Автор Тема: СтанАх паундова милионерка...  (Прочетена 107542 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #105 -: 27 Март, 2013, 13:27:52 »
0
Пък какви партита правим - елитарски!   :D

 *drink3* *drink3* *drink3*

Дядо Мечо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 47
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +5
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #106 -: 29 Март, 2013, 11:46:52 »
0
Е, от мен да мине, щом са елитарски ще дойда и аз. Че тъкмо ми писа и една африканска принцеса на 22 г., дето страстно иска да ме люби  *girl*. Като хукна ей сега да й пратя $5000 за самолетния билет, после я взимам от летището, минаваме през Лидъл за кашонче  *drink3* Искра и направо на партито я водя. Боже, така се вълнувам!!!  *heart*
 *drink3* *drink3* *dance* *yahoo* *drink3* *dance*

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #107 -: 10 Юни, 2013, 14:35:54 »
0
Ново двайсе:
=======================================================

Уважаеми дами и господа!
 
  Представям Ви модерна организация от ново поколение, която постоянно   расте и се развива. В момента ние търсим надеждни хора, които искат да   работят в приятелски колектив с добри колеги. Компанията ни заема    лидиращи позиции в бранша за консалтингови услуги на бизнес и логистика.   Периодично набираме нови сътрудници да продължаваме да се разрастваме.   Считаме, че за да създадем продуктивен колектив, трябва да използваме   всички възможни начини.
 
 
  Сега е отворено работно място за регионален мениджър. Ако считате че   можете да бъдете тази част на екипа ни, от която се нуждаем, запознайте   се, по-долу, с изисквания към кандидата.
  - Постоянен достъп до Интернет
  - Наличие на мобилен телефон
  - Минимум 2 свободни часа на ден
 
  В началото заплата е от 1500 евро.
 
  Да кандидатствате за тази позиция, моля да ми пратите e-mail с прикачено   Ваше  CV,  GSM номер за връзка с Вас и да посочите град в където   живеете.
  В очакване на писмо от Вас,
Cardenas Leota
HR мениджър.
=======================================================

Все пак, ако има някой заинтересован да пише на: ujCardenaohsLeilota@outlook.com :D

За мен 50% от първата заплата!


Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #108 -: 10 Юни, 2013, 21:26:02 »
0
И аз получих същия мейл  :D само ,че подателя е друг  PricivulyblaMkeier@outlook.com  Тъкмо мислих ,че съм уникален и е адресиран единствено и само за мен, щото имам жип,жиесем с интернет,2 часа свободно време ,а то .... баси

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #109 -: 10 Юни, 2013, 22:50:30 »
0
Как ще се разберете за комисионите, сега?  :D


Ама едни адреси, сериозна работа *rofl*

uj(уж)CardenaohsLeilota@outlook.com

Pricivulybla(дрън-дрън)Mkeier@outlook.com
« Последна редакция: 10 Юни, 2013, 22:59:19 от Muza »

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #110 -: 10 Юни, 2013, 23:14:12 »
0
Мацките изкъртиха всички с кючека Милионерче
    *dance*   *yahoo*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #111 -: 24 Февруари, 2014, 13:08:10 »
0
Получавам мейл със заглавие:
Здравей мила моя!

Брех, разтупка ми се сърцето от вълнение.  *blush* Някой ми се обяснява в любоФФФ.  *heart* Ядец! *rofl*

Здравейте скъпи едно ,
Знам, че тази поща ще дойда при вас като изненада , тъй като ние не сме отговарят или са имали предишна кореспонденция , моля, направете мечка с мен за неудобството , аз наистина искам да имам добри отношения с вас , и аз имам специална причина, поради която реших да ви пиша , поради неотложността на положението ми .
Това ми дава повече радост , защото аз вярвам, че ние двамата трябва да бъде отворен ум и искрено да се опознаем по- дълбоко в себе си , споделя самотата си и мисли , преди да продължите нататък нека се представя изцяло за вас,
Аз съм г-жа Дорис Kashala от Гома , Демократична република Конго , аз съм лицето, търсещо убежище тук, в Дакар , Сенегал , Западна Африка. Аз съм 23 годишен красив единствен млад чернокож африканска жена , лесно става , честен, грижовен, любезен , смирен , нежен , спокоен . Аз ще искал да се прилагат чрез тази среда за сътрудничество и да се осигури възможност да се инвестира и да направим съвместен бизнес с вас във вашата страна.
Имам значителен капитал сума пари , депозирани в банка в Обединеното кралство от покойния ми баща , който аз почтено намерение да инвестират във вашата страна в един много доходен бизнес предприятие, от което сте да съветва и да изпълни каза предприятие там за взаимните ползи на двама ни. Състояние Вашият сътрудничество е да стане моя бизнес партньор във вашата страна и да се създаде идеи за това как ще бъдат инвестирани парите , управляват правилно и вида на инвестицията , след като парите се прехвърлят към ареста с ваша помощ и съдействие. В същото време, по указание на вашето желание да се справим с това сделката искрено , като защитава нашите интереси и при приемането ви на това предложение , бих ви предостави пълната подробна информация , процедурата , сума включва и взаимно се споразумеят за вашия процент лихва или акции стопанство, за да помогнете на ми за осигуряване на освобождаването на депозита и инвестиране на парите във вашата държава по силата на вашата правилното управление и грижа.
Аз ще се радвам да направите резервация на уважение и възможност за вас , ако пожелаят , но ви призовавам да се даде на въпроса си незабавно внимание , което заслужава. Ако това предложение е приемливо от вас, моля не се направи е неследваща се облага на доверието I дари на вас и вашия спешен отговор е силно необходимо, за по-подробна информация. Аз ще ви изпратя моя телефонен номер на търсене. Очакваме да си откровен и положителен отговор и взаимно здравословен бизнес отношения с вас .
Най-добри пожелания ,
Doris

 *rofl* *rofl* *rofl*

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #112 -: 24 Февруари, 2014, 21:13:27 »
0
Ей, то човек като си е късметлия и от Конго може да го споходи,и на крака да му дойде късмета! *drink1*

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #113 -: 25 Февруари, 2014, 08:08:52 »
+1
   :)
   Най-много ми хареса краткото, ясно и многоОбразно самоописание.
   Ако правилно си спомням, за такъв случай един герой на Илф и Петров беше казал: " Толкова честен, а още на свобода?!!"
   А Муза пак дръпна пред останалите членове на клуба с някое милионче...
   Муза,  *flower2* *drink3*! Това е от сърце, не защото, такова, сметката...

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #114 -: 25 Февруари, 2014, 19:25:37 »
0
 :D

Чичовци,
Ама ги споделям милиончетата. Делкаме си ги тука. Друго си е да се посмеем заедно. Иначе, сама - ако ме види някой, какво ще си каже:
- Лелеее, на тая и забила яко съчмата, хептен припаткала - смее се сама.  *rofl*

За мен, в повече, само първия трепет. Тъй, някой да ти каже:
- Здрасти, едно!  *rofl*
Като "ТО". Единствено "ТО". Други "ТО" няма.
После ...
- Мое да ми направиш "мечка", ама дай тука да фърлим едни пари "в ареста" от нема си ги видиш повече.   *bat*

Смело с  *drink3* *drink3* *drink3*, сметката ще я пратим в Конго за осребряване - сомелиерски разходи. $100 хил. до $150 хил. годишно, бълха я/го ухапала  при това наследство.
Ние по-скромно ще се представим с описанието. Нъл скромността краси човека.  *blush* :D

 *drink3*




Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #115 -: 09 Март, 2014, 12:08:00 »
+1
 :D   
Do you like money?
- ¥£$!       и ето - 
UNITED STATES OF AMERICA LOTTO INC. .
ADDRESS: 1325 OSTWESTLANDSTRASSE
CITY: SILVER SPRING
STATE / PROVINCE : MARYLAND
POSTAL CODE : 20110
COUNTRY: United States
INC .


ВНИМАНИЕ САЩ КЪСМЕТ ЛОТАРИЯ ПОБЕДИТЕЛ


                                               (*** ПОЗДРАВЛЕНИЯ САЩ ЛОТАРИЯ ПОБЕДИТЕЛИТЕ 2014 РАЗДЕЛ ***)

Съединените щати на Америка Inc лотария се обявява своите резултати за Е-мейл адрес гласуване лотария международна програма. Финалният подбор беше направен на 7/04/2014 г. Вашия имейл акаунт е избран за победител за наградния фонд на USD $ 1,000,000.00 (един милион щатски долара). Този резултат е днес и сега си e-мейл адрес е спечелил $ 1,000,000.00 USD (един милион долара).

Всички имейл адреси се избират автоматично чрез компютърна система за гласуване, вас имейл е избран в е-мейл адрес като един от три късметлиите. Всички имейл адреси е бил избран от световното население и интернет потребители от цял свят. Щастливото ви число е:-2476654. и бонус топка номер 88  ;), ви съветваме да запазите вашата печеливша информация поверителна {много тайната}  :D, докато вашите претенции са били преработени и парите, които ще бъдат прехвърлени към вас.

Трябва да се свържете с банката директно чрез своите банкови данни.

================================================== =============
NATWEST банка - национална банка АД на УЕСТМИНСТЪР, Великобритания чрез центъра за плащане на Обединеното кралство лице за контакт: д-р Дейвид УДЕ. Доктор, MBA, банков клон адрес # 38 CORPORATIO N улица РОДЪРЪМ, S60 1NH, UK E-mail: natwest.bk@nattwest-online.uk.ht
================================================== =============
За обработка и потвърждение на вашата награда, внимателно попълнете регистрационната форма по-долу и го представя на разплащателната банка: национална Уестминстър банка АД, Лондон, Великобритания, от е-мейл: natwest.bk@nattwest-online.uk.ht
================================================== ==============
{САЩ ЛОТАРИЯ ПОБЕДИТЕЛИТЕ ФОРМУЛЯР ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ЗА ПЛАЩАНЕ}.
************************************************** *********************
1. трите имена:  Филката  Рокфелер
2. адрес:  хотел
3. семейно положение: Питайте Елисата ,ама  *aggresive*  ;)
4. професия: хотелиер  :D
5. дата на раждане: виж темата
6. Пол: М
7. телефонен номер: -
8. националност: Б
9. държава на пребиваване: Б
10. СУМА СПЕЧЕЛИ... 1 000 000
****************
REF № 575061725
************************
ПАРТИДА №: KB8701/LPRC
************************
ОДОБРЕНИ ЗА ПЛАЩАНЕ
================================================== ============
Поздравления от персонала на САЩ лотария програмата, докато ние се надяваме, че ще използвате част от вашия фонд, в нашия край на годината САЩ Мега лотария за да участвате, където ще имате шанс да спечелите $ 50,000,000.00 {петдесет милиона долара}. ОТ САЩ лотария програма, ПРОФЕСОР Сара Маккълоу, администратор, МИНИСТЕРСТВОТО на външните работи. N.B. НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ТОЗИ ИМЕЙЛ, НО ЗА ЦЕНТЪРА НА ПЛАЩАНЕ ЧРЕЗ ИМЕЙЛ С ВАШИТЕ ДАННИ!
************************************************** *********************

Copyright © 2014 САЩ лотария Inc. Всички права запазени. Срокове и условия помогне Забележка: на тези страници, ние събираме лична информация. За повече информация моля прочетете нашата политика за поверителност
 
 *dance*   *yahoo*
« Последна редакция: 12 Април, 2014, 16:51:08 от Filip »

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #116 -: 16 Април, 2014, 16:07:05 »
+1
      Ей, че хубаво да дръпнеш още някое милионче точно преди празниците! Човек като свикне със златния дъжд има нужда от редовно захранване... :)
      Получено днес:

      Уважаеми .................,
Добър ден и как сте?
Моето послание може да дойде при вас като изненада . Не се притеснявайте , тъй като бях напълно убеден да ви пиша . Надявах се, че няма да се изложи или предаде това доверие и увереност, че аз съм на път да почивам върху вас за взаимна полза на нашите семейства и по-малко привилегировани .  *rofl* *rofl*
Имам нужда от вашата вид разбиране и съдействие при кокошките иск и прехвърлянето на депозит фонд ( нас $ 5,300,000 ) , които , оставени от покойния ми клиент г-н .........................., който загина заедно със семейството си в ужасна автомобилна катастрофа на август 2011 . Искам левия фонд да бъде прехвърлена към вас като негов най-близък роднина , преди да стане конфискувани от изпълнителните длъжностни лица на финансите компанията тук .
Аз с теб по този въпрос поради имате една и съща фамилия с покойния ми client.Therefore , ще направя всичко необходимо, информация, известна с теб за по-добре вашето разбиране на това твърдение , както аз чакам да чуя от теб .
Моля свържете се с мен най-скоро в ( barr.pascal@hotmail.com ) или да ми даде вашия адрес на електронна поща за повече подробности информация за този проект / твърдение.
Най-добри пожелания ,
Edwin Pascal ( Esq )

 :) Ха наздраве за кокошките!  *drink1*
« Последна редакция: 16 Април, 2014, 16:09:09 от чи-чов-ци »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: СтанАх паундова милионерка...
« Отговор #117 -: 18 Април, 2014, 11:26:34 »
0
 

... не просто кокошки, а бизнес кокошки!  *rofl* *rofl* *rofl*
Пожелавам на всички по една кокошка, която да снесе поне по едно яйчице. Ако не златно, шарено да е  *egg*! Даже по-добре - по-весело ще е! За което, съм готова да помогна с разбиране.  Приятелската - фри. *rofl* *rofl* *rofl*

Весели празници и да си починете. Кой където. Важно е да има полза от файдата!  *rofl* *rofl* *rofl*

 *egg* *egg* *egg*