Автор Тема: СтанАх паундова милионерка...  (Прочетена 107534 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
СтанАх паундова милионерка...
« -: 29 Юли, 2010, 14:48:49 »
0


Получих това на мейла.



Г-н Garth Bevan е името ми Аз съм мениджър профил одит "NatWest банка Harlesden, Северозападен Лондон, Англия. Имам едно предложение бизнес, който ще бъде от огромна полза и за двете ни. Тъй като одитор Велика Лондон Регионална служба, открих една сума от £ 15m (петнадесет милиона лири стерлинги) в пасивни предвид, че принадлежи към един от нашите чуждестранни клиенти Късна бизнес магнат г-н Мозес Саба Масри еврейско / мексикански милиардер той загина в катастрофа на хеликоптер в началото на тази година, заедно с членовете на неговото
 семейство (жена, син (Avraham (Алберт)) и дъщеря-в-закон) и пилота, както добре. Саба е 47-годишна възраст. Изборът на контакт с вас предизвиква от географски характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката и поверителността тук.
 NatWest Bank е направил всичко в рамките стигне до нея да се свържете с близките на починалия Аз лично се опитах по моя път да се подпомогне постигането на тази цел всички да не се ползват. Така че аз искам вашето съгласие да ви представя като най-близките роднини / Уил бенефициент на починалия, така че приходите от тази сметка на стойност 15 милиона лири може да се обърне към вас. Това ще се споделя в тези проценти, 60% за мен и 40% за вас. Аз ще разполагат с всички необходими правни документи, които могат да бъдат използвани за резервно
 копие на това твърдение. Какво е необходимо е да попълните си пълномощията на тези документи, да го легализират в британски съд за да се докаже като законния наследник заедно с честната си сътрудничество, поверителност и доверие да се даде възможност да ни донесе тази сделка до успешен край . Гарантирам ви, че това ще бъде екзекутиран в рамките на правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона.
 Реших да се свърже с вас, защото можете да намерите това предложение интересно. Моля за Вашето потвърждение на това съобщение и посочване на интереси, от мен осигурим:
1. Вашето име,
2. Директно на мобилните номера,
3. Адреса за кореспонденция,
4. Пол / възраст,
5. Занимание / позиция,
6. Националност.
 Аз ще ви предоставим повече информация. Се стремим да ми кажете Вашето решение, отколкото да ме чака, както ние имаме 5 работни дни да сключи тази сделка.


С уважение,
Г-н Garth Bevan.
Одиторът Велики Лондон Регионална служба,
NatWest банка.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #1 -: 29 Юли, 2010, 15:08:50 »
0
Я го питай като е бил милиардер, защо толкова малко пари има в сметката :) Искай поне двойно

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #2 -: 29 Юли, 2010, 15:11:11 »
0
Meксикански бизнисмен загина во хеликоптерска несреќа

Влијателен мексикански бизнисмен и двајца негови роднини загинале во хеликоптерска несреќа во близина на Мексико Сити, соопштија мексиканското Радио 21

Мексиканската полиција сооптшила дека, покрај Моузес Саба Масри чии најголеми бизниси се во телекомуникациите и во трговијата со недвижнсоти,  во несреќата загинале и уште четворица други луѓе, од кои уште двајца роднини на милијаредрот и пилотот. Тој е главен акционер во мексиканскиот мобилен оператор Унефон и телевизиската компанија Ацтека,
Првите резултати од истрагат покажале дека најверојатно станува збор за несреќа предизвикана од лошите временски услови.
Масри во 2004 г. беше обвинет од американската Федерална комисија за хартии од вредност, но во 2008 г. е прогласен за невин.
Масри покрај другото беше сопственик на контролниот пакет акции и во големата фармацевстка компанија Групо Каса Саба, чија сопственост најверојатно е и хеликоптерот во кој загина.

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #3 -: 29 Юли, 2010, 15:50:32 »
0
Добре ще е и в оригинал да го дадеш че да се посмеем от сърце.
Ако не те затруднява разбера се.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #4 -: 29 Юли, 2010, 16:58:21 »
0

Това е оригиналът. Да не се затормозявам и да действам бързо, че нЕма време, са го пуснали на гугъл преводач.  :D

Най-интересното, че не ми се изписва моя мейл. Ето какво ми излиза:

fromGarth Bevan <garth.bevan@contactdepartment.biz>
to
date29 July 2010 14:20
subjectОтговорете на Garth Bevan
Signed byyahoo.com

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #5 -: 29 Юли, 2010, 17:27:22 »
0
За From и To в мейла може да пише всичко.

Всеки който има време може да влезе в як бъзик с тези, които пращат подобни писма. Има цял сайт, където се публикуват подобни кореспонденции, главната цел е да се накара нигериецът да направи някаква простотия, например да се снима ей така:



Ето: http://www.419eater.com/html/ojukwu_damisa.htm

 :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #6 -: 29 Юли, 2010, 17:38:54 »
0
ХАХАХАХАХХА


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #7 -: 29 Юли, 2010, 18:06:40 »
0

 :D :D :D :D :D :D :D

Не получавам за първи път мейли зарибявки некви такива. Обикновено не ги и чета. При този  беше по-особена ситуацията.

Малко увертюра.
Искам да стана направо агент на Western Union. Те, обаче, нямат в техния сайт мейл за контакт, а някаква форма за полпълване, която е обща и за тези, които са направили преводи и за тези, които искат да станат агенти. Имаше разговор по телефона (щатски номер), но не стана ясно.

И сега...

Отварям мейла и първото нещо, което ми се наби в очите беше West... И аз: YES!  :D
Не включвам, че е и на български. После банка, и като видях милионите...  :D Това, за части от секундата.
Завършекът накрая, съвсем ме разби...  :D :D :D

"Аз ще ви предоставим повече информация. Се стремим да ми кажете Вашето решение, отколкото да ме чака, както ние имаме 5 работни дни да сключи тази сделка."

 :D :D :D :D




Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #8 -: 14 Август, 2010, 15:46:35 »
0
Да си споделя и аз част от веселата част на мейлите  -   Здравейте,
Моето име е Сандра, съм момиче на 24 година стар, единични и никога не женен преди, съм 5,7 фута висок, тънък ръст, отворен ум, честен, надежден, и се грижат и само да спомена, но little.I честност надежда и доверие те т.е. изгради силна relationship.That Затова имам увереност да ти пиша този кратък поща.

Въпреки, че не сме се срещат преди, но имам вярвам, че предприема нищо за да се знае един милион .. аз ще искал да чуя от вас, така че можем да се опознаем по-добре и ще ви изпратя снимки веднага след като получат reply.you да се свържете с мен чрез моя имейл адрес sandramoris@hotmail.fr

Аз не съм от красотата тип, но аз мисля, че са на красотата на mind.Feel безплатно и се свържете с мен, ако сте на добри и достойни условия на произход. Не ми пука са вид ми приятел е от при условие че той е достоен човек.
Моля, чакам с нетърпение да видят вашата поща скоро.

Са здрави

С уважение,

Сандра

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Hi,
My name is Sandra ,am a young girl of 24years old,single and never married before,am 5.7ft tall,Slim stature,open minded,honest,trusted,and caring and just to mention but a little.I hope honesty and trust they say build a strong relationship.That is why I have the confident to write you this brief mail.

Though we have not meet each other before but I have the believe that it takes nothing for one to know one..I will like to hear from you so that we can get to know better and would send you my pictures soon as I receive your reply.you can reach me through my email address sandramoris@hotmail.fr

I am not of the beauty type but I think I have the beauty of the mind.Feel free and contact me if you are of good and decent origin. I do not care were my kind of friend comes from provided he/she is a decent person.
Please I'm waiting eagerly to see your mail soon.

Remain healthy

Yours Sincerely,

Sandra    :D

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #9 -: 14 Август, 2010, 15:47:32 »
0
PENDING: Government money may be available for you.

To see if you qualify, Click Here - it's FREE*

Receive $25,000, $50,000 or more!
Ticket ID #204B-JCLS6560 will expire soon, please act now.

To see if you are eligible: Please Click Here

You have been selected to receive this ticket because you may be
entitled to government funding.
The US Government must find recipients in order to distribute
over $360 billion dollars to organizations and private individuals.


Sincerely,
Government Funding Solutions Team
 ;)

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #10 -: 14 Август, 2010, 15:48:14 »
0
Help me carry out my last wish. With your help; I want to donate to the needy, the poor and motherless baby’s homes.I am very sick suffering from breast cancer. Reply if we can work together.         *beer*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #11 -: 14 Август, 2010, 22:48:02 »
0
Добре де, някой от вас няма ли да се опита да накара този отсреща да се снима с две бутилки мляко в ушите?  :D

Не си трийте имейлите по инерция!  *drink5*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #12 -: 14 Август, 2010, 23:31:24 »
0

Тия какво да ги правя?


Varna Tickets

от   ISDO Headquarters <isdo@isdo-world.com>
до   .........
дата   03 август 2010 11:09
тема   Varna Tickets

Dear Sirs,

 

I would like to kindly ask for your assistance in terms of air tickets for this coming November. We are planning to hold our European Championship in Varna and we need top know if it is easy to approach Varna as so far its been hard to find a convenient route from Thessaloniki, Greece.

 

We will have countries from all over Europe and abroad, Middle East, Russia, Africa etc.

Please if possible let me know if you will be able to assist and inform us how people can reach Varna, how much approximately will cost, so as to further inform them to contact you.  Have a nice day

 

 

 

Kind Regards,

 

Mrs. Xenia Mitakou

 

ISDO Headquarters

Greece

Tel:   +30 2310 432336

Fax:  +30 2310 433852

Email: isdo@isdo-world.com

Web: www.isdo-world.com
 

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #13 -: 14 Август, 2010, 23:49:08 »
0

Ето я и нея Xenia Mitakou във facebook. Харесала долното...

ISDO International Self Defense Organization 
Krav Maga for Women : Defending Against Arms Caught From Behind for Women's Self-Defense

Krav Maga for Women : Defending Against Arms Caught From Behind for Women's Self-Defense
www.youtube.com
Learn more about how to create space from the bear hug from behind as a self defense move in this free women's self defense video. Expert: Steve Jimenez Contact: www.fitandfearless.com Bio: Steve Jimenez is the lead instructor of the South Austin location for Krav Maga International. ...
01 февруари в 15:52 · Вижте всички мнения (3)Скрий коментарите (3) · Сподели · Докладвай

http://www.facebook.com/pages/ISDO-International-Self-Defense-Organization/216191453653


Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #14 -: 18 Август, 2010, 07:24:08 »
0
Днес рано-рано станах милионер  ;) Проверявам си мейла и хоп милионче,ето ,какво пишат едни добри хора: - 
Имаме удоволствието да Ви информирам, че сте спечелили сумата от US $ 1,000.000.00 (един милион САЩ долара от лотария БЕЗПЛАТНО НАС.

 

БЕЗПЛАТНО лотария НАС. Събира всички имейл адресите на хората, които са активни онлайн, сред милионите, които се абонирали за Yahoo, Hotmail и Ru и от други доставчици на електронна поща. Шестима души са избрали ежемесечно да се възползват от тази промоция и вие сте един от избраните победители.

ПЛАЩАНЕ НА НАГРАДАТА и твърдят,

Посочените по-долу са вашите идентификационни номера:

Ref: 435063725

Пакет: 7050470902 / 188

Спечелване No: GB8101/LPRC

С настоящото Ви съвети да се върнем към нас като се свържете с вашия агент MR HUGO HARRISE
Email: hugoharrise@hotmail.com

ВЗЕМАНИЯ ИЗИСКВАНИЯ

Име :......................... ....................

ВЪЗРАСТ :.......................... .............................. .


ДЪРЖАВА :...................... .............................. .

Професия :...................


С уважение,

Г-н Джеймс Артър
Зонален координатор