рекла Баба Яга на Магьосника: -Аз отивам в Гърция да видя какво става,всички жени които заминат, повече не се връщат. Тръгнала Баба Яга, минали година, две не се връща и тя. Решил Магьосника да я дири, пристига в Гърция... тук Баба Яга, там Баба Яга ... открива я в един бар, седнала с късата пола,кръстосала краката, пуши електронна цигара и си пие уискито. -Какво става Бабо Яго,защо не се върна повече?-попитал Магьосника. А тя отговорила: -Оооо скъпи,аз там може да съм Баба Яга, но тук съм " ΓΙΑ ΣΟΥ ΟΜΟΡΦΙ"или "Кουκλίτσα"

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #3628 -: 08 Септември, 2013, 15:09:21 »
0
Рекла Баба Яга на Магьосника: -Аз отивам в Гърция да видя какво става,всички жени които заминат, повече не се връщат. Тръгнала Баба Яга, минали година, две не се връща и тя. Решил Магьосника да я дири, пристига в Гърция... тук Баба Яга, там Баба Яга ... открива я в един бар, седнала с късата пола,кръстосала краката, пуши електронна цигара и си пие уискито. -Какво става Бабо Яго,защо не се върна повече?-попитал Магьосника. А тя отговорила: -Оооо скъпи,аз там може да съм Баба Яга, но тук съм " ΓΙΑ ΣΟΥ ΟΜΟΡΦΙ"или "Кουκλίτσα"

Вярно наблюдение!
И съвсем в реда на нещата мъжете да се обръщат към жените с "Хубавице", "Кукло" и т.н. Особено в страна, в която са създадени европейските еталони за красота и едновременно с това, разбирането, че мярката за красиво е изключително субективна, никога не е забравяно.
Разбира се, подобни отношения към жените са непонятни за педерастите, било те и бисексуални.
За тях всяка жена е заплаха и потенциална Баба Яга!  ;)
...
Отсъствах седмица и се бяха умълчали!
На бас, че сега ще се вдъхновят!
Не ги вдъхновяват жените!
Цитираният, ще направи научно изложение, че гърците са педерасти
Другият, по дълбок - вероятно ще стигне до фалшифицирането на историята и философията на красотата.
Интересно ще ми е! - дали са толкова предвидими!...
Ако не видят скрития текст - мисля, че да.
Да се позабавляваме!...

...
 :D *yahoo* *rofl* *rofl* *yahoo* :D
« Последна редакция: 08 Септември, 2013, 15:18:07 от goro »

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката
« Отговор #3629 -: 09 Септември, 2013, 00:13:31 »
0
Хайде сега да покажем кои сме ние българите и откога сме  тука на Балканите,че сме тука от поне 10000 години:
http://www.bgnow.eu/news.php?cat=3&cp=0&newsid=14582

А,да гърците! Те са си албанци,както се вижда от картата на генофонда,с изключение на някои мазни ,тлъсти извратеняци емигранти.

 *yahoo* *rofl*
« Последна редакция: 09 Септември, 2013, 01:01:02 от Фло »