Автор Тема: Какво става в Гърция или За политиката и икономиката  (Прочетена 1209477 пъти)

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Мазньо,чувал ли си за варненския некропол,или за  най-старите  в света фабрики за сол в Провадия? Та моите деди са имали култура 5000 години преди гърците да открият топлата вода,колелото и секса!Знаете,че секса е открит от гърците и е доразвит от римляните ,като са прибавили жената. :) Най-големите педераси обаче са гърчеещите се педали и тогава и сега.Народа ни винаги ги е мразил ,защото са докарали много бели на България с унищожаването на писмени свидетелства и артефакти.Защо според вас турците са оставили гръцката патриаршия в Истанбул през цялото време на турската империя,че и до сега? Защото им е верен помощник в потискането на завладените народи.Мазно и долно гръцко мекере е и нашия словоблудец тука! *ireful*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
"Еврокомунизъм: От всеки европеец според способностите, на всяко (не)гръче според потребностите!"

(не)гърче изважда от морето златната рибка. Тя го оглежда внимателно и пита:
- не си баш грък а?
- Аха.
- По-добре ме опържи.

goro

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1234
  • Карма: +48/-73
  • Респект: +1
    • Профил
Индекс на цените на имотите в Гърция, база 100=2007
Някой да не вземе да се върже!  ;)
Не е като в Испания




*
чИта днес бг пресата и попадам на един линк.
Брех, викам си, бЕлото румено дупе ще се окаже прав - има за какво да мрази (заедно с целио народ) гърците.
Чак му се чудя, що не е поел инициативата де що има гръцки извор за бг историята да бъде изтрит.
Да му остане само истинската бг история!
Хем бързо ще я научава човек като него! - колко ще са - 5-6 страници, хем убедително ще може да хипотезира че е пряк наследник на Ной.
Ми то не сЪ спряА тез гърци!
И комунизЪмъ му докараА на главата!
Ей на!
Доказателство!
http://youtu.be/m2aKIhXzYMU

Δημητρώφ ( Μαύρα Κοράκια )
Димитров (Черни ястреби)
greek partisan song

Μαύρα κοράκια με νύχια γαμψά
Ρίχτηκαν πάνω στην εργατιά
Άγρια κράζουν και αίμα ζητούν
Τον Δημητρώφ στην κρεμάλα να δουν.

Τους Ντάνιεφ και Ποπώφ,
Τον Ταίλμαν κι άλλους
Αντιφασίστες αρχηγούς.
Και στην Αλτόνα σφάζουν ακόμα
Προλεταρίους ηρωικούς!

Γίγας στους γίγαντες ο Δημητρώφ
Βράχος γρανίτινος στέκει εμπρός.
Τους δικαστές μαστιγώνει σκληρά
Τους Χίτλερ - Γκάιριγκ ποδοπατά.

пр.
Гигант на гигантите Димитров
Скала гранитна стои отпред
Съдиите бичува твърдо
Хитлер - Гьоринг стъпква.

Και μπρος τον θάνατο
Με τόλμη θάρρος
Έγινες συ κατήγορος
Των δολοφόνων καστανοχρώμων
Και των χιτλερικών ορδών!

Ήρωες τέτοιοι μπορούν μοναχά
Να βγούνε μέσα απ' την εργατιά.
Δοκιμασμένος στην πάλη σκληρά
κρατάς εσύ τη σημαία ψηλά.

Της τρίτης Διεθνούς
του Λένιν - Στάλιν
Κι έδειξες σ'όλους Δημητρώφ,
Τους προλετάριους της οικουμένης
Τον δρόμο για τον λυτρωμό!



*
Чудя се, да попаразитирам ли още малко на гърба на моите български приятели вмъквайки по някой пост сред информативните им, високо ерудирани, аналитични, честни коментари.

Малко ме е срам :-[
Все пак...
Тук е откривателя на флосина, учен с принос в теорията на бетоните и хляба за отслабване...
Тук също е откривателя на сугаргарата на газ, и че таратайката в гаража, не харчи хИч...
Попява понякога моят тъмен, музикален приятел...
... и други приятели от време на време...
които искам да поздравя с ей тая песен...
http://youtu.be/z6l1d9_nmvU

Тук е Новинаров, който, освен че би могъл да затвори последен вратата,
предполагам не се нуждае от отпуск...
пък аз...

Къде съм тръгнал и аз... с гегата?...




Мазньо,чувал ли си за варненския некропол,или за  най-старите  в света фабрики за сол в Провадия? Та моите деди са имали култура 5000 години преди гърците да открият топлата вода,колелото и секса!Знаете,че секса е открит от гърците и е доразвит от римляните ,като са прибавили жената. :) Най-големите педераси обаче са гърчеещите се педали и тогава и сега.Народа ни винаги ги е мразил ,защото са докарали много бели на България с унищожаването на писмени свидетелства и артефакти.Защо според вас турците са оставили гръцката патриаршия в Истанбул през цялото време на турската империя,че и до сега? Защото им е верен помощник в потискането на завладените народи.Мазно и долно гръцко мекере е и нашия словоблудец тука! *ireful*

... па що не си кажеш личния принос, че към секса си добавил и ниВЕЯта!
Че си собственик на компания с цех и дюкян отпреди 5 иляди лазарника е ясно!
 ;)



"Еврокомунизъм: От всеки европеец според способностите, на всяко (не)гръче според потребностите!"
(не)гърче изважда от морето златната рибка. Тя го оглежда внимателно и пита:
- не си баш грък а?
- Аха.
- По-добре ме опържи.

ориджинъл !!!
ай!
припържи някоя нова фукня!
ще ти завиди и златната рибка
 *drinks*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Най-актуалният виц за Гърция
Гърция, турист пита местен жител:
- Как живеете тук?
- Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте.
- Как, дори ако се засее ръж?
- Е, ако се засее, е друга работа.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Ау, ма то умряла работата, бе?!
Пък аз си мислех, че Жорето, ако не генералисимус, то барем кептън на ордите орки, пардон - бльокери ще е станал за т'ва време. Или па, недай си Боже - открил онлайн търговията или биткойн валутата, хахах.... Брях, мама му стара, онлайн търговията била шит, ама сите брокита продават в нетя... Да им се неначуди чиляк.

Голям купон си спретвате тука, да се изразя като Марандя. И тъй - тъй съм почнал - да вземете да си отворите нов "проект" със заглавие "На кой му дреме за Гърция и какво смъркат в нея?", че чунким потръгне приказката, щото гледам, че и поздравите за приятели се онодили заднешком... Така е, като си нямаме броки - украинец.
Както и да е, поздрави на моя "партньор" Жорето!
И искрени поздави за всички, които още държат фронтя тук и джугат от време на време!..
Ай, за Шаро!  *drinks*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
хехех ... Иначе ви се приказва, не може да ви се отрече? Само, нещо напоследък не можете да се уцелите във времето. Сръчка някой някого, чака, чааака ответен отговор ... докато не му се свърши чакането. И ... дим да го няма, чезнал на някъде.  *rofl* *drink11*

Някой, дали може ли да ми обЯсни, къде е тук далаверата? Не за друго, щото пак им отпуснаха спасителен заем?

http://www.grreporter.info/Chastni_biznesmeni_oprostiha_23_miliona_evro_ot_grckiya_dlg/15928

То ... и ние с баничките ще спасяваме ктб-то , ама дали няма някой от тях с български корен, че да го удари на патриотизъм и за нас? Ако не от частните бизнесмени  :D, от държавните, пак става.

 *flower2*
« Последна редакция: 21 Август, 2014, 22:30:20 от Muza »

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Музе, както винаги - нищо не каза в стил "Совата не е това, което е!" Подозирам, че мнозина още се лъжат, че ще да е нещо толкова мъдро, че не са дорасли до това ниво...

Разни викат, че една картинка струвала повече от 1000 думи. Чунким, прави излезнат...



А ти в кой отбор си, стана вече ясно, по закона на "нищо скрито не остава вечно" - твой проблем...

Ай, за културата!.. И бахуря!
 :D *drinks*
« Последна редакция: 23 Август, 2014, 22:50:49 от Скитър »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Музе, както винаги - нищо не каза в стил "Совата не е това, което е!" Подозирам, че мнозина още се лъжат, че ще да е нещо толкова мъдро, че не са дорасли до това ниво...

Разни викат, че една картинка струвала повече от 1000 думи. Чунким, прави излезнат...



А ти в кой отбор си, стана вече ясно, по закона на "нищо скрито не остава вечно" - твой проблем...

Ай, за културата!.. И бахуря!
 :D *drinks*


« Последна редакция: 23 Август, 2014, 22:50:49 от Скитър »  :D

Скити,
Писа, добавя, трил си, добавял си ... 2 часа без 3 мин.  :D И нито дума по темата. Добре, че си изтрил онова за герберастията във форума и прочее, че беше съвсем ... Толкова ли омраза и жлъч се е събрала? Чудя се, има ли вече някой, когото харесваш/уважаваш като човек или всички са ти станали черни бройки и не ти дават покой?


Тайна ... хе ... Имам един изтрит пост и то, защото бях помолена на лични. Редакциите ми са рядко, когато случайно си хвана правописна грешка или изядена дума или сричка. Уж, преглеждам преди да публикувам, но ... Като не я видя своевременно, стои си така. Докато ти - не само постове, а акаунти - не един! - с всички твои постове! Тайни ... :)
Вероятно, следваш логиката: щом Оунър се е снимал с Цв.Цв,, значи е геберист. Щом сме приятели, следователно и аз.  :D Щом имам приятели тук, благодаря за което, следователно и те така. От тук - генералното ти заключение - герберастията е заляла форума. Или както там беше.

Съвсем не ти знам критериите/тайните/новите инсинуации за отборите. А, и не ме интересува. По моите  критерии, обаче, вече не виждам нито една причина, да сме в един отбор и общуването става изцяло безпредметно. Разбира се, няма загуба и няма нищо лошо в това. Нито за теб, нито за мен.


Съвсем добронамерено ... Имаш един пост, след излизането ти от болницата. Прочети си го, ако не си го изтрил и него. Много е хубав. Излез от болничната стая (духът ти още не е) и карай по-лежерно. Гледай на нещата по-отгоре. Ще се увериш, че са прекалено дребни и не си заслужава да се занимаваш с тях. В същото време има други, които имат далеч по-голяма стойност, за да си губиш времето за нещо неприятно.

Хайде ... остани си със здраве! Искрено ти желая! :)
.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
При средно 0,7 нови поста на ден за текущия месец, как успяхте да се сдърпате ?

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Не геберист, а гербераст. То е като разликата между аутизъм и алтруизъм. За онзи, горе на снимката, няма разлика, но за други има... И не писах, че герберастията е заляла форума, а че е лъснала във форума. И, моля те, не ми дръж морал, че съм си сменял ника и съм си редактирал постовете. Неморално ли ти се вижда? На мен ми се вижда неморално онзи осъдения, горе на снимката, да плещи глупости, на които даже значението не знае, да се залива с вода и да се хили, ревейки като магаре, броени месеци след като хора се заливаха с бензин и се палеха, заради безисходицата, в която такива изроди като горния ги бяха вкарали. Даже не беше и точно безисходица, а отчаян опит за някаква зловеща форма на протест. Защото има разлика дали един човек се самоубива тихомълком от отчаяние или се залива с бензин на публично място и си драсва клечката, но това е предмет на психологията. Неморално ми се вижда да разбърква кебапа или каквото е там, вместо да търка нара. Неморално ми се вижда и да познавам такива хора, близки на такива хора, а още по-малко да ги наричам приятели. Не ме питат, но пък си го казвам. Мога - казвам, не е забранено. Поне до изборите. Защо? Защото мога. Толкоз. По същата причина пиша или не пиша. Защото мога.

Ай, за кебапа и герберастията!


acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
+1
Ай, за кебапа и герберастията!
скитъре,герберстията е бъдещето на бг и колкото и да ти се струва  невероятно то е за добро.... ма дай заебеме за сега политиката,защото ако почна да те светкам за кво иде реч,току виж стигнало до ушите на ора,които не трябва да знаят кво ще им са случи.
  нали си спомняш,че ви казвах неща от рода на "секвои,които се правят на магарешки бодили" и че те са най опасните..... казах ви го и по друг начин-в бг си имате архитект на бъдеще.....
    казвах ви и че наследниците на ДС,дет си мислят,че е притежават тая държава,просто нямат никъв шанс?
 забеляваш ли невъзможностите,които вече се случиха,са за една година?
   да си вервал,че пеевски и василев ще се изпокават?че ше им замине банката?
 вярвал ли си някога,че станишев ще сдаде властта отсамосебе си?
     ами не само ти не си вярвал,ами и самият станишев не е вярвал......
  от декъ станишко ше знае,че печелейки властта (битката) , ще загуби войната?
       та,не се кахъри за герберистите..... те ше са доброто....не ги гледай кви са бат ти бойко,или цветанов- те са нищо повече от пионки

  тук баш совите не са тва,което са......
      ше се опитам да ти го обясня така:

представи си една шахматна дъска с фигури-тва е един домейн (система) . ти си няква фигура,муза е друга фигура и т.н. всички сте фигури.
  бат ти бойко,станишев и прочие са по големи фигури-кой царица,кой цар,кой топ и т.н.
   ти ако речем си офицер,може да предположиш на къде моа да се мести някое конче,или царица.
   бат ти бойко и станишев знаят как се мърдат по слабите от тях фигури ,както и силните като тях.

  какво е това,което нито ти,нито бат ти бойко и станишев знаят? ами вие всичките сте фигури в домейна шахматна дъска.знаете неговите закони,можете да предвидите коя фигура,как може да се предвижи и си мислите,че всичко знаете.
     как скитъре,някой може да знае повече от царицата или царя?
  ами шахматиста,скитъре *girl*   
  шахматиста е от друг домейн.
аз скитъре съм шахматист.
и тва,което виждам е ходове на шахматист.
    дай да си припомниме с теб матрицата-нео и оракула:
  -внимавай да не счупиш вазата!
- коя ваза?
-тази ваза.
-ама как знаеше,че ще я счупя?
- по важното е,дали щеше да я счупиш,ако не ти бях казал да внимаваш с вазата *girl*
   
 или ква е мъдростта,която малко хора(почти никой) виждат тук ?
    имаше един форумец "кев" в инвестора,който даде най правилния отговор,защото или го е прочел някъде,или е бил достатъчно умен да си зададе правилния въпрос *girl*

   отговора е :
  най добре предсказват бъдещето тези,които го правят *girl*

та за кво ти мешам матрицата с политиката в бг?
     ами защото бъдещето лесно се предсказва,ако знаеш,че някой го произвежда,стига да познаваш този някой.
     аз го познавам този някой (не лично,а стратегически) ..... и мога да ти кажа,че въобще не мога да му стъпя на креативността.нива над мене е...... а рядко ша чуеш от мен,че някой е по мъдър от мен.
  ама тва,че е по мъдър от мен означава,че не мога да иззиграя такива гениялни ходове,но не означава,че не мога да ги видя *girl*
       
    повече за сега   не мога да ти кажа,не,че не знам,не че не искам,ами защото ако нео знаеше,че ше бутне вазата,в случай,че го предупредиш да внимава с вазата,нямаше да я будне *girl*

   което за сега ти трябва да знаеш,ако не си разбрал бръщолевиците ми по горе е,че дори и някои фигури да ти се струват мръсни,грозни,изкаляни,одращени и т.н. , тва няма значение,значение има в това,кой ги мести *girl*

 

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2014-08-25&article=503582

Май е време да се пазарува в Гърция???

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
значение има в това,кой ги мести *girl*

Разбрах те прекрасно, Асенка. Може да не виждам ясно като теб ходовете, преди ги подозирах, после се убедих в наличието на шахматист, а сега вече съм убеден. Но не виждам кое му е "за доброто", честно. Така или иначе, много ми се ще да ме запознаеш с това, което виждаш и не точно ходовете на шахматиста, а по-скоро как според него трябва да изглежда завършеният гоблен. Нишките вече и аз ги разпознавам. Но целият гоблен не виждам. Ти май каза, че го виждаш и ще оценя ако ми прошушнеш нещо, ако ще и на лични.
Поздрави!

MORSKI

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 109
  • Карма: +13/-5
  • Респект: +13
    • Профил
+2
Ще си позволя някои предположения.
Шахматиста не е на нашия континент.
Плаща кинти на пешките в Б-я защото това минава тук а ние виждаме само необмислените ходове на пешките и се чудим защо.
Шахматиста има цели
-МВФ да влезе в Б-я
-Да лапне НЕК БДЖ  и т.н.
-Да спре тръбата южен поток защото си има своя или да стане част от новата
-Да падне борда за да може да ни спасява

Ако има още колегите  от форума да кажат