Автор Тема: 10-те най-тузарски имота в imot.bg  (Прочетена 4331 пъти)

trap

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 31
  • Карма: +1/-1
  • Респект: +1
    • Профил
10-те най-тузарски имота в imot.bg
« -: 20 Юли, 2010, 23:48:22 »
0
http://spisanie.imot.bg/10-te-nay-tuzarski-imota-v-imotbg.html
Това става ли за класация според вас.
Освен това цената според вас дали е адекватна на предлаганото и ако имаше подобна класация какви щяха да са вашите критерии?

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Re: 10-те най-тузарски имота в imot.bg
« Отговор #1 -: 20 Юли, 2010, 23:55:06 »
0
Апартаменти в тази сграда се продават от доста време. Още от преди кризата, ако не се лъжа. 1 милион за апартамент, пък бил той и в Морската Градина...
Има една обява за луксозен имот във Варна, местност 'Свети Никола', но е в имоти.нет само май. Не я откривам в имот.бг.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: 10-те най-тузарски имота в imot.bg
« Отговор #2 -: 21 Юли, 2010, 01:22:55 »
0
"Уникален мезонет с невероятна панорама към софия и витоша от всички точки на апартамента , сградата е много луксозна облицована с гранит, , охрана и видео наблодение , апатамента е завършен по много високи стандарти с мебели от Fendi и Audio техника от Bang & Olufsen . 3 спални едната е 47 кв с дрешник и баня и две по 20кв с баня +1 за персонал +1 за гости с баня , огромен хол с трапезария около150 кв отделна кухния с столова , кабинет , зимна градина с jacuzzi и панорама и една голиама тераса около 80 кв с естесвени дървени настилки и невароятна панорама , асансюр до апартамента , 5 парко места. www. casareal. bg тел."

За нещо, което продават за 1 милион, можеше поне печатни и правописни грешки да няма  :-X
Освен това пише че е завършен, а на мен снимките ми изглеждат на компютърна графика...
Това "casareal" да няма общо с палацо реале хехехе

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: 10-те най-тузарски имота в imot.bg
« Отговор #3 -: 21 Юли, 2010, 10:33:46 »
0
Затруднявам се да обясня и сам на себе си, защо ги погледнах тези  ???

Аз не мога да коментирам имота във Варна. Слабо познавам града и безспорните стойности в него не са в състояние да ме накарат да заработя на други честоти, да се изострят сетивата ми.
Морска градина - вероятно това е най-доброто място, но всичките ми опити да се възторгна остават безплодни. Гледам на това като на своя слабост.

По отношение на имотите в София, вниманието ми беше привлечено от  3.  Останалите будят недоумение, неразбиране, дори усмивка. Онзи - за нуждите на ЦК на БКП,  дето банята му била  НА  Идеал Страндарт, е от друг жанр. Нещо между гротеска и мелодрама.
Надценени са между 3 и 5 пъти.

1. Резиденцията в Драгалевци е стойностен имот. Няма спор. За хора, които имат определен тип социален живот, гарниран с съответните възможности и потребности, може да е подходящ.
Цената не мога да коментирам. В зависимост от безбройните подробности и с оглед на детайла, може да е завишена с около 30 - 40 %, може и да е ниска.

2. Къщата паметник на културата в центъра е нещо, което трудно подлежи на оценка. Може да бъде и наистина много-много ценен.

3. Мезонет в Лозенец. При условие, че всичко е изпълнено, както е илюстрирано на картинките (прав е додо), без компромис в материал, технология, хардуеър и детайл, цената е адекватна, дори атрактивна.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: 10-те най-тузарски имота в imot.bg
« Отговор #4 -: 21 Юли, 2010, 11:23:36 »
0
И според мен е компютърна графика. Най-вече си личи от терасите.

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Re: 10-те най-тузарски имота в imot.bg
« Отговор #5 -: 21 Юли, 2010, 11:30:58 »
0
Според мен, този имот си струва далеч повече парите, отколкото апартамента в Морската Градина. Не, че не е пак луда сумата, но ... :)