Автор Тема: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!  (Прочетена 11860 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!
« Отговор #45 -: 26 Август, 2010, 12:40:44 »
0

Рождените дни се празнуват 3 дни. Днес е вторият. Нещо за освежаване...  ;) :D

Спешъл фор  Филката...  :D :D :D



Може и...  :D



 :D :D :D

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!
« Отговор #46 -: 26 Август, 2010, 22:55:23 »
0
Честито "Лисо"! *flower1*Знам че е много джентълменско-изтънчено  да те попитам: "Тизе колко лазарника чукна?" *drink3* и понеже знам, че на такъв въпрос дамите  в България отговарят защитно, като в окопите на линията "Мажино", ще ти дам опцията да не ми отговаряш. И без това съм сигурен че с теб няма да направя заварката. Празнувай си качествено и подобаващо според твоят темперамент. Сигурен съм че няма да ти е скучно! *drink8* Поздрав от мен:
[[[[[[[[[[[[[[[[

Foreigner - Blinded By Science
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИ!
« Отговор #47 -: 27 Август, 2010, 15:14:43 »
0
Честито "Лисо"! *flower1*Знам че е много джентълменско-изтънчено  да те попитам: "Тизе колко лазарника чукна?" *drink3* и понеже знам, че на такъв въпрос дамите  в България отговарят защитно, като в окопите на линията "Мажино", ще ти дам опцията да не ми отговаряш. И без това съм сигурен че с теб няма да направя заварката. Празнувай си качествено и подобаващо според твоят темперамент. Сигурен съм че няма да ти е скучно! *drink8* Поздрав от мен:
[[[[[[[[[[[[[[[[

Foreigner - Blinded By Science



Не трябва да се съди за една жена само по възрастта и по външността й.  Джак Изкормвача знаеше това.   :D :D :D
Все пак ти благодаря за поздрава!  :D :) :) :)

Milenita Cherni Kotaraci


 *drink7* *drink7* *drink7*