Общи > Дъра-бъра

СтанАх паундова милионерка...

<< < (2/24) > >>

dodo2:
За From и To в мейла може да пише всичко.

Всеки който има време може да влезе в як бъзик с тези, които пращат подобни писма. Има цял сайт, където се публикуват подобни кореспонденции, главната цел е да се накара нигериецът да направи някаква простотия, например да се снима ей така:



Ето: http://www.419eater.com/html/ojukwu_damisa.htm

 :D

dodo2:
ХАХАХАХАХХА

Muza:

 :D :D :D :D :D :D :D

Не получавам за първи път мейли зарибявки некви такива. Обикновено не ги и чета. При този  беше по-особена ситуацията.

Малко увертюра.
Искам да стана направо агент на Western Union. Те, обаче, нямат в техния сайт мейл за контакт, а някаква форма за полпълване, която е обща и за тези, които са направили преводи и за тези, които искат да станат агенти. Имаше разговор по телефона (щатски номер), но не стана ясно.

И сега...

Отварям мейла и първото нещо, което ми се наби в очите беше West... И аз: YES!  :D
Не включвам, че е и на български. После банка, и като видях милионите...  :D Това, за части от секундата.
Завършекът накрая, съвсем ме разби...  :D :D :D

"Аз ще ви предоставим повече информация. Се стремим да ми кажете Вашето решение, отколкото да ме чака, както ние имаме 5 работни дни да сключи тази сделка."

 :D :D :D :D



Filip:
Да си споделя и аз част от веселата част на мейлите  -   Здравейте,
Моето име е Сандра, съм момиче на 24 година стар, единични и никога не женен преди, съм 5,7 фута висок, тънък ръст, отворен ум, честен, надежден, и се грижат и само да спомена, но little.I честност надежда и доверие те т.е. изгради силна relationship.That Затова имам увереност да ти пиша този кратък поща.

Въпреки, че не сме се срещат преди, но имам вярвам, че предприема нищо за да се знае един милион .. аз ще искал да чуя от вас, така че можем да се опознаем по-добре и ще ви изпратя снимки веднага след като получат reply.you да се свържете с мен чрез моя имейл адрес sandramoris@hotmail.fr

Аз не съм от красотата тип, но аз мисля, че са на красотата на mind.Feel безплатно и се свържете с мен, ако сте на добри и достойни условия на произход. Не ми пука са вид ми приятел е от при условие че той е достоен човек.
Моля, чакам с нетърпение да видят вашата поща скоро.

Са здрави

С уважение,

Сандра

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Hi,
My name is Sandra ,am a young girl of 24years old,single and never married before,am 5.7ft tall,Slim stature,open minded,honest,trusted,and caring and just to mention but a little.I hope honesty and trust they say build a strong relationship.That is why I have the confident to write you this brief mail.

Though we have not meet each other before but I have the believe that it takes nothing for one to know one..I will like to hear from you so that we can get to know better and would send you my pictures soon as I receive your reply.you can reach me through my email address sandramoris@hotmail.fr

I am not of the beauty type but I think I have the beauty of the mind.Feel free and contact me if you are of good and decent origin. I do not care were my kind of friend comes from provided he/she is a decent person.
Please I'm waiting eagerly to see your mail soon.

Remain healthy

Yours Sincerely,

Sandra    :D

Filip:
PENDING: Government money may be available for you.

To see if you qualify, Click Here - it's FREE*

Receive $25,000, $50,000 or more!
Ticket ID #204B-JCLS6560 will expire soon, please act now.

To see if you are eligible: Please Click Here

You have been selected to receive this ticket because you may be
entitled to government funding.
The US Government must find recipients in order to distribute
over $360 billion dollars to organizations and private individuals.


Sincerely,
Government Funding Solutions Team
 ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия